Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  19
Autor:
Pealkiri: Audi 90 typ85 2.0 Fronti - 1985 - Harry_R (Vastuseid: 459 | Vaatamisi: 82410)
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.10.10 18:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mokits
Mnjaa, tore vaadata, et vanuritega ainult rullnokad ei sõida, ja et neid ikka asjalikud omanikud ka vaatavad. Pole neilgi velgedel mis hetkel all on, midagi viga ju :P

Aga need on ka mahedad, mis viimastel piltidel :cool:

Edu ja jaksu, ja vaata et siis ära veel ei tüdine selle kaunitari eest hoolitsemisest :P


No mina olen sellest rullnoka ajast juba ülesaanud. Nüüd on esmatähtis auto korralik väljanägemine + tehniline seisukord. Kui jääb finantsi sellest üle, et originaalseisu ideaalis hoida, siis võib mõnikord lubada ka mõne uhkema lisavidina. Õnneks on nad mõlemad väga eeskujulikult ennast ülevalpidanud ja mu rahakoti vastu leebed olnud, seetõttu olen saanud neid hellitada nö. vidinate näol. :D

Kärgvelg on vähe vanakoolim, kui olemasolev.

Te ei raatsi nii palju selle auto eest maksta, et ma sellest loobuks. :D Hoolituse kohta ütleme nii, et elukaaslane hõõrub seda ikka väga valusalt nina alla. Tunneb ennast vist pigem armuksena, aga mis teha, autod on minu elus väga kõrgel kohal ja eks ole temalgi hea sõita ilusas ja korralikus autos, mitte roostes, kolisevas ja suitsevas käulas. Seda on muidugi raske selgeks teha talle. Saaks veel garaazi, siis oleks nalja kui palju. :D

Tsitaat:
Algselt postitas: uudi
Hea valik, isegi olen selliseid otsinud aga ei tea kas need sobivad B5-le. Aga edu selle projektikaga, võib vist öelda küll sedasi:)


Need veljed sobivad igale autole minumeelest. :) Kas just projekt, pigem hobi. Aga edu on igaljuhul vaja. :D

Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
Oleks ma teadnud, et sul plaan all olevad veljed välja vahetada, oleks ma oma paari nädala taguse mõtte sulle välja käinud. Ehk siis oli plaan sulle mingi raha ende eest pakkuda. Mõtteks see aga jäi ja muretsesin hoopis ühed teised. :)


Mario, ega ma nii kiiresti neist velgedest poleks nagunii loobunud. See teema läheb alles kevadel aktuaalseks, kui just enne kogematta mingit head pakkumist ei tule. Enne uute saamist olemasolevaid nagunii ei müü.

Aga infoks veel, et roolivõim teeb oma tööd ilusti.

Do to list:
Pidurivõimu potskale korralik kork, praegu seal mingi porrnuhh tehtud fooliumiga. Kalevi shokolaad oli vist abiks.
Pagasiluugi amordid.
Mootori puterdamisest üle saada.
Üks esituli vähe viltu ees.
Pean uurima, kas vanast b2 jäid mul esituled alles. Kui on, siis nende reflektroreid uurima ja võimalusel vahetama.
Suunatuledele uued soklid, kuna Eintsi sõnul tihendeid eraldi ei saa.
Suuna ja udutuledele pleksist kaitsekatte tegema.
Kambrikaane tihend tundub "niiskust" välja ajavat.
Mootoriõli ja filtri vahetus.
Ja kindlasti veel midagi, kuid üürige mulle garaaz. :D


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 30.10.10 19:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Midagi sellist:

Ma olen sellistele BBSidele silma peal hoidnud, aga 1. hind on ulme, 2. bmw omad 5 auguga.
Kui peaksid juhuslikult 16" azev a'dest 7,5 et35 huvitatud olema, siis pakkuda mul tuttaval neid ring ilma rehvideta. Mul veel selle masinaga kõvasti vaja vaeva näha, kuhu need alla läheksid ja ei tahaks lihtsalt jalgu seisma osta.
Kuulutus siin: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=87644


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.10.10 19:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Midagi sellist:

Ma olen sellistele BBSidele silma peal hoidnud, aga 1. hind on ulme, 2. bmw omad 5 auguga.
Kui peaksid juhuslikult 16" azev a'dest 7,5 et35 huvitatud olema, siis pakkuda mul tuttaval neid ring ilma rehvideta. Mul veel selle masinaga kõvasti vaja vaeva näha, kuhu need alla läheksid ja ei tahaks lihtsalt jalgu seisma osta.
Kuulutus siin: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=87644


No ütleme nii, et kui tõesti mõistliku hinnaga ei saa, siis ei saagi. Samas võib ka vedada ja see hetk proovin kohal olla. :D Ei ole mul midagi tegelikult ka nende velgede vastu, mis all on, kuid see kärg oleks väheke kaasaegsem selle auto all.
Azev'i ja enda velgedel ei näe nii suurt vahet, et neid vahetada. Pigem osta endale jalgu seisma, sest ilusad nad on.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 30.10.10 22:14 Tsiteeri


Loomulikult sai mu auto airbagi aju vahetatud kenasti, Eints teab mis teeb:)

Mulle isiklikult meeldib see velg isegi selle auto all. 17k selle auto eest välja käia, ei ole mitte paha. Kui need pisikesed vead mis autol on saab parandatud ja originaalina hoida, polegi rohkem vaja. Rääkisime toonklaasist, ja nüüd veel pilte vaadates, jätaks ma juba selle tooni ka ära mis ma enne mõtlesin :D


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Tsitaat:
Algselt postitas: audi-äss
Sai eile Eintsi juures käidud-nähtud jah vähekene, ma ei oska midagi öelda vaid, see auto on ikka mega ilus sul.:D


Said enda Audi aju korda?
Tänud heade sõnade eest. :) Meeldib mulle ka see auto sellisena nagu ta on, originaalina, kui veljed välja arvata. Nendega vaatan ka, mis saab. Ja selles olen ma ka selgusele saanud, et kui kunagi peaks mingil põhjusel ühest autost loobuma, siis kahjuks/õnneks peab olema selleks Chevy. Loodan, et seda aega tule, sest ka selle auto kohta pole midagi halba öelda - vastupidav, mugav. Neil mõlemal on omad + ja -, tegu ikka väga erinevate autodega ja see mulle meeldibki, et vastavalt tujule valin parklast auto. :D
Audi plaanin talve jooksul, kui garaazi saan, viia vormi tehniliselt, kevadel roostealged likvideerida ja eks näis mis suvel. Kindlasti sõita ja ehk põikan ka mõnelt väljapanekult läbi, et näidata vanakooli masinat tuuning autode kõrval.
Ja kui keegi isegi selle auto 17K ostuhinda kõrgeks peab, siis minu jaoks on see olnud viimase aja parim ost.
Arvan, et selle posti najal saate ise ka aru, et ma olen selle "pässiga" väga rahul.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 30.10.10 22:27 Tsiteeri


Ei puutu küll otseselt teemasse aga ma just lugesin läbi Autolehe ja just lugesin läbi Harry teema. Autolehes nagu iga nädal, mitu uut mudelit, uue disainiga jne. aga ilusat ju neis midagi pole. Siis vaaatad Harri autot ja mõtled selle disainile ning olla saab ainult kaks varianti, kas meeldib või ei. Minule kui audifannile meeldib vanema põlvkonna Audi väga, eriti b2 ja ka c3. Sellest johtuvalt soovin Harrile edu ja rõõmsaid kilomeetreid b2 90-ga, ja et asi enam ei puterdaks ning oleks enamvähem origainaal ja pealtnähtamatute edasiarenduteta, soovitaksin proovida 2.2 stroker vabalthingav, ehk 2.5, koos uute süütesüsttemi osadega ja järele aidatud K-jetronik pritsega;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.11.10 19:39 Tsiteeri


See auto suudab veel siiani positiivselt üllatada. :) Mõtlesin, et vaatan, mis mul pagassi põhjakatte all plekk teeb. Niipalju, kui ma olen foorumist lugenud, siis tavaliselt leiab sealt läbiroostetanud varuratta koha, kuna see pidevalt vett täis on. Nii oli ka mul, vett täis, kuid tänu sellele, et üleeelmine omanik on käinud pagasipõhja mastiksiga üle, seal roostet 0, kerge rooste oli aga põranda keskosas.
Mis seal ikka, tuleb jälle üks õhtu töö juures veeta, põrand roostest puhtaks lasta ja uus mastiks selga. Aga küsiks arvamust, millega see roostest puhas põhi veel enne mögina määrimist katta? Krundiga?
Keskluku vaakumpump asub eeldatavasti parempoolses tagumises rattakoopas? Sealt vähemalt ma leidsin rippuva pistiku, vaakumvooliku otsa ja isolatsioonimaterjali, mille sees oli teatud seadme vorm.
Ja lõpuks sain ka Forssis käidud 5 minutit enne sulgemist ja esimestele suunatuledele soklid ostetud. Vähe kallimad olid kui lootsin (290.- 2tk. klubikaardiga 261.-), kuid mis seal ikka, vähemalt saab nüüd terved tuled külge.
Kellel aga on pakkuda keskluku vaakumpumpa, andku aga julgelt märku. :)


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.11.10 19:05 Tsiteeri


Nina vähe ilusam nüüd tervete suunatuledega.

http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/02112010078.jpg

Vanad suunatuled jäävad kappi paremaid aegu ootama, juhuks kui praegustega peaks midagi juhtuma. Ei jää vähemalt tühja auku.

http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/02112010079.jpg


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 02.11.10 19:24 Tsiteeri


Mis selle iluvõrel oleva märgi peal on? Miski ametlik Audi poolt sellele isendile? Vabandan, kui teemast juba läbi käinud või noh oma lollust siis:D

Väga kena vanakoolikas. Palju muretuid kilomeetreid;)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.11.10 19:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Mis selle iluvõrel oleva märgi peal on? Miski ametlik Audi poolt sellele isendile? Vabandan, kui teemast juba läbi käinud või noh oma lollust siis:D

Väga kena vanakoolikas. Palju muretuid kilomeetreid;)


Hmm, mingi Audi Sport on, kui täpselt mäletan. Vana ja kulunud välimusega ta on, kes teab millal või kus see peale on pandud.
Ahjaa, täna sai peale viimast paagi FULL'i tankimist 100 km läbi sõidetud ning sisse mahtus nüüd uuesti 12,5 liitrit. Kas puhta linnana võib seda kulu normaalseks pidada selle mootori puhul?


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 02.11.10 20:25 Tsiteeri


Jah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.11.10 21:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Jah.


Ok, järelikult see väike kõikumine mootori töös ei muuda midagi. Noh jah, ega ta soojalt ei kõigugi midagi, siis töötab ilusti ühlaselt, aga just külmalt pöörded käivad üles alla paar minutit ja käivitusel peab gaasipedaaliga mängima, ilma käima ei lähe. Aga eks jõuab ka selle lahenduseni.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 02.11.10 21:02 Tsiteeri


Heh, mootori juhipoolsel küljel, see jubin kust küttetrass läbi käib, see surnud. Tavaline asi, ma pole viitsinud enda omal pimedaks teha seda, keerasin gaasisiibrit veidi peale lihtsalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.11.10 19:38 Tsiteeri


Mõtlesin peale tööd, et viskan pilgu ka õhufiltrile. Ei avanenud just kõige toredam vaade - filter õline. Väike konsultatsioon Teemoga, milles selgus, et selline asi paratamatus vana mootori puhul.
Igatahes lisandus ostunimekirja veel uus õhufilter. Pikemaks säilitamiseks katan pealmise poole laeva õhufiltritele mõeldud kattega. Karterituulutus sai ka ülevaadatud - voolikutes on kerge kiht sees olemas, aga mitte midagi hullu, sellega on aega.
Samuti säde on kõigis küünaldes olemas.
Viimase asjana selgus ka, miks ühe esitule alumine serv seespool on - vale tuleklaas. Õige oleks nurgaga, on aga sirge.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.11.10 18:21 Tsiteeri


Nõndaks. Täna ostsin ära uue õhufiltri, õlifiltri ja klapikambrikaane tihendi. Tänud varuosa poele Aabe, kes alati suudab klubikaardi soodusega meeldivalt üllatada - kokku läks täna 289.90.- .:D Teine hea uudis on see, et paigaldada saan need nüüd garaazis, mis sai kodu kõrvale renditud, võimalusega ka hiljem välja osta. Eks näis, mis elu toob. Frontil soe ja kuiv pesa vähemalt olemas nüüd ja mul igav ei hakka. :D Sinna garaazi mahub õnneks Chevy ka ära, Mustamäel käisin ühte maa - alust boksi vaatamas, kus ta peauksest kaugemale poleks saanud, liiga madal lagi.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
uudi
huviline



Registreerunud 19.03.06
Asukoht: Rapla mk. Järlepa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: EX: A4B5 Avant 1997 1.8TQ

postitati 04.11.10 19:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Frontil soe ja kuiv pesa vähemalt olemas nüüd ja mul igav ei hakka. :D


Aga pere teiselpoolel hakkab nüüd kindlasti igav:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.11.10 19:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: uudi
Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Frontil soe ja kuiv pesa vähemalt olemas nüüd ja mul igav ei hakka. :D


Aga pere teiselpoolel hakkab nüüd kindlasti igav:D


No ta käib õhtuti peale tööd koolis tarkust omandamas, aga kui tal peaks peale seda igav hakkama, siis teab, kus garaaz on. :D Ma näitan talle.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.11.10 19:54 Tsiteeri


Tänasest võib lugeda Fronti hooaja lõppenuks, viisin ta garaazi ära. Siiski korra pean ta veel välja tooma, et talle enne lõpliku seisma jäämist korralik pesu teha, selleks peab ootama aga kuiva ilma. Nüüd siis läheb alles tõsisem töö lahti, millega teid kursis kindlasti hoian ja vajadusel ka teie nõu küsin.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 11.11.10 15:04 Tsiteeri


Sa pead pisemaid pilte hakkama "photobucketisse" toppima :P. Üks pilt teemas on ilus ja SUUUR photobucketi lärakas Zoigi mosse pildi all :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.11.10 21:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Sa pead pisemaid pilte hakkama "photobucketisse" toppima :P. Üks pilt teemas on ilus ja SUUUR photobucketi lärakas Zoigi mosse pildi all :D.


Peab vist uue pesa piltidele vaatama. Photobucket tahab raha nüüd saada. :D


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 11.11.10 21:50 Tsiteeri


http://www.upload.ee/ näiteks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.11.10 16:36 Tsiteeri


Kas selle auto mootorisse panna poolsünt? Täissünti kindlasti ei mõtle, pigem mineraali. Ja millised on kogemused teil Comma mootoriõlidega?


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.12.10 20:56 Tsiteeri


Nõndaks, sain Frontile õige esitule klaasi (tänud Timmule), kuid siiski ei rahulda mind klaasi all olev reflektor riba, mis on mingil määral "ussitama" hakanud, st. pind ei ole enam sile ja läikiv. Mingi kleepsuga ei hakka jamama, mõtlesin asendada selle plekiribaga, mis läigib. Osad Harvia kerised on selle ümbritsetud. Töökaaslane ütles, et K-Rautas on saada, aga sealt pakuti mulle ainult tsinkplekki. :D Kuskohast võiks sellist materjali leida Tallinnas.

Roostevaba on selle nimetus. :D


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.12.10 11:41 Tsiteeri


Põhimõtteliselt on koht olemas, kuskohast ma uued reflektor ribad tuleklaasi alla saan, kuid see aasta nad sellega enam ei tegele.
Nüüd oleks küsimus madaldusspetsidele. Missugune amort sobib -30mm vedruga nii, et saaks vajadusel ka midagi pagassis vedada või paar reisijat tagaistmele panna. Hetkel piisab vähesest raskusest juba tagaistmel, et rattad koopaääri kraapima hakkaks.
Coilid jätaks esialgu välja.

Paar pildikest ka vahelduseks talvekorterist:

http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/IMG_1889.jpg
http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/IMG_1902.jpg


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.12.10 20:56 Tsiteeri


Tänane plaan, kõrvaldada ainult vale klaasiga esituli, lõppes sootuks teisiti. :P
http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/28122010111.jpg

Ma ei mäletagi, miks ma juhipoolse tule kallale üldse läksin, kuid selle eemaldamisel selgus, et tiiva nurk suhteliselt mäda, tahtmise korral oleks võinud sõrme läbi lükata. Nüüd uurin uue tiiva saadavust.
http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/28122010107.jpg

Ja mida rohkem nuhid, seda rohkem leidub - esipõll ajab roostet välja, värvi kukkus koos roostega suht lihtsalt maha. Homme kisun stange eest ära ning siis ole näha, kui hull seal asi on. Teine tiib täiesti tip-top, 0 roostet. Eeldan, et need asjad tingitud mõnest esiotsa matsust.
Ühe udutule sain ka eest ära, teisel kruvid nii mädad, et keerata neid ei saanud - tuleb homme lahti puurida.

Peaasi, et igav ei hakka. :P


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.12.10 21:47 Tsiteeri


Ei tea, kas Audi hakkab kiskuma pikemaks projektiks, kui esialgselt plaanis. Täna kakkusin esistange maha, esipõll vajab tähelepanu. Edasi hakkasin torkima küljekarpi. Võtsin plastikust karbikatte maha ja juba rõõmustasin, et sitast puhtaks, mastiks peale ja korras, kuid siiski.....Esimene tunki koht mäda, ülejäänu täiesti korralik. Teise pooleni täna ei jõudnud.
Lahe on muidugi ka esimest korda autot lammutada, sest ei tea ju päris täpselt, mis kuidas ära käib, kuid siiani õnneks kahjusid pole olnud, kuid ajakulu on priskem, kui peaks.
Tahaks kiita ka Aabe varuosa poodi - täna sai sealt tellitud 160.- tükk pagasiluugi amordid ja saadaval on ka 1500.- eest esitiib + Audi klubi kuldkaardiga tuleb sealt tavaliselt ka meeldiv soodus. Auto Ekspert tahtis luugiamortide eest 350 tükist ja keredetaile üldse ei paku. Ostetud sai ära epoksiidkrunt (320.-) koos kõvendiga, millega teen pagasipõhja üle enne, kui kaitsekihi peale tõmban.
Garaazis olin, siis naaberboksi vana tuli ka ukse peale ja uuris, et kas minu ELUKAS seal (Chevyle vihjas, mis tema boksi kõrval seisis) :D. Ma juba mõtlesin, et mis nüüd, et jääb ette või ei tohi seista, aga siiski tuli ta uurima ikka põhi asju - palju kütust võtab, kas ikka 4 vedu, sõita vist on hea praegu jne. Kusjuures kolm korda nimetas elukaks. :D Deem, see on PisiBlazer, suurt autot pole siis näinud või? :D Ja veel lisa postiivse asjana leidsin peldiku üles, nüüd ei pea alati koju minema, kui häda peale tuleb.

Aga mõni fotosüüdistus ka Audist:

http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/IMG_1953.jpg

Põll:

http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/IMG_1954.jpg
http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/IMG_1955.jpg
http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/IMG_1956.jpg

Küljekarp. Kui mõtekas oleks see koht välja lõigata ja uus plekk asemele keevitada?

http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/IMG_1959.jpg


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  19
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 27.5% - SQL: 72.5%]