Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  18  19  20  21  22  ..  34
Autor:
Pealkiri: A8 4.2 Quattro automaat - 1998 - Margusja (Vastuseid: 835 | Vaatamisi: 172905)
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 26.06.10 10:32 Tsiteeri


Minu loogika ütleb seda, et E164 on b-piilaril olev lüliti. Mis muud ta olla saab? Ja skeemi järgi jookseb ta F230 läbi mis on kindalaeka lüliti!?

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/06/Screen-shot-2010-06-26-at-12.28.20-PM1.png


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 27.06.10 16:00 Tsiteeri


Kaks asja.

Esimene: Talvel kui keskluku pumpa kinnitasin korralikumalt nägin, et üks vaakumi voolik on lahti. Samas pumba küljes ühtegi vaba kohta ei olnud ja kõik minuarust toimis ka siis sellele tähelepanu ei pööranud. Täna avastasin, et siiski pagasnik siiski ei lukustu. Võtsin siis pumba jälle välja ja vahetasin selle lahtise vooliku ühe enne seal pumba küljes olevaga. Lukustus nüüd pagasnik. Nüüd on mul seal kolm voolikuotsa ja pumba küljes kaks otsa. Seega pean mingi kolmiku kusagilt hankima.

Teine asi. Täna maalt tagasi sõites jälle tegi käigukast või differ, igaljuhul seal kandis mingi jõnksaka. Kaks korda suutsin seda tekitada. Juhtus see siis kui kusagil 100-ga sõites gaasi lisasin, ütleme et natuke järsemalt aga kindlasti mitte kickdown. Ma ei saanud ka aru kas ta vahetas ülesse või alla. Kohe proovisin stepiga ülesse alla - kena. Siis panin D peale tagasi ja kickdown - kena. Vot ei saagi aru mis häda. Kusagilt lugesin, et kui aku juhe maas käinud peaks nagu mingi throttle body paika ajama ja siis kasti vahetuskohad resettima. Samas need õpetused mis siin toodud ei klapi päris sellega mida mina VAGCOMs näen. Vigasid ka ei ole ei mootori ega ka kasti juures. Samas linnas sõites ei ole mingeid probleeme.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 27.06.10 16:12 Tsiteeri


Kaheksal ei ole jah VAG-Com-iga kõike seda saada mis siin kirjas on. Group 060 on vist ainus mida teha saab, ning see on Throttle Body. Käimakasti saab nullida 02 Transmissioni alt. Adaptation ja sealt Group 000, Save ja asi korras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 27.06.10 16:19 Tsiteeri


Engine -> measure block -> group 060 on mul tühi. 098 peal on midagi aga see ei ole TB seotud. Samas TB on ehk paigas. Mingis kohas engine measure block all on TB angle ja IDLE. Kui nüüd pedaali tallata siis annab midagi ... PART ning kui põhja vajutada annab FULL. Seega mingid näitajad on paigas pedaali osas. Aga selle kasti reseti osa lähen proovin ära.

---
(veel soovitaks kasti "vahetuskohad" (i.keeles on see tegevus throttle body adaption) ära resettida(kui vahest kast ei suuda otsustada mis käik panna või paneb paugu vahetusel), seda saab teha "Engine module" -> "Measuring Blocks" -> "grupp 060" ja panna sealt "switch to basic settings".) - Vot seda minul pole. Aga mulle just tundub, et seda ma vajan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 27.06.10 16:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu
Kaheksal ei ole jah VAG-Com-iga kõike seda saada mis siin kirjas on. Group 060 on vist ainus mida teha saab, ning see on Throttle Body. Käimakasti saab nullida 02 Transmissioni alt. Adaptation ja sealt Group 000, Save ja asi korras.


Tegin. Vist. Mul polnud seal Group 000 vaid oli Channel 00. Tegin seal Save. Ma ei tea kas see nüüd muutis ka midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 28.06.10 11:33 Tsiteeri


Mul on ka seda pauguga vahetust kahe aasta jooksul ette tulnud umbes 3 korda. Aga vastupidiselt sinule, siis just madalal kiirusel, umbes 30 km/h.


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 28.06.10 12:18 Tsiteeri


õhtul panen 00001 reziimi. Ehk siis DSP peale ja lasen õppida. 00001 on ka reziim mis on tehase poolt ette nähtud. Hetkel on 00011 peal mis on nn. sportmode ning DSP väljas. Samas kui elsawin-i uurida siis ei ole 00011 antud vaid just 00001.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 28.06.10 17:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
õhtul panen 00001 reziimi. Ehk siis DSP peale ja lasen õppida. 00001 on ka reziim mis on tehase poolt ette nähtud. Hetkel on 00011 peal mis on nn. sportmode ning DSP väljas. Samas kui elsawin-i uurida siis ei ole 00011 antud vaid just 00001.


Nii, lasin 00001 selga ning tegin ka igaksjuhuks tehase seadete taastamise. Las nüüd õpib :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 28.06.10 19:44 Tsiteeri


Nokitsesin natuke suksu kallal. Talvel leidsin lahtise kesklukupumba. Uurisin mis ma uurisin aga ei leidnud päris originaalkinnituse pilte ega manuaale. Kinnitasin seekord ta kummist nööriga, et oleks kinni ja viisakas.
NV maal avastasin, et pakiruum ei käi kesklukust kinni. Võtsin jälle katte eest ning leidsin lahtise vaakumi vooliku mis pakiruumi katte alla läks. Täna käisin Martini (A8_varuosad) jutul ning õnnestus omandada kesklukku vaakumpumba raam ning natuke voolikuid ja voolikute jagaja.
Mõnus on panna originaaljuppe külge. Nagu puzzle viimaseid juppe paneks paika. Pump istus kohe oma kohale. Vedelev keskluku aju sai oma kohale.
Pakiruumi vaakumi voolik sai samuti ühendatud süsteemi. Testitud ka. Lukustub nüüd ka pakiruum kenasti.
Mis siis veel hingel. Pakiruumi lukk ei keera võtmest. Ei teagi mis sellega teha. Pole siin vist mõtet isegi teist lukku proovida. Võti ju teine. Siis kui luku keerama saaks siis saaks proovida edasi seda B-piilari nupust avamist.
Tulesid lähen ka Priidu juurde reguleerima varsti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 28.06.10 19:47 Tsiteeri


Ma lasin omal tagaluugi luku muugid võtme järgi ära vahetada. Sellist tööd teevad paljud lukkudega tegelevad ettevõtted. Läks maksma miski 300.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 28.06.10 19:49 Tsiteeri


Mis asi on muugitud võti?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 28.06.10 19:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Mis asi on muugitud võti?


Ei, ei mitte muugitud võti vaid luku muugid, tihvtid, seibid või kuidas iganes neid nimetatakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 28.06.10 19:52 Tsiteeri


Luku sees on muugid, mida võtme reljeef lükkab õigesse asendisse. Kui lukk lahti võtta, saab muugid ümber tõsta ja teha nii, et sobiks Sinu olemas oleva võtmega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 28.06.10 19:54 Tsiteeri


Ahaa. Siis peaks teise luku hankima ikka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Renz0
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 92Kw 1996a, Peugeot 206 99a1,4 55kw, Audi A8 95a. 4,2 220kw, Audi 80 B4 93a, Audi A6 2,6 Avant Quattro.

postitati 28.06.10 20:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Ahaa. Siis peaks teise luku hankima ikka.

Ma saan aru, et sa ei pea teist lukku hankima, vaid olemas oleva luku saad oma võtme järgi paika sättida.


QUATTRO.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 28.06.10 20:25 Tsiteeri


Küllap sellepärast hangib ta teise luku, et ei peaks linnavahel ilma lukuta nii kaua ringi sõitma kuni ta selle lukumeistri kätte viib :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 28.06.10 21:06 Tsiteeri


Ma veel ei ole kindel mida ma teen. Praegune lukk oli auto küljes kui auto omandasin. Võiks ju nagu keerata. Ehk on kulunud. Igaljuhul võti mis mul kasutada, ei keera seda lukku. Sellepärast mõtlesin, et pean uue hankima ning laskma võtme järgi kohendada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 28.06.10 21:10 Tsiteeri


Tegelikult ma arvan, et Sul on lukul muugid lihtsalt kinni jäänud. Eriti kipubki pagasniku lukk kinni jääma, kuna saab kõvasti rohkem sodi kui küljelukud ja tavapärane nähtus on ka see, et aastaid keegi seda lukku võtmega ei keera (selle vastu aitab ka kasvõi kord poole aasta jooksul korra lukud võtmest kinni-lahti keerata).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 28.06.10 21:10 Tsiteeri


Sa saad ehk juba olemasoleva ka lasta soovikohaseks "tuunida", mis tast ikka uut osta. Esteks lukuõli ja mis jääsulatusega nad seal müüakse kõik - pudeli ikka raatsid ära susistada,äkki piisab sellestki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 28.06.10 21:13 Tsiteeri


Ehk lukumehhanism lihtsalt oksüdeerunud/roostes ? Kes ikka viitsib võtit seal kasutada.
Alustuseks ujuta ohtra WD40-ga ning peaks toimima hakkama.


Audi pole lihtsalt auto - Audi on stoori omaette :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 28.06.10 21:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Sa saad ehk juba olemasoleva ka lasta soovikohaseks "tuunida", mis tast ikka uut osta. Esteks lukuõli ja mis jääsulatusega nad seal müüakse kõik - pudeli ikka raatsid ära susistada,äkki piisab sellestki.


Nii see tööle panemine käibki. Mul ei läinu algul võti täielikult sissegi. WD-40ga abistades sai aga luku lõpuks ka keerama. Ja siiani keerab. Väänamist on muidugi palju seal niiet külma närvi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 28.06.10 21:24 Tsiteeri


No selge. Mul on sama lugu, et võti ei lähe lõpuni. Ei taha nagu oma ainukese auto käivitamiseks suht vajaliku elementi väga jõuga kasutada. Aga eks ma siis loputan ja hellitan seal. Samas nüüd käib ta ju siiski lukku. Lahti ka kahel viisil vähemalt. Vaakumiga ning võtme puldist elektriga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 07.07.10 20:24 Tsiteeri
Juhipoolene peegel



No ei ole antud minu suksule juhipoolset klapitavat peeglit! Täna soetasin A8 juhipoolse klapitava peegli. 28.07.98a oma.
Hakkan siis oma vana peeglit eemaldama ja vaatan, et minu autol oleva peegli küljes on kaks juhtmepunti. Üks jookseb kenasti peegli alla pistikusse ja teine on siis selline pikk must mille pistik on kusagil ukse sees ilmselt. Peegel mille ma soetasin on aga ühe pistikuga. Hetkel läks külge see nn. ühe pistikuga peegel. Selle pika juhtme lihtsalt lõikasin puruks. Õnneks on mul veel üks vana komplekt kus see pikk juhe küljes.
Hakkan nüüd ElsaWinist ja ETKA uurima mis jama see siis on! Huvitav kas ma sattusin täpselt mingi ülemineku variandile.
Oskab ehk keegi kes asja lammutanud/kokku puutunud, asja kommenteerida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 08.07.10 19:25 Tsiteeri


Niipalju olen targem. Minul on mäludega peeglid. Ostsin ilma mäludeta.
Mida teha? Ilmselt võtan oma vana komplekti pealt mäludega juhtme sisud. Natuke peab ka pistikus juhtmeid ilmselt ringi tõstma. Igaljuhul huvitav :)

Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
No ei ole antud minu suksule juhipoolset klapitavat peeglit! Täna soetasin A8 juhipoolse klapitava peegli. 28.07.98a oma.
Hakkan siis oma vana peeglit eemaldama ja vaatan, et minu autol oleva peegli küljes on kaks juhtmepunti. Üks jookseb kenasti peegli alla pistikusse ja teine on siis selline pikk must mille pistik on kusagil ukse sees ilmselt. Peegel mille ma soetasin on aga ühe pistikuga. Hetkel läks külge see nn. ühe pistikuga peegel. Selle pika juhtme lihtsalt lõikasin puruks. Õnneks on mul veel üks vana komplekt kus see pikk juhe küljes.
Hakkan nüüd ElsaWinist ja ETKA uurima mis jama see siis on! Huvitav kas ma sattusin täpselt mingi ülemineku variandile.
Oskab ehk keegi kes asja lammutanud/kokku puutunud, asja kommenteerida.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 08.07.10 19:29 Tsiteeri


Kui asja ei saa, siis mul on klappivad ja mäludega peeglid kusagil üle. See parempoolne siis väiksem, ma ei tea, kas sulle selline sobib üldse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  18  19  20  21  22  ..  34
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 29.2% - SQL: 70.8%]