Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi võtmed (Vastuseid: 58 | Vaatamisi: 17496)
Wolf123
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Coupe

postitati 05.01.12 09:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RedRockets
Tervist!
Ma tellisin endale sellise!
http://www.aqaris.ee/tehnikapood/pea.php?reg_mod=4&pea=5&alam=&katalamalam=&toode=12696
Aga see klappvõti sellel komplektil on küll paras lõkats, seega otsin kah korralikumat korpust aga pole siiani leidnud.


Mis sul sellel klappvõtmel häda on? Endal samasugune. Natuke rohkem logiseb vasakule-paremale, kui Audi a6 1998a. originaal klappvõti. Ükski klappvõti pole loginavaba, sest vastaseljuhul ta ei liiguks nii nagu peab. Võib-olla tutikatel autodel on ta mingiaeg tihe, aga lõpuks annab siiski plastik vähe järgi.

Ise enda klappvõtmega üldiselt rahul ja eks seda loginat saab ka vähemaks, kui lahti võtta ja natuke pusida. Ainukeseks probleemiks selle komplektipuhul tooks selle, et need kruvid, mis võtmetoorikut klapimehanismi küljes hoiavad kerivad ennast vaikselt lahtipoole ( Lähiajal proovin asjaga tegeleda ).

Minu komplekt maksis 32eur kogu kupatus koos kesklukuplokiga ning sellerahaeest 2x klappvõtit ka juurde on supper!
Muidugi võiks parem olla nagu originaal, kuid seal ikka meeletu hinnavahe ka!

See on ammu selge, kui eriline pedant oled, siis odavat asja ei osta :) Kuid katsetada tasub alati ning olen rohkem positiivset tagasisidet saanud kui negatiivset ( arvestades hinna ja kvaliteedi suhet )


Teostan Viljandis sõiduautode diagnostikat ( ka koduvisiidid ) 56267442
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 05.01.12 10:16 Tsiteeri


Minul orig a4-ja klappvõtmega selline kogemus, et enne kulub korpus ära, kui midagi logisema hakkab!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wolf123
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Coupe

postitati 05.01.12 10:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Minul orig a4-ja klappvõtmega selline kogemus, et enne kulub korpus ära, kui midagi logisema hakkab!


Niikuinii ta lokusub sul vähekene, pole täitsa tihe. Ma ei mõtlegi sellist loginat, et kohe midagi ära kukuks, vaid väikest lõtku. Kui tavalise jäiga võtmega harjunud, siis klappvõtmele üleminnes tunneb ikka vahet, kuid sellega harjub kiirelt.
Aga kui tõesti täiesti lõtkuvaba, siis sul lihtsalt vedanud.


Teostan Viljandis sõiduautode diagnostikat ( ka koduvisiidid ) 56267442
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 05.01.12 18:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Wolf123
Tsitaat:
Algselt postitas: RedRockets
Tervist!
Ma tellisin endale sellise!
http://www.aqaris.ee/tehnikapood/pea.php?reg_mod=4&pea=5&alam=&katalamalam=&toode=12696
Aga see klappvõti sellel komplektil on küll paras lõkats, seega otsin kah korralikumat korpust aga pole siiani leidnud.


Mis sul sellel klappvõtmel häda on? Endal samasugune. Natuke rohkem logiseb vasakule-paremale, kui Audi a6 1998a. originaal klappvõti. Ükski klappvõti pole loginavaba, sest vastaseljuhul ta ei liiguks nii nagu peab. Võib-olla tutikatel autodel on ta mingiaeg tihe, aga lõpuks annab siiski plastik vähe järgi.

Ise enda klappvõtmega üldiselt rahul ja eks seda loginat saab ka vähemaks, kui lahti võtta ja natuke pusida. Ainukeseks probleemiks selle komplektipuhul tooks selle, et need kruvid, mis võtmetoorikut klapimehanismi küljes hoiavad kerivad ennast vaikselt lahtipoole ( Lähiajal proovin asjaga tegeleda ).

Minu komplekt maksis 32eur kogu kupatus koos kesklukuplokiga ning sellerahaeest 2x klappvõtit ka juurde on supper!
Muidugi võiks parem olla nagu originaal, kuid seal ikka meeletu hinnavahe ka!

See on ammu selge, kui eriline pedant oled, siis odavat asja ei osta :) Kuid katsetada tasub alati ning olen rohkem positiivset tagasisidet saanud kui negatiivset ( arvestades hinna ja kvaliteedi suhet )

Mul ka sarnane saast. Liimisin kohe laguses need kruvid keermeliimiga kinni ja nüüd juba mitu aastat käinud klapp küll kinni ei püsi eriti aga pult toimib veel. Mul teine uus õnneks olemas ka. Originaal võtmega eriti võrrelda ikka ei anna. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 05.01.12 19:33 Tsiteeri


Nu mu enda oma küll vägagi korraliku kvaliteediga, täpselt sama mis RClick omadki..ja välimuselt selline. Hetkel küll ainult Rclick kleepsudega kuid varsti ehk ka Audi logodega :)
http://www.upload.ee/thumb/1955954/IMGP1794.JPG

Kel huvi siis saan tellida.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 05.01.12 20:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Wolf123
Tsitaat:
Algselt postitas: RedRockets
Tervist!
Ma tellisin endale sellise!
http://www.aqaris.ee/tehnikapood/pea.php?reg_mod=4&pea=5&alam=&katalamalam=&toode=12696
Aga see klappvõti sellel komplektil on küll paras lõkats, seega otsin kah korralikumat korpust aga pole siiani leidnud.


Mis sul sellel klappvõtmel häda on? Endal samasugune. Natuke rohkem logiseb vasakule-paremale, kui Audi a6 1998a. originaal klappvõti. Ükski klappvõti pole loginavaba, sest vastaseljuhul ta ei liiguks nii nagu peab. Võib-olla tutikatel autodel on ta mingiaeg tihe, aga lõpuks annab siiski plastik vähe järgi.

Ise enda klappvõtmega üldiselt rahul ja eks seda loginat saab ka vähemaks, kui lahti võtta ja natuke pusida. Ainukeseks probleemiks selle komplektipuhul tooks selle, et need kruvid, mis võtmetoorikut klapimehanismi küljes hoiavad kerivad ennast vaikselt lahtipoole ( Lähiajal proovin asjaga tegeleda ).

Minu komplekt maksis 32eur kogu kupatus koos kesklukuplokiga ning sellerahaeest 2x klappvõtit ka juurde on supper!
Muidugi võiks parem olla nagu originaal, kuid seal ikka meeletu hinnavahe ka!

See on ammu selge, kui eriline pedant oled, siis odavat asja ei osta :) Kuid katsetada tasub alati ning olen rohkem positiivset tagasisidet saanud kui negatiivset ( arvestades hinna ja kvaliteedi suhet )


Tellisin ise samast kohast kust kasutaja RedRockets signalisatsiooni komplekti (koos kahe pultiga nagu selle
pildil). Pultide kvaliteet väga kehv, plastik kulub väga ruttu ja keel hakkab plastiku vahel logisema. Lisaks murdus veel keel klappimis mehhanismi küljest ära tihvti koha pealt (antud võtmel on keel kinnitatud ühe tihvtiga mitte kruvidega). Peale aastast kasutamist pidin teise võtme juba kasutusele võtma kuna võti oli liialt kulunud, võtme kokku klappides ei püsinud keel puldi ligi vaid logises 7-8mm. Iseenesest elektroonika töötas hästi, pult toimis isegi 100m pealt.


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 08.01.12 19:54 Tsiteeri


Tere!
Kas, kust kohast ning mis hindadega oleks võimalik saada võtmes olevaid immo ampulli toorikuid? Masin A4 B5 ja võti on teravaotsaga ning hammastega (kui see midagi mõjutab)?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 08.01.12 19:56 Tsiteeri


Dialab


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
fireplay
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.09
Asukoht: Jõgeva,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI Q

postitati 08.01.12 21:16 Tsiteeri


http://www.dealextreme.com/p/audi-id48-dismountable-remote-wafer-key-keyhead-16677 äkki siit midagi?

tasuta postitamine ka veel.


Ostan mobiiltelefone ja erinevat rikkis elektroonikat k.a rikkis/vanad mobiilid!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 08.01.12 21:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RTamm
Tere!
Kas, kust kohast ning mis hindadega oleks võimalik saada võtmes olevaid immo ampulli toorikuid? Masin A4 B5 ja võti on teravaotsaga ning hammastega (kui see midagi mõjutab)?


Nüüd saab Audi Eesti esindustest tellida immoga ja immota välismuugiga votmete toorikuid. Kuni 96a autodek kastusel siis sellised votmed. Varem sai tellida ainult valmis viilitud votit, nüüd välismuugi puhul ka toorikut (20 eur). Immota toorik 8 eur.


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 09.01.12 17:44 Tsiteeri


Vot see on hea uudis!

A8 valmis viilitud mingi varuvõti maksis igastahes 60€

Lisaks tekkis küsimus, et nt Audi 96a võti immoga, et miuke see immo seal välja näeb? Kas mingi väike "kivike" või terve see trükiplaat on immo? Miuke ta välja võiks näha.

Midagi sellist?
http://www.myturbodiesel.com/images/a4/vwkeydis.jpg

Küsimus tekkis sellepärast, et lammutamisel ma võtme seest küll mingit immo ampulli ei leidnud vaid võtmes aint 1 suur kiip..kus siis immo pulk võiks olla? Või ongi immo seal trükiplaadi sees..:O


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
virukunn
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A8 d2 4.2

postitati 12.01.12 22:29 Tsiteeri


Ma ise mõtlen ka, et peaks teise võtme juurde tegema igaks juhuks. Aga samas kui seda ainult 135€ eest esindusest saab (immoga toorik), nagu keegi mainis, siis vist pigem panen 1 võtmega edasi :/

Aga oskab keegi öelda, kui kaugelt originaal klapiga võti A8-l peaks toimima ? Ja kus autol see signaali vastuvõtja asub, s.t kuhu sihtima peab ? Ma nt paremal pool autot ei saa üldse uksi lahti, vasakul pool saan mingi paari meetri kauguselt max. Kas probleem võib patareides olla, või peabki ta nii lähedalt ainult toimima ? Suht närvi ajab selline asi, tahaks ikka 20m kauguselt nagu boss uksi lahti/kinni panna :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 12.01.12 22:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: virukunn
Ma ise mõtlen ka, et peaks teise võtme juurde tegema igaks juhuks. Aga samas kui seda ainult 135€ eest esindusest saab (immoga toorik), nagu keegi mainis, siis vist pigem panen 1 võtmega edasi :/

Aga oskab keegi öelda, kui kaugelt originaal klapiga võti A8-l peaks toimima ? Ja kus autol see signaali vastuvõtja asub, s.t kuhu sihtima peab ? Ma nt paremal pool autot ei saa üldse uksi lahti, vasakul pool saan mingi paari meetri kauguselt max. Suht närvi ajab selline asi, tahaks ikka 20m kauguselt nagu boss uksi lahti/kinni panna :(

Immoga võtmetoorik maksab 20€ Revalis ja vist mingi väike raha veel lisaks, et immo õpetada autole ;) ja klapi saab minu käest. Ja ongi varuvõti olemas kui need 2 kokku panna.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Raika
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 3,0TDi Q C6, A4 Avant 1,8 B5

postitati 14.01.12 17:02 Tsiteeri


Mina tegin võtmed autoga tuttavaks vagcomi abil.
Edit: Immo PIN kood peab teada olema. Enne ei maksa näppima hakata. Võib sellest viimasestki kontaktist ilma jääda.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 18.01.12 15:59 Tsiteeri


kuidas seda immo pulka sealt võtmest välja saaks??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Margus_H
huviline



Registreerunud 10.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: X5

postitati 01.03.12 19:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RTamm
kuidas seda immo pulka sealt võtmest välja saaks??



Eemaldad puldilt audi embleemi ja seal taga on üks kruvi, keerad selle lahti ja pääsedki küsitud "jupstükile" ligi.


http://www.upload.ee/thumb/2125641/immokapsel_002.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 01.03.12 20:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M.H
Tsitaat:
Algselt postitas: RTamm
kuidas seda immo pulka sealt võtmest välja saaks??

Eemaldad puldilt audi embleemi ja seal taga on üks kruvi, keerad selle lahti ja pääsedki küsitud "jupstükile" ligi.

Oleneb ka ikka võtmest kas pole? Mul pole ei audi embleemi ega kruvi, lihtsalt tappidest võtme korpus lahti ning kivi välja urgitsedes, ei?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Margus_H
huviline



Registreerunud 10.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: X5

postitati 01.03.12 21:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Oleneb ka ikka võtmest kas pole? Mul pole ei audi embleemi ega kruvi, lihtsalt tappidest võtme korpus lahti ning kivi välja urgitsedes, ei?



Nõus, samas lihtsalt tappidest lahti tuleva võtme puhul ei tohiks ju sellist küsimust tekkida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 01.03.12 22:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M.H
Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Oleneb ka ikka võtmest kas pole? Mul pole ei audi embleemi ega kruvi, lihtsalt tappidest võtme korpus lahti ning kivi välja urgitsedes, ei?



Nõus, samas lihtsalt tappidest lahti tuleva võtme puhul ei tohiks ju sellist küsimust tekkida.

OK:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
repsu007
huviline



Registreerunud 04.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C7,B6q,B2q

postitati 07.06.12 20:50 Tsiteeri


Mul selline küsimus, et kui ma uue puldi ostanebay-st vms ja võtme lasen teha lambi lukseppal siis kes teeks mul selle puldi toimivaks? Et siis signa toimiks ja 2000a S4 audi immo järgi teeks? Ei taha kuulda ühtegi vastust mine revalisse või tauf autosse! Tahan teada kas keegi veel on võimeline neid järgi tegema sinna oskab iga loll minna ja uut võtit küsida wini järgi.

Ehk kellegil on mingi odavam varjant kui 200e. välja käia.

Ja ei ole ka huvitatud immo mahavõtmisest. Ja tundub, et ei ole ka originaal signa aga töötab orig. signa puldist, et pulti muudetud pole.


Raske jalaga.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 07.06.12 21:59 Tsiteeri


Kui ostad ebayst võtme koos sisuga siis kodeerimine ei ole kallis ja immosid tehakse järgi ka lukupoodides nt..Olen ka kuulnud, et mõned lukupoed kus autovõtmed ka müügil müüvad Audile ja ka muudele muidugi nö valmis komplekte - ehk siis immo,pult koos sisuga ja kodeerimine. Hind on muidugi vastav kogu komplekti eest aga soodsam kui Revalis ikka. Ehk saad alla 200 :) usun, et saab!

Tartus äkki lõunakeskusest uurida :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ReinS
huviline



Registreerunud 30.08.11
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.0

postitati 12.06.12 13:42 Tsiteeri


Pole need esindused nii hullud midagi. Vähemalt mõne asja puhul. Oli samuti lisa võtit vaja. Autoks B6. Ostsin uk ebayst kasutatud sobiva klappvõtme, millel toorik kaasas ja uus nuppude padi. Rclickist sobiva immo tooriku. Koukisin vana immo võtmest välja ja uus asemele. Siis võtit lõikama. Kuna skc puudub, et võtit tutvustada, oligi esindusse sõit. Endal samuti Cobra alarm, mis originaal puldiga töötab. Lõbude lõpuks toimis kõik ja kogukulu 70 euri, millest esinduses võtme tutvustamine maksis alla 25 euri.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
saarekas8
huviline



Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A-6 2,5 TDi avant

postitati 24.12.13 00:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raika
Mina tegin võtmed autoga tuttavaks vagcomi abil.
Edit: Immo PIN kood peab teada olema. Enne ei maksa näppima hakata. Võib sellest viimasestki kontaktist ilma jääda.;)



Saarekas.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
WhiteStallion
huviline

Avatar


Registreerunud 13.07.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 Avant 3.0tdi Q, Audi A6 C5 Avant 2,8 V6 & Audi 100 avant 2.6 V6

postitati 29.09.14 18:38 Tsiteeri


Tere. Oskab keegi öelda, kust oleks võimalik saada immo pin koodi oma autole?
Või on kellelgi VAG TACHO juhet? Sellega peaks saama ka selle PIN koodi kätte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
trib3
huviline



Registreerunud 20.07.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2009 2.8FSI

postitati 30.09.14 08:04 Tsiteeri


Kust saaks uue võtme ja kogu immo ja umbes mis kanti hind võiks jääda? Autol on järgi vaid 1 võti ja oleks vaja teist võtit mis toimiks sama moodi.
Tänan


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.6% - SQL: 57.4%]