Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  25  26  27  28  29  ..  34
Autor:
Pealkiri: A8 4.2 Quattro automaat - 1998 - Margusja (Vastuseid: 835 | Vaatamisi: 172921)
raemees
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.09
Asukoht: Rae vald
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E90 320dA 2008a

postitati 20.10.10 22:23 Tsiteeri


Mine proovi uuesti koodi küsida äkki pandi lihtsalt väike "kala" ikka juhtub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 21.10.10 05:08 Tsiteeri


Ei juhtunud. 3x olen proovinu ikka vale.
AGA, mul tuli vist mõistus pähe. Miks? Kuna inimene, eriti mina, õpib oma vigadest siis loobun igasugu el. varustuse uuendamisest - eriti just multimeedia.
1. Concer I -> Navi Plus. Asi jääb pigem selle taha, et tegu on DIN2 seadmega mille mahutamine on päris keerukas ettevõtmine minu auto konsooli. Kuna kliima peaks jääma vana siis tuleks sellest kokkuvõtteks paras koletis. Lisaks soetatud seadme koodi sisestamine on problemaatiline. Ehk sain katkise isendi. Kui isegi Revali antud kood ei toimi. Ehk tõesti on seda seadet eelnevalt näpitud. Lappisin eila juba originaalkonsooli tagasi kokku
2. Concert I -> Concert II. Toimiks isegi CAN BUS emulaatoriga. Aga armatuuri kanalite infot ei saaks. See ka mulle ei sobi.

Üks hea asi ka selle 3000.- (plus 319.-) eest. Vaikuses sõites avastasin, et pagana ilus hääl on mootoril:) Reval teeb minu autole mingi +6 kampaania korras 25% alet. 319 eeku läks see raadio koodi scann. Kasu sellest polnud, kuid hea tunne ikka, et alla sain :)

Edaspidi keskendun taas auto originaalkorras hoidmisele :)

Tänan kõiki, kes kaasa elasid.

Tsitaat:
Algselt postitas: raemees
Mine proovi uuesti koodi küsida äkki pandi lihtsalt väike "kala" ikka juhtub.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 21.10.10 06:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raemees
Mine proovi uuesti koodi küsida äkki pandi lihtsalt väike "kala" ikka juhtub.


Siin mõeldi ilmselt seda, et äkki Revalis juhtus mingi näpukas ja kood kirjutati sulle valesti!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 21.10.10 06:43 Tsiteeri


Kindlasti võtan Revaliga ühendust, antud seade on muidu ju korralik. Ilmselt tema rahaline väärtusa koos koodiga on suurem. Revalist sain lausa scanneri väljavõtte mille on aplikatsioon, mis koodi otsis printinud. Seega inimlik eksitus on välistatud.

Tsitaat:
Algselt postitas: Cari
Tsitaat:
Algselt postitas: raemees
Mine proovi uuesti koodi küsida äkki pandi lihtsalt väike "kala" ikka juhtub.


Siin mõeldi ilmselt seda, et äkki Revalis juhtus mingi näpukas ja kood kirjutati sulle valesti!



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 21.10.10 06:47 Tsiteeri


Kui selle 319 krooni eest mitte midagi ei saanud, siis seaks kindlasti sammud Revalisse tagasi ja paluks neil uuesti asi üle vaadata, sest kood ei toimi (seda oleks hea tõestada, kui sa poleks armatuuri taas kokku ladunud ja saaks kohe näidata).
See õige kood oleks hea juba puhtalt müügi suhtes. Mis järgmisele omanikule koodi koha pealt ütled siis? Lisaks saaksid teada, et asja funktsioonid toimivad.


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 21.10.10 06:50 Tsiteeri


Jah armatuuri ladudin kokku. Kuidagi masendus tuli peale sellise kolahunnikuga sõitmine. Samas ma millegipärast loodan, et nad suudavad ka Revalis proovida asja toimimist ehk? Teine variant, et ma usun, et leian siin foorumis ka kellegi kellel on A4, A6, A8 laiali - proovimiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 21.10.10 08:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SvenU
25 lehekülge postitusi, legendaarne A8. Lõpp ei ole happy end. Kurb.

Lõpp ei ole kunagi happy end, kunagi tuleb ikka surm. :) Mina saan oma kogemustel (mina oma A8-ga linnakulu alla 20/100 ei saanud) täiesti aru soovist pärast V8-bensukat öko-diisel osta. Samas mingi aeg diisliga sõites läheb see jälle üle. :)


Kui praeguse maki välja tõmbad, siis pistikud ulatuvad sealt avast nii palju välja küll, et saad Revali juures ajutiselt Navi Plus'ile taha torgata. Teoorias võiks neil endal ka mingi tubastes oludes ISO-pistikust 12V andev asi olla. Mul näiteks on küll.

Keemia tn-l muide küsiti minult kunagi selle seadme koodi eest 1200. Õnneks sai sel korral koodi muul moel kätte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SvenU
huviline



Registreerunud 09.10.10
Asukoht: Haabneeme
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 TDI BiT

postitati 21.10.10 09:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: SvenU
25 lehekülge postitusi, legendaarne A8. Lõpp ei ole happy end. Kurb.

Lõpp ei ole kunagi happy end, kunagi tuleb ikka surm. :) Mina saan oma kogemustel (mina oma A8-ga linnakulu alla 20/100 ei saanud) täiesti aru soovist pärast V8-bensukat öko-diisel osta. Samas mingi aeg diisliga sõites läheb see jälle üle. :)


Lõpp võib siiski olla ka vägagi optimistlik. Minu esimene Audi 100 (2.0 mootoriga), mida pidasin 4 aastat, osteti ühe tuntud rallimehe poolt ära ja see auto sõitis veel väga kaua. Kui hakkasin järgmist Audit (A6 2.8 Q) müüma, siis oli lausa 2 tahtjat. Kui mõnikord juhtun teda nägema, siis on hea tunne vaadata, et auto on puhas ja hooldatud. Lõpp minu jaoks on nende autode puhul üsnagi hea - ise läksin samm kõrgemale, aga auto sai headesse kätesse.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 21.10.10 09:14 Tsiteeri


Lõppu veel ei tule :)

Navi plus koodi sisestamise koha pealt siin veel ideid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on foorumis

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 21.10.10 10:46 Tsiteeri


Mulle jääb selgusetuks, miks Sa seda kasutut koodita Navi Plussi müüjale ei tagasta pidulikult? Või pangu vähemalt asi tööle, et saaksid maha müüa.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 21.10.10 10:50 Tsiteeri


Tegelen asjaga. Eks ma ise olin ka loll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 22.10.10 06:38 Tsiteeri


Navi plus paigaldamise plaan ei ole veel lõplikult läbi. Panin küll originaal koosluse kokku kuid jätkan seda plaani vähe rahulikumalt. Erinevaid foorumeid lugedes tundub selguvat, et koodi sisestades peab olema SAFE juhe küljes olema. Kuna mul armatuur küljes siis ma õhtul proovin, et panen 12+ raadio ja lisan 12+ SAFE peale. Vaatab mis saab.

Edasi plaanis uurida ja ehk ka soetada vastav raadio, kliima raam.

Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Mulle jääb selgusetuks, miks Sa seda kasutut koodita Navi Plussi müüjale ei tagasta pidulikult? Või pangu vähemalt asi tööle, et saaksid maha müüa.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 22.10.10 06:40 Tsiteeri


Roolilati teema. Nüüd peaks vastu võtma otsuse, et kas paigadada uus roolilatt 5000-6000 eeku? Taastatud hind? Kellelt võiks uurida?
Kas A8 puhul roolilati pealekeeramist eksisteerib? Õli mul ei leki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 22.10.10 07:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Roolilati teema. Nüüd peaks vastu võtma otsuse, et kas paigadada uus roolilatt 5000-6000 eeku? Taastatud hind? Kellelt võiks uurida?
Kas A8 puhul roolilati pealekeeramist eksisteerib? Õli mul ei leki.


Pealekeeramise võimalus vähemalt minu omal on olemas aga reaalselt vähe kasu, sest kui keskasendis lõtku ära kaotad läheb rool väljapöörates raskeks.
Küsimus selline, et kas sellel taastatud latil on keskasend kah kuidagi taastatud või on lihtsalt pool ringi "valesti" kokku pandud nagu üldiselt praktiseeritakse.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raemees
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.09
Asukoht: Rae vald
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E90 320dA 2008a

postitati 22.10.10 07:39 Tsiteeri


Milleks roolilatti vahetada kui ei leki? Kas tõesti soov teha autost uue vääriline või latil loksud liiga suured?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 22.10.10 08:02 Tsiteeri


Paremale keerates, kui rool on täiesti välja keeratud ja samal ajal mingist kumerusest üle sõita siis käib vasakul kolks. Väidetavalt pidi see roolilatist tulema. Miks vahetada? Ma ei taha seda kolksu :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 22.10.10 08:04 Tsiteeri


Keskasendus mul lõtku ei ole. Ainult kui rool paremale täiesti välja keerata siis pidavat tekkima.

Tsitaat:
Algselt postitas: samru
Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Roolilati teema. Nüüd peaks vastu võtma otsuse, et kas paigadada uus roolilatt 5000-6000 eeku? Taastatud hind? Kellelt võiks uurida?
Kas A8 puhul roolilati pealekeeramist eksisteerib? Õli mul ei leki.


Pealekeeramise võimalus vähemalt minu omal on olemas aga reaalselt vähe kasu, sest kui keskasendis lõtku ära kaotad läheb rool väljapöörates raskeks.
Küsimus selline, et kas sellel taastatud latil on keskasend kah kuidagi taastatud või on lihtsalt pool ringi "valesti" kokku pandud nagu üldiselt praktiseeritakse.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Teder
huviline



Registreerunud 05.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage

postitati 22.10.10 18:01 Tsiteeri


Kitjutan sulle oma loo. Hakkas kah roolilatt kolksuma A8-sal . Otsustasin mitte taastada vaid panna peale uus hinnaks mingi 9000 EEK ja midagi. Õli lahmas mehiselt roolilati otsast. Roolilati saabumine viibis pikalt, põhjust ei tea, autoga oli vaja kulgeda ja otsustasin taastamisele. ei olnud eriti kallis taastamine kuid latis olevat kolksu ei suudetud kaotada , kuid õlileke peatati. Kestis see rõõm 2 aastat ja kui asu olla ei olnud see latt peale taastamist eriti normaalne, aegajalat kadus võimendus. Lõpuks viskas õli välja mõlemast lati otsast, Latt oli muidugi servotronic anduriga ja arvasin alati, et just see jukerdab kui võimendus kadus,nii et see taastamine on kah selline nagu ta on. Otsustasin osta kasutatud lati ja joppas. Rool hoopis kergem ei mingit kolksu kõik toimib.

Vahetuseks varu aega nii 7 h sest need poldid asuvad päri heades kohtades 3 tk kaks neist on maiuspalad. Voolikutele panin uued vaskseibid ja kõik ok. siis veel sillareguleering kuna tõstsin vanad otsad uuele latile koos sisemiste otsadega läks sild ikka paigast.

Väike juhend roolilati paigaldusest http://audi-diy.blogspot.com/2007/11/audi-a8-replacing-a8-power-steering.html


Käigukasti teema kah läbielatud.
Võiksin sellest isegi raaamatu kirjutada aga ei viitsi A( on tore auto kui on raipeks lastud ja eelmised omanikud ei ole mitte midagi peale sõitmise teinud.





http://vag.ilcats.ru/audi/group/kat/152/grp/4/u/0/mod/16/year/1998

http://vag.ilcats.ru/audi/group/kat/152/grp/4/u/0/mod/16/year/1998


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SvenU
huviline



Registreerunud 09.10.10
Asukoht: Haabneeme
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 TDI BiT

postitati 22.10.10 18:21 Tsiteeri


Kui juba roolilattide teemal juttu tuli, panen oma loo ka kirja.

Eelmisel autol (A6 2.8 Q) hakkas roolivõimu õli välja immitsema. Eriti oli tunda seisu pealt - mingi imal lõhn tungis salongi. Vingerdasin mis ma vingerdasin, lõpuks tuli roolilatiga midagi teha. Šeff andis valikud, kas roolilati remont, mis maksis vist 8000 kr või roolilati vahetus, palju kallim, aga täpset hinda ei mäleta. Roolilati remondi õnnestumise tõenäosuseks hinnati ... jälle ei mäleta, pakun 60 kuni 80 %. Mina valisin uue roolilati. Tükk aega ootasin, kuni rallivõistlustelt saabus tagasi töökoja ainuke sobiva käega mees. Nimelt oli tal ainukesena nii kitsas käsi, mis mahtus mingeid jubinaid lahti keerama. Vahetatud see roolilatt sai ja edukalt.

Praegusel autol hakkas eelmisel suvel samuti roolilatiga mingi keberniit pihta, fujecr! Paremale pöörates lasi sortsu hüdralikaõli kuhugi kuumale pinnale ja suitsu tuli nii nagu auto põleks. Täitsa piin oli sihukese autoga linna vahel sõita, hirmuga vaatasin, et pagan, jälle parempööre. Noh, šefil jälle samad jutud tõenäosusest jne. Seekord otsustasin remondi kasuks. Remont sai tehtud, viga olla olnud väga suur - roolilati ots olla puha töötlemata. Aga korda sai.

Soovitada ma Sulle margusja midagi ei oska, aga kas see kolks ikka saab olla roolilatist? Äkki on midagi muud esisillas läbi?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 22.10.10 18:21 Tsiteeri


Tnx. Mul selles suhtes kõik kena ja ei tule kusagilt õli ega midagi ja roolis ka loksu pole nong rool lenasti kerge.
Äkki on sisemine rooliots :) Aga kui remondimees ütles, et roolilatt siis latt :) Noh igaljuhul kas latt või rooliots - sellest kolksust väljapööratud ratastega tahan ma lahti saada!

Tsitaat:
Algselt postitas: Teder
Kitjutan sulle oma loo. Hakkas kah roolilatt kolksuma A8-sal . Otsustasin mitte taastada vaid panna peale uus hinnaks mingi 9000 EEK ja midagi. Õli lahmas mehiselt roolilati otsast. Roolilati saabumine viibis pikalt, põhjust ei tea, autoga oli vaja kulgeda ja otsustasin taastamisele. ei olnud eriti kallis taastamine kuid latis olevat kolksu ei suudetud kaotada , kuid õlileke peatati. Kestis see rõõm 2 aastat ja kui asu olla ei olnud see latt peale taastamist eriti normaalne, aegajalat kadus võimendus. Lõpuks viskas õli välja mõlemast lati otsast, Latt oli muidugi servotronic anduriga ja arvasin alati, et just see jukerdab kui võimendus kadus,nii et see taastamine on kah selline nagu ta on. Otsustasin osta kasutatud lati ja joppas. Rool hoopis kergem ei mingit kolksu kõik toimib.

Vahetuseks varu aega nii 7 h sest need poldid asuvad päri heades kohtades 3 tk kaks neist on maiuspalad. Voolikutele panin uued vaskseibid ja kõik ok. siis veel sillareguleering kuna tõstsin vanad otsad uuele latile koos sisemiste otsadega läks sild ikka paigast.

Väike juhend roolilati paigaldusest http://audi-diy.blogspot.com/2007/11/audi-a8-replacing-a8-power-steering.html


Käigukasti teema kah läbielatud.
Võiksin sellest isegi raaamatu kirjutada aga ei viitsi A( on tore auto kui on raipeks lastud ja eelmised omanikud ei ole mitte midagi peale sõitmise teinud.





http://vag.ilcats.ru/audi/group/kat/152/grp/4/u/0/mod/16/year/1998

http://vag.ilcats.ru/audi/group/kat/152/grp/4/u/0/mod/16/year/1998



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 22.10.10 18:24 Tsiteeri


Kiire kontroll väidetavalt, et roolilatt. Samas jah õli küll pole kunagi tilkagi sealt tulnud. Eks lasen veelkord kontrollida.

Tsitaat:
Algselt postitas: SvenU
Kui juba roolilattide teemal juttu tuli, panen oma loo ka kirja.

Eelmisel autol (A6 2.8 Q) hakkas roolivõimu õli välja immitsema. Eriti oli tunda seisu pealt - mingi imal lõhn tungis salongi. Vingerdasin mis ma vingerdasin, lõpuks tuli roolilatiga midagi teha. Šeff andis valikud, kas roolilati remont, mis maksis vist 8000 kr või roolilati vahetus, palju kallim, aga täpset hinda ei mäleta. Roolilati remondi õnnestumise tõenäosuseks hinnati ... jälle ei mäleta, pakun 60 kuni 80 %. Mina valisin uue roolilati. Tükk aega ootasin, kuni rallivõistlustelt saabus tagasi töökoja ainuke sobiva käega mees. Nimelt oli tal ainukesena nii kitsas käsi, mis mahtus mingeid jubinaid lahti keerama. Vahetatud see roolilatt sai ja edukalt.

Praegusel autol hakkas eelmisel suvel samuti roolilatiga mingi keberniit pihta, fujecr! Paremale pöörates lasi sortsu hüdralikaõli kuhugi kuumale pinnale ja suitsu tuli nii nagu auto põleks. Täitsa piin oli sihukese autoga linna vahel sõita, hirmuga vaatasin, et pagan, jälle parempööre. Noh, šefil jälle samad jutud tõenäosusest jne. Seekord otsustasin remondi kasuks. Remont sai tehtud, viga olla olnud väga suur - roolilati ots olla puha töötlemata. Aga korda sai.

Soovitada ma Sulle margusja midagi ei oska, aga kas see kolks ikka saab olla roolilatist? Äkki on midagi muud esisillas läbi?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sospert
huviline



Registreerunud 18.05.04
Kasutaja on eemal

Auto: q7

postitati 22.10.10 20:45 Tsiteeri


Läbitud teema. Ise vahetsin ca kuu tagasi ja ostsin imeodava B-katekooria lati, mis maksis vist 6000 krooni. Ennem peal oli ZF-i latt. Kõik toimis ja õli ei lekkinud, ainult kolises ja pidevalt sõi rehvi (ise olen töökoja omanik, kus ka korralik sillastend, siis oli sild 110% paigas), see tüütaski ära. Rool oli imekerge.
Panin siis selle URW lati peale ja esimene imelik asi oli see, et rool läks kohati raskemaks. Mõtlesin, et mis seal ikka ju odav jupp ongi selline. Sain ca 2000 km sõita ja ennäe imet, see krdi latt hakkas kundepoolsest otsast lekkima. No viskas ikka närvi mustaks küll, sest vahetus võttis mul 2 päeva. Kõne maaletoojale ja saan selle rämpsu tagasi anda. Nüüd tellisin ZF-i lati. Nendel selline poliitika, et taastavad AINULT ZF-i latte ja AINULT 1 korra. See URW võib korpust taastada nii palju kui kannatab.

BTW, sisemisi rooliotsasi on lihtsam vahetada kui tervet latti. Kui aga kolin tuleb vasakult poolt, siis ikkagi ilmselt latt kulunud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 22.10.10 20:50 Tsiteeri


Jah vasakult tuleb. Oh pagan. Lugedes siin nüüd viimaseid teemasid tuleb küll tunne peale et maailmas ei ole midagi korraliku, maailmas ei tehta midagi korraliku. On vist elu selline, et tuleb auto liisida ja selle aja jooksil lihtsalt tarbida.

Tsitaat:
Algselt postitas: sospert
Läbitud teema. Ise vahetsin ca kuu tagasi ja ostsin imeodava B-katekooria lati, mis maksis vist 6000 krooni. Ennem peal oli ZF-i latt. Kõik toimis ja õli ei lekkinud, ainult kolises ja pidevalt sõi rehvi (ise olen töökoja omanik, kus ka korralik sillastend, siis oli sild 110% paigas), see tüütaski ära. Rool oli imekerge.
Panin siis selle URW lati peale ja esimene imelik asi oli see, et rool läks kohati raskemaks. Mõtlesin, et mis seal ikka ju odav jupp ongi selline. Sain ca 2000 km sõita ja ennäe imet, see krdi latt hakkas kundepoolsest otsast lekkima. No viskas ikka närvi mustaks küll, sest vahetus võttis mul 2 päeva. Kõne maaletoojale ja saan selle rämpsu tagasi anda. Nüüd tellisin ZF-i lati. Nendel selline poliitika, et taastavad AINULT ZF-i latte ja AINULT 1 korra. See URW võib korpust taastada nii palju kui kannatab.

BTW, sisemisi rooliotsasi on lihtsam vahetada kui tervet latti. Kui aga kolin tuleb vasakult poolt, siis ikkagi ilmselt latt kulunud.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 27.10.10 19:39 Tsiteeri


Sai täna "ühe teatud meistri" juures käidud ja alustatud imeliku kolksu likvideerimist.

Tegelikult oli tegevus hädavajalik kuna pre kontrolli ajal avastas "Üks Teatud Meister", et üks esimene vevõlli välimine kaitsekumm on jummala ribadeks.

Igal juhul vana maha

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/liigend_maas-e1288203382637.jpg

Ja uus peal
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/uus_kaitse-e1288203403827.jpg

parempoolne ühe alumise õõtsa puks oli ka katki. Kui juba siis alla läksid mõlemale poole sellised asjad
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/uus_puks-e1288203419527.jpg

Hea on see, et korda sai üks üsna varsti muidu kätte maksev veovõlli kaitsekumm.

Natuke kurb on see, et kolks on täpselt samamoodi alles. Proovisin veel parklas edasi tagasi lasta üle ääre. Otse - ei mingit häält. Vasakule rattad väljas - ei mingit häält. Rattad paremal väljas ja just edasi sõites korralik kolks. Samas ei suuda me isegi ülevaatuspunktis seda kolksu genereerida. Tundub, et ülevaatuspunktidel on veel areneda, et genereerida sarnast olukorda.

Kui nüüd oletama hakata siis kohapeal kui rattad keerata paremale välja - isegi ülevaatuspunktis selle väändeplaadi peal - ei suuda mingit häält sealt välja meelitada. Samas piisab vaikselt päriselt väljapööratud ratastega üle kumeruse sõita ja kohe on kolks. Huvitav kas see amordiga seotud ei või olla?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 31.10.10 14:36 Tsiteeri


Tuleme tagasi käigukasti kickdown jõnksu juurde maanteel. Eelnev väide, et jõnks juhtub ainult mõõdasõidul väljapööratud ratastega. Täna juhtus nii, et sõidan Kiviõlist Tallinna poole. Kiirusehoidja peal 90 km/h. 50 km niimoodi sõitnud jäi üks auto ette. Sõitsin sii paar kilti järgi kuid kiirus ei olnud ikka sobiv siis rikastasin järsult segu - toonitan - rattad olid otse ja sain oma jõnksu allavahetamisel kätte. Peale jõnksu keerasin alles rattad välja ja sõitsin mõõda. Hiljem proovisin sirgel - enam mitte kellegi taga antud olukorda umbes 5 korda korrata - kordagi ei saanud jõnksu, vahetas kenasti vaikselt alla. Seega ainuke pattern mis ma oskan tuletada - sõites kellegi järgi. Siit idee, et kas ehk kasti õli jahutus võib sellist asja tekitada? Minu teada saan ma VAG-COM-ga kasti õli temperatuuri mõõta. Järgmine pikem reis panen logima. Ega keegi ei tea ütelda palju see õli temperatuur töösoojal kastil olema peaks? Ehk peaksin kasutama mingit muud õli :)

Prooviks veel enda harimise mõttes arendada teemat, et mis üldse selle jõnksu tekitab siiski. Nagu ma aru saan mingeid hammasrattaid seal ei lülitata ringi. Aju annab mingile/mingitele solenoididele käsu kas sulguda või avaneda ja vastavalt sellele siis mingeid kettaid juba kas suletakse või avatakse? Saan aru, et väidetavalt mingi solenoid (kuigi sai proovitud teist hüdroplokki ka) sulgub või avaneb mitte päris nii nagu aju tahaks? Samas see iseenesest ei suuda sellist nõksu teha. Nõksu teeb siiski see füüsiline lülitumine kastis.

Lisaks veel, kes meist ei unistaks uuemate mudelite rikkalikumast varustusest. Lahendasin enda jaoks selle nii ;)

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/lisa-e1288531496382.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  25  26  27  28  29  ..  34
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 26.8% - SQL: 73.2%]