Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  15  16  17  18  19  ..  27
Autor:
Pealkiri: Üritame koos foorumit paremaks muuta ja avaldame arvamust (Vastuseid: 662 | Vaatamisi: 130960)
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 28.08.13 06:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: Nihhuja
Autode müügiteema all võiks olla diislid ja bensiini autod eraldi, saaks palju palju kiiremini endale sobiv välja valida.



Äkki siis teeks juba alateema värvi, käigukasti, veoskeemi jne järgi? Ärme ajuvabaks ka muutu. ;) Kui on soov autot otsida, siis ei tohiks olla see selline üle m*nni tegutsemine, vaid põhjalik ja erinevate kuulutuste läbilappamine. Peabki aega võtma.
Üldiselt, kes soovib vinguda, leiab selleks alati põhjuse.



Inimene ju ei soovinud, et oleks eraldi käigukastid ja värvid jne, tõesti miks mitte bensukad ja diislid eraldi olla. Mõni ei taha diislitest kuuldagi, mõni vastupidi. Lihtsustaks otsingut igaljuhul. See ei ole ju teab mis raske 2 erikütuse tarbijat lahku lüüa!




Ei tea kas juba on see läbi siit teemast käinud, aga varuosade all võiks olla küll 2 eraldi alateemat, et varuosad diislitele ja varuosad bensukatele ( või siis vähemalt varuosad, mis on pärit diislilt ja mis bensukalt). Jääks see pidev kammimine ära, saaks otsida kohe õige rubriigi alt. ( Mis puudutab siis spetsiifilist varuosa, mis bensukale ntx ei sobi). Ja lahter, mis sobib kõigile ( keredetailid jms). Kui just kirjuks ei lähe muidugi :)
Aga lihtsalt jah, neid varuosade teemasi on siin nii palju ja jube halb on neid läbisegi kammida ning tihti ei ole juures, kas on bensukas või diisel.

See lihtsalt siis üks arvamus, muud ei midagi. Lõugama pole mõtet hakata ja asja üle illustreerima :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 28.08.13 06:48 Tsiteeri


Selle värvide jms postituse mõte oli ilmselt selles, et nii nagu ei taha mõni diisli omanik kuulda bensukast või ka vastuypidi, ei taha mõni automaadi omanik kuulda manuaalist, seega tuleks ka need lahku lüüa ja tegelikult on ka sedaan ja universaalkere väga erinevad. Enda seisukohalt ei ostaks ma vist pea mitte kunagi hõbedast või punast värvi autot, seega oleks hea, kui saaks ikka värvi järgi ka jagada, mõni aga ei pea esiveolist audit üldse mõtekaks jne jne, ei saa asju ainult enda mätta otsast vaadata, või noh saab ikka, aga AC ei taha ilmselgelt selliseid muudatusi sisse viia.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 28.08.13 06:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Selle värvide jms postituse mõte oli ilmselt selles, et nii nagu ei taha mõni diisli omanik kuulda bensukast või ka vastuypidi, ei taha mõni automaadi omanik kuulda manuaalist, seega tuleks ka need lahku lüüa ja tegelikult on ka sedaan ja universaalkere väga erinevad. Enda seisukohalt ei ostaks ma vist pea mitte kunagi hõbedast või punast värvi autot, seega oleks hea, kui saaks ikka värvi järgi ka jagada, mõni aga ei pea esiveolist audit üldse mõtekaks jne jne, ei saa asju ainult enda mätta otsast vaadata, või noh saab ikka, aga AC ei taha ilmselgelt selliseid muudatusi sisse viia.



No üldjuhul ikka müüakse kas diislit või bensukat, pole vahet mis kast või värv neil on, kui keegi otsustab diisli kasuks, siis saaks ta otsida diisli rubriigi alt omale sobiva, olgu siis manuaal või automaat, q või esivedu. Ehk siis ei pea klõpsima neid pealkirju läbi pidevalt, kui ei ole märgitud pealkirjas, mis kütusekulutajaga tegu on. Ei oleks ju raske neid eri kütusega liike lahku lüüa?! Ei peakski olema ju eraldi kaste ja vedu jm välja toodud, vaid lihtsalt diisel autod ja bensiini mootoriga autod eraldi.
Aga selleks ju see teema siin on, et kõik saaks avaldada arvamust :) Kui keegi ei avalda, siis ei saa ju midagi muuta ka kuhugi poole :) Lõppsõna jääb ju enivei AC -le endale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 28.08.13 07:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Helina

No üldjuhul ikka müüakse kas diislit või bensukat, pole vahet mis kast või värv neil on, kui keegi otsustab diisli kasuks, siis saaks ta otsida diisli rubriigi alt omale sobiva, olgu siis manuaal või automaat, q või esivedu. Ehk siis ei pea klõpsima neid pealkirju läbi pidevalt, kui ei ole märgitud pealkirjas, mis kütusekulutajaga tegu on. Ei oleks ju raske neid eri kütusega liike lahku lüüa?! Ei peakski olema ju eraldi kaste ja vedu jm välja toodud, vaid lihtsalt diisel autod ja bensiini mootoriga autod eraldi.
Aga selleks ju see teema siin on, et kõik saaks avaldada arvamust :) Kui keegi ei avalda, siis ei saa ju midagi muuta ka kuhugi poole :) Lõppsõna jääb ju enivei AC -le endale.

Aga need ongi ju need erinevad "mättad", sina arvad nii, mina aga arvan võibolla, et ei ole vahet, kas on diisel või bensiin (sinu sõna "üldjuhul" on siin vist demagoogia või on sul mingid uuringu tulemused otsingutel eelistuste kohta), peaasi, et oleks automaatkastiga ja siis on ikka jube nõme, kui pean igale poole klõpsima, kui ei ole kastitüüp pealkirjas mainitud. Usun, et ka sinu maitse võib tulevikus muutuda:cool: Päris hea lahendus on auto24-l, mulle meeldib, aga selle kohta on ka AC oma vastuse andnud ja neil on selleks õigus.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 28.08.13 07:17 Tsiteeri


See on siin minu arvamus ja ma ei esinda sellega mingil moel AC Meeskonna ja Moderaatorite üldarvamust!

Leian, et see "Turg" jaotamise teema on ennast ammendanud! Tegemist on foorumiga mitte müügiportaaliga. Kes ikka tõsiselt midagi osta soovib, see saab ka hakkama! Siia foorumisse ei teki päevas 100 või 1000 uut auto müügikuulutust, mida on nii raske läbi silmadega käiata ja vajadusel siis meeldivama mudeli koosluse kohal see klõps ära teha. Ei teki mul endal ka mobiiltelefonis ja läbi EDGE ühenduse selle "klõpsatuse" vastu hirmu, kuna kasutan foorumi lugemiseks väga palju ka kehva leviga füüsilisi lokatsioone. Ootan 1 sec asemel 3 sec - no ja siis...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 28.08.13 07:24 Tsiteeri


Ei ole mõtet eraldi mingeid liigitusi bensukate ja diislite või manuaalide ja automaatide vms jaoks. Kõige lihtsam oleks kokku leppida mingi kindel pealkirja formaat, kus kirjas: mudel, aasta, mootor (kütus, maht, kw), kast, fwd/awd ja keretüüp. Siis saaks kohe pealkirja alusel otsustada, kas see auto või varuosa langeb huvi pakkuvate hulka või mitte. Aga see lihtsalt minu nägemus.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 28.08.13 07:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Ei ole mõtet eraldi mingeid liigitusi bensukate ja diislite või manuaalide ja automaatide vms jaoks. Kõige lihtsam oleks kokku leppida mingi kindel pealkirja formaat, kus kirjas: mudel, aasta, mootor (kütus, maht, kw), kast, fwd/awd ja keretüüp. Siis saaks kohe pealkirja alusel otsustada, kas see auto või varuosa langeb huvi pakkuvate hulka või mitte. Aga see lihtsalt minu nägemus.



Just, kasvõi pealkiri võiks sisaldada niipalju infot, et otsitud varuosa vms kiiresti leida.

On neid varuosade kuulutusi küll, kus on pealkiri, et mis auto on ala "A6 varuosadeks", aga tutvustuses pole ka kirjas, mis kütusega, mis mootoriga, mis aasta, kuigi need peaks ju ometi kohustuslikud olema. Mugavamaks ja kiiremaks otsimiseks endale sobiva asja leidmiseks oleks just korrektse info olemasolu pealkirjas!

Olen ise kogenud ühte sellist kuulutust, kus oli mul vaja osta varuosa, kuid ei olnud kirjas, mis aasta autolt pärineb ja kas on bensiini mootorilt või diislilt, küsisin siis u2u kaudu, et mis aasta autolt pärineb, vastus oli, mis vahet sel on? No kuulge, ikka on küll vahe. Kõik diisli varuosad ei sobi bensukale, 2007 aasta auto osad ei sobi 1999 aasta autole jne jnejne.
Ehk siis kohustuslikuks kõigile korrektne pealkiri. Vähemalt varuosade all võiks ju olla :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 28.08.13 07:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Helina
Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Ei ole mõtet eraldi mingeid liigitusi bensukate ja diislite või manuaalide ja automaatide vms jaoks. Kõige lihtsam oleks kokku leppida mingi kindel pealkirja formaat, kus kirjas: mudel, aasta, mootor (kütus, maht, kw), kast, fwd/awd ja keretüüp. Siis saaks kohe pealkirja alusel otsustada, kas see auto või varuosa langeb huvi pakkuvate hulka või mitte. Aga see lihtsalt minu nägemus.



Just, kasvõi pealkiri võiks sisaldada niipalju infot, et otsitud varuosa vms kiiresti leida.

On neid varuosade kuulutusi küll, kus on pealkiri, et mis auto on ala "A6 varuosadeks", aga tutvustuses pole ka kirjas, mis kütusega, mis mootoriga, mis aasta, kuigi need peaks ju ometi kohustuslikud olema. Mugavamaks ja kiiremaks otsimiseks endale sobiva asja leidmiseks oleks just korrektse info olemasolu pealkirjas!...

Ma ka sellega täiesti nõus, see on hea idee.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 28.08.13 08:00 Tsiteeri


Ja tegelikult võiks olla mingi LIMIIT varuosade all ühes kuulutuses. Tihtipeale müüakse rohkem kui 4 autot varuosadeks korraga ja nendest on kõik erinevad ja erinevate mootorite, kütustega jne A4/A6/A8 siis 80B4 jnejne. Ma saan aru, et tore on kui kõik on 1 kuulutuse all, aga paljud kasutavad seda pahatahtlikult ära ja teevad LISA kuulutusi samadest autodest ( lihtsalt kuulutuse vormindavad vähe teistpidi ringi, et ei näeks ka samasugune välja), olles ühes kuulutuses märkinud ära, et see ja see on müüdud, teises kuulutuses on alles. Siis kui see inimene tahabki teha oma müügikuulutusi, siis tehku korrektselt ja ühekordselt! Muidu jääb palju müügikorra võimalusi kätte ja kasutataksegi topeltkuulutuste jaoks ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.08.13 08:15 Tsiteeri


Ma müün alati ühele margile kuuluvaid juppe ühe kuulutuse all, niikuinii spetsiifilisemaid asju peab otsinguga otsima ja kui müüja pole viitsinud lahti kirjutada, mida ta müüb, siis jääbki müüma. See foorum on siin üks väheseid, kus müügiteemad on natuke ära peidetud. Teiste klubide foorumis vajutades nuppu viimased teemad peale ostumüügi midagi ei olegi. Küll sooviks et otsing lubaks otsida ka lühikesi väljendeid nagu näiteks V8.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.08.13 08:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aixx
Küll sooviks et otsing lubaks otsida ka lühikesi väljendeid nagu näiteks V8.

See võimalus on tegelikult olemas, lisainfot saab siia klikkides.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 28.08.13 08:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aixx
Ma müün alati ühele margile kuuluvaid juppe ühe kuulutuse all, niikuinii spetsiifilisemaid asju peab otsinguga otsima ja kui müüja pole viitsinud lahti kirjutada, mida ta müüb, siis jääbki müüma. See foorum on siin üks väheseid, kus müügiteemad on natuke ära peidetud. Teiste klubide foorumis vajutades nuppu viimased teemad peale ostumüügi midagi ei olegi. Küll sooviks et otsing lubaks otsida ka lühikesi väljendeid nagu näiteks V8.




Sellessuhtes et kui inimene suudab müüa oma asju korrektselt, kus on kenasti eraldi välja toodud auto mark ja mudel, mootor ja kütus ning siis varuosade loetelu antud autolt, on igati ok ja hea sellist kuulutust sirvida ja endale vajaminev asi ka leida.
Jube tüütu on segapudrust midagi otsida/leida, veel enam, kui kuulutusi on mitu ja kus ühes on märgitud et müüdud, teises jälle olemas, ning kui küsid siis inimeselt, ütleb et pole. Muidugi, tal endal ka juba raske jälgida mida ära müünd ja mida pole, kui sul sada kuulutust ühe sama asja peale on. Ja olgem ausad, nii müüjana kui ostjana tahaks ju ikka, et kõik sujuks, mitte ei venitataks kummi edasi-tagasi. Minu arust pole üldse mõtet hoida mingeid selliseid kuulutusi üleval, mis on aastaid vanad, sest enamus asju ei ole ammu müügis ja paraku otsing just annab neid vanu ka nii palju hulka, millest tolku ei ole. Kui uuematel kuulutustel pandaks korrektsed andmed juba pealkirja ja sisu oleks kenasti vajaoleva infoga täidetud, leiaksid kindlasti inimesed omale kiiremini vajaolevad varuosad üles.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 28.08.13 08:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Selle värvide jms postituse mõte oli ilmselt selles, et nii nagu ei taha mõni diisli omanik kuulda bensukast või ka vastuypidi, ei taha mõni automaadi omanik kuulda manuaalist, seega tuleks ka need lahku lüüa ja tegelikult on ka sedaan ja universaalkere väga erinevad. Enda seisukohalt ei ostaks ma vist pea mitte kunagi hõbedast või punast värvi autot, seega oleks hea, kui saaks ikka värvi järgi ka jagada, mõni aga ei pea esiveolist audit üldse mõtekaks jne jne, ei saa asju ainult enda mätta otsast vaadata, või noh saab ikka, aga AC ei taha ilmselgelt selliseid muudatusi sisse viia.

Just, meil meeskonnaski mees, kes ei tahtnud varem kuulda ei diislist, automaadist ega universaalist (ja nelivedu polnud ka miski, milleta hakkama ei saaks), nüüd sõidab juba mitu aastat rõõmsalt diisel-allroadiga. :) Ei hakka niiviisi lahterdama, kes soovib, küll leiab endale vajaliku. Ja avardab ühtlasi oma silmaringi ning suurendab tolerantsust. Nooruse radikaalsus muide väheneb aastatega.

Tsitaat:
Algselt postitas: Helina
Ja tegelikult võiks olla mingi LIMIIT varuosade all ühes kuulutuses. Tihtipeale müüakse rohkem kui 4 autot varuosadeks korraga ja nendest on kõik erinevad ja erinevate mootorite, kütustega jne A4/A6/A8 siis 80B4 jnejne. Ma saan aru, et tore on kui kõik on 1 kuulutuse all, aga paljud kasutavad seda pahatahtlikult ära ja teevad LISA kuulutusi samadest autodest ( lihtsalt kuulutuse vormindavad vähe teistpidi ringi, et ei näeks ka samasugune välja), olles ühes kuulutuses märkinud ära, et see ja see on müüdud, teises kuulutuses on alles. Siis kui see inimene tahabki teha oma müügikuulutusi, siis tehku korrektselt ja ühekordselt! Muidu jääb palju müügikorra võimalusi kätte ja kasutataksegi topeltkuulutuste jaoks ära.

Aga siis kohe link siia! Selleks see teema ongi, et kasutajad saaksid moderaatoritel kahe silma vahele jäänud rikkumistest teavitada. Meil on limiit üldise aktiivsete kuulutuste arvu peale ja see on eesmärgiga foorumi turu osa elukutseliste müüjate jaoks vähematraktiivseks muuta. Kellelegi ei meeldi ju väga, kui pärast mõne müügimehe järjekordset kuulutuste uuendamist on rodus mitukümmend kuulutust? Samas pole me sellist vahendamist otseselt ka ära keelanud, kuigi on foorumeid, kus on ka seda tehtud. Meie turu alamfoorumi peamine eesmärk on ka siiski vahendada tehinguid nende vahel, kelle jaoks selline tegevus ei ole peamine sissetulekuallikas.

Muide, väga palju sodikuulutusi (peamiselt siiski vormistamisviisi, mitte müügiobjekti poolest) läheb moderaatorite tänuväärse töö tulemusena listist maha. Vahel tekib asemele samasugune (ja läheb uuesti maha), tihti aga tuleb asemele väga korrektselt vormistatu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 30.08.13 10:40 Tsiteeri


Sooviks ikkagi adekvaatset vastust, miks mu postitused kustutatakse??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 30.08.13 11:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Sooviks ikkagi adekvaatset vastust, miks mu postitused kustutatakse??


Sest ma olen erakordselt halvas tujus!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 30.08.13 11:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Sooviks ikkagi adekvaatset vastust, miks mu postitused kustutatakse??


Sest ma olen erakordselt halvas tujus!


Ei tujul pole viga midagi ;) lihtsalt keegi võiks kommenteerida. Hetkel jääb mulje, et piiratakse diskussiooni, mis leidis aset kasko teemas, kus ma ühele modele astusin vist varba peale. Tundub juba selline streetrace foorumi moodi koht olevat, et iga mees puhastab teemat, kuidas juhtub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 30.08.13 12:35 Tsiteeri


Mehed, kas teil pole elus ette tulnud, et kohati on lihtsam mõlemale vaidlejale kuul pähe lasta kui välja selgitama hakata, kummal rohkem õigus oli? Mina kasutan küll seda moodust ja toimib ideaalselt. Tõmmake tuure maha ja vaadake, mida veidi unisem pea teinekord kokku on kirjutanud. See "muuda" nupp foorumis pole selleks, et oma sõnu tagasi võtta!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 30.08.13 14:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Mehed, kas teil pole elus ette tulnud, et kohati on lihtsam mõlemale vaidlejale kuul pähe lasta kui välja selgitama hakata, kummal rohkem õigus oli? Mina kasutan küll seda moodust ja toimib ideaalselt. Tõmmake tuure maha ja vaadake, mida veidi unisem pea teinekord kokku on kirjutanud. See "muuda" nupp foorumis pole selleks, et oma sõnu tagasi võtta!


Lõime keskelt lihtsad liikmed ju postitusi kustutada ei saa, läksin ka seda teemat siis vaatama - pole ju mingit verevalamist. Üks Vedru tsitaat annab aimata, et mingi mõttevahetus on aset leidnud. Aga originaalpostitus on tõesti kadunud. See on olemuselt küllalt tagasihoidlik kirjutis, kas modereerimine sellistel puhkudel on tingimata vajalik üldse? Uuema moderaatori päästikusõrm on liiast hell? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fred2103
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 31.08.13 09:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Mehed, kas teil pole elus ette tulnud, et kohati on lihtsam mõlemale vaidlejale kuul pähe lasta kui välja selgitama hakata, kummal rohkem õigus oli? Mina kasutan küll seda moodust ja toimib ideaalselt. Tõmmake tuure maha ja vaadake, mida veidi unisem pea teinekord kokku on kirjutanud. See "muuda" nupp foorumis pole selleks, et oma sõnu tagasi võtta!


Lõime keskelt lihtsad liikmed ju postitusi kustutada ei saa, läksin ka seda teemat siis vaatama - pole ju mingit verevalamist. Üks Vedru tsitaat annab aimata, et mingi mõttevahetus on aset leidnud. Aga originaalpostitus on tõesti kadunud. See on olemuselt küllalt tagasihoidlik kirjutis, kas modereerimine sellistel puhkudel on tingimata vajalik üldse? Uuema moderaatori päästikusõrm on liiast hell? :D


Kogu selle kindlustuste ja kaskode teema lõpuks, ütlen nii palju, et mina olen kogu seda -Vedru- kaskoteemat kõrvalt näinud kogu see 9 kuud ja ei taha olla kindlasti see auto omanik kellega võiks sama asi juhtuda. Siinkohal reageeris moderaator ilmselt natuke rohkem kui üle. Loomulikult võib see juhtuda ka mistahes eesti kindlustus pakkujaga. Seda nüüd pahaks panna, et julges keegi klubist arvamust avaldada, Swedi kohta, kellega moderaatoril on ilmselt natuke lähedasem suhe kui meil, ei ole ka vist päris normaalne. Nagu Vedru ütles, siis kokkuvõte tuleb kogu selle saaga lõpus ja langetame siis otsuseid, kellele kuule pähe tulistada jne. Seni kaua kutsume foorumis koma ja punti vendi korrale, mitte ärme kustutame teistele võibolla vajalikku infot.

Tervitades


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 31.08.13 10:18 Tsiteeri


Seitsmese pakkumine on hetkel õige (see teine, mitte tema erakordselt halb tuju). Tegeleme juba sellega pisut kinnisemas osas edasi. Kaskoteema on uuesti avatud. Hoiduge palun isiklike sümpaatiate baasil vere laskmisest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 05.09.13 14:09 Tsiteeri


Pole just õigeim auk vist, aga küsin siiski.
Varuosade all oli kuulutus pealkirjaga: "M: Audi A8 Quattro 3.7 1997 varuosadeks".
Mõtlesin peale loengut helistada aga nüüd kuultutus kadunud.
Tõenäoliselt oli põhjuseks hinna puudumine.

Kasutajat ei mäleta, aga keegi hea mode viitsiks ps-i vihjata või numbri panna?


Edit: tänud neile, kes vastasid!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 05.09.13 14:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Pole just õigeim auk vist, aga küsin siiski.
Varuosade all oli kuulutus pealkirjaga: "M: Audi A8 Quattro 3.7 1997 varuosadeks".
Mõtlesin peale loengut helistada aga nüüd kuultutus kadunud.
Tõenäoliselt oli põhjuseks hinna puudumine.

Kasutajat ei mäleta, aga keegi hea mode viitsiks ps-i vihjata või numbri panna?


http://foorum.audiclub.ee/member.php?action=viewpro&member=andrew1


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 05.09.13 14:24 Tsiteeri


Üks väike mõte tuli pähe siin ükspäev uurides mingi toimunud ürituse kohta. Kui luuakse mingi ürituse järelkaja teema, siis oleks väga tore, kui teema algusesse lisataks ka esialgne ürituse korraldamise teema link. Tihtipeale seal rohkem infot kes, kus ja mis täpsemalt.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 10.09.13 09:41 Tsiteeri


Nii mitmetki teema pealkirjad muutunud asjalikumaks, pean silmas praegu just ostuabi alafoorumis mudelite pealkirju.

Audi C6 (Typ 4F, 2004–2011) (Lehekülgi: 1 2 3)
Audi C5 (Typ 4B, 1997–2004) (Lehekülgi: 1 2 .. 12)
Audi A4 B8 (2007-...) (Lehekülgi: 1 2 3)
A4/B5 (1994-2001) (Lehekülgi: 1 2 .. 13)

Esimestele ülal välja toodud pealkirjadele võik "Audi" ja tehasetähise "C5/C6" vahele pista ka mudelitunnuse A6, väldiks nii mõnegi vähe audi võõrama inimese algatatud uut teema A6 ostujahil.

B5 teema pealkiri võiks ka nõnda välja juba näha:
Audi A4 B5 (Type 8D2, 1994-2001) (Lehekülgi: 1 2 .. 13)

Hommikul kohe tähenärijaks, aga oleks viisamakam ja hea vaadata:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 10.09.13 10:24 Tsiteeri


Quattru, isegi kui pealkirju korrektsemaks muuta, leidub ikka isikuid, kes esimese välgatusena teeb teema, a'la plaan osta see vöi too, eks kergelt loll komme on, et iga huvipakkuva isendi kohta eraldi teema luuakse, vöiks kohe kindlas alateemas küsimuse esitada, vastata saab isikule, kelle kasutajanime esitatakse.

Loodaks, et pealkirjade parandus teistelegi meeltmööda on.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  15  16  17  18  19  ..  27
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 17.9% - SQL: 82.1%]