Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  14
Autor:
Pealkiri: A8 4,2 - 2003 - seitsmene (Vastuseid: 332 | Vaatamisi: 39138)
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 12.10.10 10:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Samas, kui seest toru haiget ei saa, tasuks kaaluda ka mõlki löömist.


Ilmselt ei oleks tulemusel sisulist erinevust, aga esteetiline külg minus ei lubaks lihtsalt lömastatud püttidega väljalaset ehitama hakata. S8 padasid ilmselt ka keegi ei paku, eks homme on siis ettevõtlik päev - kirurgilised sisse ja väljalõiked kavas. Tegelikult oleks huvitav oma silmaga näha ka, mis seal pütis sees täpselt tehtud on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 12.10.10 12:10 Tsiteeri


Näiteks C5 kerel RS6 Plus Avant (353kw, toodetud 999tk.) väljalase on väliselt ülimalt askeetlik/funktsionalistlik:


http://trshop.audi.de/konakart/images/z010951_34000000003462.jpg

http://trshop.audi.de/konakart/images/z010951_34000000003463.jpg

Hind Saksas 1785 eurot. Kuna autol oli musta optika pakett, siis on ka väljalase ülevärvitud.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 12.10.10 16:25 Tsiteeri


Ojaa, vaatasin isegi RS6 padasid. Ilmselt kõige mõistlikuma hinnaga saab neid ebayst. Mitmed on ju Milltek'id jms alla pannud.

Samas kuna Sul on S5 padad olemas, siis on olukord vähe keerulisem. Nende eest on ka juba raha makstud. Mina ilmselt paaris mõlgis suurt probleemi ei näeks, kui see tõesti sisule haiget ei tee. Jama on siis, kui hääl saab ikkagi sinu jaoks ebameeldiv ja hiljem neid padasid müüa tahad.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 12.10.10 22:19 Tsiteeri


Kehakuju järgi ei paistagi S8 pütid S5-e omadest nii väga erinevad. A8 omad on pigem erinevad - oluliselt suuremad tunduvad. Ilma iseäralise "küüruta" peaks äkki essviie oma ikka sobima - vaakumklappe seal küll pole, aga selleta suudan elada.

http://www.upload.ee/image/2758623/DSCF7978.JPG


http://www.upload.ee/image/2758618/_BjFTCL_Bmk___KGrHqUH-CcEs_lVeIWSBLSG9D2_Pg___12.JPG

http://www.upload.ee/image/2758631/_BjFTVbg_mk___KGrHqYH-CwEs_zlOrEZBLSG-87EJQ___22222.JPG

Sakslaste iibeis on OEM asjad ka saadaval, aga... No mitte just odav, mitte just kiire lahendus ka. Ja see tähendaks S5 omade vedelemajäämist. Ja vaakumit mul niikuinii sobivasti võtta poleks, et originaalidele elu sisse saada :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
altz1
huviline



Registreerunud 13.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8tt

postitati 13.10.10 08:05 Tsiteeri


See vaakumi asi pole üldse probleem. Võibolla kõige keerulisem selle toru vedamine eest taha, aga juhtimine on lihtsalt teostatav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 14.10.10 13:14 Tsiteeri


Audizine härrasvägi on ühele mind vaevanud küsimusele sellise vastuse vormistanud:

17981 - Left Engine Mount Solenoid Valve (N144): Open Circuit P1573 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent This fault is for the electro-hydraulic engine mounts and is unrelated to the rest of the faults. Our engine mounts have basically 2 chambers with hydraulic fluid that travels through an orifice, when the ECM wants to turn the mounts solid (hard acceleration for instance) a solenoid inside the engine mount closes this orifice and the mount becomes rigid. The earlier mounts are known for going bad, and can be tested with a multimeter. An open circuit here will basically cause the engine to have some slop when accelerating hard.

No asi seegi. Peab hakkama varuosa hinda uurima, mis muud.
Vahepeal on kumbki S5-e pütt saanud 140 cm roostevaba keevituse õmblust, stangenaha vormimise viive annab esimese võimaluse tuleval kolmapäeval asja edasi saada. Ilmselt katsetan midagi S8 stange sarnast teha, igasugu diffuusorite asi on siiski nagu liiast. Kokkuvõtteks on see siis igati custom lahendus, jääb ainult loota, et helipilt saab talutav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 20.10.10 17:55 Tsiteeri


Täna on peale pikka pusimist siis summutitega "kopp maasse" löödud. Väiksemaks töödelduna mahuvad nad alla nagu nalja. Nagu pildiltki näha, on loodimine väga täpne ja kasutatavad riistad nagu selleks loodud:


http://www.upload.ee/image/2758641/DSCF7990.JPG

Torusid polnudki vaja väga pikalt ja imetabaselt vedada, suhteliselt vähese vaevaga oli üks pütt katsetamiseks all:


http://www.upload.ee/image/2758643/DSCF7994.JPG

Häälega natuke nagu midagi muutus, tegelikult ma arvasin, et lörin saab valim. Tegelikult peaks teise poole ka alla saama, et terviku üle otsustada. Järgmise tegevusena peaks kirurginoa auto ajju suskama :P
Aga stange nahk jäi täna üldse hakkimata, väga abiks oleks näiteks S8 torude vahekaugust teada või siis OEM asi ära mõõta. Et enamvähem loogilise koha peale saaks ehitatud see torustik. Tänaval kellegi essile sedasi mõõdulindiga ligi kargamine oleks ehk liiga ektreemne. Aga polnud korraga kuhugi tormama ka hakata, kus seda mõõtmist oleks läbi saanud viia. Keegi oskab osutada kuhugi suunda?

Esialgu oli siis heli ühest torust selline.
Peale S5 püti külgekruvimist sai hääl selline. Tundub, et väga suurt muutust nagu polegi. Eks homme saab teine toru ka alla, siis seis selgem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 20.10.10 19:52 Tsiteeri


Tuttav koht :)
Heameelega kuulaks ise ka mis häält need pütid päriselus teevd ja kuidas välja näevad. Seepärast siis Priit minu roolilati pakkumisega polegi veel tegelenud ;)

Aga jõudu ja jaksu igal juhul. Hari on tase :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 21.10.10 18:45 Tsiteeri


Täna summutisaaga jätkus. Sedakorda oli siis tõeline lood ka kasutusel, torud jäid lõpuks kenasti ühele joonele. Enne tänaste tegemiste algust tahtsin oma käega katsuda ja silmaga vaadata, mismoodi see S8 täpselt tehtud on sabast. Aga võta näpust - Revalis polnud ühtki sobivat mudelit, hakkasin just parkimisplatsilt tagasi linnapoole pöörama - ja silmasin üht siiski mööda sõitmas.
No mis seal ikka, järgi talle! Jälitasin teda Rocca al Mare kaubanduskeskuse katusele, parklasse. Kui omanik oli rahuloleva moega eskalaatoril poodi veernud, siis sain vilavate silmadega auto ligi sahmerdama. Mõõtsin vähemasti oma käega ennast huvitavad mõõdud üle. S8 torud on jämedamad tagant, kui S5 omad. Samas on A8 üks toru jälle S8 omast jämedam. Kaugused on ka erinevad. Aga loodetavasti saan enda silmale lõpuks klappima kogu ettevõetu.

http://www.upload.ee/image/2758773/DSCF8002.JPG

Tänasega sai alguse ka stangenaha paigutamine ja klapitamine uue torustikuga. Selleks otstarbeks sai summuti tagumised otsad allapoole rebadele lastud ja sedamoodi vähehaaval sobivust hindama hakatud.

http://www.upload.ee/image/2758777/DSCF8001.JPG

Pealtpoolt vaadates tundub torude nurk stange omaga suhteliselt sünkroonis olema, see annab alust loota, et tulemus mulle endale ka meeldima hakkab.

http://www.upload.ee/image/2758781/DSCF8003.JPG

Ja stangenaha jõuline defloratsioon sai siis toime. Enam pole taganeda kuhugi. Saag läks sahinal ihusse, esimene võimalus viimistletud stanget uuesti auto küljes näha oleks homme. Kui veab.

http://www.upload.ee/image/2758790/DSCF8005.JPG

Nendest samadest rebestatud hüümeni tükkidest peaks saama kaunis ja viimistletud avaus uue torustiku ümber. Rektum, kui soovite. Pusimist on kogu selle asjaga vastupidiselt esimesele oletusele olnud siiski suhteliselt palju, raha on kulunud plaanitust tublisti enam. Näis, kas see kõik kokku lõpuks väärt saab.


Auto salongis on natuke teistsugune olemine, väga lärmakas see kohe kindlasti ei ole. Samuti ei ole väljas esimene emotsioon sugugi vali. Norsatused on saanud üsna hillitsetud. Vähemasti esiotsa tundub, et lärm mingeid müranorme ei ületa. Selline sai see tänane seis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Raika
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 3,0TDi Q C6, A4 Avant 1,8 B5

postitati 21.10.10 19:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Tuttav koht :)
...Seepärast siis Priit minu roolilati pakkumisega polegi veel tegelenud ;)

Aga jõudu ja jaksu igal juhul. Hari on tase :)


... on tase! Minu Q tagasild sai Priidu juures peale pukside ja reguleervarraste vahetust (Priidu)silma järgi paika nii, et sillareguleerija( nädal hiljem) ei pidanud tagasilla juures midagi näppima.:D
Sorry OT.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raigo22
huviline

Avatar


Registreerunud 02.10.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 21.10.10 20:35 Tsiteeri


Väga kiiduväärt ettevõtmine asjaliku mehe juures vähemalt. Endalgi homme Priidu juurde korra asja vähemalt näen ka oma silmaga selle lahenduse ära.


58 160 982
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 21.10.10 21:00 Tsiteeri


Deem :) Kutid pidage hoogu. Nii minu roolilatt jääbki vana ;)?

Aga jah ootan ka lõpptulemust. Edu igatahes. Mina oma alustatud makivahetusest loobusin :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 21.10.10 21:04 Tsiteeri


Teemast on saamas remondimehe kiituste kaustik? :)

Aga see S5 summuti heli on loodetavasti reaalis vähe käredam? Sedasi "sinutorus" kuulates ei ole vist suurt vahet originaaliga. Kas ei ole ideid, et kuna juba summutiasi pooleli, et veaks kattidest tahapoole üldse uued torud-pütid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 21.10.10 21:13 Tsiteeri


Tegelt peaks Priit korra harjaga toast üle käima, hetkel nagu segasummasuvila. Ise ka vahest kõõlund seal kanali kohal, hirmust pilk suunatud alla sügavikku, mis lausa kutsub sinna kukkuma :D


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 21.10.10 21:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu
Teemast on saamas remondimehe kiituste kaustik? :)

Aga see S5 summuti heli on loodetavasti reaalis vähe käredam? Sedasi "sinutorus" kuulates ei ole vist suurt vahet originaaliga. Kas ei ole ideid, et kuna juba summutiasi pooleli, et veaks kattidest tahapoole üldse uued torud-pütid?


Reaalis on hääl originaalist ikka erinev, aga ma ei ütleks, et nüüd S5-e heliga väga sarnane. Jõuallikas peaks suht sarnaseid korinaid tekitama, sestap ma eeldasin natuke tuttavamat heli. Aga pajad on natuke praavitatud, võta nüüd kinni. Eks seda torustiku asja peab siis edasi joonestama, kui lõpptulemus ikkagi liiga leebe jääb. Ma pean natuke harjuma ja vaatlema-kuulatlema. Aga ega mõne toru teisega asendamine ei anna ka ilmselt oodatud tulemust. Aga siiski ei tõttaks ma sündmustest väga ette. Äkki pean lihtsalt rohkem pedaali tallama :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jyrisoo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.07
Asukoht: Tallinn, www.chip.ee
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 1,9TDI

postitati 21.10.10 21:38 Tsiteeri


Priidu juures käib vist salaja pool audiklubi:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 21.10.10 21:44 Tsiteeri


Miks salaja? Igaüks käib ju seal kus tahab. Lihtsalt teemaalgataja rääkis oma autost, aga kommentaare tuleb, et kes kui rahul on Priiduga;) Aga see pole virin vaid mõttevälgatus vaid...pekske mind kui ei meeldi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jyrisoo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.07
Asukoht: Tallinn, www.chip.ee
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 1,9TDI

postitati 21.10.10 21:51 Tsiteeri


Pigem sellepärast salaja, et Priit ei luba eriti ennast reklaamida:) Muidu tal vaba hetke polegi. Niigi rabab 6-7 päeva nädalas ilma puhkusteta. Vabandust teema risustamise pärast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 22.10.10 05:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Tsitaat:
Algselt postitas: madu
Teemast on saamas remondimehe kiituste kaustik? :)

Aga see S5 summuti heli on loodetavasti reaalis vähe käredam? Sedasi "sinutorus" kuulates ei ole vist suurt vahet originaaliga. Kas ei ole ideid, et kuna juba summutiasi pooleli, et veaks kattidest tahapoole üldse uued torud-pütid?


Reaalis on hääl originaalist ikka erinev, aga ma ei ütleks, et nüüd S5-e heliga väga sarnane. Jõuallikas peaks suht sarnaseid korinaid tekitama, sestap ma eeldasin natuke tuttavamat heli. Aga pajad on natuke praavitatud, võta nüüd kinni. Eks seda torustiku asja peab siis edasi joonestama, kui lõpptulemus ikkagi liiga leebe jääb. Ma pean natuke harjuma ja vaatlema-kuulatlema. Aga ega mõne toru teisega asendamine ei anna ka ilmselt oodatud tulemust. Aga siiski ei tõttaks ma sündmustest väga ette. Äkki pean lihtsalt rohkem pedaali tallama :D


Mul plaan see süsteem alla kruvida:http://www.youtube.com/watch?v=2ZwqnDZF5Ko

Peab ainult vaatama kuskohast ja mis hinnaga koju selle saab!:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prestigio
huviline



Registreerunud 29.07.07
Asukoht: tallinn- soome
Kasutaja on eemal


postitati 22.10.10 12:46 Tsiteeri


Sai ka see nädal esimest korda Priidu juures käidud ja seal lae all su auto oligi. Pakkusin ka Priidule tööd ja loodan tõesti, et pooled klubilised seal käima ei hakka, muidu mees varsti sirakil maas ja mu masina kallale ei jõuagi :) Selliseid soomes müügil


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prestigio
huviline



Registreerunud 29.07.07
Asukoht: tallinn- soome
Kasutaja on eemal


postitati 22.10.10 13:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Robinson
Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Tsitaat:
Algselt postitas: madu
Teemast on saamas remondimehe kiituste kaustik? :)

Aga see S5 summuti heli on loodetavasti reaalis vähe käredam? Sedasi "sinutorus" kuulates ei ole vist suurt vahet originaaliga. Kas ei ole ideid, et kuna juba summutiasi pooleli, et veaks kattidest tahapoole üldse uued torud-pütid?


Reaalis on hääl originaalist ikka erinev, aga ma ei ütleks, et nüüd S5-e heliga väga sarnane. Jõuallikas peaks suht sarnaseid korinaid tekitama, sestap ma eeldasin natuke tuttavamat heli. Aga pajad on natuke praavitatud, võta nüüd kinni. Eks seda torustiku asja peab siis edasi joonestama, kui lõpptulemus ikkagi liiga leebe jääb. Ma pean natuke harjuma ja vaatlema-kuulatlema. Aga ega mõne toru teisega asendamine ei anna ka ilmselt oodatud tulemust. Aga siiski ei tõttaks ma sündmustest väga ette. Äkki pean lihtsalt rohkem pedaali tallama :D


Mul plaan see süsteem alla kruvida:http://www.youtube.com/watch?v=2ZwqnDZF5Ko

Peab ainult vaatama kuskohast ja mis hinnaga koju selle saab!:)

Tundub MAHEDAM


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 22.10.10 16:39 Tsiteeri


Eks ma Remuse, Millteki ja mõnd muud peene asutuse toodet vaatasin ise ka uuriva pilguga. Aga sageli oli hind, mis ostuhuvi ei tekitanud, vahel mõni muu häiriv asjaolu ka. Ega see kaheksa mingiks ringraja autoks ei hakka, mingi vaoshoitus peab selle plärinaga ikka olema. S8 või S6 helipilti läheb ikkagi keerukaks välja nõiduda, kuivõrd võrdluseks on 5,2-ne V10. Ilmselt sama aktiivsusega pöördesse lendavat möiret 4,2-sest V8-st välja ei võlu. Aga mis ma ka tean sellest. Kui ma oma ettevõtmistega rahuldavale tulemusele ei saa, siis vaatan ise ka niikuinii "sporditorustikku" tootvate ettevõtete kodulehti edasi.

Tänaseks lumiseks pealelõunaks oli mu tagumine stange täitsa valmis ja kokkupanemise ootel. Ainult aega ei olnud, tuleb loota homsele. Et ehk ei ole tervis väga nüritatud ja meeled on vastuvõtuvõimelised. Eks selle külge sobitamisega on ka väike haiguslugu veel ees, aga mis siin ikka ennustada. Vähemasti stange nahk ise oli korralikult vormistatud.

http://www.upload.ee/image/2758866/DSCF8007.JPG

Toru otste jaoks lõigatud avad on konkreetseks vormistatud, värv ka kenasti seljas jälle.

http://www.upload.ee/image/2758868/DSCF8008.JPG

http://www.upload.ee/image/2758874/DSCF8009.JPG

Sisemine pool paistab siis selline.


http://www.upload.ee/image/2758876/DSCF8010.JPG

http://www.upload.ee/image/2758880/DSCF8012.JPG

Loodetavasti saab lähiajal siiski autost ühes tükis ka mõne ülesvõtte. Tänane lumesadu ehmatas päris ära - mul talverattad alles tellitud, saabumisest ei tea veel täpselt midagi. Sile suverehv ei kiskunud täna linnaliikluses sugugi mootorit möirgama vajutama.
Aga nädalaga on autoga tomunud arvestatav edasiminek, ise olen suures plaanis rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 23.10.10 16:53 Tsiteeri


Et see nädalavahetus läks lootusetult vagiinasse, siis mingit käegakatsutavat progressi ette näidata ei ole. Passisin kaine ja korralikuna telefonivalves, aga seda kõnet võib ootama jäädagi.
Et siis internet sirvimiseks käe ja jala juures, siis tekkis uusi mõtteid. Et uued pütid annavad nähtavasti palju vabama heitgaaside ärastumise, siis see osa on hea, aga hääl sealjuures veel siiani kahvatu - siis ühe osana tekkis mõte katsetada x-pipe.
Ma ei usu, et keegi konkrteeselt siit nüüd just samasuguse autoga seda proovinud on, aga suund võiks õige olla?
Mõned tuntumad kontorid pakuvad valmiskujul selliseid ka müügiks:

http://www.upload.ee/image/2758916/gmgwcs81big.jpg
Siin on stock ja x-pipe võrdluseks.


http://www.upload.ee/image/2758912/gmgwcs8-1.jpg
Selline on asi auto all.


Panen ühe lombitaguse TEEMA ka siia, kui keegi lugeda ja vaadata viitsib. Küll D2 ja S8, aga muus osas on lähenemine sarnane. Mõtlen, et kui asi juba ette võetud, siis tahaks igast otsast head tulemust. X-i kokkukeevitamine pole ka just teab, mis raketiteadus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 25.10.10 16:49 Tsiteeri


Tänasega on summutisaagal joon all - valmis. Ega rohkem korraga ei oleks viitsinud pusida ka. No ehk mingil määral "finetuningut" veel lisandub, kui ideid juurde tekib.
Terve päev läks täna veel ära, õige asendi tarvis oli vaja veelkord pütid torudest lahti lõigata ja natuke teisiti uuesti kinni õmmelda. Aga lõpptulemus sai selline:

http://www.upload.ee/image/2758885/DSCF8015.JPG


http://www.upload.ee/image/2758883/DSCF8019.JPG

Tänane pedaalivajutaja oli hea kasvatusega või muidu tagasihoidliku loomuga, sestap sai liikuva pildi jupp selline.
Kui nüüd auto ära pesta ja mõni video veel teha, siis peaks selle teemaga kõik olema. Et igav ei hakkaks ja raha üle ei jääks, siis selleks on mul paar uut mõtet valmis juba niikuinii. Ongi kuidagi värskendav teha sissejuhatuseks muid uuendusi kui facelift nina...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 26.10.10 08:38 Tsiteeri


Täitsa nagu päris sai. Kena korralik viimistlus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  14
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 23.0% - SQL: 77.0%]