Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  17  18  19  20  21  22
Autor:
Pealkiri: Audi Coupe 2,6q - 1995 - audi_a4_v6 (Vastuseid: 540 | Vaatamisi: 82697)
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 16.02.13 20:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
:D

Tegelikult on lihtsalt vaakumleke kuskil suure tõenäosusega või temp. andur jamab (mootoritemp või IAT).
Mõlemad ajud toimivad 99% tõenäosusega korrektselt ning reageerivad lihtsalt vigasele sisendile.

A see teema näitab eesti "proffi" autoremonti. Klient ka juba vaikselt hakkab uskuma seda sitta, mida talle räägitakse.
Teades natuke, kuidas mootorijuhtimine töötab, hakkasin ma lihtsalt valju häälega naerma.

Olen neis remondikohtades pettunud jah, viimasel ajal ei ole MITTE MIDAGI korda saanud, isegi summutit ei osatud parandada, kuigi ise näen, et lekib kolmest kohast, aga nemad ei näe noh:cool:


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 17.02.13 09:45 Tsiteeri


2.8-l on tüüpviga throttle body ja sinna suubuva õhutoru vahelise kaelustihendi väsimine ja sealt lisaõhu saamine, 2.6 pole väga uurinud, kas seal on asi sama ehitusega. Edit: ETKA järgi on throttle body sama, sinna otsa kinnituv plastkamber küll erinev, kuid ühenduskoht ikka sarnane. Suru testimiseks see kaelustihendi (tihendi enda, mitte karbi!) õnarus silikooni täis, lase kuivada ja pane uuesti paika.

Eelneva roolide teema kohta nii palju, et ka RS2 puhul on nii, et '94 on vana 4 kodaraga airbag'iga rooliga, '95 aga juba 3 kodaraga airbagiga rooliga. Vastavalt on erinevus ka võlli ja kange ümbritsevas plastkarbis - vanema lintkaabli karbike on ümmargune, uuemal kandiline. Suunatule väljalükkaja on ka erinev. Nuut on 1:1.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 17.02.13 12:26 Tsiteeri


Võid vabalt nagu turboka puhul teha - sisselase väikse ülerõhu alla üleni ja vaadata, kust lekib.
Muidugi parem oleks smoke test vabalthingava puhul.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 08.03.13 19:18 Tsiteeri


Kolmapäeval sai VEELKORD lastud ära vahetada kardaanipukk, viisin auto Lõunakeskuse ringi juures asuvasse Auto Sõber nimelisse kohta ning nemad väitsid, et pukil on laager valetpidi pandud, mis iganes see siis mõjutab, vahetasid puki uuesti ära (ikka see sama e34 pukk) ja asi on sellest alates vaikne olnud, eelmine remondikoht seda kolme korraga ei suutnud, ma ei oskagi nüüd midagi oletada, aga meel on hea, et asi korras:D
Nüüd peab aga intensiivsemalt otsima tagasillatala, praegust väga remontida pole mõtet, suur auk läbi roostetanud. Olen kuskilt lugenud, et esisillatalast sai tagumine tehtud, hetkel ei ole need kõrvuti, aga äkki keegi oskab rääkida, kui mõeldav see on, sest seda ikka palju, palju lihtsam saada.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 08.03.13 19:32 Tsiteeri


Pm saad panna jah, sillatalaaugud peaks istuma, aga keevitama pead kinnitusi juurde. Mina pigem lapik tolle sillatala ära ilusti, kui asi väga hull ei ole. Tee pilti. Imelik et mu b2 asi oli jumala korralik, roostes, aga pindmine, kannatas liivapritisi ka kõike, kuidas b4 nii kehva.

Kellet võid sillatalaküsida on simq ja Tõnts, tollelt b3 kiskusin diffrit alt, seal peaks korralik sillatala olema kui ei ole maha müüdud. b3 ja b4 sama sillatala ikka vist.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 08.03.13 20:19 Tsiteeri


Muidugi, kui esimene sillatala taha aretada siis saaks plug&play lahenduse teha stabika vardale näiteks 24-26mm vahemikus.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaažiseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
commodore
huviline

Avatar


Registreerunud 26.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Quattro, C6 quattro, Passat B8 4motion 280hp

postitati 08.03.13 20:33 Tsiteeri


Läksin ka seda teed, et tegin esimesest endale. Lammarist 15 euri esimene poolraam. Kahjuks oli mul raam nii läbi mädanenud, et kinnitusi ei kannatanud uuele üle kanda. Need tegin uued korralikust paksust materjalist, nüüd roostetab ennem auto ümbert ära, kui see raam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 31.03.13 17:10 Tsiteeri


Suve lähenedes tekib üha suurem vajadus ikkagi universaalkerega auto järele, eelmine suvi oli pereautoks b6 a4 avant, nüüd aga kaks ebapraktilist kokkusattunud ja kummalegi ei kannata visuaalselt panna ei katuseraame ega tegelikult ka konksu mitte, seetõttu tuleb oma "5 aasta jutu" sõnu süüa ja coupe müüki panna, ootan selle aja veel ära, et saaks suverattad alla panna, need ikkagi ilusamad ja siis hakkan müügiga tegelema:(
Asemele tuleb 100% TN (tõenäosusega) Audi, 90% TN B5 A4 Avant manuaal bensiin, ja 80% TN quattro:P Ehk siis tagasi 3a tagusesse aega, mil mul oli 5a b5 avant.
Tühikäiguga lähen siis DIAsse esmaspäeval uuesti, ehk saavad hakkama, kui ei saa, siis küsin varemmakstud raha tagasi ja loodan prj peale. Sillatala korrastamise vajadus ja kohati kolisev esisild läheb autoga ilmselt kaasa, et uuel omanikul igav ei hakkaks:D
Mõni pilt ka jutu juurde, ega välimuses midagi muutunud pole, ses mõttes ilmselt igav teema, ainult summutiotsad said "Hammerite smooth" katte alla peale tunnist lihvimist ja järeldust, et läikivat roostevaba sealt kätte ei saa.


http://static4.album.ee/files/1114/38/large_27859645_AFLs.jpg

http://static4.album.ee/files/1114/38/large_27859643_KjQd.jpg

http://static4.album.ee/files/1114/38/large_27859641_Kij0.jpg


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 01.04.13 15:54 Tsiteeri


Ilus vaadata kohe, jooned jooksevad kokku - ei mingit porri. Sile stock pill.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaažiseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 01.04.13 18:34 Tsiteeri


See on siuke pill, et ostaks ise ära kui ainuld saaks.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 01.04.13 18:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
See on siuke pill, et ostaks ise ära kui ainuld saaks.

Oleks Ikallase oma ka nelik, siis vötaks selle punase, kuid olgem ausad, eks Tönis ka omajagu vaeva oma coupega näinud ja Kristjan, sinust ei hakka rääkimagi ;).
Minu jaoks on koomiline just see, kus Tönis jooksutab ennast elektrikute vahet, et leida rohtu, miks ABC sedasi lollisti külma ilmastikuga käitub. Mind huvitaks just tulemus/pöhjus, kuid seda arvatavasti me teada ei saa.
Tönis, ära vöta hinge, täna esimene aprill, seega veidi huumarit ;) .


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wolf123
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Coupe

postitati 01.04.13 18:49 Tsiteeri


Nähtud, katsutud ning ka omanikuga räägitud. Nii autole, kui ka omanikule 5+. Autole just tema suvevelgede ja sileduse pärast, omanikule just tema jutu ja sõbralikkuse pärast. Loodan sind 20-21 Aprill koos KeveN Viljandis näha!

Väike meeldetuletus Elva kogunemisest:


https://lh4.googleusercontent.com/-FdTywCWsB3w/UFToPrm5F9I/AAAAAAAAEmY/nebRzoKylFg/s640/P9158924.JPG

PS! Ei risusta teemat ning kui teemaaljatajale ei sobi, koristan selle postituse.


Teostan Viljandis sõiduautode diagnostikat ( ka koduvisiidid ) 56267442
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.04.13 19:25 Tsiteeri


Tänud heade sõnade eest, sõbralik olen ikka nendega, kes seda väärt on:)
Täna oli auto jälle päeva DIAs, ei saadud hakkama, seekord raha ka ei võetud, pikalt ei hakka rääkima, aga proovivad ühtteist veel, kui ei saada hakkama, siis veel viimane võimalus kasutaja prj jutule minna. Mina aga panin tühikäigu jälle natuke alla 1000 p/min (tõmmates siis õigel ajal välja tühikäigumootori pistiku) ning kõik vead kadunud ja asi toimib laitmatult, mingil põhjusel jõuab tühikäigumootorini vale signaal kohati. Asja miinus ainult selles, et külmema ilmaga tühikäik tõuseb sutike (õhu tihedus suureneb, seega mahub tühikäiguklapist konstantse ava tõttu rohkem õhku) ja kuumemaga langeb ilmselt sinna õigele maale 750 kanti, aga sel pole enam väga suurt vahet tegelikult. Kahju lihtsalt sellest, et olen sellesse juba palju investeerinud, juba uus tühikäigumootor maksis 100eur, puht sportlikust huvist tahaks korda saada, mis siis, et sõitu ei sega.
Kui kellelegi need veljed huvi pakuvad, siis minu arust olid auto24-s sellised uued müüa, Peugeoti originaal, ja üldse mitte kallilt!
Wolf, pilt on igati sobilik:cool:

EDIT: No ja lihtsalt "teaseriks" tegin ka kuulutuse valmis, mille aktiveerin siis, kui ilm suveratasteks sobilik (ehk auto nagu pildil) ja ühtteist veel kohendatud, seniks, aga möödunud sügisesed pildid: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1304683&rhash=1b13


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 01.04.13 20:16 Tsiteeri


Sisukas teema mida hea lugeda. Tunnen kaasa kui pead paratamatult ühe "pereliikme" loovutama. Väga kena coupe küll, nagu eelnevalt juba korduvalt õeldud ole. Ainult need talverattad ei meeldi mulle. :D Nagu lugesin on võimalik meeldivaks üllatuseks 2,6le väga edukalt ka püsika peale lisada. Sobib. Tühikäik mul ka sel 2,6ga korrast ära, seni olen pigistanud külmalt sõitu alustades esimesed 2min ühe silma kinni veel. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.04.13 20:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Sisukas teema mida hea lugeda. Tunnen kaasa kui pead paratamatult ühe "pereliikme" loovutama. Väga kena coupe küll, nagu eelnevalt juba korduvalt õeldud ole. Ainult need talverattad ei meeldi mulle. :D Nagu lugesin on võimalik meeldivaks üllatuseks 2,6le väga edukalt ka püsika peale lisada. Sobib. Tühikäik mul ka sel 2,6ga korrast ära, seni olen pigistanud külmalt sõitu alustades esimesed 2min ühe silma kinni veel. ;)

Püsika saab peale väga eduliselt, tõeliselt hea lisa on, nagu ka eesmine käetugi. Eks natuke kurb on alati, aga ega auto siis veel müüdud pole, võibolla müün järgmise talveni, ega väga kiiret pole, see selline nišši auto vist, peab lihtsalt ootama. Vaatasin, et saksas hinnad ikka siga kõrged sellistel.
Plaanitav B5 on muidugi parem auto, selles pole kahtlust, aga coupe palju huvitavam.

BTW, tead kui mugavad on need 15" rattad praegu Tartu tänavatel:cool:


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 01.04.13 20:38 Tsiteeri


Kui müüa ei raatsi ja vaja kuuti siis vb ostab uue kolmandana tavaari vedamiseks. (Q5?:D)

Suveks tahaks küll püsika peale saada, aga vat pole inimene kes seda ise otsast lõpuni ära teeb. Samas eelmine projekt ikka veel isegi "pooleli" sügisest - LCD ga kellaplokk. Juhtkangil "reset" ei tööta. Aga see selleks taas jälle...

BTW, mul B5`el ka 15" all ja ei tahaks mugavuse poolest küll 17" suverattaid alla keerata:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.04.13 20:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
...uue kolmandana tavaari vedamiseks. (Q5?:D)


Q5? Ei, ei, Lexuski juba natuke üle võlli:D


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 16.04.13 19:52 Tsiteeri


Suverattad nüüd autol all, ega väga ei taha välimuse mõttes neid talvekaid kunagi tagasi panna, nii palju velg mõjutab, eks vaatab sügisel, kui äkki auto veel enda käes, siis äkki lähevad 15tollised koos rehvidega müüki ja tuleb 17 tolli naast.
Makk otsustas ka mingi päev töötava mootoriga pööretest sõltuvalt vilistama hakata, kohendasin taga juhtmeid, ju oli miskit halvasti, nüüd praktiliselt korras, kuigi kui hääl täiesti maha keerata, siis kohapeal kõrgetel pööretel ikka saab aru, kui makk sisse ja välja lülitada, aga see enam ei sega.

Sai autole väike parenduskuur tehtud, taga stangel olid mingi sügavad kriimud sees, seega sai see ülevärvi, sealt sujuvalt hakkas häirima mingi irdunud laki tükk tagatiival, seega sai seegi uue värvi ning viimaks oli mingi paari cm mõra juhi ukse lingi juures värvil sees, sai seega ka see likvideeritud ning uuesti värvitud (imelikul kombel ei olnud seal pahtlit, mis mõranes, mida algul kahtlustasin, vaid keegi oli lihtsalt nii palju kordi ühte kohta värvinud, et kiht lõpuks nii paks ja ikka alusest lõpuks lahti lõi, mis iganes, nüüd korras). Mõlgieemaldajatel sai lastud ka teiselt tagatiivalt üks mõlk eemaldada, ei tea kust see tulnud oli, uksega mitte, sest värv oli kahjustamata, ilmselt lapsed mul mingi puust asjaga ja mitte just nõrgalt sinna löönud, sest seal plekk ikka eriti tugev:P Ühesõnaga üle pika aja ühe mitte tuttava tegijaga nii rahul, super töö, mitte midagi pole mõlgi kohas näha. Kõik kokku siis läks uuenduskuur maksma päris kenakese kopika, kes on lasknud värvida, teab. Sellega seoses said ka küljed ja tagaots poleeritud, nüüd peaks ka katuse ja kapoti ära poleerima, talvine haripesu on omad jäljed jätnud.
Vahetasin ka meelelahutuseks (jah, imelik meelelahutus, ma tean) selle mootori sisselaske õhu temp anduri (IAT) uue vastu, üllatus üllatus, midagi ei muutunud, seega läks pistik jälle tühikäigumootori tagant ära ja pöörded stabiilselt 1000 peal, kliimaga 900 peal umbes.
Auto siis tänas mind päeva lõpuks tehtud investeeringute eest ning otsustas kostitada TAAS mõnetise kardaanipuki lauluga, aitäh auto, tõid mulle jälle paar halli karva juurde. Homme siis viin jälle asja töökotta, lasen lihtsalt profülaktika mõttes puki alla mingid paksemad seibid panna ja ca 5-10 mm alla poole tuua näiteks, vaatame, mis saab, tundub välimuse järgi, nagu oleks eelmine omanik siiski nende puki kinnitustega midagi teinud, siinkohal ka üks küsimus asjatundjatele või teistele analoogse quattro omanikele, et kui kaugel on kardaani tsenter kardaanitunneli laest puki kohas? Äkki mul see vale?


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 16.04.13 20:05 Tsiteeri


Vilin on tingitud rca maandusest, lisa sinna lisamaandus ja asi korras


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 16.04.13 20:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Vilin on tingitud rca maandusest, lisa sinna lisamaandus ja asi korras

Selge, selle saan ise lähipäevil ära proovida, praegu tuleb maandus (kere) ainult makist RCAdele. Tänan!


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 16.04.13 20:24 Tsiteeri


Kuramus, sa oled neid pukke nii palju vahetanud ,et ma ei julgegi ise pukki vahetama hakata. Äkki ikkagi on asi käigukastis(torsenis), kardaani otstes või difris. No see pole võimalik, et pool tosinat x vahetad ja ikka viliseb.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaažiseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 16.04.13 20:27 Tsiteeri


Ei tea jah, peab kokku saama ja enda kõrvaga seda kuulama. Maru uskumatu tundub.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 17.04.13 06:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Kuramus, sa oled neid pukke nii palju vahetanud ,et ma ei julgegi ise pukki vahetama hakata. Äkki ikkagi on asi käigukastis(torsenis), kardaani otstes või difris. No see pole võimalik, et pool tosinat x vahetad ja ikka viliseb.

Kuna pukile breakcleaneri laskmisega on proovitud, et jääb vait ning spets vahendiga kuulatud, et tuleb pukist ja kindlasti mitte mujalt ning puki vahetusega on mõneks ajaks muutus olnud, eriti pikalt oli korras peale viimast vahetust, siis vast ikka on asi pukis. Kusjuures kui varem oli heli külmalt, siis nüüd ei ole peale viimast vahetust külmalt midagi olnud, oli eile soojalt, täna jälle kogu hommikune teekond vaikus, peab olema pukis, sest mida muud puki vahetusega veel muudetakse, võteakse kardaan otsest lahti, ristist lahti ja pannakse uus pukk, siis asi kokku tagasi, ei mõjutata miskit muud. Kasti padjad vahetatud, lasin ka veel üle vaadata eraldi, et ega sealt miski ei loksu, öeldi, et kõik tihe. Öeldakse küll, et rohkem ei anta, kui kanda jõuad, aga minu kannatus hakkab küll kohati katkema. Täna siis saab 5-10mm pukki alla poole toodud, siiski võimalik, et miskit kardaanipuki kerepoolse kinnitusega jebitud kunagi, ei näe need keevitused orikad välja seal, võibolla oli esialgne pukk mitte originaal, kuigi nägi väga selle moodi välja. Eks näis.

Keven, kas sa loodad, et siis teeb asi häält, kui remonti viia või kellelegi kuulata tahad lasta, vait kui sukk:P Aga heli on nagu kontsert, erinevad tonaalsused, järsult vahetab tonaalsust, kõrged toonid, ei sõltu käigust ega veojõust (siduri võid alla vajutada täiesti), ainult kiirusest ja seda ka kuidas kunagi, kui varem oli 40 pealt umbes, siis nüüd pigem 60 pealt.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 17.04.13 15:47 Tsiteeri


Kurat, mul on alates 90'st selline häiriv vilin. Aga ilmselt on mul siiski torsen omadega läbi, eks kui käiguast saab vahetatud kui auto koos saab teada. Muidu mis firma toodangust sul pukid all käinud on ja kas kõik on olnud originaalis bmw omad?


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaažiseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 17.04.13 16:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Kurat, mul on alates 90'st selline häiriv vilin. Aga ilmselt on mul siiski torsen omadega läbi, eks kui käiguast saab vahetatud kui auto koos saab teada. Muidu mis firma toodangust sul pukid all käinud on ja kas kõik on olnud originaalis bmw omad?

Kõik originaalis bmw omad, ühel sai laagriks pandud ka üks eraldi ostetav laager, mis pidi selliseks rakenduseks liigagi hea olema, kuid ikka ei midagi.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  17  18  19  20  21  22
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 22]
[PHP: 22.9% - SQL: 77.1%]