Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  34
Autor:
Pealkiri: A8 4.2 Quattro automaat - 1998 - Margusja (Vastuseid: 835 | Vaatamisi: 172919)
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 04.07.09 20:08 Tsiteeri


Olen paar korda auto seisma jätmisel kapoti alt kuulnud susinat. Täna siis kuulan tähelepanelikumalt, on jah. Mingi susin ja kui välja auto lülitada siis mingi 10sekundit jätkub. Kuna püsikiiruse hoidja ei toimi ja nagu ma aru olen saanud, siis on see audil vaakumiga siis loodan kahtlistada, et mingi voolik on vähe vana. Nüüd trikk see leida :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
zayetz
huviline

Avatar


Registreerunud 19.03.06
Asukoht: Üle Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 04.07.09 20:28 Tsiteeri


See susin on pigem kliima oma ;)

Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Olen paar korda auto seisma jätmisel kapoti alt kuulnud susinat. Täna siis kuulan tähelepanelikumalt, on jah. Mingi susin ja kui välja auto lülitada siis mingi 10sekundit jätkub. Kuna püsikiiruse hoidja ei toimi ja nagu ma aru olen saanud, siis on see audil kust vaakumiga siis loodan kahtlistada, et mingi voolik on vähe vana. Nüüd trikk see leida :)



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp,Sca
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 04.07.09 23:39 Tsiteeri


Kliima susiseb jah natuke aega takkajärele, peale mootori seiskamist.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 05.07.09 07:07 Tsiteeri


Tsitaat:

Kuna püsikiiruse hoidja ei toimi ja nagu ma aru olen saanud, siis on see audil kust vaakumiga siis loodan kahtlistada, et mingi voolik on vähe vana.


Vaakumiga seadet on suht lihtne kontrollida- seal on tavaliselt võimalik 2 probleemi. Mikrolülitid või cruisi moodul. Moodul on kindalaeka taga ning kui cruisi nupust ON lükkad kasvõi kohapeal, siis kostab kerge "click" moodulist (relee lülituse hääl). Kuula seda hoolikalt. Kui kuuled, siis on moodul korras ning mikrolülitid vajavad kontrolli. Samas mul enda samasugusel masinal oli just moodul läbi ning uuena maksis Revalis about 3k vist. Ise sain õnneks Toomase kaudu enne ostu proovida, kas ikka on mooduli häda :) Oli.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 05.07.09 08:02 Tsiteeri


Samas kuulasin tähelepanelikult ka töötava mootoriga. Kerge susin on ka siis. Aga tänan cruisi hintide eest. Seda tasub katsetada. Kindalaeka ja just korra võtsin ära kuid kuna mul sealt tagant muud otsida ei olnud siis ei süvenenud ka sellesse. Õnneks käib suht lihtsalt ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 05.07.09 12:40 Tsiteeri


Seoses CC proovisin lülitada ja ei mingit piuksu kindalaeka kandist. Aga jah ma pole suurem asi CC mees. Eelmiste autodega suhteliselt harva kasutasin narva maanteel.

Ja siis seda veel, et kuna mul ees on valged suunad kas siis originaal või keegi pannud, siis plaan vahetada ka need mis tiibade sees valgete vastu. Oskab keegi ehk vihjata kellelt või kustkohast neid hankida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Martinez
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 1.8TQ, Passat B7, DL 1000

postitati 05.07.09 14:19 Tsiteeri


Cruiscontroll ei asu A8'l kindalaeka taga, vähemalt minu isendil (94' D2) Lammutasin kindalaeka ja polstrite maha kuid ei miskit. Asub paremalpool nurgas kojameeste all teiste releede juures (kapoti all siis :D). Lihtne ligi pääseda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 05.07.09 15:31 Tsiteeri


Kuna kliimapaneelis keskmine pirn oli läbi, pirn siis mis ventilaatori kiirust näitab siis pühapäeva puhul mõtlesin, et mis see ikka üks pirn vahetada.

Paar klõpsu hetke olukorrast


http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/konsool_eest.JPG


http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/konsool_paremalt.JPG


http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/Konsool_vasakult.JPG


Mingi plokk tuli sealt konsooli tagant lagedale mis küll ei tundu selle autoga koos vabrikust välja veerenud olevat.
Mis see olla võiks?
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/plokk1.JPG


Hetkel siis seis selline, kliima paneeli keskmine pirn käes ja selgus et see on joodetud pirn sinna. Mul endal on olemas tavalised ilma soklita pirnid, sarnased mis lähevad tuulutusava restidesse. Huvitav kas neid saab sinn joota? Või saab osta kusagilt sellise sokliga? Hetkel igatahes ei hakka autot kokku panema.

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/konsool_pirnid.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 05.07.09 15:42 Tsiteeri


Nokia autotelefoni juhtplok paistab olevat. Handsfree jaoks plokk liialt suur.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 05.07.09 15:46 Tsiteeri


Minumeelest oli punaseid ja sokkliga pirne müügil küll, aga täpselt saan esmaspäeval öelda kust neid saada võiks.

Kui jamada viitsid võid selle lahtise pirni sinna vabalt asemele joota.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 05.07.09 19:11 Tsiteeri


Tinutasin selle prindi sinna pesasse ning lappisin asja kokku.


http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/konsool_koos.JPG

Natukene jäi ka jubinaid üle nagu alati.
Selle telefoni ploki eemaldasin ning kinnitasin ülejäänud juhtmed kenasti teiste külge et ei koliseks ega nagiseks.
Samuti katkusin ära kunagi paigaltatud, ilmselt woofri jaoks juhtme mis oli suhteliselt robustselt veetud.


http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/jaagid.JPG

Aga nagu alati on asjal kaks külge. Kliima tule sain tööle. Samas jäi peale sebimist tööle ka üks tuli armatuuris mis ei peaks töötama - turvapadja tuli jääb nüüd põlema :( Ehk sellest et kõrvalistuja istme peal palju kõõlusin? BMW oli tuntud viga kõrvalistuja istme matt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 06.07.09 18:20 Tsiteeri


Kuna minu suksul nagu ma ka ülal olen ehk kirjutanud, olid kojameestega probleeme siis uurisin asja lähemalt

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/kojameeste_raam_katki.JPG

Suht koba varasema parandamise üritus kellegi poolt. Peab ikka fantaasiat olema :)

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/kojameeste_hack.JPG

Igatahes saab selle hoovastiku mega kergelt sealt kätte.

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/kojameeste_raam_valjas.JPG

Uus hoovastik oma kohale ja pudinad kokku tagasi.

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/kojameeste_raam_tagasi.JPG

Hetkel puudu kojameeste varred. Vanad olid täiesti siledad. On ehk kellegil korralike müüa?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 07.07.09 17:51 Tsiteeri


Nii, päris seda et minu raudruunal oleks töötavad kojamehed väita ei saa. Samas täie julgusega väidan, et minu suksul on täiesti toimiv juhipoolne kojamees. Soetasin siis autolammutusest (200.-) Kahjuks kõrvalistuja poolne oli nii kulunud et ma seda võtma ei hakanud. Hankisin ka Forssist kojameest harjade komplekti (370.-) ja paigaldasin juhipoolse harja. Megamõnusalt pühib. Muidu tead ei hindagi kojamehi kuid kui tükk aega ilma ja eriti sellise ilmaga siis on ikka väärtus küll. Nüüd veel tarvis leida kõrvalistuja poolne. Kellel natukegi kabedam vars vedelemas, palun antke teada. Küll me hinnas kokku lepime.
Kuna autol on ette paigaldatud valget värvi suunad ja jäetud esitiibadesse kollased (aru ma ei saa!) siis soetasin ka tiibadesse valged (2x70.-) ja ühe kollase pirni ka. Forssis rohkem ei olnud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 08.07.09 10:27 Tsiteeri


Kojameeste hoovastiku vahetamine on küll väga lihtne, aga mina ladusin koos vanade luuavartega uuesti kokku - ja lasin jälle "ringi peale". Kui veel uued kojamehed ka, mis paremini vastu klaasi hakkavad, siis...
Igaljuhul pole mina korralikke kasutatud luuavarsi leidnud, esinduses ca 700 eek/tükk.
Rehvid võid ka vabalt palju kõrgemad alla panna, mina endaomale panin 235/55/18. Et ei põrutaks Tallinna jäledatel tänavatel. Talvel olen ka 255/55/17 alla pannud, sellele kaheksale mina alla 55 kõrgusega rehve ei panekski. Ringraja auto see niikuinii pole, rahulikuks lösutamiseks madalamad rehvid kuidagi võimalust ei jäta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 08.07.09 10:34 Tsiteeri


Kojameestega selline lugu et vist peavad. Alguses kui esimest korda uue systeemi kokku panin tegin 0 seisu arvutamisel valearvutuse ning panin hoovastiku 180 kraadi valesti. Siis järgmisel päeval sain siis juhipoolse varre mille ma ise oma peaga tunnistasin korralikuks. Panin selle külge ning lülitasin asja sisse. Igaljuhul kojamees kadus kapoti alla ja jäi kuhugi kinni. Igaljuhul midagi üle ei keeranud. Süsteem lahti ning 0 seis õigeks vars tagasi ja hetkel on minu vaates ideaalne. Loomulikult oleks ostnud varred esindusest. Aga me oleme ju selline kolgas et neid saab ainult tellimisel.

Rehvide kohapealt. Hetkel oli plaanis alla panna 18/225/45 rehvid mis siis bensiini luugil. Hetkel all 18/225/40 ja kiirus valetab alla 10km/h heameelega paneks 50 kõrgusega. Kas vastu ei hakka kusagile käima? on ehk kellelgi pilte sellisest mõõdust auto all?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 08.07.09 10:42 Tsiteeri


Ei käi vastu midagi. Mul on suuremad-laiemad, pilti ei viitsi praegu teha...
Spido asjus saab selgemaks siit.

Edit.
Käisin all suitsu tegemas ja tegin siis mõned pildid. Puhas see auto mul just pole, aga sedasi näeb välja 235/55/18







http://img197.imageshack.us/img197/7267/2355518.jpg

http://img16.imageshack.us/img16/511/tagumi9neratas.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 08.07.09 11:05 Tsiteeri


Vaatan et 50 kõrgusega ei valeta eriti. lähen ostan 4x18/225/50 rehvi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 08.07.09 14:14 Tsiteeri


Tnx piltide eest. Näeb ka kenam välja kui minu 40 kõrgusega. Natuke mul nagu koobas tühi. Olen siin natuke helistanud polegi sellist rehvi väga laialt pakkuda - kasutatud rehvi siis. Seega kui kellegil on jooks mulle sobivaid rehve kõrgusega alates 50 seismas siis ehk jõuame kokkuleppele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 08.07.09 15:09 Tsiteeri


Proovi siit http://www.auto24.ee/products/search_result_product.php?r=1&cat[64][text]=&cat[64][lprice]=&cat[64][uprice]=&cat[64] [locations_id]=-1&cat[64][sellers_id]=0&cat[64][new]=1&cat[64][used]=1&vehicle_type_id=0&a[779]=0&a[781]=&a[783]=235&a [784]=50&a[785]=18&a[789]=1&a[795]=&a[797]=&search_str=otsi&search_product=1&cid=64&pcid=1 vaadata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 08.07.09 17:32 Tsiteeri


Airbag tule probleem on nüüd ka korras taas. Tnx Eintsile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 08.07.09 19:10 Tsiteeri


Ülal poole olen ka vist maininud et minu suksu annab mulle bensiini paagis oleva kütuse tasme kohta huvitavaid numbreid. Auto müüa hoiatas mind et kui kompuuter näitab 150 ja näidiku nool on punasest teisest kriipsust järgmise valge peal siis peaks ruttu tankima minema. Arvasin, et tegu on vigase näidikuga, st. ühega neist mis paagis.
Vasakpoolset ma kunagi kontrollisin, ning sellega tundub vähemalt visuaalselt kõik hea. Samas ei toimu minu isendi puhul seda juhusliku kõikumist. Samuti täna kui arvuti oli taga siis väitis see et paagis 38 liitrit bensiini. See võivat vihjata sellele et bensiini näidik/näidukid annavad endast parima ja näitavad õieti. Lihtsalt bensiinipump või mingi voolikute süsteem on seal kuidagi kas siis kunagi parandamise käigus kokku pandud nii, et bensiini ei saada lihtsalt kätte kui paagis on alla X koguse kütust.
Korra mõtlesin õhtul, et piilun sinna paremale auku aga see ümmargune rõngas on ikka pagana kinni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 09.07.09 17:46 Tsiteeri


Täna sai lastud kõrvaltatud ülalpool mainitud käigukasti tagumise simmeri leke. Loomulikult simmeri vahetusega.
Samuti lasin vahetada mootoriõli (täisüsnteetiline). Vahetusse läksid ka õli-, õhu-, bensiini- ja salongifiltrid. (4300.-)

Kuna 40 kõrgusega rehvidega on minuarust ikka tõsine piin sõita ja ilust on samuti asi väga kaugel siis hankisin ja lasin ka paigaldada uued rehvid. Mõõduks sai paar postitust tagasi arutatud teema järel 18/235/55 (4000.-)
Pidin kummi vahetuse onu tükk aega veenma, et ta ei tee asjatut tööd ja ei pea kohe vanu rehve tagasi panema kuna tema tark raamat sellist mõõtu ei andnud. Igaljuhul rehvid istusid alla ja kannatab keerata igas suunas ja vastu ei käi.

Uute rehvidega seoses jäid üle 4x18/225/40 rehvid. 2 tükki on ühesuguse mustriga. Mitte just suurepärased kuid kasutatavad kindlasti. 2tk. On erineva mustriga. Kui keegi vajab sellise mõõduga rehve siis 300.-tk annan ära.

Üks klõps ka uute rehvidega. Vanadega võrreldes on minuarust nagu öö ja päev. Minule meeldivad kõrgemad rehvid antud isendi all rohkem. Julgem on ka meie tänavatel kulgeda.

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/uued_rehvid.JPG

Lasin veel töökojas oma kahtlusi valesti paigaltatud bensiinipumba kohta kontrollida. Töömees kontrollis olukorda ning teatas et paagis on kõik korras ning suhteliselt levinud probleem on andurites siiski. 3000.- eegu eest pidavat uued andurid forssist saama. Ilmselt tuleb seda teed minna.

Mis veel plaanis.
* Kuidagi eemaldada punane värv piduri suportide pealt.
* Tagumine summuti pütt paigaldada originaal. Hetkel mingi hull pling pling läikivate torudega asi.
* Esiklaasi tekkis nagu ma mainisin pragu. See nõuab esiklaasi vahetust.
* Leida juhipoolne kojameeste vars. Kui lähiajal mujalt ei leia tuleb siiski tellida. Hetkel mulle tundub et mul juhipool töötab kõrvalistuja vars :) - Done. Paigaldasin vana ja keerasin korralikult kinni toimib kenasti. Ilmselt oli siiski suuremaks probleemiks purunenud hoovastik


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 09.07.09 20:09 Tsiteeri


Leidsin oma varustuse koodid ka pakiruumist tagavara ratta pesast. Kuna asi on seal paberil siis osa tähti oli raskesti loetavad ja kõike vist ei kajasta.

X7Y = National sales program export (other)
B0A = Component parts set without country-specific design requirement
C08 = Operating permit, alteration
Q00 = Suspension range 300
H0S = Tires 225/55 R17 W
J0W = Battery 410 A (88 Ah)
M72 = 8-cyl. gasoline engine 4.2 L/220 kW V8 Motronic, closed-loop catalyt. converterbase engine is T7W
Q1D = Sports front seats
1BA = Standard suspension/shock absorption
1AT = Electronic stabilization program (ESP)
1Q2 = Mass damper for steering wheel, 31Hz - Mis asi see olla võiks?
2PV = Leather trimmed sports steering wheel
1N3 = Speed-related variable steering assist (Servotronic)
SR0 = Double cab for the Netherlands - (Sellega võin eksida. Raske oli lugeda)
5SL = Left exterior mirror: aspherical
T7W = 8-cylinder gasoline engine 4.2 L Unit 077.5 (aluminum)
0JK = Weight category front axle weight range 10
CQ8 = Alloy wheels 7.5J x 17
1NE = Wheel center cover
0YT = Weight range 18 installation control only, no requirement forecast
0G7 = Tiptronic
8UD = Radio "concert"
8GT = Compact alternator 90 - 150A
1KE = Disc brakes, rear
1CC = Vehicle class differentiation 6Y0
3FA = Without roof insert (standard roof)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 09.07.09 20:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Ostes ei osanud näiteks kojamehi kontrollida. Igaljuhul nende kasutamine lõppes sellega et jäid ette puserdi. Lähim uurimine selgitas välje et nuudid on maas.

Tegelikult ei peagi kojamehe varre sees erilisi nuute olema. Nad on suht pehmest silumiinist ja mutter surub nad terasest koonilise võlli nuutide otsa. Sealt neile need "nuudid" tekivadki. Uued peaks algul seest siledad olema.

Nii et kui puhkeasendis liiga kõrgel tunduvad olevat, keera mutter lahti, tõmba vars koonuse otsast ära, paigalda ta sobivasse asendisse ja poo ta mutriga uuesti koonuse otsa tagasi. Võlli nuudid suruvad varre sisse omale uue tee.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 09.07.09 20:32 Tsiteeri


Kusjuures enne kui sa vastasid, selgus et autolammutusest hangitud vars on kõrvalistuja oma. Igaljuhul tõstsin selle sinna kus ta peab olema ja tõin keldrist vana juhipoolse varre ning kinnitasin ta korralikult ja kõvasti oma kohale, paigaldasin ka uued luuad ja tulemus on hetkel ideaalne. Pühivad kenasti ning peatuvad kenasti peidus kapoti all sümeetriliselt. Hetkel siis on mul töötavad kojamehed :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  34
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 29.4% - SQL: 70.6%]