Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  24  25  26  27  28  ..  34
Autor:
Pealkiri: A8 4.2 Quattro automaat - 1998 - Margusja (Vastuseid: 835 | Vaatamisi: 172917)
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 19.10.10 10:45 Tsiteeri


Jah see on olemas. Ma väga loodan, et ma ei pea seda kasutama.

Väidetavalt peaks antud unit istuma samasse pistikusse mida kasutab minu raadio hetkel. st. ei ole tarvis raadio funktsionaalsuse saamiseks mingeid vahejuhtmeid. Ehk saan lähiajal aega ja proovin sisse istutada. Ehk ma siis mõnda aega sõidan sellise pooliku lahendusega. Pean hankima ka uue paneeli ja vist ka uue kliima ja nuppude read.

Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
natuke maksin. Nii 3000 eeku




Okei ! Aga pole hullu, siis on/eeldaks vähemalt mingi müüjapoolset garantiid kõigi põhifunktsioonide toimivuse suhtes.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 19.10.10 13:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Pean hankima ka uue paneeli ja vist ka uue kliima ja nuppude read.




Kui navi on ikkagi A6 oma, siis pead proovima, kas esipaneel istub täpselt A8 välisraami sisse. Kui navi esipaneel on natuke suurem, pead viilimist õppima :D


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 19.10.10 13:49 Tsiteeri


Esmalt üritan leida nn esimest A8 raami kuhu pandi navi plus sisse.

http://www.audipages.com/upgrades/nav5.jpg

Samas minu soetatud seadmel ei ole kandiline raam. Ma usun, et selle suudan ma ehk hankida.

Lihtsam oleks ilmselt olemasolev raam parajaks meisterdada, kuid kas double DIN seade üldse istub praeguse paneeli külge? ma kardan, et ei.

Teine asi on see, et pagan! Mul ilmselt ei ole antud seadme raadio koodi :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 19.10.10 14:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Teine asi on see, et pagan! Mul ilmselt ei ole antud seadme raadio koodi :(


Revalist saab selle koodi makil oleva koodi järgi. Kui hästi läheb siis tasuta, kui ei, siis 650 krooni oli vist. Või siis lasta eemaldada kuskil tehniku juures. Hind 400-800 EEK ilmselt.


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 19.10.10 14:23 Tsiteeri


Uh, siis vedas. Õhtul katsun ühendada. Vaatab mida näitab.

Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Teine asi on see, et pagan! Mul ilmselt ei ole antud seadme raadio koodi :(


Revalist saab selle koodi makil oleva koodi järgi. Kui hästi läheb siis tasuta, kui ei, siis 650 krooni oli vist. Või siis lasta eemaldada kuskil tehniku juures. Hind 400-800 EEK ilmselt.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audihunt
huviline



Registreerunud 12.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi quattro

postitati 19.10.10 14:25 Tsiteeri


Minu teada Revalist ja ka Tauf autost saab koodi eeldusel et lisaks maki seeria nr. -ile tead sa ka sellega kaasas olnud Audi (A6) vin-koodi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 19.10.10 14:52 Tsiteeri


Hetkel on mul antud jooniselt ilmselt nr.3 detail. Tundub, et ma vajan nr.3a detaili? Parandage mind kui ma eksin.


http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/Screen-shot-2010-10-19-at-4.50.38-PM.png


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 19.10.10 16:45 Tsiteeri


Nii, keskkonsool väljas ja auto seest kole kui öö. Proovisin ka Navi plus-i ühendada ja tuli isegi pilt ette ja tahabki koodi :( Itaalia keeles ka veel. Huvitab kas seda hiljem vahetada saab?
Igaljuhul koodi mul ei ole. Peab hakkama siis otsima kus seda saaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 19.10.10 17:01 Tsiteeri


Ok ma saan aru et sulle meeldib nokitseda aga mis on selle rns d point?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Procon-Ten
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.08.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 2.2T 20V q '85 & Audi Q7 3.0TDI '13 & VW Transporter 1.6D '86 & VW Caravelle 2.1 WBX

postitati 19.10.10 17:12 Tsiteeri


Keelt saad vahetada ainult kui mingi navi plaadi sisse söödad talle. Niisama sa sellele menüüle ligi ei pääse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 19.10.10 17:13 Tsiteeri


Point on selles, et ma olen alati unistanud sellisest ekraaniga konsoolist. Lihtsalt tahaks omada sellist. Rohkem kui raadiona ma seda ei kasuta hetkel.
Alati võib vastata, et ostnud siis selline auto millel oli olemas. No ei olnud siis see peamine prioriteet. Või siis tõesti endale midagi edevuseks ka. Olen natuke juba tehnikasse pannud, tahaks natuke seda mida süda ka ihkab :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 19.10.10 17:15 Tsiteeri


Enne loodan, et saan koodist mööda. Nii et siis Reval?

Tsitaat:
Algselt postitas: Procon-Ten
Keelt saad vahetada ainult kui mingi navi plaadi sisse söödad talle. Niisama sa sellele menüüle ligi ei pääse.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Procon-Ten
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.08.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 2.2T 20V q '85 & Audi Q7 3.0TDI '13 & VW Transporter 1.6D '86 & VW Caravelle 2.1 WBX

postitati 19.10.10 17:25 Tsiteeri


Kui koodist mööda saad ei ole vaja Revali minna. Vaja lihtsalt mingit suvalist plaati mida see seade lugeda oskab, ehk Teleatlase DX peab olema too plaat. Kas seal plaadil on Saksamaa, Sakandinaavia või Itaalia kaart - ei oma väga tähtsust. Plaat lihtsalt lukustab menüü lahti, kust keelt muudetakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 19.10.10 17:27 Tsiteeri


Pidasin silmas, et nüüd pean koodist mööda saama :)
Järgmiseks tuleb kusagilt ka uus keskkonsooli raam hankida. Olemasolevat lõhkuda ei tahaks, mine tea tuleb ehk isu vana süsteem taastada kunagi.

Tsitaat:
Algselt postitas: Procon-Ten
Kui koodist mööda saad ei ole vaja Revali minna. Vaja lihtsalt mingit suvalist plaati mida see seade lugeda oskab, ehk Teleatlase DX peab olema too plaat. Kas seal plaadil on Saksamaa, Sakandinaavia või Itaalia kaart - ei oma väga tähtsust. Plaat lihtsalt lukustab menüü lahti, kust keelt muudetakse.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 19.10.10 18:04 Tsiteeri


Kas ei ole nii, et reval tahab (Õigustatult) auto VIN koodi ja seadme seriali. Kuna aga seade ei ole ju minu masina pealt siis pole neil ka sellest infost kasu.
Ehk oskab keegi vihjata mõnda tehnikut, kes mind minu koodi hädas aitab?

Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Teine asi on see, et pagan! Mul ilmselt ei ole antud seadme raadio koodi :(


Revalist saab selle koodi makil oleva koodi järgi. Kui hästi läheb siis tasuta, kui ei, siis 650 krooni oli vist. Või siis lasta eemaldada kuskil tehniku juures. Hind 400-800 EEK ilmselt.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 19.10.10 20:21 Tsiteeri


Poole autot toas :)
Kliimaploki panin autosse, muidu jube külm sõita.

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/navi_kola.jpg

Nüüd vaja kiiremas korras uuemat keskkonsooli raami vist :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raigo22
huviline

Avatar


Registreerunud 02.10.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 19.10.10 20:32 Tsiteeri


Ja kui närv üle viskab siis saab alati puzzlet kokku panna:D


58 160 982
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 20.10.10 06:51 Tsiteeri


Leidsin raadio pealt mingi 4 kohalise numbri. On väike võimalus, et see ongi kood.
Samas mul seadme sisse lülitades ei lase isegi proovida on eest midagi (Itaalia keeles) SAFE.
Nonii loen siin välismaa foorumitest midagi sellist: "The SAFE wire needs to be connected and once the unit is locked you have to leave it on for an hour with ignition on."
Mis asi on SAFE wire?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 20.10.10 07:19 Tsiteeri


Vaata selle navi peal on nende ühenduste kohta skeem ja seal on näha ühe ühenduse juures selline ots nagu SAFE. Selle alla pane pidev +12v. Siis hoiad raadiot tund aega sees ja saadki koodi sisse panna.


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 20.10.10 07:20 Tsiteeri


Okei, peale 1h tunnist seismist, raadio oli lihtsalt sees - sain koodi uuesti sisestada. Sisestasin selle mida ma arvasin, et võiks olla. Peale seda tuli mingi saksakeelne kiri alla kus oli vist sees sõnaosa "..flash.." ja uuesti lasi koodi panna. Ma panin 0000 ja kutt läks jälle lukku. Jätsin jälle käima äkki tunni aja pärast uus katse. siis kui lubab kirjutan ülesse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raika
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 3,0TDi Q C6, A4 Avant 1,8 B5

postitati 20.10.10 08:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
...Peale seda tuli mingi saksakeelne kiri alla kus oli vist sees sõnaosa "..flash.." ja uuesti lasi koodi panna. Ma panin 0000 ja kutt läks jälle lukku. Jätsin jälle käima äkki tunni aja pärast uus katse. siis kui lubab kirjutan ülesse.


Ehk oli "falsch" - saksa keeles vale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 20.10.10 08:52 Tsiteeri


Jah nüüd on 1. Code-Eingube falsch!

Tsitaat:
Algselt postitas: Raika
Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
...Peale seda tuli mingi saksakeelne kiri alla kus oli vist sees sõnaosa "..flash.." ja uuesti lasi koodi panna. Ma panin 0000 ja kutt läks jälle lukku. Jätsin jälle käima äkki tunni aja pärast uus katse. siis kui lubab kirjutan ülesse.


Ehk oli "falsch" - saksa keeles vale.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 20.10.10 17:53 Tsiteeri


Tänane seis. Läksin Revalisse seade kaenlas. 0.5h ja kood olemas. Istun autosse ühendan seadme ja panen 100% koodi õigesti. Seade jälle lukus! Ootan tunnikese, proovin uuesti 100% kood õige. Ikka teatab, et vale.
Mõistus otsas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 20.10.10 18:06 Tsiteeri


Mersudel sai seda koodi ka ise muuta. Ja kui eelmine omanik seda muutnud on, siis ongi pahasti.
Siis aitab aind kellegi tehnokrati lahtimuukimine.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 20.10.10 18:15 Tsiteeri


Revalis toimus nn radio code scan. Ehk nad ei ütelnud seda kusagilt andmebaasist. Seda puhtalt scanniti. Seega ma eeldan, et nad andsid mulle siiski koodi mille nad seadmest leidsid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  24  25  26  27  28  ..  34
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 23.1% - SQL: 76.9%]