Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: A6 C6 diisel (Vastuseid: 50 | Vaatamisi: 7419)
jass
huviline



Registreerunud 24.02.05
Asukoht: Tallinn-Tartu-Elva
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 1,8TQ & A6 2,8 & BMW 525

postitati 19.03.13 10:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Tsitaat:
Algselt postitas: jass
See pole õige, et Saksamaal on läbisõidud hiigelsuured, seal on küllaga alla 100 000 km sõitnud sinu kirjeldusele vastavaid autosid.


Mitu protsenti selline auto siin müüdavatest rontidest kallim on ?!?
15, 20, 25 % ?!?

Või kulus palju aega/vaeva sellise otsimise, leidmise ja ka kontrollimise peale, mis sugulase makstud hinnas ei kajastunud ?!?


Ei saanud hästi aru su jutu mõttest. Kas sinu arvates on siis targem osta siit mingi võimalik, et 400 000 km sõitnud auto? Mis on ostes natuke odavam, aga hakkab juba igalt poolt lagunema ja mille remondiks maksad ostes säästetud raha kuhjaga tagasi ning normaalselt sõita ka ei saa?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.13 10:32 Tsiteeri


Minnakse jah Saksamaale ostma. Endal 2007a C6 müügis. Eestis sõitnud varsti 20k kanti. Selle aja jooksul olen teda korralikult hooldanud ja pärast viimast hooldust öeldi ka, et midagi muud pole enam teha, et täiesti korras auto, lisaks on puhtastatud EGR klapp ja vahetatud pihustid(kompuutriga kontrollitav). Hind on ca 10% kõrgem keskmisest turuhinnast, aga kõik jonnivad on, et on kallis ning ei tule seda isegi vaatama sellepärast ja toovad Saksast, et siis saab kindlasti korraliku auto, aga alati ei ole see nii. Saksamaa ei ole mingi imeriik, kus autod ei lagune ja õnnetusi ei toimu. Teised on need, kes ikkagi ostavad odavama ja siis tambivad hinnavahe kinni remondi näol.

Ise olen küll ka sealt toonud autosid, kuid leian, et kui Eestis on korralik, mille seisukord on ka täiesti tõestatav, siis võib ka julgelt siit masina osta.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jass
huviline



Registreerunud 24.02.05
Asukoht: Tallinn-Tartu-Elva
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 1,8TQ & A6 2,8 & BMW 525

postitati 19.03.13 10:36 Tsiteeri


KuldarA, usun, et su auto on heas korras. Erand kinnitab reeglit, eks. ;) Samamoodi leiab ka Saksamaalt palju sõitnud ja väga halvas korras autosid. Eesti autoärikad on meistrid selle peale. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 19.03.13 10:40 Tsiteeri


Küsimus oli konkreetne (mitte tänitav), et ka teised saaksid hinnavahest aru. Mina isiklikult autosid ei müü ega vahenda.
Usun, et Sa ise ju teadvustasid seda hinnaerinevust. Või tõesti vedas leiuga ?!?


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.13 10:42 Tsiteeri


Jah, aga lihtsalt ära on tüütanud see, et kõik kurdavad, et Eestis on halvad autod, aga valdav enamus otsib ulme hinnaga imehead autot ja pärast nutavad.

Selliseid kirju, et ala pakun 11k ja võtan kohe ära või, et tee 1000€ alla, siis tulen vaatama olen saanud kõriauguni, aga seda et reaalselt keegi tuleks, veenduks auto seisukorras ja siis alles hakkaks tingima on olnud mõned, aga need on tahtnud kahjuks vahetada, mitte osta.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jass
huviline



Registreerunud 24.02.05
Asukoht: Tallinn-Tartu-Elva
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 1,8TQ & A6 2,8 & BMW 525

postitati 19.03.13 11:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Küsimus oli konkreetne (mitte tänitav), et ka teised saaksid hinnavahest aru.


Sõltub, mis hetkel hinda vaadata. Kui ostuhetkel, siis on Saksamaalt osta kõvasti kallim. Kui mõne aasta pärast, siis võib kõiki kulusid kokku liites olla Saksamaalt ostetud vähe remonti vajanud auto juba odavam.
Pole küll Audi näide, aga tuttav ostis Eestist 8500 euro eest diiselmootoriga 5. seeria BMW. Esimese aasta jooksul pani 7000 eurot remondi alla (õhkpadjad, roolilatt, veel hulk kalleid asju), kusjuures korras polnud auto selle aja jooksul kordagi, kogu aeg lagunes järgmine asi ära.
Kui ta oleks võtnud selle ostusumma ja remondiraha, siis ta oleks Saksamaalt saanud korraliku sama aastakäigu ja paremagi varustusega auto. Oleks aasta otsa korras autoga sõitnud ja elu oleks lill. Nüüd remondib jätkuvalt autot, millega ta normaalselt sõita pole saanudki ja remondikulu arvutamisest on loobunud. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KristoK
huviline



Registreerunud 02.08.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.13 13:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jass
+2
Tõin sugulasele 80 000 km sõitnud 2006 aasta 165 kW auto Saksamaalt. Nagu uus nii sisemuselt kui välimuselt ja poole aasta jooksul pole ainsatki probleemi esinenud.
Sellise hinnaklassi auto tasub igal juhul ise Saksamaalt tuua, ma isegi ei vaataks siin müüdavaid autosid, olgu siis uuena siit ostetud või vahendajate poolt Saksamaalt kätte saadud kõige odavam ront. :)
See pole õige, et Saksamaal on läbisõidud hiigelsuured, seal on küllaga alla 100 000 km sõitnud sinu kirjeldusele vastavaid autosid.

Midagi sellist näiteks. Sa küll automaati ei tahtnud, aga pakun, et kardad automaati mingi halva kogemuse pärast vanade autoromudega. 65 000 km sõitnud Tiptronicut küll kartma ei pea.
Keegi pole väitnudki, et Saksamaal pole alla 100 000 km sõitnud autosid, aga nagu sa ise näed, siis väikese läbisõiduga autode hinnad on x2 võrreldes sellega, mis meie turul pakutakse. Arvesta Saksa hinnale transpordi ja muud kulud otsa, ning müüja vaheltkasu ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 19.03.13 15:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KristoK
Keegi pole väitnudki, et Saksamaal pole alla 100 000 km sõitnud autosid, aga nagu sa ise näed, siis väikese läbisõiduga autode hinnad on x2 võrreldes sellega, mis meie turul pakutakse. Arvesta Saksa hinnale transpordi ja muud kulud otsa, ning müüja vaheltkasu ka.

Sai siin paar aastat tagasi saksast toodud autot otsitud. Sõber tahtis omale ford mondeot aasta vanat siis ja läbisõitu max 100 k. Aega läks üle kolme kuu, sest kõigil praktiliselt teised näidud ees... Lõpuks andis järgi lisavarustuse arvelt, muidu vist olekski jäänud otsima :D
Minu jaoks aga pole läbisõit nii suur mure, kui vähemalt õige nr ees siis hea :) Auto korrasolekut see nr küll väga ei muuda. Kes hooldab, kes mitte...


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jass
huviline



Registreerunud 24.02.05
Asukoht: Tallinn-Tartu-Elva
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 1,8TQ & A6 2,8 & BMW 525

postitati 19.03.13 16:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KristoK
Tsitaat:
Algselt postitas: jass
Midagi sellist näiteks. Sa küll automaati ei tahtnud, aga pakun, et kardad automaati mingi halva kogemuse pärast vanade autoromudega. 65 000 km sõitnud Tiptronicut küll kartma ei pea.
Keegi pole väitnudki, et Saksamaal pole alla 100 000 km sõitnud autosid, aga nagu sa ise näed, siis väikese läbisõiduga autode hinnad on x2 võrreldes sellega, mis meie turul pakutakse. Arvesta Saksa hinnale transpordi ja muud kulud otsa, ning müüja vaheltkasu ka.

Sa nüüd võrdled hea varustusega ja vaid 65 000 km sõitnud A6 C6 3,0 TDI Avant Quattro hinda siinse turu kõige odavama C6 hinnaga. See on nagu võrrelda lõuna hinda korralikus restoranis Statoili kabanossi hinnaga. :) On jah erinev hind, aga väärtus on ka pisut erinev või kuidas?
Kui sa nüüd võtad siinselt turult ka mõne sarnase läbisõiduga A6 C6 3,0 TDI Avant Quattro, siis mina leidsin kõige odavama sellise: http://www.auto24.ee/used/1241606
Nagu näed, hind on peaaegu sama mis Saksamaal, aga vahendajalt ostes on alati risk, et läbisõit on nii väikeseks keritud. Vahendaja võtab ilmselt ka rohkem vahelt kui auto Saksamaalt toomisele kuluks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raineys
huviline



Registreerunud 03.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5 2.3t

postitati 19.03.13 21:40 Tsiteeri


Ihihihiii. Tark mõtleb sedasi, et kust saada odavamalt rohkem. Ehk siis Stati kabanossi raha eest läheks pigem Rääku sööma. Saaks veel joogi ka kõrvale osta :D

Alati ei pruugi kallis hea olla. Samal ajal võib turul olla ka odavam ja hea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KristoK
huviline



Registreerunud 02.08.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.13 22:05 Tsiteeri


Ei viitsi ka sel teemal rohkem vaielda, kuid panen nt. selle lingi:
Vajalik mant peal, odomeetri näit kaunis väike (pole küll 80 000) väidetavalt hooldusraamatuga, FL tuled külge poogitud ja puha.
http://www.auto24.ee/used/1218173

Minu poolt on see teema ammendatud.
Teema algatajale: "Kui värv meeldib, osta ära, petta oled nagunii saanud."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 19.03.13 22:31 Tsiteeri


Kuule lõpeta jama, mis selle autoga sõideti see 152 k läbisõit jalgupidi istmeotsas istudes või? Vaadake nüüd korralikult milline see juhiiste välja näeb.
Hooldusraamat ka ilmselt ühe ja sama käekirjaga ja pastakaga kirjutatud. Enne ei usu kui auto ostuajalugu esindusest kontrollitav (mida ta vaevalt on). :)

Terv,
ash


Tsitaat:
Algselt postitas: KristoK
Ei viitsi ka sel teemal rohkem vaielda, kuid panen nt. selle lingi:
Vajalik mant peal, odomeetri näit kaunis väike (pole küll 80 000) väidetavalt hooldusraamatuga, FL tuled külge poogitud ja puha.
http://www.auto24.ee/used/1218173

Minu poolt on see teema ammendatud.
Teema algatajale: "Kui värv meeldib, osta ära, petta oled nagunii saanud."



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 20.03.13 05:57 Tsiteeri


Rahustage oma närve sellega, et korrutage 3 diisli läbisõiduks aasta nii 50000-80000km. ja saate rahulikult magada. Muidugi on erandeid, aga laias laastus Audi Eesti infopäringute järgi Saksamaale, on statistika nii.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
urki
huviline



Registreerunud 31.01.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: MB 212 3,5 TDI,MB 212 CNG,A4 Q

postitati 20.03.13 06:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Minnakse jah Saksamaale ostma. Endal 2007a C6 müügis. Eestis sõitnud varsti 20k kanti. Selle aja jooksul olen teda korralikult hooldanud ja pärast viimast hooldust öeldi ka, et midagi muud pole enam teha, et täiesti korras auto, lisaks on puhtastatud EGR klapp ja vahetatud pihustid(kompuutriga kontrollitav). Hind on ca 10% kõrgem keskmisest turuhinnast, aga kõik jonnivad on, et on kallis ning ei tule seda isegi vaatama sellepärast ja toovad Saksast, et siis saab kindlasti korraliku auto, aga alati ei ole see nii. Saksamaa ei ole mingi imeriik, kus autod ei lagune ja õnnetusi ei toimu. Teised on need, kes ikkagi ostavad odavama ja siis tambivad hinnavahe kinni remondi näol.

Ise olen küll ka sealt toonud autosid, kuid leian, et kui Eestis on korralik, mille seisukord on ka täiesti tõestatav, siis võib ka julgelt siit masina osta.

Õige jutt sõber töi saksast just c6 ja kiitles,et sai odavalt kätte,nüüd vajavad pihustid vahetust ja mingi viga veel oli lisaks.Vaatan ise ka ostukuulutusi aga kahjuks hind liiga kõrge minu jaoks .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raivo
huviline



Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Pealinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.03.13 08:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Rahustage oma närve sellega, et korrutage 3 diisli läbisõiduks aasta nii 50000-80000km. ja saate rahulikult magada. Muidugi on erandeid, aga laias laastus Audi Eesti infopäringute järgi Saksamaale, on statistika nii.


Oma kogemus ka kinnitab seda.
Ja üldjuhul mida kallim/luksuslikum ja suurema mootoriga premium klassi diiselmasin seda suurem aastane läbisõit (pigem siis juba seal 80tkm/aastas).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.03.13 08:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KristoK
Ei viitsi ka sel teemal rohkem vaielda, kuid panen nt. selle lingi:
Vajalik mant peal, odomeetri näit kaunis väike (pole küll 80 000) väidetavalt hooldusraamatuga, FL tuled külge poogitud ja puha.
http://www.auto24.ee/used/1218173

Minu poolt on see teema ammendatud.
Teema algatajale: "Kui värv meeldib, osta ära, petta oled nagunii saanud."


2006 masinale FL tuled koos stange ja mu säärasega külge pandud? Et keegi mõtles, et mul lihtsalt vedelevad originaalid üle 1000€ maksvad jupid ja panen külge? Pigem, et sõitis esimese otsa katki ja taastamisel osteti FL jupid. Muidugi on võimalus, et auto oli ka mõne entusiasti oma, kui mina läheneks pigem skeptiliselt ja kontrolliks väga põhjalikult, et kas sellel esiosa pauku pole.

//edit: Lisaks nagu ühel pildil on näha, põleb sellel "korralikul" auto tahmafiltri tuli, mis pole iseenesest veel hullu, kui selle tekkides kohe reageerida(kohe saab isegi sõites veel ta ise regenereerima, muidugi oleks hea kaabel taha panna ja manuaalselt ära teha. Kui aga see juba mõnda aega põlenud, siis ilmselt peab arvestama DPF-i vahetuse või välja lõikamisega)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 20.03.13 09:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raivo
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Rahustage oma närve sellega, et korrutage 3 diisli läbisõiduks aasta nii 50000-80000km.


Oma kogemus ka kinnitab seda.
Ja üldjuhul mida kallim/luksuslikum ja suurema mootoriga premium klassi diiselmasin seda suurem aastane läbisõit (pigem siis juba seal 80tkm/aastas).


Kust te seda võtate? Ma arvan, et see müüt on tekkinud sellest, et Eesti automüüjad otsivad Saksamaalt välja kõige suurema läbisõiduga ja juba lagunema hakkavad ning seetõttu odavad autod ja siis räägivad ostjatele, et mis teha, paremat polegi, Saksamaal on kõik autod nii palju sõitnud. Autoostjad usuvad ja räägivad teistelegi edasi. Aga äkki vaataks automüüjate loba edasirääkimise asemel veidi arvusid?

Võtsin praegu www.autoscout24.de lehelt statistika diiselmootoriga 2007 aasta A6 Avant autode kohta. Kindlasti on see auto, millega palju sõidetakse ja seetõttu läbisõidud keskmisest suuremad, aga mingit 80 tkm aastaseid läbisõite ei paista küll kuskilt. 6 aastat vanade autode läbisõidud on sellised:

0 ... 100 000 km - 139 autot
100 000 ... 150 000 km - 201 autot
150 000 ... 200 000 km - 143 autot
200 000 ... - 73 autot

Ehk siis kõige rohkem on autosid, mis on 6 aastaga sõitnud 100 - 150 tkm, ehk siis umbes 16 - 25 tkm aastas. Ja isegi selliste suurte diiseluniversaalide seas on veerand autodest sõitnud aastas alla 16 tkm. Neid arve kinnitavad ka TÜV andmed läbisõitude kohta, mõne aasta eest oli keskmine auto läbisõit Saksamaal umbes 15 tkm aastas. Võib-olla on vahepeal veidi muutunud. Diislid, universaalid ja luksuslikumad autod sõidavad rohkem, aga mitte väga palju rohkem.

Üle 200 tkm (35 tkm aastas) sõitnud autod on juba selges vähemuses. Selle põhjal ma ütleks küll, et mõistliku läbisõiduga autot leida on imelihtne ja hoopis kasutatud autode maaletoojad peavad kõvasti vaeva nägema, et ülisuure läbisõiduga odavaid autosid leida.

PS! Automüüjad ei pea nüüd ennast puudutatuna tundma, ostjad ju tahavadki neid kõige odavamaid autosid. Peaasi, et odavalt kätte saaks, järelmaks läheb hiljem varuosapoodidele ja remonditöökodadele. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
wookie
huviline



Registreerunud 21.02.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A80 B4 Quattro 2.6 '94, VW Passat 4Motion '01, Audi A6Q C7 '11

postitati 20.03.13 11:00 Tsiteeri


Äge on see, et auto24 lubab kuulutuse juurde VIN koodi sisestada. Veel ägedam on see, et paljud seda võimalust kasutavad. Mina olen soovitanud uuemate masinate puhul vältida kuulutusi, millel kas VIN puudub või kus müüja ei ole nõus seda helistamise peale saatma.

VIN teadmine aitab kokku hoida nii ostja kui ka müüja aega - saab enne autot vaatama minemist välja võtta tehasest kaasa pandud varustuse nimekirja ja selgitada välja, kas kõik vajalik varustus võiks ikka olemas olla, samuti saab esindusest uurida, kas on mingisugunegi võimalus, et läbisõit vastab reklaamitule.
Seega, pange oma müüdavate masinate VIN kirja, see ei sisalda mingit turvariski ning nõudne müüjatelt enne vaatama minekut VIN koodi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 20.03.13 11:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: V200
autodest sõitnud aastas alla 16 tkm. Neid arve kinnitavad ka TÜV andmed läbisõitude kohta, mõne aasta eest oli keskmine auto läbisõit Saksamaal umbes 15 tkm aastas.


Mu Saksamaa "ärituttav" sõidab iga hommik 200km tööle ja õhtul sama palju tagasi. See teeb iga kuu (keskmiselt 21 tööpäeva kuus) 8400km + nädalavahetuse sõidud, ehk 100 800km/aastas + nv sõidud, mida ma ei oska mõõta. Autoks 2.0tdi A6 ning läbisõitu tal 500k+ (2007a) praegu. Ilmselt Eestisse müües kannataks 200k peale kerida ning välimus vastaks turul pakutavale.

Minu A6 on 146 000 km kerinud ette samuti aastast 2007 (29k /aastas), seda siis 60% Tallinna linnas ja ülejäänud 40% Tln-Trt maanteel. Saksas oleks see ka reaalne läbisõit, ainult et omanik peaks vana hea kirikuõpetaja olema või kõrvaltänava poes piimajärel käija.:D

Kõndige Saksa suurlinna tänavail ning veenduge, et linn on paksult täis uusi kodumaiseid autosid. Ilmselgelt sealt mõned ongi 15k läbisõiduga aastas, kuid valdav enamus kasutavad autot ikkagi sihipäraselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rako
huviline

Avatar


Registreerunud 29.01.13
Asukoht: Tartu / Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 20.03.13 13:01 Tsiteeri


Vaatan, et teema on väga OT-ks ära läinud.
Mina olen omale vajaliku informatsiooni ja teadmised saanud.

Tänud kõigile vastajatele.

Autoks siis valitud 3.0Q+manual 06,07 aastast kuna rahakotil on ka piirangud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jantz73
huviline

Avatar


Registreerunud 04.01.09
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q 7; A6 C7 Q

postitati 20.03.13 15:02 Tsiteeri


Õnne ja rõõmu ning muretut veeremist! Kindlasti ei pea kartma suurt läbisõitu tänapäeval aga kindlasti tasub karta

keritud läbisõitu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rako
huviline

Avatar


Registreerunud 29.01.13
Asukoht: Tartu / Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 21.03.13 08:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jantz73
Õnne ja rõõmu ning muretut veeremist! Kindlasti ei pea kartma suurt läbisõitu tänapäeval aga kindlasti tasub karta

keritud läbisõitu!

Suurt läbisõitu pole ma kunagi kartnud, pigem alati vaadanud 10+ aasta vanustel autodel vanuse lõbisõdu suhet ning enne ostnud 300+t läbisõitnud masina kui 180 läbisõiduga.

Ma olen palju näinud otse saksast masinaid mis nendega eestis tehakse ja palju maha keritakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 21.03.13 08:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rako
... ning enne ostnud 300+t läbisõitnud masina kui 180 läbisõiduga.


Tee omale selgeks, kas räägid läbisõidust või odomeetrinäidust, sest esimesel juhul on tegemist rumala väitega, kuigi ega mina teiste eelistusi määrata ei saa:cool:


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rako
huviline

Avatar


Registreerunud 29.01.13
Asukoht: Tartu / Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 21.03.13 09:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: rako
... ning enne ostnud 300+t läbisõitnud masina kui 180 läbisõiduga.


Tee omale selgeks, kas räägid läbisõidust või odomeetrinäidust, sest esimesel juhul on tegemist rumala väitega, kuigi ega mina teiste eelistusi määrata ei saa:cool:


Arvan, et norimine ka nüüd ei toida onju. Kõik kes tahtsid said väga hästi aru mida ma sellega silmas pidasin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sileem11
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Hrku
Kasutaja on eemal

Auto: G30LCI, B6,C3

postitati 21.03.13 09:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: end3l
Tsitaat:
Algselt postitas: V200
autodest sõitnud aastas alla 16 tkm. Neid arve kinnitavad ka TÜV andmed läbisõitude kohta, mõne aasta eest oli keskmine auto läbisõit Saksamaal umbes 15 tkm aastas.


Mu Saksamaa "ärituttav" sõidab iga hommik 200km tööle ja õhtul sama palju tagasi. See teeb iga kuu (keskmiselt 21 tööpäeva kuus) 8400km + nädalavahetuse sõidud, ehk 100 800km/aastas + nv
sõidud, mida ma ei oska mõõta. Autoks 2.0tdi A6 ning läbisõitu tal 500k+ (2007a) praegu. Ilmselt Eestisse müües kannataks 200k peale kerida ning välimus vastaks turul pakutavale.


No on ikka loll onju, 400km per day. :D



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.0% - SQL: 51.0%]