Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Vajaks abi Audi a6 ostmisel! (Vastuseid: 39 | Vaatamisi: 4697)
timotimo
huviline



Registreerunud 14.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.07.10 17:14 Tsiteeri


Andke veel nõu mis autot osta 80000kr ringis! Tänud!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
timotimo
huviline



Registreerunud 14.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.07.10 17:31 Tsiteeri


Leidsin sellise audi tundub igati ok ja sellel ei tohiks neid 2002 vigu olla !?http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=694572


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 06.07.10 17:38 Tsiteeri


Mingit väga segast teksti paned ikka.
Kasutaja Kuits soovitas sulle väga hea auto.
Vana hea R5 2.5 diisel ja Quattro. Ökonoomne ja odav ülal pidada, samas pakub ohtralt sõidurõõmu. Esimeseks autoks väga hea.

Kui sul on kokku 80 000 krooni, siis audit peaksid sa vaatama kõige rohkem 55k eest, ülejäänud läheb nagunii hoolduse peale... palju sa kuus oled nõus üldse auto peale kulutama? Palju sõita vaja on?

Samuti, miks sa seda C5 tahad kindlasti? Esiveolistest saab valida ka päris palju muid autosid.
Tee nimekiri punktidest, mis sinule auto juures olulised on ning reasta tähtsuse järjekorras, siis saab keegi midagi soovitada ka sulle.
A la võimsus, välimus, läbitavus, erinevad lisad (kliima, püsikiirusehoidja jne), ruumi hulk, juhitavus, müra jne jne.
Mingite lambilinkide kopeerimine auto24-st on täiesti mõttetu tegevus, eriti, kui autol isegi numbreid peal ei ole.

Isiklikult arvan ma, et esimeseks autoks võiks liisida mõne uuema auto, millel kasko ja garantii. Nii suudad oma kulusid kontrolli all hoida - saad arvutada, et sul läheb auto peale iga kuu X krooni ja igasugused lisakulud on suhteliselt minimaalsed.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 06.07.10 17:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: timotimo
sain infi selle auto koha! See jääb ära !:D Kardaani simmer lekib,amordid õlised,pidurikettad roostes,kapotiamordid läbi,aknad ei tööta , kui ustelt lülitada.Tagaklaasile ei tule vett. Antenn katki jne!

Pidurikettad roostes sest auto pole ammu sõitnud vb? :D
Seistes lähevadki nad rooste.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
timotimo
huviline



Registreerunud 14.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.07.10 17:57 Tsiteeri


Oki ! Üritan enda maitsest anda parima!
Esiteks see ei ole mulle esimene auto mul oli enne A4 avant 2002 aasta! Nüüd see maha müüdud ja uue otsingul! Kõige rohkem oleks ikka huvitatud madalatest hooldus kuludest ning samas oleks ka ökonoomne auto! Mark pole väga oluline aga enim valikus oleks Audi,volkswagen(passat),ford Soovitavalt diisel! Samuti on tähtis ökonoomsus!
Tore oleks ka muidugi automaat käigukast ja püsikiiruse hoidja!

Loodan et sellest on nati abi!:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 06.07.10 18:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: timotimo
sain infi selle auto koha! See jääb ära !:D Kardaani simmer lekib,amordid õlised,pidurikettad roostes,kapotiamordid läbi,aknad ei tööta , kui ustelt lülitada.Tagaklaasile ei tule vett. Antenn katki jne!


Kust see info pärineb?? :D


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rainer9968
huviline

Avatar


Registreerunud 02.03.08
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,9TDI

postitati 06.07.10 18:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: timotimo
Oki ! Üritan enda maitsest anda parima!
Esiteks see ei ole mulle esimene auto mul oli enne A4 avant 2002 aasta! Nüüd see maha müüdud ja uue otsingul! Kõige rohkem oleks ikka huvitatud madalatest hooldus kuludest ning samas oleks ka ökonoomne auto! Mark pole väga oluline aga enim valikus oleks Audi,volkswagen(passat),ford Soovitavalt diisel! Samuti on tähtis ökonoomsus!
Tore oleks ka muidugi automaat käigukast ja püsikiiruse hoidja!

Loodan et sellest on nati abi!:D





Nagu ma aru saan siis A4 jäi väikseks, aga A4 hoolduskulud on madalamad kui A6 omad. Diislitest on kõige ökonoomsemad ja vastupidavamad VAG-i diislid, eriti 1,9 TDI-d. Ma ei tea nüüd kas Passatil (B 5,5) on madalamad hoolduskulud kui A6 C5. Kuna tahad uuemad autot siis 1,9 diislitest 96 kw-ne. Paraku A6 C5 jäävad kaugelt üle 100000 krooni. Sel juhul pead valima Passati (2001-2005) või ka Superbi. Fordil on uuemad diislid nõrgad ja nende remont on kallim kui VAG-i diislite oma.
Ise soovitaks võibolla sellist:

http://www.auto24.ee/used/720911

Peaks üsna ökonoomne ja madalad hoolduskulud olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 06.07.10 19:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rainer9968
Nagu ma aru saan siis A4 jäi väikseks, aga A4 hoolduskulud on madalamad kui A6 omad. Diislitest on kõige ökonoomsemad ja vastupidavamad VAG-i diislid, eriti 1,9 TDI-d. Ma ei tea nüüd kas Passatil (B 5,5) on madalamad hoolduskulud kui A6 C5. Kuna tahad uuemad autot siis 1,9 diislitest 96 kw-ne. Paraku A6 C5 jäävad kaugelt üle 100000 krooni. Sel juhul pead valima Passati (2001-2005) või ka Superbi. Fordil on uuemad diislid nõrgad ja nende remont on kallim kui VAG-i diislite oma.

Kui küsida tohib siis mismoodi põhjendatakse A4/A6/Passati erinevaid hoolduskulusid sama mootori- jms valiku puhul? :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 06.07.10 20:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: timotimo
sain infi selle auto koha! See jääb ära !:D Kardaani simmer lekib,amordid õlised,pidurikettad roostes,kapotiamordid läbi,aknad ei tööta , kui ustelt lülitada.Tagaklaasile ei tule vett. Antenn katki jne!




Mis ajast sedaan tagaklaaasile vett nöuab?
Simmeri vahetus pole vast köige raskem töö ja ka köige kallim, pidurikettad seismisest roostes, samas kui sirged siis pole asi, et paanikat kergitada, kapoti amorte vist 1 ja sadakond eeku uue näol, akende probleem vöib peituda juhtmestikus - hea näd.vah. päeval nokitseda, antenn - no jah..nüüd kui digivärk, siis muidugi probleem;) - uue varre leiab alati.
Minu arvates c4 r5 diisel on üks igati hea valik (kuulnud üldiselt kiitvaid sönu) ja autoremondiga tegelev kodanik ka viimati mulle r5-te soovitas, teisena 1.9 tdi-d.
Lisaks on masinal 6-ne kast, mida teised kipuvad taga igatsema.
Krt, oleks omal vastav summa, läheks masinale järele!


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
timotimo
huviline



Registreerunud 14.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.07.10 21:50 Tsiteeri


Oki tänan kõiki aga vist tegin oma valiku ära rääkisin ühe tuttava mehaanikuga ja leidsime et see auto oleks mulle hea ! http://www.auto24.ee/used/683029

Kui kellelgi on soovitusi selle auto kohta ! Siis andke tulla aga jh arvan et ostan selle ! Homme vist proovikale!:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 06.07.10 22:00 Tsiteeri


Kere vaata kriitilise pilguga üle, eelnevate generatsioonide Maximad roostetavad hullemini, kui -84a Sierrad.
Samas kui on korralik, siis usun, et on hea pill.

Kuna su eelnev auto oli Audi ja sa sellega rahul olid, siis eeldan, et oled varsti Audi ridades tagasi.

Tehtud katseid küll ja veel. :)


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 06.07.10 22:01 Tsiteeri


Heh! Ma loen ja vaatan, et nagu mina kui mõned aastad tagasi oma esimese auto ostsin. Täiesti lambist käisin autoturul ja otsisin enam-vähem hinna ja välimusega autot teadmata mis erinevate markide/mudelite head ja vead. Põhiline oli see, et saaks kiiresti midagi millega sõita. Kes sel ajal ökonoomsusele ja hooldusele ikka mõtles :D Aga täiesti kogemata ostsin AUDI ja nüüd ei tahagi muud :D

Pika jutu point on see, et kaalu oma soove ja valikuid hoolikalt :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
timotimo
huviline



Registreerunud 14.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.07.10 22:07 Tsiteeri


Eks ikka kunagi kui rahakaks saan siis ikka plaanis osta audi a8! Ja ega see maxima veel ostetud pole eks näis praegusel ajal auto turg väga suur!Nii et jh soovigem edu mulle:D!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 06.07.10 22:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: timotimo
Oki ! Üritan enda maitsest anda parima!
Kõige rohkem oleks ikka huvitatud madalatest hooldus kuludest ning samas oleks ka ökonoomne auto!
Soovitavalt diisel!
Samuti on tähtis ökonoomsus!

Loodan et sellest on nati abi!:D


Kust otsast see ökonoomne on, võrreldes diislitega mida sulle soovitati siin?

3.0 V6 bensiin + automaat kast - ei ole minu nägemus ökonoomsest masinast.
Ei tahaks kuidagi uskuda, et hooldused ka just odavad on.


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 06.07.10 22:33 Tsiteeri


http://www.autoleht.ee/testid/kasutatud?id=1988 Väike ülevaade Maximast


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.9% - SQL: 67.1%]