Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  34
Autor:
Pealkiri: A8 4.2 Quattro automaat - 1998 - Margusja (Vastuseid: 835 | Vaatamisi: 171903)
AndresR
huviline

Avatar


Registreerunud 14.06.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad

postitati 20.06.09 07:43 Tsiteeri


Tsitaat:

Noh mul on ainult auto paberid. Seal saab mingite koodide järgi decodeda. Lisavarustuse koode mul vist ka ei ole nagu ma aru saan.


Lisavarustuse koodid on näiteks hooldusraamatus kleepsuga ja sama kleeps on ka kuskil autos. A4 näiteks tagavararatta juures.
Mõni A8 mees võiks aidata ja öelda kus antud masinal asub.

Asi ise peaks umbes selline välja nägema
http://i60.photobucket.com/albums/h23/ardy-photo/engineno/Build_Sticker_Sample_MM.jpg

veel üks dekooder
http://prsearch.planetvag.com/

P.S ilus auto jah :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 20.06.09 19:00 Tsiteeri


ilus värv jne.
Minumeelest on see auto avariiline eelmine aasta olnud,sai seda uuritud...tagalaksuga oli.igaljuhul sisu ja see,et käetoed mustad ja üks puudu oli avariilisel ka..

aga edu ja paksu rahakotti :)


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
penta
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8/D2 4.2 q tiptronic // Audi 100 C3

postitati 20.06.09 19:49 Tsiteeri


Väga hea koht audide remontimiseks Tallinnas on Marja tänaval asuv Gilmont

Vist perefirma, omanikest nii vanem kui noorem härra seal mõlemad väga asjatundlikud, sõbralikud, kiired, täpsed jne jne jne. No põhimõtteliselt ainult kiidusõnu on öelda. Aastaid juba seal nii Audi 100-t kui ka A8-t remontinud, väga rahul. Mõned üksikud kogemused muude remonditöökodadega ning võrdlus tuttavate autoomanike juttudega ei jäta vähimatki alust kahtluseks, et selle töökoja puhul hea kohaga on tegemist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Renz0
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 92Kw 1996a, Peugeot 206 99a1,4 55kw, Audi A8 95a. 4,2 220kw, Audi 80 B4 93a, Audi A6 2,6 Avant Quattro.

postitati 21.06.09 03:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Sqad100avant
ilus värv jne.
Minumeelest on see auto avariiline eelmine aasta olnud,sai seda uuritud...tagalaksuga oli.igaljuhul sisu ja see,et käetoed mustad ja üks puudu oli avariilisel ka..

aga edu ja paksu rahakotti :)



Õigus Sul on, et see tagalaksuga oli kunagi, aga selle tegi sõber korda, kui see tema käes veel oli:)


QUATTRO.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 21.06.09 06:39 Tsiteeri


Olin teadlik et on avariis osalenud. Jääb loota et on kenasti parandatud. Hetkel kummitavad sellised igapäevasemad probleemid. Ostes ei osanud näiteks kojamehi kontrollida. Igaljuhul nende kasutamine lõppes sellega et jäid ette puserdi. Lähim uurimine selgitas välje et nuudid on maas. Ja kõrvalistuja kojamehest on selle probleemi lahendamiseks juba mingi dift risti läbi pandud.
Igaljuhul üks asi juures kiirete asjade listis. Hetkel aitas mõnusalt mingi keemia mis hoiab vee eemal.
Kunagi E34 vahetasin terve kojameeste hoovastiku välja. Päris suur tegemine oli. Tuleb nüüd siin ka ette ilmselt võtta.

Ülespoole, tnx remondikoha eest. Katsun nendega ühendust võtta. Sobib mulle hästi, kodu lähedal ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Vilumaa
huviline

Avatar


Registreerunud 08.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Cabrio 99a 2.8 V6 - B4 1.9 Tdi 66

postitati 21.06.09 09:16 Tsiteeri


Tean ka ise seda autot, pidin äärepealt ära vahetama enda A6 vastu selle auto. Kontrollimise käigus selgus ja mida sa siin pole veel välja toonud või avastanud, et käigukasti simmerid lekivad metsikult, nii et seda pead ka suhteliselt kiirelt hakkama vahetama, aga see pole mitte väike töö. Sest mulle öeldi, et ei tea palju seal käigukastis üldse õli sees on. Tagarehvid olid ka hirmus kulunud, hea et niidid veel väljas polnud (ühel tagumisel vist isegi olid):o
Aga üldmulje oli autost vääga kompu. Edu sellega!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 21.06.09 19:52 Tsiteeri


Rehvid on juba vahetatud. Hetkel on all siis 40 kõrgusega. Plaan nagu selgus võib panna 45 ka. See siis plaanis siis kui n.n kiiremad asjad korras.
Kasti leket pole veel jah kahjuks/õnneks tähendanud. Aga lasen kontrollida. Nüüd on nii kehva aeg, pühad vahel. Ehk saan mõnes kohas homme korraks aja kus see kolks likvideeritakse ning ehk suudavad ka lekke kõrvaldada jahutussüsteemis. Ise oma pilguga oskan vaadata et paisupaagi tagant küljest nagu niiske. Samas seistes ei kao. Tundub et soenedes siis pressib kusagilt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ott_S
klubiliige

Avatar


Registreerunud 15.08.06
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B9

postitati 21.06.09 21:05 Tsiteeri


Tõesti ilus värv ja auto. Ainuke asi mis sellise A8 puhul häirib, on see et ees pole facelift. Tunduvad kuidagi jube kiitsakad need tuled. Aga paranduseks on ikka ülihea koht Melasi Auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 22.06.09 07:26 Tsiteeri


Likvideerisin oma suksul ühe eluohtliku vea - paigaldasin pagaasniku luugile uued amordid. Kun forss kohe kodu kõrval siis jalutamise kaugusel. Jube raske kobakas see luuk ilma amortideta ja pakiruumi kasutamine üksi oli praktiliselt eluohtlik :)
Oleks aga kõikide probleemide kõrvaldamine nii lihtne :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 22.06.09 09:49 Tsiteeri


Selgub et ei jäänud täna viimaseks korraks see forssis käimiseks. Peale seda kui olin tagaluugi amordid vahetanud mõtlesin et vaatan seda jahutusvedeliku kadumise probleemi lähemalt. Tegin nädalavahetusel nii paarisaja kilomeetrise ringi ning ligi liiter vett läks vaja. Eila õhtul vaatasin et paisupaagis näitas miinimum. Hommikul täpselt sama palju ja auto alt märg pole. Seega oma lolli peaga panin kokku et kuhugi kaob ta siis kui mootor töötab. Noh mootor tööle ja lasin siis töötemperatuurini. Vaatan siis auto all korralikult juba tilkunud. Uurin siis kust see tilkumine alguse võiks saada ja tundus et paisupaagi sellest väiksema ülemise vooliku vahelt. Mootor aga töötas mina liigutasin seda väiksemat voolikut ja liigutamise peale hakkas rohkem välja pressima. Kuna seal peal oli mingi default klamber mida pingutada ei saanud siis jalutasin jälle forssi. Sain 7 eegu eest klambri. Hakkasin siis paigaldama uut klambrit siis selgus et see plastmass tila kuhu voolik ümber läheb on poolest saadik pooleks ülemiselt poolt. Keegi on veel üritanud mingi kodukootud nipiga seda parandada st. sisse oli lükatud mingi metallist väiksem toru. Aga lahendus see küll ei ole. Kõne forssi jälle ja neil oli ka paak olemas. 407 eeku ja omandasin terve detaili. Paigaldasin ka paagi. Proovisin nüüd veelkord kohapeal lasta töödata tulemus tundub esialgu rahuldav olema. Ei tilgu enam midagi. Loodan et see probleem sai lahenduse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Darkdog
huviline



Registreerunud 20.03.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 22.06.09 12:07 Tsiteeri


Kui veel ei vahetanud, siis soovitan vahetada paisupaagi korgi ka uue vastu. Kork laseb liigse surve välja.
Kui see ei toimi, siis hakkabki erinevate lõdvikute vahelt välja pressima.
Kolmel audil olen niimoodi vedelikud pidama saanud. Võimaluse korral pane originaal kork.
B - grupi uue korgiga oli mul kord jama, ei toiminud. Panin uue ja originaali, asi korras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 22.06.09 18:39 Tsiteeri


Hetkel siis kulgetud peale paisupaagi vahetust ligi 200km ning silma järgi küll ei ole kriipsugi vedeliku kadunud. Seega selleks korraks see probleem selge.

Olen siin piltidelt vaadanud et osadel audidel salongis kõik need jahutuse ribide regulaatorites kenasti tuled põlevad. Minu omal nagu vist kõik ei põle. Ehk pirnid läbi. Samas ei julge nagu katkuda ka kusagilt lõhun ehk midagi ära.
Isegi esilaternas parktule pirni vahetuse jätsin pooleli kui kapoti alla vaatasin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 23.06.09 09:48 Tsiteeri


Lahe. Sain narva maanteel kivi. Esiklaasi tekkis pragu. Polegi viimasel ajal autot omanud millel pole esiklaasi vahetanud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 23.06.09 09:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Lahe. Sain narva maanteel kivi. Esiklaasi tekkis pragu. Polegi viimasel ajal autot omanud millel pole esiklaasi vahetanud :)

Värske klaasiga ongi parem sõita ;). Tänu sellele värvile silm puhkab, kui pilte vaatan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 25.06.09 09:01 Tsiteeri


Eila piilusin tagastange alla kus asuvad parkimisabi andurid. Andurid kenasti küljes aga ei ühtegi juhet ei lähe neist kuhugi! Samas parkimisabi süsteem nagu autos olemas. Kui panen tagumise käigu siis teeb piiks ja natuke veel piiksub ja siis jääb vait. Tundub et tuleb elektrikut otsida. Kas keegi oskab soovitada Audi elektriku?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 25.06.09 14:23 Tsiteeri


Esisilla kolin sai samuti lahenduse. Vahetusse läksid mõlemad esimesed paremal pool olevad ülemised õõtshoovad (2474.-). Hetkel igatahes väga vaikne ja tihe sõita. Remondimees vaatas ka ülejäänud sillaosa üle ja ei leidnud hetkel midagi. Samuti lasin vahetada eest ühe parktule pirni, häbi tunnistada aga esimene liikur millel ma pirnivahetust ei viitsinud ise ette võtta.
Plaanidest niipalju, et siin eespool välja toodud õlileke leidis ka kinnitust. Pidavat olema minimaalne ja kannatavat hetkel natukene. Ilmselt järgmine kuu lasen ka selle likvideerida. Natukene lisati käigukasti õli juurde.
Kojameeste hoovastik on broneeritud ja lasen samuti ilmselt remondimehel vahetada kui just ei leidu siin inimesi kes seda tööd teinud ning kinnitaks et mees kellel võti käes püsib saab ise hakkama.
Siis veel nagu ma kuulnud olen suht kopsakas lõbu - hammasrihma vahetus. Ilmselt on mõistlik samuti ka see ette võtta kui suksult head hoolitsemist oodata soovin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 25.06.09 17:28 Tsiteeri


Omandasin just korraliku kojameeste hoovastikun (800.-). Määrisin väheke veel üle ja tundub väga heas korras olevat detail. Nüüd oleks tarvis veel paigaldada.
Veel. Pakiruumis ei ole minuarust originaal raamiga CD box. CD box iseenesest töötab aga minuarust see raam ei istu sinna just nii nagu peaks. Peaks kellegi omaga võrdlema. Sealt alt leidsin parkimisabi bloki kus kenasti üks pesa tühi. Tundub tõesti, et lihtsalt on juhtmed puudu andurite ja bloki vahelt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Nokia555
huviline



Registreerunud 20.05.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 25.06.09 17:46 Tsiteeri


Mul ka üks parkimisandur läbi ja mitte kuidagi ligi ei sa, S6-e tagastange on nagu on, ei sa kuidagi kätt ligi, peab vist kõik maha koorima, muidu seal taga pagassis on jah see väike box kuhu kõik juhtmed sisse lähevad.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 25.06.09 20:40 Tsiteeri


Minul siis lihtsam. Ma vaatan alt vabalt stange alla sisse. Nii süda nüüd rahul ka selle keskmise kolmese ventilaatoriava valgustusega. Minu jaoks oli trikk see et piilusin sinna avade sisse taskulambiga ning leidsin need augud ülesse mille taha tuli siis see konks pista. Nüüd salongivalgustusega peaaegu ühel pool. Jäänud veel ühe tagumise äärmise õhutusava valgustus. Seal tundus, et vaja pintsette ja kindalaeka valgustus mida ma veel ei tea kustkohast otsida. Kindalaekaga veel see probleem, et vajutades avamis nuppu siis ei juhtu midagi. Peab vajutama ning siis natuke kangutama. Tundub, et see kaabel seal on liiga pikk. Proovisin leida võimalust, selle timmimiseks kuid hetkel ei leidnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Martinez
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 1.8TQ, Passat B7, DL 1000

postitati 26.06.09 09:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Kindalaekaga veel see probleem, et vajutades avamis nuppu siis ei juhtu midagi. Peab vajutama ning siis natuke kangutama.


Minul põhjustas sellist asja kõrvalistuja jalgade juures oleva kaitsme kaan vms. Ehk siis kui selle kaane sain korralikult oma kohale siis sai ka kindalaegas vabalt liikuma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
001MRT
huviline



Registreerunud 22.06.09
Kasutaja on eemal


postitati 29.06.09 16:57 Tsiteeri


Aga mina soovitaks Teil vahetada veel vasakult tagant miskise varda ka ära. Kui nüüd aus olla siis see ratas peaks vist pisut viltu all olema - sellest ka see rehvide liigne kulumine.

Edukaid kilomeetreid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 29.06.09 17:08 Tsiteeri


Noh "mingit" varrast on suht raske vahetada. Lasin kogu sillaosa läbi loksutada, seal midagi peale esisilla kolina ei tuvastatud mis ka kõrvaltati. Tagumised rehvid on vahetatud nüüd minu poolt ning hoian silma kulumisel peal. Samas silla reguleerimisse minek poleks halb mõte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 01.07.09 07:33 Tsiteeri


Hetkel vuran ringi ilma tungraua ja tagavara rattata. Suht riski. Kuna pakiruumi mingit bling-bling velge ei soovi/jõua soetada siis uurin plekvelje varianti. Samas keegi tõstatas teema kas plekvelg ikka istub piduri suppordi pärast. Pimesi ei ole ka mõtet endale tagavara ratast soetada. Seega on ehk kellelgi kusagil mõni odavamat sorti valuvelg või plekvelg üle. Ideaalne oleks veel kui oleks koos rehviga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 02.07.09 16:27 Tsiteeri


Tungraua probleem õnnestus lahendada. Männiku autolammutusest sai hangitud A8 originaal tungraud (200.-). Välje näeb nagu uus. Pakiruumis nüüd üks originaal jubin juures. Kui nüüd tagavararatta ka õnnestuks hankida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 03.07.09 18:30 Tsiteeri


Täna soetasin oma raudruunale tagavararatta (600.-) Tegu on 16 tollise valuveljega millel on suht kõrge profiiliga rehv peale. Seega ehk vajadusel suudan sellega lähimasse punkti kust abi saab longata.
Pealekauba sain veel ühe puuduva rattapoldi.

Korda sai tehtud ka kindalaegas. Nimelt tuli siiani kindalaekasse pääsemiseks kasutada kahte kätt. Ühe käega vajutad nuppu ja teisega aitad alt kaasa. Uurimisel selgus, et see tross mis tagant luku vabastab on liiga lõdva. Selleks et seda pingutada mina muud lahendust ei leidnud kui kindalaegas armatuuri küljest lahti lasta. Käis see suhteliselt lihtsalt. Kaks polti on kinda laeka esimeses servas üleval. Üks paremal all kui istuda autos.
Igatahes tulemus sai kena.

Üks väike klõps ka poole peale.


http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/kindalaegas.JPG


Üks mõte veel. Olen nüüd mõnda aega A8-ga ringi sõitnud. Üks tunne kasvas mu sees ja nüüd on see valmis. Nimelt erinevalt E39-st. on tunne A8-s istudes selline et uni tuleb alati sõites peale :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  34
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 53.3% - SQL: 46.7%]