Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  10
Autor:
Pealkiri: liiklushuligaan audi roolis:( (Vastuseid: 244 | Vaatamisi: 16548)
quattromemm
huviline



Registreerunud 21.03.06
Asukoht: Keila-Joa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,6 quattro Avant

postitati 16.03.07 12:34


Tsitaat:
Algselt postitas: Audiamus
Väike soovitus: kui tahate pingevabalt sõita nii, et teie närvid perse ei lähe, siis sõitke maanteel 95 ja linnas 55-ga. Alguses tundub küll, et nagu seisaks, aga sellega harjub ära.


Mul mees teeb sama ja ütles ka, et alguses oli jah jube harjumatu. Aga kuna no nii palju ohtlikke olukordi tekkis ja liikluses niigi segaseid sõidab, siis teeb ta nii palju, et ise ellu jääda. Lisaks ma arvan jääb talle eluks ajaks meelde surnud Jevgeni nägu ja tema poolikult rippuv käsi, kes Keila tee peal end möödasõitu tehes surnuks sõitis. Mees juhtus samal ajal sealt mööda sõitma.
Ise sõidan tavaliselt sama kiirusega või 100-ga ning võin väita, et meie audi on nagu seisev post, millest vist ainult sapakas möödasõitu ei tee. Ma üksvahe mõtlesin, et kas tõesti on max kiirust muudetud. Et äkki on see nüüd 140?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vanavaim
huviline

Avatar


Registreerunud 14.01.07
Asukoht: Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 121kw 2,4 2001a

postitati 16.03.07 12:34


quattromemmega 100% nõus, mida siin ilutseda, sellistele surmakutsaritele, soovin ma sisimas alati, et järgmine kurv, puu või kraav oleks selle hullumeelsele saatuslik, et loodus puhastaks ise teid just sellistest debiilikutest. Las saavad surma enne, kui kellegi teisi tapavad, kuna seadused neile ei mõju


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 16.03.07 12:37


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Tsitaat:
Algselt postitas: Audiamus
to quattromemm--- see, et sa vihane oled, on õigustatud, aga... mis edasi? Me team nüüd kõik, et sa oled vihane sellise asja peale, ja kes ei oleks? See ei tekita vähem selliseid idikaid rooli taha ju.

Sellekohapealt on sul õigus jah... see teema on sellekohapealt täiesti mõtetu tüli ülesse kiskumine erinevate väljaütlemiste tõttu... reaalselt liiksuses ei muuda see mitte kui midagi :(


Aga usun, et tegelikult annab see palju juurde. On vaid üks väike punt inimesi siin, kes koguaeg on aktiivsed foorumis. Ülejäänud on nn passiivsed kasutajad, kellest pole meil õrna aimugi- kas nad loevad ka seda või mitte. Kindlasti on siin väga palju noori inimesi, kellel pole lubegi, kes on alles need saanud ja samuti, kes on alles audifänniks hakanud - vaiksed, kes ei julge midagi välja öelda ning kohanevad. Neile on sellest kasu, loevad ja mõtlevad, enne kui mõttetult käituma hakkavad. Kas pole ?
Ja eks tõesti, palju tuleb kogemustega, palju tuleb aga ka end ise vaikselt informeerides ja lugedes, kuidas oleks õigem ja just siis, kui oled lugenud neid teemasid ja ühel hetkel tekib analoogne situatsioon, oskad ehk hoopiski rahulikumaks jääda, kui muidu... :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
quattromemm
huviline



Registreerunud 21.03.06
Asukoht: Keila-Joa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,6 quattro Avant

postitati 16.03.07 12:45


Audiamus: point ei olnud tegelikult minu vihas. Aga ma ei peida jaanalinnu kombel pead liiva alla ja ei lepi, no kohe ei taha sellega leppida. Kuigi tean, et üksi ei ole mul jõudu liikluskultuuri muuta. Mõte ongi selles, nagu keegi siin ennem tabavalt väljendas, et äkki keegi loeb ja teeb omad järeldused. Äkki loeb ka selle Audi omanik ja teeb ka omad järeldused. Üks korralik liikleja on siiski rohkem, kui mitte ühtegi. Jah, võin ka ise välja öelda, et olen tõesti mõtelnud nii mõnelgi korral, et see autojuht võiks järgmises kurvis oma vitsad saada. Loomulikult nii, et keegi teine ei kannataks. Viha on mul ammu lahtunud, viha oli siis, sellel konkreetsel hetkel. Ja ma ei leia, et teema oleks tüli üleskeerutamine. Minu arvates on siin teemas pigem tugev arutelu käsil, igaüks annab oma panuse. Ja igalühel on oma arvamus, seda parem ju. Ega selle pärast ei pea tülli minema, et keegi mõtleb minust erinevalt. Aga see on jälle teemast väljumine. Teema ise on siiski segastest, kes endid liikluses jumalateks peavad. Ja vot sellest ON VAJA kirjutada. Ma tegelikult eiklassifitseeri inimesi automarkide järgi, aga teatavasti on kindlad automargid, mida seotakse kohe rullnokluse ja muu taolisega. Mulle ei meeldi mõelda, et kui sõidan Audiga, olen kohe potentsiaalne killer ja selleks on siin ka see klubi, et Audi lippu ikka kõrgel üleval hoida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.07 12:52


Tsitaat:
Algselt postitas: ash
Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Tsitaat:
Algselt postitas: Audiamus
to quattromemm--- see, et sa vihane oled, on õigustatud, aga... mis edasi? Me team nüüd kõik, et sa oled vihane sellise asja peale, ja kes ei oleks? See ei tekita vähem selliseid idikaid rooli taha ju.

Sellekohapealt on sul õigus jah... see teema on sellekohapealt täiesti mõtetu tüli ülesse kiskumine erinevate väljaütlemiste tõttu... reaalselt liiksuses ei muuda see mitte kui midagi :(


Aga usun, et tegelikult annab see palju juurde. On vaid üks väike punt inimesi siin, kes koguaeg on aktiivsed foorumis. Ülejäänud on nn passiivsed kasutajad, kellest pole meil õrna aimugi- kas nad loevad ka seda või mitte. Kindlasti on siin väga palju noori inimesi, kellel pole lubegi, kes on alles need saanud ja samuti, kes on alles audifänniks hakanud - vaiksed, kes ei julge midagi välja öelda ning kohanevad. Neile on sellest kasu, loevad ja mõtlevad, enne kui mõttetult käituma hakkavad. Kas pole ?
Ja eks tõesti, palju tuleb kogemustega, palju tuleb aga ka end ise vaikselt informeerides ja lugedes, kuidas oleks õigem ja just siis, kui oled lugenud neid teemasid ja ühel hetkel tekib analoogne situatsioon, oskad ehk hoopiski rahulikumaks jääda, kui muidu... :)


Lihtsalt--- teema sai algatatult liiga emotsionaalselt-- teema ise õigustatud, kuid pelgast sõimamisest ei saa ka noor inimene õppust vaid muutub agressiivseks. Pigem võiks soovitada noortele reegleid järgida ja mitte kollase tulega ristmikke ületada (näiteks), ega need siis ilmaasjate välja mõeldud ole. Delfi on jah täis kommentaare a la stiilis et hea kui kõik need idikad leiaks otsa kuskil puus jne jne.. Aga mis kasulikku informatsiooni selline lause jagab? Mitte mingisugust. Idikad reeglina ei leia reaalsuses otsa üksinda, kui siis väga harva. Seega-- pole mõtet soovimatut soovida. Tore oleks, kui edaspidi lähenetaks probleemile emotsioonivabalt. Tean, et see on raske ja enesekasvatamise käigus arendatav omadus, samas analüüsiv teema on hulka mõttekam. Aga läks nagu läks see teema :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Lauri2
huviline



Registreerunud 03.03.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 80

postitati 16.03.07 12:56


Puht informatiivne vahepala (näide reaalsest elust)
Tallinna sadamast rootsi laevalt tulles hakkas tartusse sõitma 2 autot lõpppunktiga täpselt sama maja Tartus sepa tänavas. Esmaspäev, kell oli 10 hommikul kui ma ei eksi.
Esimene auto sõitis seier 100km/h peal (mis reaalselt teeb kiiruseks 92km/h), teine auto sõitis spidomeetri peal võimalusel 120km/h (reaalselt ~110 vast). Esimene auto tegi tee peal täpselt ühe (1!) möödasõidu, teine auto 8 möödasõitu.
Teine auto jõudis sihtpunkti 5 minutit varem. Mis tähendab, et mida kiriemini sõita, seda kiiremini jõuab sihtpunkti. Tee peal ohtlikud möödasõidud, suurem kütuse ja närvikulu ei ole ju midagi nii palju vähenenud ajakulu kõrval :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
quattromemm
huviline



Registreerunud 21.03.06
Asukoht: Keila-Joa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,6 quattro Avant

postitati 16.03.07 13:00


Minu arvates läks see teema isegi väga hästi. Tähelepanu tõmbas ju, järelikult mõjus. See oligi eesmärk. Ning enamus said ka aru, mida teemaga öelda tahtsin. Ja emotsioon oligi ainult see, et väljendasin kujundlikult oma tollel hetkel eksisteerinud viha. Tõesti, kui ma oleks öelnud, et ah teate mingi suvaline kutt tekitas liiklusohtliku olukorra, kui palju siis see oleks vastukaja leidnud? Aga see ei ole point ju jällegi. Ja teema kahjuks on selline, mida emotsioonideta lihtsalt näppu vibutades edasi arendada ei saaks.
Anyway, minu poolt hakkab see teema täiendust saama iga kord, kui keegi idiootsusega hakkama saab. Ja siinkohal ma ei mõtle seda, kui keegi julgeb minust mööda sõita jne. Vaid kui tegu lauslollusega, siis kirjutan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quattromemm
huviline



Registreerunud 21.03.06
Asukoht: Keila-Joa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,6 quattro Avant

postitati 16.03.07 13:04


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri2
Puht informatiivne vahepala (näide reaalsest elust)
Tallinna sadamast rootsi laevalt tulles hakkas tartusse sõitma 2 autot lõpppunktiga täpselt sama maja Tartus sepa tänavas. Esmaspäev, kell oli 10 hommikul kui ma ei eksi.
Esimene auto sõitis seier 100km/h peal (mis reaalselt teeb kiiruseks 92km/h), teine auto sõitis spidomeetri peal võimalusel 120km/h (reaalselt ~110 vast). Esimene auto tegi tee peal täpselt ühe (1!) möödasõidu, teine auto 8 möödasõitu.
Teine auto jõudis sihtpunkti 5 minutit varem. Mis tähendab, et mida kiriemini sõita, seda kiiremini jõuab sihtpunkti. Tee peal ohtlikud möödasõidud, suurem kütuse ja närvikulu ei ole ju midagi nii palju vähenenud ajakulu kõrval :P


Kah näide elust enesest. Mingi tööpäeva hommik, Paldiski mnt-l kihutas minust mööda üks tüüp. Noh, saame aru, tööle hilinenud, kiire... ok. Ainult et Haabersti ummikusse jõudsin ma täpselt tema taha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Bizige
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.05
Asukoht: kodu
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.07 13:06


Nädal peale kirjeldatud juhtumit on inimeses veel nii palju viha, et öelda välja, mis sülg suhu toob.... Üllatav.

Minu meelest ei ole vahet, mis marki masinaga sõidab inimene kes rikub eeskirju. Iga automargi omanike hulgas on inimesi, kellelt võiks juhtimisõiguse nii enda kui teiste tervise huvides ära võtta. Muuseas, ka liinibussi juhid tekitavad väga ohtlikke olukordi - kahjuks on mul endal kogemus olemas.

Mõte selles, et pole vaja hakata mingi automargi kasutajatele silte kleepima, pigem on vaja muuta üldist suhtumist.


elu halvim hetk on see
kui on veelgi kiirem mees
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
vanavaim
huviline

Avatar


Registreerunud 14.01.07
Asukoht: Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 121kw 2,4 2001a

postitati 16.03.07 13:10


see ju audi foorum ja siin foorumis räägitakse üldjuhul audidest ja valdavalt on siin foorumis siiski audi omanikud
Tsitaat:
Algselt postitas: Bizige
Nädal peale kirjeldatud juhtumit on inimeses veel nii palju viha, et öelda välja, mis sülg suhu toob.... Üllatav.

Minu meelest ei ole vahet, mis marki masinaga sõidab inimene kes rikub eeskirju. Iga automargi omanike hulgas on inimesi, kellelt võiks juhtimisõiguse nii enda kui teiste tervise huvides ära võtta. Muuseas, ka liinibussi juhid tekitavad väga ohtlikke olukordi - kahjuks on mul endal kogemus olemas.

Mõte selles, et pole vaja hakata mingi automargi kasutajatele silte kleepima, pigem on vaja muuta üldist suhtumist.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quattromemm
huviline



Registreerunud 21.03.06
Asukoht: Keila-Joa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,6 quattro Avant

postitati 16.03.07 13:13


Bizige: Ma ei sildistanud, kuna lihtsalt too hetk oli tegemist Audiga, avasin teema. Ma ei lahterda inimesi autode järgi, minu tööauto ei ole nt Audi, ise olen sõitnud ka erinevate autodega jne. Ja teema ei olnud minu emotsioonidest. Teema üldine mõte oli liikluskultuuritusest. Ja endal ka väga kurb kogemus Tallinnas linnaliinibussiga, mis tahtis mind lihtsalt enda ja reka vahele laiaks litsuda (õigemini siis juht tahtis, bussil endal oli savi). Aga kuna see siin ja praegu on Audiklubi (või ei ole äkki enam) ja ohtliku situatsiooni tekitajaks oli Audiga sõitev isend, siis seetõttu saigi teema algatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 16.03.07 13:38


olen liiklushuligaan audi roolis ...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 16.03.07 13:56


Olen liiklushuligaan mitme audi roolis... kes tunnevad ja teavad need ei ütle midagi, ülejäänud pritsigu tatti nii kuis lendab :D Valage välja, mis teie ajus selle lause peale pulbitsemas hakkas... :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.07 13:59


veel: inimestele, kes hindavad kihutamise põhjust sellega, et palju keegi ajas võidab jne. Üldiselt ei kihutata ja ei sõideta aja tõttu vaid 1) selleks, et nauditav on kiiresti sõita 2) emotsionaalne seespidine üleolek e. siis "teisest parem" olek liikluses, mida väljendatakse teisest mööda sõites, kuigi selleks ehk puudub reaalne vajadus. 3) et katsetada seadusest üleastumise piire. Aja võitmine ei tule küll enamikel juhtudel kõne alla.

Milleks sõita linnas 55-ga ja milleks võtta maanteel ristmikel, kus märk nõuab 70 kiirus 75 peale? Aga sellepärast, et liiklusvoog ühtlustuks. Kui palju sujuvamaks saaks muuta linnaliiklust, mil liiklusvoog sujuks ühtlaselt ning lubatud piires, sest kõrvaltänavatelt saaks sooritada ohutult ning sujuvalt pöördeid peateele jne. 55km/h liikuva auto ette on märksa mõnusam välja pöörata ja mõõdukalt kiirendades seda mitte takistada kui 70 km/h auto ette. Sama ka maanteel. Ise katsetatud ja seeag tean ka rääkida:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
quattromemm
huviline



Registreerunud 21.03.06
Asukoht: Keila-Joa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,6 quattro Avant

postitati 16.03.07 14:02


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Olen liiklushuligaan mitme audi roolis... kes tunnevad ja teavad need ei ütle midagi, ülejäänud pritsigu tatti nii kuis lendab :D Valage välja, mis teie ajus selle lause peale pulbitsemas hakkas... :D


Lihtsalt väljaöeldud lause peale ei hakka õnneks minu ajus midagi pulbitsema. Sõida või kümne audiga.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quattromemm
huviline



Registreerunud 21.03.06
Asukoht: Keila-Joa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,6 quattro Avant

postitati 16.03.07 14:08


Tsitaat:
Algselt postitas: Audiamus
veel: inimestele, kes hindavad kihutamise põhjust sellega, et palju keegi ajas võidab jne.


Heh, kui palju just vabandatakse, et siis saab kiiremini... Mina elan põhimõttel parem pool tundi hiljem elusalt koju kui 15 minutit liiga vara surnuaeda. Aga ega tegelikult jah ei ole mõte üldse kiiremini saamises. Seda "mina olen sinust kiirem ja mul on parem auto" suhtumist kohtab kahjuks ka liiga tihti. Üleoleks liikluspildis on liigagi tavaline.

Elust enesest: Jõudsin tln-s ristmikul punase foori taha, minust paremal maandus noormees Toyota maasturiga ja teisele poole noormees BMW-ga (ei sildista, no mulle lihtsalt meeldib autosid vaadata ja siis jääb ju meelde). Ja kohe oli naljakas vaadata, kuidas bemminoorukil jalg pedaalil muudkui värises ja siis ristmikult minema kihutas. Ainult et järgmise foori taga tema seisis ja meie sõitsime rahulikult ilma pidurdamata rohelisega juba üle, kui tema siis kiirendada üritas. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 16.03.07 14:23


Ma ei julge just selle "mul on suurem" suhtumise peale isegi projektikat garagest välja ajada. Ehk siis "see ju vana ront mida sa nutad siin"... kes on midagi ise ehitanud see saab aru, millest räägin. Ja kui mõni liiklushuligaan sisse prantsatab siis tal sinu saavutustest samuti poogen :(
Jaanuarikuus nägin oma silmaga pealt, kuidas üks isik oma projekti auto (vana ~70.a. uunikumi) maha kandis ja omal süül ja libedaga mitte arvestamise tõttu. Nii palju "sidesõnu" iseenda suunas polnud ma tükk aega kuulnud, aga kahju hakkas küll vennikesest. Siin foorumis on ka teine teema, kus juba varakult mõtiskleti suverehvide alla panemise peale. Ma liigitaks tolle teema selle teema võrdseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
quattromemm
huviline



Registreerunud 21.03.06
Asukoht: Keila-Joa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,6 quattro Avant

postitati 16.03.07 14:27


Õnneks on inimesi, kes ka nö uut vana ronti hinnata oskavad, aga jah, selle mehe murest ja vihast saan aru. Peaaegu nagu pereliige, vist isegi hullem:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
plumer
huviline



Registreerunud 23.11.05
Asukoht: Tartu/Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: B2 cq, D3, T4, KTM&Muravei

postitati 16.03.07 14:39


Pole isegi teab mis 5+liikleja aga selline pederastia meie liikluspildis(millest teema räägib) ajab ikka s.ta keema küll. Selle liberaalsuse ja vabadusega on kohati liiale mindud meie koduvabariigis - puhtalt minu subjektiivne arvamus. Mingi hädise trahviga ju noori ja edukaid ära ei hirmuta - nad tuleks vedada vägisi maanteedel juhtunud avariipaikadele reaalsustaju tagasikutsumiseks nende peakolus - teel vedelevad inimkeha fragmendid panevad viimasegi vennikese mõtlema... Mulle meeldib näiteks nii nagu Gruusias asi on - kui varas jääb avaliku varastamisega vahele siis antakse talle sealsamas tänaval korralik kelk kõigi läheduses viibijate osalusel(tuttav käis suvel puhkamas, nägi kõrvalt:):o
Ok. saame aru - hea ja kiire auto, ei saa ju kogu aeg max 90-ga sõita - loogens. On kohti ja aegu kus seda potentsiaali rakendada ja ennast välja elada. Kindlasti pole selleks kohaks linnaliiklus. Pole ju mõtet teiste eludega riskides endal kõvaks ajamas käia...kes teisiti arvab on KUKK. Punkt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 16.03.07 14:52


Ei saa ka kuidagi vait olla!!
Asi ikkagi mõtetus kihutamises ja ohtlikuses, puhas näide enda pealt.
Nooremana, kui sai load kätte ja esimese auto, oli ikka vinge küll anda maanteel teitest mööda, sõpru täis autoga ja igasugu idiootsid manöövreid tehtud ja ei huvitand üldse teiste arvamus asjast.
Niih .... sellest ajast on nüüd juba üle 5-e aasta möödunud ja ellusuhtumine ning käitumine liikluses on muutunud 360*. Suurimateks tõugeteks sellistele asjadele on lähedaste kaotused, kes läheb liiklusõnnetuse tagajärjel, kes läheb raske haiguse tagajärjel - see kõik muudab meid ning kes pole elu kurvema poolega kokku puutunud ei hooli ka teistest. Minu suhtumine ja hoolimine teist inimestest muutus väga palju, just eelmainitud kogemuste põhjal.
Idiootseid kihutajaid on meie teedel väga palju ja ka nemad on saanud just oma esimese auto või siis sõidavad vanemate autoga ning on vaja näidata teistele koht kätte :( - endal puudub reaalne mõtlemine ja igasugune sõidukogemus.
Igal hommikul on väga kole kuulda raadiost, kui loetakse ette hukkunuid liikluses - see on masendav.

Olegem hoolivamad ja ettevaatlikumad. Ka mina elan mõttega, et elame ju ühe korra, aga miks peaks see siis lõppema varakult või siis rikkuma selle kellegi teise elu võtmisega, olgu see siis maanteel või mujal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 16.03.07 16:02


Minul oli jõulude või aastavahetuse, enam täpselt ei mäleta, paiku sarnane situatsioon ringtee saue ristist suts keila poole. Ka (vist oli tume) audi (C4) pigistas vastassuunas autodest mööda, aga tolle juht sattus veel nii sooda olema, selle asemel, et end koomale tõmmata otsustas minu poolsele teepeenrale siirduda- no on ikka mõistus inimesele antud...
Ja kui vahutamiseks juba läks siis:
Tutermaa ristis keeras üks kuubikuga tegelane lihtsalt süüdimatult peateele ette ja nii oligi... Kusjuures minu taga ei sõitnud ühtegi autot...
Tutermaa ristis keeras üks kohutavalt tossava V8'ka tegelane ette ja mööda ka ei lasknud. Nii kui möödumiseks kiirust lisasin nii too ka kohe gaasi andis. Tule taevas appi- on ikka mõistus antud inimestele. Kui masin poleks nii jõledalt suitsenud siis poleks häda olnud...
Seda siis viimasel ajal vaid räigematest audidega juhtumitest, peale selle on veel teisi automarke ka...:D
Audi on lihtsalt vordsierra positsiooni välja vahetanud ja seetõttu need silma jäävad.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
POZ
huviline



Registreerunud 25.10.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Superb

postitati 16.03.07 17:57


Muidu vast polekski tänasele situatsioonile erilist tähelepanu pööranud aga just enne tööjuurest lahkumist lugesin antud teemat.
ca 10 min tagasi oli jällegi üks kamikaze audi rooli sattunud. Loodetavasti pole tal miskit selle klubiga pistmist aga siiki tahaks tema käitumise ära märkida. Nimelt üks suht tavaline audi 80 vist, ainukene eriline tundemärk tema puhul oli see, et kollased tuled olid ees. Tegi Keila-Tallinn mnt`l üliohtlikke möödasõite ning oleks peaaegu põhjustanud väga mitme auto kokkupõrke. Niipalju, kui mina tema sõitu nägin siis möödasõit mitmest autost väliskurvist. Siis pressis ta ennast korraks oma sõidusuunda. Niipea kui olin temaga juba peaaegu kohakuti hakkas ta kohe uuesti eessõitvast autost mööda minema. Äärepealt oleks mulle külge pressinud aga õnneks olin tema manöövreid juba veidi ette näinud ning suht tugeva pidurduse teinud, et mitte temapärast eessõitvale autole tagant sisse sõita. Peeglist jõudsin veel jälgida, et kas jõuab enne minu taga tulevat autot, oma ritta tagasi tõmmata. Õnneks oli see juht piisavalt kaugel, ning ta siiski jõudis, õnneks. Toimumiskohaks oli siis peale Hüüru veskit olevat silda. Seal siis kiirusepiiranguks 70aga tema kiirus arvatavasti siiski oluliselt rohkem, kuna niigi sõidetatkse seal ca 90ga.
Kahjuks ei jõudnud selle kamikaze numbrit näha, muidu oleks talle kindlalt sinivalged "sõbrad" vastu kutsunud.

Juhul, kui eelpool nimetatud tundemärgiga audi omanik peaks seda lugema, siis siiralt loodan, et ükskord jõuab ka järjekord sinuni. Kas tuleb mõistus koju või loodus selekteerib nõrgemad (lollimad) välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 17.03.07 20:28


Suhteliselt sarnane teema siin olnud ja olen oma arvamuse väljendanud selliste juhtide suhtes. Mõnikord ei saa ma aru siin kommenteerijates, et miks pead Sina oma madalalaubalisust kõigile näitama?! Nimesid ei nimeta ja näpuga ei näita.. Lihtsalt ,kui oled nii kuradi "eliitinimene" ja sina mingit probleemi liikluskultuuris ei näe,siis ole vait.:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jaanus100
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Corolla

postitati 20.03.07 18:30


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=34779#pid226195

4 lk seda sama juttu. IMO muudavad liikluse nüüd veel hullemaks "talveunest" ärkajad, juba mõnda sellist kohanud ja pika kaarega eemalt läinud ja inimesed tuletaks veel 1 asja meelde, seoses selliste ilmadega oleks ikka mõistlik vahetevahel tagatulesid puhastada ,et teised liiklejad saaks ka aru kuhu sa minna tahad või kas oleks aeg pidurdada, erilist hoolimatust selle tegevuse suhtes näitavad just üles uuemate üle keskklassi omanike juhid ( E-mersud, a6-d jne) veits läks OT aga sai hinge pealt ära:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 20.03.07 19:59


Tuledega seoses lisaksin veel seda,et kasutage kah neid!:)
Käisin tallinnas,täiesti tavaline äripäev, sõitsin siis tavalise tänava lõppu.Hakkasin sooritama parempööret 4 realisele. Vasakule külje alla pressis esimese hooga kohe bmw(vastassuna vööndis).Ma vaatasin,et nüüd panebki sisse keeramise pealt..:o Loomulikult mingeid suuna märguandeid ,kui selliseid, ei antud.
Mis mind paneb hämmastama on see, et (ise kaasa arvatud) naerame siin netis (vaadates klippe) arengumaade liikluskultuuri, samas ega see asi siin meilgi parem ei ole. Täpselt sama moodi ja viimase aja nagu trendiks kujunenud,siis veel hullemalt!! Tundub,et inimestel on tähelepanu vajadus!Kui mujal silma ei jää siis liikluses olen ikka kõva mees! Minuarust on sellistel inimestel ajud pähkli suurused ! ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.5% - SQL: 65.5%]