Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  7
Autor:
Pealkiri: Auditreff suvel 18-20 juuli? (Vastuseid: 154 | Vaatamisi: 16148)
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 28.01.03 12:50


aga äkki treffaks sisi koh ejuba haapsalus ... suht mõttetu on ju sõita tallinnast pärnu kaudu haapsallu??

Saame parem mingi hetk seal lennuväljal kokku ja siis sealt liigume edasi kõik koos praamile ...

tuleks äkki minig regamine teha, kus saaks etada kes ja mis autoga ja kui mitmekesi tuleb, sisi vajadusel saab ju praami bronnida, et kõik ikka peale saaks korraga :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.01.03 13:10


hmm täitsa hea mõte oleks tglt, aga jah kõigil poleks mõtet nagu sõita läbi pärnu... mõtekam oleks siis keskpunkt haapsalus teha, et kõik sinna tuleks (ise bro sellepoolt, kuna aapslased ple nii palju AUDIsid korraga näind ja ma ise kah vahel harva sealkandis liigun). Sealt võiks siis juba rohukülla minna, läbi aapsi lennuvälja muidugi (ilma selleta ei saa) ning rohuküla-->iiumaale

madisj mdx kus läänemaal sa ringi liigud?
aaps?
parem idee oleks haapsalus lossiplatsil koguneda, igaüks ei leia lennuväljale õiget sissepääsu üles..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 28.01.03 14:03
Hiiumaale



Läbi Pärnu ei oleks tõesti mõtet sõita ,kes tallinnast tulevad ,aga need kes Tartust tulevad -nemad siis läbi Pärnu koos Pärnakatega;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 28.01.03 14:44


Idee hakkab järjest rohkem meeldima..:)
Aga kuna suvel, on mingi aeg ka bronnitud? Et vähemalt mis kuus?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hanc
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Accord

postitati 28.01.03 14:51


Idee hea. Kevadrõõm juba silmis. Täpsustage veel aega detailsemalt.
Hanc.mõtetega@suves.com


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

smile.gif postitati 28.01.03 15:18
hiiumaa



Mul kui algajal ainult üks küsimus: kuidas kogus rahvast teavitada, et nii ja niisugusel ajal on minek? Ka on võimalik oma profiilis kuidagi seda määrata, et nö ametlikud teated jooksevad maili peale?:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 28.01.03 15:20
pärnu - hiiumaa



Kui Tartlased tulevad läbi Pärnu, siis saab siinkohal kokkutuleku kohaks määrata näiteks Pärnu Ringi :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 28.01.03 17:12


parim kohtumispaik oleks tõepoolest haapsalu. kas siis linna sees (raudteejaamas hea suur plats) või lennuväljal vms.

tallinn - haapsalu
tartu - pärnu - haapsalu
ja kes veel kolmandates kohtades on, siis tuleb teil end vist lohistada kas tallinna või tartusse või pärnusse või midagi veelparemat välja mõelda :D

järgmisena tuleks paika panna koht hiiumaal! ma arvan et kui tulijaid on niiiiiiii palju siis minu juurde küll ära ei mahu. mulle mahuks hoovi mingi 10-15 autot aga siis läheks telkidel kitsaks juba.

ennem sai mainitud ja pakutud kassari kiigeplatsi. see pole üldse paha mõte. samas oleks veidi privaatsem äkki kiigeplatsis veidi sääretirbi poole edasi sõita ja seal mingi plats hõivata.

aga on keegi sellele ka mõelnud et kui kauaks? 1-2-3+? päeva. ma ise mõtlen et ainult mingi läbu 1 unnikus oleks veidi booring. seega peaks mingi hiiumaa cruisi ka tegema niiiöelda vaatamisväärsuste juurde. tgelikult hiiumaal vaatamist sitaks, kui vaid huvi on asja vastu! alustades kukka kivist ja pankrannikust (have u heard about that?) kuni lõpetades venelaste raketibaasi ja esimese/teise maailmasõja aegsete rindejoonte ehitistega.

ma ise arvan et 3 päeva poleks isegi probleem seal ära olla. oletame et 1 päeva õhtuks jõuaks kassarisse. järgmisel päeval teeks poolele hiiumaale ekskursja (tagasi kassarisse .. hiiumaa on 20km lai.. no problem) ja järgmisel hommikul teeks teise ringi. siis oleks variant kas veel 1 öö kassaris või kusiganes möllu ja järgmisel päeval tagasi mandrile või minna juba samal õhtul viimase praamiga ntx. ma arvan et kui kindel komando on koos siis broneerime ka praamil kõik võimalikud kohad :D 75% praamist saaab vist bronnida.

samas mis oleks parim aeg? juuni juuli või august? kõige vabam on rhavast vist juuli ja august. samas august on nii kuradi kaugel et äkki siis juuni lõpp v. juuli ? koit millal sul see kihlus üldse on?

ok.. pikk ja segane jutt sai.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 28.01.03 17:27


ma vaatan et läheb tõsiseks minekuks...
ja siis peaks korraldajad paika panema, tartusse üks, pärnusse teine ja tallinnasse ka üks ja siis kellegi peab panema peakorraldajaks ka!!! muidu sellest asjast ei tule midagi välja....
enne seda peab kokkusaama ja maha istuma ja arutama seda asja näost näkku...



rass vast sobiks jah peakorraldajaks kõige paremini sest tema meid siia kokku ajas ja ta tunneb hiiumaad ka!!! mis arvad rass....
Tartus võiks asja ajada Tarts ja Pärnus Ranz!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 28.01.03 17:29


ise usuks vist rassi korraldamisse...kui tema muiduigi vastu ei ole...selline energiline korraldaja hing tundub...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 28.01.03 17:48


ja rass ära oma mütsi maha unusta :)

see peab olema sul peas nagu tunnusmärk korraldus komitee esimehel :p


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 28.01.03 18:05


peakorraldaja??+ hehehe.. need saavad tavaliselt kõige rohkem peksa :P

eiei ma võin asja ajada küll mingil määral aga mitte 100% :P üldiselt hiiumaa poolt on kõige mõtekam hiiumaa rhavaga koos ajada. meil klubis hiidlasi päris palju. peals ükspäev võtma kaardi ette ja värskendama oma mälu hiiumaa suhtes ja siis märgiks mingi algse marsruudi üles ja kohad kus võiks käia. siis rahvas saaks oma arvamust avaldada kas pakub huvi või ei paku.

teine asi mida peaks uurima (võibolla hetkel veel liiga vara) suvine praamigaafik, hinnad ja bronnimise täpne värk.

ja olgem kõige raskem on siiski tegelikult kindla rahva kokku ajamine jne. mina näiteks küll hetkel (jaanuari lõpp) ei oska öelda kas ma näiteks 2. juuli saan tulla või ei saa. vot. ma arvan et paika saaks panna kõik korralduse. et mis ja kus hiiumaal ja kuidas ja kuhu tallinnast tartust. seega tuleks asjad paika panna sedasi et nad ei oleneks väga palju konkreetset ajast. präis lahe oleks muidigi sättida miks näiteks mõne hiiumaa ürituse peale.. sõru simman vms.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 28.01.03 18:58


aga teeks siis mingi baari laksu mingi rahvaga, istuks maha ja arutaks seda asja!:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 28.01.03 19:04


Mina siitpoolt võin küll asja enda peale võtta, kuid ega siin suurt miskit teha ju pole... vaja vaid siis kokku leppida koht kus kohtume, sama koht siis ka Tartu omadele.
Ma alles eelmine suvi olin küll Hiiumaal ja kudagi lahjaks jäi me üritus, sest rafs oli kudagi uimane, et siis tõesti võiks oma ürituse kokku viia miski sealse kohaliku suurema simmani asjaga...
Väike cruis saarel ei teeks paha tõesti, vaatame siia, vaatame sinna :)
Palju neid kohti sellel hiiumaa praamil on vapsee...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Miku
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lancer EVO 6 TME, BMW E36 M3 EVO

postitati 28.01.03 21:45


no mina olen kah asja poolt ja ka tulija!
Ainult hea oleks kui seda ette teaks siis saab plaanida ja kindlalt öelda!
Eks ma siis oma Audi ka kolonni ajaks ;)

MIKU on käsi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 28.01.03 22:04


Hiiumaa.ee andmetel toimuvad juuni-juuli-august alljärgenavd üritused saarepeal:
JUUNI



... juuni
Hiiumaa koolinoorte tantsupäev Emmastes
6. - 8. juuni
Hiiumaa Lastefestival
14. juuni
Hobikartide kestvussõit (Tallinn v Käina)
21. juuni
Kõrgessaare jaanituli
21. - 22. juuni
Igamehe Rallisprint autodele ((Partsi)
22. juuni
Jaaniõhtu Kassari kiigeplatsil (Käina)
Vt. Tervitame teid esimesel Hiiumaa jaaniveebil
23. juuni
Jaanituli Sõrul (Emmaste)

JUULI



4. juuli
“Päikeseloojangumuusika” – Ans. “Kolmkõla” (Kõpu)
5. - 6. juuli
Eesti lahtised MV ringrajasõidus
(moto/auto/formel - Kärdla lennuväli)
10. juuli
Seitsmevennapäev Harju tuuliku juures (Emmaste)
10. - 12. juuli
Rukkilillemängud: kergejõustik, tänavakorvpall, rannavolle, maadlus, tennis, purjetamine
11. juuli
“Päikeseloojangumuusika” - ERSO fagotikvartett (Kõpu)
18. juuli
“Päikeseloojangumuusika” - duo Varts/Vaigla (Kõpu)
19. juuli
Hiiumaa käsitöö ja omatoodangu laat (Kärdla)
19. juuli
Hobikartide kestvussõit (Tallinn v Käina)
25. juuli
Suurüritus Kõpu tuletorni juures (Kõrgessaare)
26. juuli
Kassari kiigepidu (Käina)

AUGUST



... august
“Päikeseloojangumuusika” - Tõnis Mägi (Kõpu)
... august
Sõru simman (Emmaste)
... august
Staadionikross (moto - Pühalepa v.)
2. - 3. august
Kärdla Ratsupäev 2003. Vt. lisainfo
2. - 3. august
Hiiumaa lennupäevad "Kärdla Airshow 2003". Vt. lisainfo
9. - 10. august
Eesti meistrivõistlused mitmevõistluses
9. - 10. august
Kiirendusvõistlused (moto/auto - Kärdla lennuäli)

5-6 juuli paistab nn hea üritus olevat!:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.03 02:51


Nu nii... need andmed siis otsiti juba välja, just pidin ise ka sellega tegelema hakkama... aga jäin pidama laevaliikluse juures. Ja see 5-6-a üritus on tõesti päris pandav :P
Niipalju siis broneerimisest, et: Kohti saab broneerida 30 päeva ette ning kõikidele reisidele broneeritakse pool laevateki pinnast.
Sõidugraafikut kardan et enne miskit suveperioodi algust sealt ei saa... preagu on seal vaid Januari kuu oma olemas.
Keda huvtiab siis hindadest niipalju, et:
Broneering: 20.-
Reisija täispilet: 25.-
Sõiduauto 75.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 29.01.03 08:34


Need on talvised hinnad, arvestades eelmist aastat on suvised suure tõenäosusega sellised:
Sõiduauto: 100 eek (Nädala lõpus lisandub olenevalt sõidusuunast koefitstent 1.5)
Reisija: 45 eek
Broneering: 25 eek

Kuna endal elavad vanemad Käinas, siis on võimalus, et astun ka ürituselt läbi :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 29.01.03 08:45


Tsitaat:
Esialgne postitaja Black
Need on talvised hinnad, arvestades eelmist aastat on suvised suure tõenäosusega sellised:
Sõiduauto: 100 eek
Reisija: 45 eek
Broneering jääb ikka 25 eek
Nädala lõpus lisandub olenevalt sõidusuunast koefitstent 1.5



Suvel tõesti praamisõidu hinnad kõrgemad, vähemalt igal aastal olnud ja vaevalt ka see aasta erandit tehakse. :mad:

FOX ka pooleldi hiidlene, nii et kui aega saan siis tuleks ka hea meelega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 29.01.03 09:50


Ega 9.-10. august üritusel kah vähimatki viga ole:), aga see jääb võib-olla ajaliselt tiba hiliseks. Ja huvilised saavad ju alati teise raksu Hiiumaale teha...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.03 11:01


Idee on hea, ongi viimane aeg üks selline treff korraldada, kus saaks ikka 30 ja loodame et rohkemgi autot kokku. Kui kogunemispunkt on haapsalu, siis võib ju ka kogu seltskonnaga korra haapsalu lennuväljal käia, et kes tahavad joonesta üksteisega, siis saab ka selle ära proovitud:)
Aga kui nüüd korraldajatest rääkida, eks siis asutajaliikmed peavad sellega vist tegelema :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mellow
klubiliige



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: Mercedes Benz C250 AMG 4matic 2015 & Audi S3 2015

postitati 29.01.03 22:17


oleks ka yritusega igatpidi kaasas kui asi jõusse jääb !:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 30.01.03 00:39


bensupaak täis tuupida, ja mina ka nimekirja!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 30.01.03 08:39


jah.. suvel läheb kallimaks.. kindel värk. mind isiklikult huivtaks hiiumaal need sündmused:

21. - 22. juuni
Igamehe Rallisprint autodele ((Partsi)
(+ jaanipäev sõrul või kusiganes)
5. - 6. juuli
Eesti lahtised MV ringrajasõidus
(moto/auto/formel - Kärdla lennuväli)
Hiiumaa lennupäevad "Kärdla Airshow 2003". Vt. lisainfo
9. - 10. august


rallisprint võiks isegi huvitaivam olla vist? Lennupäevad on ka tegijad aga need suht "hilja".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


cool.gif postitati 30.01.03 16:23
ehee



nii...asi akkab ilmet võtma... :)
lahe :)
aga mõelgem siis välja mis üritus?
(mul tuli tegelt siuke mõte,kui miski ürituse ajal minna,siis praamiga kitsaks läheb,või on vastuväiteid)
ja ma kahe oma ja naise mõlema käega kah poolt :)
kui muidugi tööga klapib:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  7
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.9% - SQL: 38.1%]