Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  7
Autor:
Pealkiri: Auditreff suvel 18-20 juuli? (Vastuseid: 154 | Vaatamisi: 16316)
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 30.01.03 16:47


oleks ilmselt tulija küll, a ma arvan, et pole vaja mul või kellelgi teisel siin Tartus küll eraldi korraldaja rolli haarata, lepib siinsamas foorumis kokku, mis kell start ja kust. Võib ju ka eraldi startida, et alates haapsalust koos edasi minna, sest nt mul jääks tee peale sugulased, kelle juurest käiks ka läbi... või no kes ikka nii palju ette teab...
a kena oleks kui kuupäev oleks siis vähemalt paar päeva enne või pärast neid kuupäevi:

21.06 Raadi II etapp
12.07 Haapsalu lõppkiirusvõistlus
26.07 Raadi III etapp
09/10.08 Hiiumaa
23.08 Haapsalu


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tuury
huviline



Registreerunud 06.01.03
Asukoht: trt
Kasutaja on eemal

Auto: autota.

postitati 31.01.03 10:04


ka minujaox on selline üritus uus ja huvitav...seega tulexingi mina...rahva sõbralik kokkusaamine .....päris pull:;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
vadim
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.02
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1.8T, Volvo XC90, Volvo S80, Mercedes Benz 190 2,3 Mercedes Benz 190 2,6

postitati 31.01.03 10:50


Paistab vägev üritus tulema, kas Raplamaalt ka minejaid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
koit46
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 3.0

postitati 02.02.03 19:43


Nüüd siis puhkuse graafik paigas.
Kas 16 juuni-22 juuni või 14 juuli-20 juuli.
Otsustage ise kas sobib!!;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
zeroblade
huviline



Registreerunud 11.11.02
Asukoht: Keskeestikiirteed
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8

cool.gif postitati 02.02.03 20:00
äkki teeks türil või paides



äkki teeks kokkutuleku türil või paides seeoleks nagu kõigile enam vähem kesk kohes andke teada !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 02.02.03 20:27


Tsitaat:
Esialgne postitaja koit46
Nüüd siis puhkuse graafik paigas.
Kas 16 juuni-22 juuni või 14 juuli-20 juuli.
Otsustage ise kas sobib!!;)



asi peaks jääma enamvähem nädalavahetusele. ma mõtlen et ehk on rahval võimalik vabu päevi tööjuurest võtta ning minek võiks olla neljapäeval (siis praam ka odavam) ning tulek siis pühapäeval. sest peab arvestama et enamus ka suvel siiski töötavad.

neljapäev sinna, reede seal, laupäev seal ja pühap õhtultagasi. mina arvan et see oleks kõige sobilikum vast.

ja aegu võiks vist pakkuda alate juuni lõpust? et siis suvi juba käib nagu. maitea muidugi mis plaanid rahval jaanipäevaks on. kas oma traditsioonid jne.

isiklikult meeldivad mulle hiiumaal üritustest kõige enam rallisprint ja lennupäevad. aga kuna tegu audiklubiga siis see rallisprint oleks vist isegi tegusam? äkki on ka osalejaid. see oli siis 21-22 juuni need on laup ja pühap. kui neljap minna, reede mööda hiiumaad möllata. laupeval rallit vaadata jne..

ootan vastukaja. äkki peaks tegema mingi küsitlusteema. kus valiks välja nagu parima ürituse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 02.02.03 21:10


Rallisprint on igati õige aeg, mulle sobib. Ning loomulikult peaks tegema küsitluse:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Miku
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lancer EVO 6 TME, BMW E36 M3 EVO

postitati 02.02.03 22:42


Mul üks küsimus.
Kas see ei ole liiga lähedal jaanipäevale?
Et paljud kindlasti sõiavad kuskile kaugemale jaanitulele ning see oleks ikka tähtis, et sinna rahvast tuleks.
Sest 23.06 on esmaspäev ja see on vabapäev.
Ma arvan et enamus siis juba reedel läheb kuskile!
?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 02.02.03 23:03


vat ma ise sama asja kardan


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 04.02.03 15:20
Hiiumaa



Kui siis üksiti tsekkaks selle ka üle .http://www.rrg.edu.ee/~rainvaikla/Hanomagvist.jpg:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kylaline
huviline



Registreerunud 01.11.02
Asukoht: Suur Linn
Kasutaja on eemal

Auto: S6, Chrysler Voyager Plymouth

cool.gif postitati 04.02.03 15:47


Arvan, et suht-koht komplitseeritud on see praamiga ülesõitmine...... Eriti veel suvel, kus rahvast käib saarde palju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 04.02.03 17:01


Tsitaat:
Esialgne postitaja kylaline
Arvan, et suht-koht komplitseeritud on see praamiga ülesõitmine...... Eriti veel suvel, kus rahvast käib saarde palju.



varakult broneerimine on see võlusõna


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kylaline
huviline



Registreerunud 01.11.02
Asukoht: Suur Linn
Kasutaja on eemal

Auto: S6, Chrysler Voyager Plymouth

biggrin.gif postitati 05.02.03 09:02


Rass, ei usu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tuury
huviline



Registreerunud 06.01.03
Asukoht: trt
Kasutaja on eemal

Auto: autota.

postitati 05.02.03 10:01


äkki tuleb sellest jaanipidu.....:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


biggrin.gif postitati 05.02.03 11:44
ossa :)



selge...teeme siis jaanipäeva hiiumaal :)
mul midagi vastu ei ole(kui muidugi töölt ä saab)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 05.02.03 21:32


Iseasi, nagu varem juba vist öeldud, kas kõigi plaanidesse sobib Jaanipäev (öö;) Hiiumaal mööda saata.

Ise oleksin Jaanipäeval Saaremaal ja sealt edasi praamiga Hiiumaale minemise vastu poleks mul küll midagist.

Kuid eks see ole ainult minu arvamus.

Aga Hiiumaal tahax suvel ära küll käia, see on 100% kindel, kas siis klubiüritusel (soovitavalt) või üksiküritajana.


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maxway
huviline

Avatar


Registreerunud 06.02.03
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant Quattro 2.6 V6

postitati 06.02.03 19:45


Tsitaat:
Esialgne postitaja koit46
Kas oleks näiteks suvel trehvile tulijaid ?(nt.siklimeestel on Jõgevatreff)
Koraldaks ka treffi.
Mõte selline:
Suvel plaan tüdrukuga kihluda Hiiumaal (vanaema talus) umbes 100 külalist sõbrad jne.
Äkki tahate ka tulla! Muidudi väike söögipoolis ja joogipoolis võiks endal kaasas olla.
Teeks ka Audidega väikest paraadi...ja väikese koosviibimise!

Ootan vastukajasid.......:cool:



Jeee! Väike teema kulub suvesse ära. Et kui juba nii kaugele minek, siis pooldan samas ka jaanitule põletamist. Jaaniõhtu ju hea kihlumise aeg. Pärast saab metsas jaaniussi-jaanin... see tähendab ikka kahekesi romantiliselt jaaniussi otsida. Nii et mina olen nelja vedava rattaga poolt!!!:D


Mmmm... Quattro...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mulds
huviline



Registreerunud 29.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audita

postitati 06.02.03 21:42


kipun arvama, et parem oleks, kui tegu oleks na'dalavahetusega(parem kui mingeid suuru''ritusi ei oleks,lihtsam u''le saada), siis oleks isegi tulija kui see just millegi ta''htsaga kokku ei satu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 06.02.03 22:10


Nii, et siis on vastakaid arvamusi jah... mis siis ikka, kui on palju rafast siis on ikka nii et kellegile miksi asi ei sobi. Omal on suht savi millal üritus toimub, peaasi on siiki et toimuks, kuigi jaanipeva vabaks saada... vot see oleks juba miskit uut, aga no proovin siiski kui üritus siis peaks toimuma :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 07.02.03 08:16


Arvan ise ka et see suvetreff jääks ikkagi enne jaanipäeva ,kuna tahaksin ise ka minna eriti 22juunil on veel IM Sprint üritus,mis on kindlasti huvitav.!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Miku
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lancer EVO 6 TME, BMW E36 M3 EVO

postitati 07.02.03 18:25


Njaa kui te plaanite seda koos jaanipäevaga teha siis mina jään kahjuks välja. Lihtsalt on selline tava jaanid pidada koos mingi raffaga.
Kuid kui see toimub ennem ja seal ka Koit46 pidu siis olen tulija!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 08.02.03 14:15


ma kardan ka et jaanipäev ei istu mette


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
V8
huviline



Registreerunud 20.11.02
Asukoht: Paide-Rapla-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4 Quattro Avant V8;Toyota Avensis Wagon 2,0 2005;Ford Taunus 1,6 1975;Volvo Amazon 1,8 1964

postitati 08.02.03 20:45


No nii!

Mõte ülikõva.... Sööki jooki kaasa küll ei võta- kohapealt saab ju kaa osta, ise teate kg=l/100km.
Aga muidu kui suveni elame, oleme kindlasti platsis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 09.02.03 00:36


ja 13 - 14 juuni ei saa ka minna, sest siis on Beach Party!!! :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 09.02.03 07:42


Et siis tegelt sobiks äkki rafale selline aeg nagu minek miski 17, 18 Juuli ja tagasi 20-l? Et siis jääks asi ainult Auditrefi enda ürituseks ja miskit muud ei toimu...
Oma sünnipäeva saaks ka siis ära pidada... küll nädal varem aga siiski :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  7
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.3% - SQL: 62.7%]