Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  15  16  17  18  19  ..  22
Autor:
Pealkiri: Audi Coupe 2,6q - 1995 - audi_a4_v6 (Vastuseid: 540 | Vaatamisi: 82690)
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 21.10.12 17:44 Tsiteeri


Hehee, tore vaadata oma eelmist liikurit. :D
Jõudu ja jaksu temaga. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lorenzo
klubiliige



Registreerunud 05.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B7 avant quattro, 2x 82' Ford Capri

postitati 21.10.12 18:03 Tsiteeri


Reguleervarraste sarniiri osa taastamine maksis minul Elvas mõni nädal tagasi kokku 30 euri. Esialgu näpu vahel tundusid päris head tihedad, eks aeg näitab kaua kestavad.
Poolraam sobib ilmselt iga B kere quattro oma, ma tegin endale B3 esiveolise omast uue, samas kõrval vedeles ka B2 esimene, kõigil kinnitused identselt samad, ainult üks käigukasti padja kronsa oli B3 omal puudu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 21.10.12 18:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lorenzo
Reguleervarraste sarniiri osa taastamine maksis minul Elvas mõni nädal tagasi kokku 30 euri. Esialgu näpu vahel tundusid päris head tihedad, eks aeg näitab kaua kestavad.
Poolraam sobib ilmselt iga B kere quattro oma, ma tegin endale B3 esiveolise omast uue, samas kõrval vedeles ka B2 esimene, kõigil kinnitused identselt samad, ainult üks käigukasti padja kronsa oli B3 omal puudu.

Väärt info, tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 22.10.12 16:15 Tsiteeri


Täna otsustas üks Rover naisterahva eestvedamisel ninaga minu coupe kundepoolset tagatiiba kribada, ilmusin parklas liiga vaikselt tema kõrvale, ta ei vaadanud uuesti, et koht kõrval pole enam tühi ning keeras ninaga sisse.
Värvimist vajab tiib, velg ning ka see uus liist, mis kuu-kaks tagasi külge läks. Selle auto kere on aga nii heas korras, et kui paljude teiste vanade autodega on kasuks, kui kindlustusega auto paremaks saab, siis sellega seda lugu pole, midagi paremaks ei saa üldiselt muutuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 31.10.12 17:53 Tsiteeri


Kuna vahepeal oli ilm selline.....

http://static3.album.ee/files/1097/85/large_27446253_Uc5R.jpg

...siis sai probleemide ennetamiseks hangitud see....


http://static3.album.ee/files/1097/85/large_27446251_2AjJ.jpg

Vana aku oli teeninud juba 8 aastat ning sai eelmine talv ka korra-kaks läbi külmuda kui ma õigesti mäletan.
Vahepeal olen veel jamanud vahepukiga, kaks korda seda e34 pukki vahetanud ja arvamuses, et kogu partii on praak, sai laager seal veel kolmandat korda vahetatud eraldi korraliku laagripoest ostetud laagri vastu, jäi küll vaiksemaks, aga kadunud ei ole. Hääl tuleb kindlalt sealt, kaob laagri soojenedes ära, kuulasime remondikohas tõstukil ka spets riistaga, no tuleb sealt, aga milles jama on ma ei tea. Mul kohe ei lähe vigade likvideerimine lihtsalt, absoluutselt kõigi esmalt elementaarsete vigadena tunduvate asjadega on ikka korralikku jama saanud. oskab keegi probleemile lahendust pakkuda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 31.10.12 18:36 Tsiteeri


Lärmakam summutijooks on üks lahendus. Imelik et siuke probleem, vahepukk end valesti ei hoia?


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 31.10.12 19:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Lärmakam summutijooks on üks lahendus. Imelik et siuke probleem, vahepukk end valesti ei hoia?

Ka summuti lõriseb natukene, ma ju kuulen, aga lähen remondikohta ja seal öeldakse, et kõik korras, nagu ikka:P Seda, kas vahepukk ennast valesti hoiab või mitte, ma ei tea, miskit ei vibreeri ega muud sellist, aga ju peab miskit asendiga seotud probleem olema jah, sest originaaliga seda ei olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 31.10.12 20:55 Tsiteeri


Mis tagatiiva kriipimisest saanud on? Kas värvitud või ootel?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 31.10.12 21:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Mis tagatiiva kriipimisest saanud on? Kas värvitud või ootel?

Ootel, pole väga kiiret, sõbralt pakkumine võetud ja saadetud, nüüd IFi poolselt tegijalt ka ja eks nad siis otsustavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
commodore
huviline

Avatar


Registreerunud 26.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Quattro, C6 quattro, Passat B8 4motion 280hp

postitati 31.10.12 21:27 Tsiteeri


Küsimus vahepuki kohta. Kas iga e34 tüübi oma sobib või on mingi erinevus?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.11.12 07:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: commodore
Küsimus vahepuki kohta. Kas iga e34 tüübi oma sobib või on mingi erinevus?

No vot ei julgegi sulle enam vastata, et kas sobib, mina võtsin 525 oma, kas nad üldse e34 puhul erinevad, vist mitte, aga iseenesest minul alguses kestis paar kuud, kujult justkui täpselt sama, isegi kinnitused, jahedamate ilmadega hakkas aga märku andma (ilmade soojenedes oli kõik jälle korras) ja lõpuks ulus kõrge katkendliku hääle ja muutuva tonaalsusega väga konkreetsetel kiirustel ja järsult kaob ära, kui kiirus muutub, nii ka praegu, lihtsalt vaiksemalt, aga välja on ikka siga hästi kuulda, sisse natuke vaiksemalt. Kusjuures ei sõltu sellest, mis pööretel mootor on ja praktiliselt mitte ka sellest, kui sidur alla vajutada, teinekord lihtsalt auto pidurdudes natuke muutub heli tonaalsus, ühesõnaga väga imelik heli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kulufield
huviline

Avatar


Registreerunud 30.04.06
Asukoht: Klooga/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1998a 1,8 , Toyota avensis 2007

postitati 01.11.12 10:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Kuna vahepeal oli ilm selline.....
Vana aku oli teeninud juba 8 aastat ning sai eelmine talv ka korra-kaks läbi külmuda kui ma õigesti mäletan.
Vahepeal olen veel jamanud vahepukiga, kaks korda seda e34 pukki vahetanud ja arvamuses, et kogu partii on praak, sai laager seal veel kolmandat korda vahetatud eraldi korraliku laagripoest ostetud laagri vastu, jäi küll vaiksemaks, aga kadunud ei ole. Hääl tuleb kindlalt sealt, kaob laagri soojenedes ära, kuulasime remondikohas tõstukil ka spets riistaga, no tuleb sealt, aga milles jama on ma ei tea. Mul kohe ei lähe vigade likvideerimine lihtsalt, absoluutselt kõigi esmalt elementaarsete vigadena tunduvate asjadega on ikka korralikku jama saanud. oskab keegi probleemile lahendust pakkuda?


Eks pead nüüd resettima ja lootma, et akuvahetus aitab pöörete probleemile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 01.11.12 13:12 Tsiteeri


Mis firma toodangult pukk pärit on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.11.12 14:51 Tsiteeri


Kiku: Oli vist swag ja viimasena lisatud laager FAQ.


kulufield: Resetitud arvutiga, ei aita, seega võtan millalgi teekonna elektriku juurde, äkki hoopis miskit generaator annab valet pinget või polegi asi üldse selles, eks siis saan targemaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 10.11.12 16:38 Tsiteeri


Autol nüüdseks tagatiib värvitud, velg ka. If kindlustus nõustus asja tegema mu sõbra juures, kes värvis kogu detaili üle, eemaldas ka liistu ja värvis selle alt ning ka liistu ise, viimaks poleeris terve külje ehk siis asi sai korralikult:cool:
Hangitud sai selleks talveks ka naastrehvi komplekt, praktiliselt uued (muster 9-10mm) Goodyear UltraGrip Extreme, 195/65 R15, seega lähevad originaal 15" valuvelgedele, saab masina talveks natuke pehmemaks.
Üks sügisene klõps ka veel räägitust:

http://static3.album.ee/files/1099/44/large_27486177_pxcE.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 10.11.12 17:55 Tsiteeri


Ma mõtlesin see aasta ära proovida siiski Goodyear UG Ice Artic+'i. Vaatame siis kas kas on nii kõvad rehvid nagu nad räägivad. Miks Nokiani kasuks ei otsustanud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 10.11.12 22:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Ma mõtlesin see aasta ära proovida siiski Goodyear UG Ice Artic+'i. Vaatame siis kas kas on nii kõvad rehvid nagu nad räägivad. Miks Nokiani kasuks ei otsustanud?

Teisel autol on nokian Hakka 4, lärmavad nagu kuradid, see GY peaks olema naastrehvide seas üks vaiksemaid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 11.11.12 21:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Teisel autol on nokian Hakka 4, lärmavad nagu kuradid, see GY peaks olema naastrehvide seas üks vaiksemaid.

Las lärmavad. :) Peaasi, et pidama saab. Mul muu kogemus kui GY UG500 puudub, aga need olid küll halvad. Samas on aeg ka edasi liikunud. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 12.11.12 07:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Teisel autol on nokian Hakka 4, lärmavad nagu kuradid, see GY peaks olema naastrehvide seas üks vaiksemaid.

Las lärmavad. :) Peaasi, et pidama saab. Mul muu kogemus kui GY UG500 puudub, aga need olid küll halvad. Samas on aeg ka edasi liikunud. ;)

Eks see pidamine ole talverehvi juures ju tegelt peamine jah. Minu valitud GY on testides oma omadustelt jääl ja lumel olnud ikka esi paremike seas, ette on heidetud vaid omadusi kuival ja märjal asfaldil, see aga mind ei koti eriti, pole mul kunagi olnud mingit olukorda kuival või märjal asfaldil, küll aga jääl ja lumel on mõnikord südame kiiremini käima võtnud:P Teisel autol aga on 180+ kw, tagavedu ja aut kast ning selle auto hoolde usaldan ma oma naise ja lapsed, seega seal peab olema väga turvaline.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 11.12.12 16:14 Tsiteeri


Mõni pildike talvisest konditsioonist ka:

http://static1.album.ee/files/1103/19/large_27579995_j5UW.jpg
Rehvid on väga hea pidamisega ja sõita mõnusalt pehme, vaiksemad ka, kui Hakkapelliita 4.

http://static1.album.ee/files/1103/19/large_27579993_QFRI.jpg
Audi Coupel on IMO väga äge tagatuli, seda eriti just pimedas. Need topelt pirnid ja see raam jms tekitab huvitava koosluse, segi just millegi muuga ei aja:)

http://static1.album.ee/files/1103/19/large_27579991_7BZz.jpg

Varsti täitumas autol 300tuh km, aga jah varsti, mitte veel päris:

http://static1.album.ee/files/1103/19/large_27579989_CUMG.jpg

Ma muidu ikka selle kardaanitugilaagriga hädas, tehtud kõik võimalik ja ikka vilistab mingitel madalatel kiirustel. Kuhu soovitate muidu Tartus veel minna, MT Autohoolduses käin muidu, käin ka edaspidi, aga nad on seda asja juba mitu korda lahti võtnud, paar viimast korda ka suht koht nende oma kuludega (ses mõttes respect, et kui korda ei saa, siis raha ka ei võta, kuigi tihti ei pruugi nende süügi olla), nüüd sooviks kellegi arvamust veel. Kaks korda pukki vahetatud, lisaks veel viimane kord ka laager eraldi vahetatud ja päris viimane kord ka laagrit eraldi määritud, aga ikka ulub. Mis kohta Tartus soovitate, kes võiks mind aidata?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 11.12.12 19:11 Tsiteeri


Kindel, et käigukasti torsen ei unda või hoopis differ?


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 11.12.12 19:14 Tsiteeri


Kuidagi ulme tundub tõesti see probleem olema


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 11.12.12 20:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Kindel, et käigukasti torsen ei unda või hoopis differ?


MT Autohoolduses tõsteti masin üles ja lasti rattad käima, kogu saal kajas teatud kiirusel, kui aga sellele laagrile break cleanerit lasta, siis jäi hetkeks vait. Samuti oli selle kuulamisaparaadiga kuulates nende sõnul heli selgelt sealt. Muidu kastis ja diffris õlid kuskil suve alguses vahetatud, aga see selleks, see ei loe midagi. Huvitav, et suurematel kiirustel ok, aga mingi 20-40 km/h külmalt häälitseb.

Esisilla parema poole lasin ka veel korra pulkadeks võtta, aga ühtegi lõtku kuskil pesas ega mujal ei leitud, kas on võimalik, et vedru kuidagi väsinud vms, et ei suuda seda tugilaagrit seal korralikult paigal hoida. MT Autohooldus pani ka tähele seda, mida minagi, et autot tõstes kostub parempoolsest vedrust nagu mingi naks, allalastes tavaliselt ka, isegi siis, kui vedru otsad kenasti omal kohal ja häält ei tohiks tulla, täiesti müstika:o
Aga on sul Kristjan või Keven äkki ideid, kuidas midagi kontrollida või kelle juurde kontrolli minna Tartus?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 11.12.12 21:05 Tsiteeri


Kas käigukasti ja diffri padjad pole ära vajunud, et hoiab kardaani imelikult ehk? Kuigi tugilaagrile nii ei tohiks mõjuda miski neist. Ja kas kardaan jookseb täiesti sirgelt või tekib vahepuki juures mingi nurk sisse? Tegelt see ei tohiks see midagi segada, aga imelik probleem sul. Mina vist alustaks sellest, et prooviks vahepukki langetada kere suhtes natukene(seibid vms).


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 11.12.12 21:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Kas käigukasti ja diffri padjad pole ära vajunud, et hoiab kardaani imelikult ehk? Kuigi tugilaagrile nii ei tohiks mõjuda miski neist. Ja kas kardaan jookseb täiesti sirgelt või tekib vahepuki juures mingi nurk sisse? Tegelt see ei tohiks see midagi segada, aga imelik probleem sul. Mina vist alustaks sellest, et prooviks vahepukki langetada kere suhtes natukene(seibid vms).

Käigukasti ja diffri padjad on uued, neis vast viga pole, ka vana pukiga polnud probleemi. Peaks vast jah hakkama puki alla seibe panema ja vaatama, kas kuskil maal kaob heli ära, aga jällegi, kus seda Tartus teha, ma ise ei viitsi sellega kodus mässama hakata, pole kanalit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  15  16  17  18  19  ..  22
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 27.0% - SQL: 73.0%]