Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: S4 ostuabi (Vastuseid: 56 | Vaatamisi: 8820)
Kenwood
huviline

Avatar


Registreerunud 03.03.07
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 ; MB

postitati 15.12.07 09:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M@X
igal juhul see esimene variant kukub siis päris kindlasti ära.
kas keegi seda 4.2 pole vaatamas seal tartumaal käinud? ;)

no kui pilte vaadata tundub et see pole paremas seisus eriti kuna kapott on teistvärvi aga see sellekst, ei saa me kunagi kasutatud autot saksast ilma laksuta.:(


Samas, head kokka tunneb sellest, et pann on tahmane.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 15.12.07 10:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Linnas rahulikult sõites (pöörded 2k RPM kandis) on ta nagu tavaline 2.0 vabalthingav. Kui näed kõrvalreas auku ja tallad, ootad kõigepealt, et käik alla vahetataks, siis ootad, et boost taha tuleks ja kui siis ükskord liikuma hakkab (sel juhul juba muidugi oluliselt karmimalt kui 2.0 vabalthingav), on see auk juba kinni sõidetud. Ühe sõnaga pead pidevalt mitu käiku ette mõtlema. V8 automaadiga piisab, kui vajutad ja oledki kohal.

Ei saa nõustuda väitega, et 2.2t atm puhul peab midagi mitu korda ootama. Mäletan oma kunagise auto pealt, et linnas aukudesse reastumisega ei olnud mingeid probleeme - mõte ja järgmine hetk olin seal, kus vaja.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M@X
huviline



Registreerunud 03.07.04
Asukoht: talinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6 v10 ; S4 biturbo

postitati 15.12.07 10:51 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/kasutatud/auto_pildid.php?id=438471&view=50&cache_missing=1

seda ka keegi uudistamas käinud on? :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
meelo
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 3.0 BiTDI Q Avant S-Line

postitati 15.12.07 14:27 Tsiteeri


Seda sai käidud mingi1,5 kuud tagasi tuttavaga kaemas proovimas. Vigadest: aku kohe vahetusse, mootor külmast peast tiksus alla 2000p/min päris teravalt, mootori õlitase oli min millest võiks arvata V -8 motodele omast õlivõtmist, üks kattidest kolises all. Masin oli korralikult puhtaks lakutud nii salong kui kapoti alune. Meile piisas nendest vigadest, et masin ostmata jätta.Edu:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M@X
huviline



Registreerunud 03.07.04
Asukoht: talinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6 v10 ; S4 biturbo

postitati 16.12.07 19:07 Tsiteeri


noh kui ta juba nii kaua seal seisnud on , siis ka see on juba näitaja et pole just kõige parem eksemplar:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tanelr4
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.07
Kasutaja on eemal


postitati 17.12.07 11:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: äss
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: vx_105
Sellel on 2,2-l on ~230 hobujõudu... ei õigusta... lahja minek jms, mehed (õigemini "äss"), millest te räägite?:o:D

Linnas rahulikult sõites (pöörded 2k RPM kandis) on ta nagu tavaline 2.0 vabalthingav. Kui näed kõrvalreas auku ja tallad, ootad kõigepealt, et käik alla vahetataks, siis ootad, et boost taha tuleks ja kui siis ükskord liikuma hakkab (sel juhul juba muidugi oluliselt karmimalt kui 2.0 vabalthingav), on see auk juba kinni sõidetud. Ühe sõnaga pead pidevalt mitu käiku ette mõtelma. V8 automaadiga piisab, kui vajutad ja oledki kohal. Ma olen nende mõlema mootoriga autodega sõitnud nii automaadi kui ka manuaalina. Ainuke, mille ma endale ostmata jätaks, on 2.2T automaat.



täpselt minu mõte ...


endal 2,2T automaat ja ilmselt kahetseks kui manuaali oleks ostnud. manuaaliga joonel stardis kaotasin 2 seki aga kuni 100km/h-ni oli juba võimalus mööda sõita. eks maitse asi kas tahad rattad all ringi lastes kohalt ära minna või mitte :P
proovida võib ju mõlemat.
ja eriti ei usu et manuaaliga mingi 60km/h sõidetakse pidevalt mingi kolmanda käiguga et pidevalt oleks võimalus süstida kuhugi aga noh ma tallinas vähe liigelnud ja võibolla nii ongi :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 17.12.07 12:19 Tsiteeri


Ütleks ka sõna sekka.

Üldiselt on nii et 2,2T mootoriga auto omamine on haigus. Oleme näinud neid turbo-automaadi mehi, aga millegipärast on enamik neid soetanud varem või hiljem ikkagi manuualkastiga masina. Jätame siinkohal välja asjaolu, et enamasti ei jää need 2,2T mootori ajud tehaseseadesse ja automaatkäimakastid on seepeale lilleks.

Pooldan ka seda arvamust, et kindlasti sobib 4,2 ja AT kooslus paremini. 2,2T mootoriga auto on paugutamise pill ja sportlik mudel, mitte linnavahel alla 2000 pöörde ku*emiseks.
Viimase lause peale vaielgu ikka need kes s-mudelit omanud :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 17.12.07 13:03 Tsiteeri


Teemaalgatajale:
Kui on soov vajutada ja tunda mõnu vajutamisest, siis 2.2T 20v man on parim kooslus.
Kui tahad niisama kulgeda, tunda mõnu laiskusest, passiivsusest, siis 4.2 V8 aut.
Lihtne.
Igasugu teised variandid konkreetselt nende mootorite puhul unusta.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M@X
huviline



Registreerunud 03.07.04
Asukoht: talinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6 v10 ; S4 biturbo

postitati 10.01.08 08:59 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/599/auto_php-id=447599-www_auto24_ee.html

keegi seda isendit on lähemalt uurimas käinud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Aleksandr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.03.05
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: Honda

postitati 10.01.08 09:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M@X
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/599/auto_php-id=447599-www_auto24_ee.html

keegi seda isendit on lähemalt uurimas käinud?


Loe eelmist lehekülge, kasutaja kiireaudi pakkus ju sulle seda autot. Võta aga temaga ühendust.
Tsitaat:

Kui sul veidi kannatust on, siis mulle peaks lähipäevil vahetusse toodama 92a s4 2,2T manuaal avant.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 10.01.08 09:59 Tsiteeri


Lihtne, eks :D

Kahjuks tegelik elu nii lihtne pole.

Mina võtsin selle auto vahetusse ning müüsin koheselt minuga koos toimetavale kodanikule edasi.Seega ei ole seda autot enam hea hinnaga võimalik osta...


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M@X
huviline



Registreerunud 03.07.04
Asukoht: talinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6 v10 ; S4 biturbo

postitati 10.01.08 10:10 Tsiteeri


hehe just just...aga äkki härra kiireaudi oskab ise masina kohta kommentaare jagada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 10.01.08 13:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lukas

Jätame siinkohal välja asjaolu, et enamasti ei jää need 2,2T mootori ajud tehaseseadesse ja automaatkäimakastid on seepeale lilleks.


Lihtsalt sportlikust huvist ja vaidlemise mõttes, no offence :P.. Mitut tsipitud automaati Sa tead, mida on lilleks lastud sellepärast, et bauerit on juures?..Ja mitut manuali Sa tead, millel on sidur/käigukast lahkunud?
Ei vaidle selles osas, et manual annab kõige õigema emotsiooni. Annabki.
PS! Teemo automaadil olevat olnud väänet tema arvates ca 500nm (kui mälu ei peta), käis dragil jms, ja kuni auto "realaka alla" minemisele ei ilmutanud kast väsimusmärke. Kõik on suhteline.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 10.01.08 17:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS
Tsitaat:
Algselt postitas: lukas

Jätame siinkohal välja asjaolu, et enamasti ei jää need 2,2T mootori ajud tehaseseadesse ja automaatkäimakastid on seepeale lilleks.


Lihtsalt sportlikust huvist ja vaidlemise mõttes, no offence :P.. Mitut tsipitud automaati Sa tead, mida on lilleks lastud sellepärast, et bauerit on juures?..Ja mitut manuali Sa tead, millel on sidur/käigukast lahkunud?
Ei vaidle selles osas, et manual annab kõige õigema emotsiooni. Annabki.
PS! Teemo automaadil olevat olnud väänet tema arvates ca 500nm (kui mälu ei peta), käis dragil jms, ja kuni auto "realaka alla" minemisele ei ilmutanud kast väsimusmärke. Kõik on suhteline.


No vaata on inimesi kes otsivad s*ta seest teri ja on inimesi kes otsivad terade seest si**a.

Kui sa mu juttu tervikuna loed, siis saad ehk aru, et mõtlesin oelda, et essid tavaliselt ei jää originaalseadesse. Mõistlikum on automaadi puhul 4,2.

Ok, tuleks muuta ära siis sõna "ajud" ja asendada see sõnaga "tehnika." Sest mingi maani tõesti chipitakse ka automaate. Mis puutub manuaalidesse, siis need nõuavad remonti tavaliselt peale ebaõnnestunud käiguvahetusi. Automaadil seega ei saa sellist momenti tekkida.

PS. Minu mälu järgi oli automaadi väände vastupidavus vist miski 380 nm. Ei tea kust see 500 võetud on. :o Ehk korraks ainult siis :) Aga eks see elu kord nii ole, et igaüks kiidab oma autot jne.

PPS: Ma võin öelda, et mul on vana ja täiesti mõtetu auto muidu. Aga mu autol on ca 500 nm väänet ja selle automaatkasti nahas ei tahaks küll olla kui pauk tuleb. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 10.01.08 17:36 Tsiteeri


tarts müüb atm. chippi 198kw/405nm. Iseasi palju sealt välja tuleb.
Edit: ei kiida, lihtsalt ei ole nõus väitega, et atm lilleks nii lihtalt läheb. Olen ise sõitnud manualiga ja mulle meeldib man. ka rohkem ;).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 12.01.08 19:39 Tsiteeri


<OT>
Mingis teoreetilises mõttes annab automaat turbokale eelise - nimelt manuaali puhul käiku vahetades siduri lahutamise ja gaasi järeleandmise hetkel boost kaob sahinal läbi bypassi iga kord. Automaadi puhul aga on vedu jätkuvam ja pole tarvet jala gaasilt tõstmisega tekitada viivitust, kuni boosti üles saab...
</OT>


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Darkdog
huviline



Registreerunud 20.03.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 13.01.08 12:01 Tsiteeri


Teema areneb hooga:P. Aga samas mõelge nüüd ise. Kui on soov osta C4 kere peal audi,millel oleks automaatkast ja normaalne küttekulu ja liiguks hästi,siis mis jääks valikusse?
4,2 on muidugi hea,aga küttelulu on ikka tunduvalt suurem,kui turbokal.(olen mõlemat omanud).
Ja ärge ajage sellist juttu, et keda see küttekulu huvitab,kui ostad S i ,siis F...k the full economy. Kuna sõidan palju ja küttehind on suur,siis hinnavahe on oluline.

Aga mis veel jääks valikusse? 2,8 v6 142kw on ka norm,aga S on ikkagi S. Paremad lisad,ilusam välimus jne.
Kõik ei osta S selle jaoks,et neid hirmsasti peeneks lasta ja kuskil dragidel käia.

Minujaoks on ta lihtsalt mugav,kiire ja soodne liikumisvahend.

Kui ma tahaks kiiremat paugutamispilli,siis vaataks üldse S2 poole.

Niipalju,kui on inimesi,on ka eri arvamusi ja soove.Mina soovitaks enne mõelda,mille jaoks see auto läheb!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 13.01.08 12:26 Tsiteeri


To: M@X

Miks ei vaata sellist autot http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/193/auto_php-id=442193-www_auto24_ee.html

Tundub ju igati äge, eriti sisu...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M@X
huviline



Registreerunud 03.07.04
Asukoht: talinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6 v10 ; S4 biturbo

postitati 13.01.08 15:26 Tsiteeri


tegelt piilungi selle poole praegu kui aus olla :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 13.01.08 17:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: generaator M
<OT>
Mingis teoreetilises mõttes annab automaat turbokale eelise - nimelt manuaali puhul käiku vahetades siduri lahutamise ja gaasi järeleandmise hetkel boost kaob sahinal läbi bypassi iga kord. Automaadi puhul aga on vedu jätkuvam ja pole tarvet jala gaasilt tõstmisega tekitada viivitust, kuni boosti üles saab...
</OT>


<OT>
Sõidu ajal vahetatakse tegelikult käike jalga gaasilt võtmata, et rõhk ära ei kaoks!
<OT>


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 13.01.08 17:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
Teemaalgatajale:
Kui on soov vajutada ja tunda mõnu vajutamisest, siis 2.2T 20v man on parim kooslus.
Kui tahad niisama kulgeda, tunda mõnu laiskusest, passiivsusest, siis 4.2 V8 aut.
Lihtne.
Igasugu teised variandid konkreetselt nende mootorite puhul unusta.


Päriselt kah nii lihtne see valik ongi. Ei ole mõtet hakata ostma midagi, mis omavahel eriti hästi kokku ei sobi. Pärast jääb ikka kripeldama 2.2t atm'i puhul, et vaata kuidas liiguks ikkagi manuaal edasi ja seal juures veel ökonoomsemalt.
Seega teemaalgataja tehku kindlaks, mis käigukastiga autot ta tahab ning ülejäänud on lihtsalt korraliku eksemplaari leidmine.


Tsitaat:
Algselt postitas: lukas
Tsitaat:
Algselt postitas: generaator M
<OT>
Mingis teoreetilises mõttes annab automaat turbokale eelise - nimelt manuaali puhul käiku vahetades siduri lahutamise ja gaasi järeleandmise hetkel boost kaob sahinal läbi bypassi iga kord. Automaadi puhul aga on vedu jätkuvam ja pole tarvet jala gaasilt tõstmisega tekitada viivitust, kuni boosti üles saab...
</OT>


<OT>
Sõidu ajal vahetatakse tegelikult käike jalga gaasilt võtmata, et rõhk ära ei kaoks!
<OT>


Kes see siis niimoodi käike vahetab, see on juba kvalifitseerub vist lõhkumise alla peaaegu. :)


ex-Audi S4 2.2T - 609hp/846Nm rattast mõõdetuna
10.9sec@210km/h, 1km 268km/h, 1miil 295km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 13.01.08 18:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lukas
<OT>
<OT>
Sõidu ajal vahetatakse tegelikult käike jalga gaasilt võtmata, et rõhk ära ei kaoks!
<OT>


ilma koormuseta, ehk siduri vajutusega kaob see rõhk sul niikuinii, ehk siis sinu teooria paika pidavuseks peaks siduri vajutamise ka ära jätma koos gaasi vabastusega. Kuid jah, kui käiguvahetus toimub niiehknaa ~7000+ pöörde pealt ja siis ka veel lasta tühjalt piirajasse, siis pole mõtet imestada, miks 1 või teine asi saba annab...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wolf123
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Coupe

postitati 15.05.12 18:13 Tsiteeri


Endalgi plaanis järgmiseks S4 vaadata :)
Kuna c4 pisik on niikuinii küljes ja turbokat pole varem omanud, siis plaanis soetada s4 2.2 turbo ja kindlasti manuaal. Kütusekulu peaks ka mõistuse piiridesse jääma ning ka igapäeva sõiduks kõlbama?
Samas meeldib vahepeal ka pingeid maandada ja lustida. Hetkel 2.6 automaat, on igati mugav ja mõnus liikur, kuid tahaks midagi veel võimsamat ja manuaalselt juhitavat. 4.2 jääb kindlalt välja, sest muidu võtaks vana V8 juba.


Teostan Viljandis sõiduautode diagnostikat ( ka koduvisiidid ) 56267442
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 15.05.12 18:30 Tsiteeri


Noo, kui mul oli 2.8 coupe, siis üks audiklubiline tegi mulle sõitu S4 2.2T atm'ga, sealt sain maitse suhu, kuid endale tahtsin kindlalt manuaali, küll ma kunagi jõuan ka laisk olla ja atm'ga sõita. Sellessuhtes, et kui vahepeal pole hooldatud, siis raha ikka kulub autole, kuid samas, sõidurõõmu jätkub.

Mina olen valikuga igati rahul, nüüd juba siis aasta ringi vuranud 2.2T manuaaliga.


Defu - Matu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 15.05.12 19:34 Tsiteeri


Sõnad kütusekulu ja 2.2T ei käi ühte lausesse.

Kui selle pärast põed, siis jäta ostmata ning võta diisel :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.7% - SQL: 54.3%]