Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  15  16  17  18  19  ..  29
Autor:
Pealkiri: A4/S4 B5 (Typ 8D, 1994-2001) (Vastuseid: 700 | Vaatamisi: 190014)
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 12.01.12 16:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Vali vähe korralikum b4 või siis B5 keskmise motoga esiveduline (kas või 1.8 & 1.9D) manuaal. Kindlustuski tõsi juba odavam jne..

Miks just esiveoline? Esiveo ja neliveo ülalpidamiskulude vahe on nullilähedane suures plaanis.

Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Ärge seda unustage, et reeglina noore juhijaoks peab auto silmale ka ilu pakkuma, nii seest kui väljast.

Ma ei saa aru, mis selle B5 juures silmailu pakub... See on täiesti maitse asi, ma ei arva B5 välimusest üldse mitte midagi, täiesti keskmine, keskmise välimusega auto.



Just täpselt, et maitse asi. Kellele meeldib Omega, kellele B5 ja kellele üldse Škoda Favorit :P Minule nt meeldib B5 juures lai C-piilar, jätab sellise mõnusa jõulise mulje miskipärast :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 12.01.12 17:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Vali vähe korralikum b4 või siis B5 keskmise motoga esiveduline (kas või 1.8 & 1.9D) manuaal. Kindlustuski tõsi juba odavam jne..

Miks just esiveoline? Esiveo ja neliveo ülalpidamiskulude vahe on nullilähedane suures plaanis.

Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Ärge seda unustage, et reeglina noore juhijaoks peab auto silmale ka ilu pakkuma, nii seest kui väljast.

Ma ei saa aru, mis selle B5 juures silmailu pakub... See on täiesti maitse asi, ma ei arva B5 välimusest üldse mitte midagi, täiesti keskmine, keskmise välimusega auto.



Just täpselt, et maitse asi. Kellele meeldib Omega, kellele B5 ja kellele üldse Škoda Favorit :P Minule nt meeldib B5 juures lai C-piilar, jätab sellise mõnusa jõulise mulje miskipärast :)

Täpselt nii kuidas kellelegi meeltmööda on:D Üks kena B5 (ka tava versioon) on iga kell keskmisest ja hallist üle:D nagu enamus hoolitsetud siledad audid.
(samas ma ei mõista, endal on sul lisaks Omega-le ka lausa edev laia kerega b5 akna all! Kui õieti aru olen saanud.)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 12.01.12 17:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
(samas ma ei mõista, endal on sul lisaks Omega-le ka lausa edev laia kerega b5 akna all! Kui õieti aru olen saanud.)

On, aga seda ei ostnud ma välimuse pärast :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Mr.E
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Avant 1.8Tq, 83a. B2 Quattro

postitati 15.01.12 13:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Omega-l läks 2000a nii salong, disain, kui ka müraisolatsioon paremaks.
Tõsi ta on, eriti diiselmootori puhul on tegemist üsna uimase 1900kg autoga, aga chip teeb seda talutavamaks ning kõik sõidud saab ilusti sellega sõidetud...

A4-st rääkides:
Ma katsuks ikkagi quattro leida. 2500 EUR-i eest on valikus hetkeks 12 autot:
http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php?bn=2&a=100&aj=&a=0&j=1&b=2&bw=36&c=&b2=0&bw2=0&c 2=&b3=0&bw3=0&c3=&f1=&f2=&g1=&g2=2500&bi=EUR&k1=&k2=&l1=&l2=&h=0&i=0&p=3&m=0&n=0&a mp;ab=0&ac=0&ad=0&ae=4&af=50&by=0&ag=0&ag=1&otsi=otsi

Silmapaistvamad:
http://www.auto24.ee/used/951090
http://www.auto24.ee/used/938317
http://www.auto24.ee/used/843337


Kui mina oma autot ostsin ja vaatasin rohkem ringi, siis see auto http://www.auto24.ee/used/843337 oli ka müügis. Sell hetkel oli see auto väga räämas seisus. Seda ma mäletan, et ette oli paugu saanud, kapoti alla ei tea ja stange taha, aga stange ise oli vaevu ees ja päris ribadeks + veel nipäetnäpeta asju. (võin ka oma jutuga eksida, kui mälu petab, aga ma olen üpriski kindel et oli see auto)


Hea ruudus = parim |
B5 Avant 1.8Tq - OMC2017 - 282km/h | 11.0@217km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sierra
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 17.07.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.9TDI 81kw

postitati 18.01.12 14:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Vali vähe korralikum b4 või siis B5 keskmise motoga esiveduline (kas või 1.8 & 1.9D) manuaal. Kindlustuski tõsi juba odavam jne..

Miks just esiveoline? Esiveo ja neliveo ülalpidamiskulude vahe on nullilähedane suures plaanis.

Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Ärge seda unustage, et reeglina noore juhijaoks peab auto silmale ka ilu pakkuma, nii seest kui väljast.

Ma ei saa aru, mis selle B5 juures silmailu pakub... See on täiesti maitse asi, ma ei arva B5 välimusest üldse mitte midagi, täiesti keskmine, keskmise välimusega auto.



Just täpselt, et maitse asi. Kellele meeldib Omega, kellele B5 ja kellele üldse Škoda Favorit :P Minule nt meeldib B5 juures lai C-piilar, jätab sellise mõnusa jõulise mulje miskipärast :)


b5el on kaasaegsem välimus võrreldes konkurentidega (e36 või c klass) sellepärast seda ostetakse. Vaadates juba seda, kui palju b5 tuuakse välismaalt meile müügiks. Ju siis ikkagi kellegile meeldib. Minu arust isolatisoon b5 on väga hea, endal 81ne diisel ja suht vaikne. Sõbrad autotehnikud isegi kiitsid, et hästi vaikne on sõita. Kusjuures 66ne diisel teeb kiirendusel rohkem traktori häält, 81ne geo. turbo teeb aint mõnusat vilinat (pole tunnet, et sõidad diiisliga) . Okei ruumi muidugi võiks rohkem olla aga selleks on juba a6. Ja üldjuhul sõidan üksi autos. Ja mulle meeldib isiklikult ntks kasvõi salongi pisidetailid.. nad ei jäta sellist vana auto tunnet võrreldes e36ga. Enda auto puhul ei meeldi näiteks tagumine osa, mul sedaan ja jätab sellise kiitsukese mulje. Kuigi eest vaadates on suht suur ja jõuline. Ja tagant on ka auto liiga kõrgel. Eks asi soodustab ka seda, et jõhkrad baloonid on hetkel all. 16" velje ja 205 rehv jääks asi tunduvalt normaalsem... Aga see Minu arvamus asjast.
Muidugi soovitan ka 1.8tq ja 1.9tdiq aga üksasi on see, et sa ei osta uut autot. Vaatad ikka korralikuma ja ilusama välja, mis siis et teisel parem varustus või siis 4vedu. Eelmine aasta kevadel, kui ma endale autot vaatasin siis polnud kusagilt eriti 1.9tdiq saada, mõni üksik ainult. Ja need ei jätnud ka niihead muljet, et nüüd vaoo, 4vedu ja juba jooksen ostma. Kuigi nüüd on vilumaa kõvasti valikut laiendanud. Mõned on päris korralikud ja ilusad. Aga nüüd sellep vahetama küll ei hakka, esiteks ei tule rahaliselt kasuks ja esiveoga saan ka täiesti sõidetud. Kuigi siin, kus ma elan ehk metsas oleks 4wd suht kasulik.


225 Nm @ 1700 rpm
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.01.12 22:32 Tsiteeri


sierraga täitsa nõus.
B5 on salongi poolest siiani täiesti kaasaegne võrreldes sama aasta bmw, opelite jm., aga kui tehtaks seda ainult sedaanina, siis ma ei vaatakski selle auto poole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SaashV
huviline

Avatar


Registreerunud 22.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.9 TDI

postitati 22.01.12 18:50 Tsiteeri


Keegi oskab midagi nende isendite kohapealt öelda ?

http://www.kw.ee/316344

http://www.auto24.ee/used/941015


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 22.01.12 19:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SaashV
Keegi oskab midagi nende isendite kohapealt öelda ?

http://www.kw.ee/316344

http://www.auto24.ee/used/941015


Hinnalt 2.6, kuid ökonoomsuselt 1.9tdi.
Vaevalt, et keegi otseselt siit ka neid vaatamas/proovimas on käinud, et adekvaatselt vastata.
Kui veidi viitsimist lugeda jne, siis foorumist on pm köigest pajatatud...lihtsalt enesele tuleb vajalik teadvustada.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SaashV
huviline

Avatar


Registreerunud 22.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.9 TDI

postitati 23.01.12 09:47 Tsiteeri


Tänud sulle!
Eks jah tahaks tõsiselt ökot ja samas,et natukenegi liiguks+välimus oleks viisaka kanti nii,et peab hõbedast minema vaatama:) Must jätab natuke väsinud tunde mulle,kuigi kuna ise kunagi pesulas töödanud ja autosid salongi jaoks valmistanud,tean et seest väljast nägemine on petlik,jubeda peldiku võib 1 päevaga teha prillikiviks seest ja väljast.Küll peab uurima tehnilist seisu veel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cobra113
huviline



Registreerunud 20.11.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 2,6 avant quattro

postitati 30.01.12 10:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cobra113
Antud isendi kohta infot kellelgi: http://www.auto24.ee/used/969704
Millest võib olla tingitud, et armatuuri liistud ei ühti ukse liistudega? Armatuur pole ideaalselt paigas?


On keegi vaatamas käinud? Hind aina langeb.
Ei tahaks ehku peale minnes lõuna-eestist pikka otsa ette võtta.
Vb viitsiks keegi lähemalt auto üle vaadata ja teistele ka täpsemat infi anda. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
charley
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant

postitati 30.01.12 15:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SaashV
Tänud sulle!
Eks jah tahaks tõsiselt ökot ja samas,et natukenegi liiguks+välimus oleks viisaka kanti nii,et peab hõbedast minema vaatama:) Must jätab natuke väsinud tunde mulle,kuigi kuna ise kunagi pesulas töödanud ja autosid salongi jaoks valmistanud,tean et seest väljast nägemine on petlik,jubeda peldiku võib 1 päevaga teha prillikiviks seest ja väljast.Küll peab uurima tehnilist seisu veel.


Kui vaatamas käidud,siis jaga muljeid.Seisukord jne,mind huvitab antud auto väga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SaashV
huviline

Avatar


Registreerunud 22.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.9 TDI

postitati 03.02.12 09:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Kui vaatamas käidud,siis jaga muljeid.Seisukord jne,mind huvitab antud auto väga.



Vaatamas käidud ja ära ostetud 1.9 TD hõbedane mis müügis oli soodushinnaga 2495.
S rooli sees polnud,samuti polnud makki mis pildil,aga see pole suur asi kuna sain ostetud juba concerti a6 oma sisse ja jäi korralik rool panna,kuna omanik oli mingi vana rooli otsa kruttinud.Samuti passis 66kw mitte nagu müügi kuulutuses oli et 81.Väitis,et kindlalt pole 66kw,samas usun et on kui turbu otsad annaks,saaks aru et ei liigu kuhugi ehk.Samuti ei olnud veojõukontrolli nagu välja oli toodud,pärast väitis et eiei pole kirjutanud seda,aga üle vaadates kuulutust oli seal niimõndagi rohkem märgitud.Vähemalt kiiruse hoidik on hehe.
Auto ise oligi puhas nagu piltidel,seest,väljast.Kuigi lume alla oli peidetud tosin kriime mida piltidel ei näinud,tundus nagu mingi naise kättemaks oleks üle käinud ilusti. Sain ta 2300 kätte ja hunnik läks arvele võtmiseks,kuna autol polnud eesti nr ollagi.
Kast korras,veermik ei kolise ei lagise.Tundus tõsiselt heas seisukorras kui ei arvesta kriime ja seda et omanik seal kruttis raha maha omale.
Üldjuhul inimene oli tore ja abivalmis kuna juhtus nii,et ostetud sai auto aga kaotasin auto dokid ülejärgmine päev ära,esmasp leidis naaber prügikastist need,kuigi arvasin et vsjoo lännu mis lännu ja polnud oma nimelgi veel :D Sai juba kõik jaoskonnad läbi möllatud ja ei teadnudki enam kust otsida ja omanik oli abivalmis,et võtab ühendust kohe inimesega kelle nimel olnud oli varem jne,kuigi õnneks naaber ruulis kes prügikastist leidis dokid.Meeldib auto enesest kuna ei näe väsinud välja.Sees pole vast kunagi suitsu tehtud või on ta nii hästi korda tehtud(isegi kunagi salongi autosid valmistanud,tean et kulub 1 päev teha kaunast iluduse).
Muidu jah sai natuke otsitud ja väga tahtsin midagi tagasihoidliku ja samas viisakamat nii et läks loosi see.
Väga öko muide:D ja siiamaani nii nagu omanik lubas,et poolest pöördest läheb.On ka läinud.Ütleb vaid seda,et mootor veel väga heas seisus kui vaatan et kõrval maja juures 10a uuemat autot üritatakse käima saada :D
Esimeseks pilliks käib küll,kuigi suvel erilist kasutust talle pole.siis on kaherattalise aeg ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ralak
huviline



Registreerunud 14.11.10
Kasutaja on eemal


postitati 26.02.12 15:30 Tsiteeri


Tere,

Huvitavad siis paar võimsama mootoriga A4-ja, uuriks kas keegi on kaemas käinud neid?
Kas 99 aasta oma on juba faceliftiga (kuigi ei paista erinevusi minu arust) ning kumma valiksite ja miks, kaasfoorumlased?


a) http://www.auto24.ee/used/938860

b) http://www.auto24.ee/used/961513


Terv,
Audivõhik


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 26.02.12 15:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ralak
Tere,

Huvitavad siis paar võimsama mootoriga A4-ja, uuriks kas keegi on kaemas käinud neid?
Kas 99 aasta oma on juba faceliftiga (kuigi ei paista erinevusi minu arust) ning kumma valiksite ja miks, kaasfoorumlased?


a) http://www.auto24.ee/used/938860

b) http://www.auto24.ee/used/961513


Terv,
Audivõhik


Pöhjendada ei viitsi, minu valik oleks 2.8.
Istmete, välimiste kroomliistude, katuseluugi olemasolu poolelt valiksin 2.4.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 26.02.12 15:46 Tsiteeri


Ei ole see 99a oma veel faceliftitud (tuled ja ukselingid annavad sellest ennekõike märku). Täpselt samasugused tuled-lingid, nagu 96a omal.
Aga kui valida, siis kindlasti see 2.8 mootoriga. Miks? Seda on siin foorumis juba väga kaua jahutud- nimelt minek on 2.8-sel oluliselt parem, kuid kütusekulud on võrdsed sisuliselt. Samas nende kahe puhul on salong 2.4-sel ilusam, eriti just need valged nahast sportistmed. 2.8-se kanap*sa värvi tavalised nahkistmed (kuulutuses märgitud sportistmed, kuid seda nad kindlasti ei ole).
Panen sulle niisama infoks ka mõlema auto tehaseandmed.

Audi A4 Avant 2.4 V6 quattro 121kw 230Nm manuaal: kütusekulu (linn/maantee/keskmine): 14.6/7.8/10.3; 0-100: 8.4s, tippkiirus 220km/h;

Audi A4 Avant 2.8 30V V6 quattro142kw 280Nm manuaal: kütusekulu (linn/maantee/keskmine): 14.8/7.9/10.4; 0-100: 7.4s; tippkiirus 234km/h;

Ehk siis, 2.8 on sekundi jagu kiirem kiirendusega, suurema väändega, ent kõigest 0.1 liitrit suurema kütusekuluga. Kindlustusest peaks nad ka samasse suurusjärku jääma, samuti muud hoolduskulud peaks olema sisuliselt samad.

Tegelikult taandub asi siiski sinna, et loeb ju auto korrasolek. Seega, mine vaata mõlemad üle ja võta, kumb on korralikum. Läbisõitu ära vaata, see ei tohiks auto ostul eriti rolli mängida, kuna ca 80% juhtudest on seda nagunii keritud. Ise valiksin 2.8 quattro.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SilverLine
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift, Volvo S60 D5

postitati 05.03.12 12:11 Tsiteeri


Küsimus, kas keegi tolle isendiga on tutvumas käinud?
http://www.auto24.ee/used/957315

Et oskab pajatada kas on ka tehniliselt sama viisakas kui välimuse järgi pildipealt. Küsin kuna hakkab tekkima tunne et E39 528 on minu jaoks end ammendamas, ei viitsi enam remontida. Müüks maha seniks kuni tehnoseisund väga hea ja ainuke mille vastu ma vahetan oleks B5 FL Quattro! ;)

Edit: kuulutuses silma hakkav läbisõit on 110% puhas bullshit!!! Never ei tule saksast auto alla 275 000 km, aga läbisõit ei loe, kui auto ise aus :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 05.03.12 13:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SilverLine
Never ei tule saksast auto alla 275 000 km,/---/

Väga põhjapanev ja konkreetsete numbritega lause...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SilverLine
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift, Volvo S60 D5

postitati 05.03.12 14:04 Tsiteeri


Muudmoodi ei oska ära panna vä? Piltlik näide, et ei tasu olla sinisilmne loll naiiv kes usub, et auto on 12 aastat vana ja läbisõitu 187 000! Selleks ei pea olema tuumafüüsik, et aru saada sealt on kenasti tagasi keritud!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 05.03.12 17:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SilverLine
Muudmoodi ei oska ära panna vä? Piltlik näide, et ei tasu olla sinisilmne loll naiiv kes usub, et auto on 12 aastat vana ja läbisõitu 187 000! Selleks ei pea olema tuumafüüsik, et aru saada sealt on kenasti tagasi keritud!


Ära ärritu selle lapse peale. Ta lihtsalt tahab tähelepanu :)
Muidu seda konkreetset autot ei ole vaatamas käinud, küll aga käisin seal mõni aeg tagasi üht A6 katsumas-vaatamas ja see oli küll väga korralik ja kobe. Ainuke, mis mind häiris oli hind, mis oli 97a C5 monomähkuri kohta natukene liiga krõbe ja allahindlus ei tulnud kõne allagi. Niipalju, kui on kokkupuuteid, siis pidavat täitsa normaalne koht olema, kust auto osta. Sul muidugi veits kauge, et lihtsalt vaatamise pärast kohale uhada sinna. Aga ehk mõni hea klubiline läheb vaatab auto sinu jaoks üle? Alati on ju võimalik asju kokku leppida :) Pmst võin seda isegi teha, kui Tartu satun.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sierra
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 17.07.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.9TDI 81kw

postitati 14.03.12 18:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SilverLine
Muudmoodi ei oska ära panna vä? Piltlik näide, et ei tasu olla sinisilmne loll naiiv kes usub, et auto on 12 aastat vana ja läbisõitu 187 000! Selleks ei pea olema tuumafüüsik, et aru saada sealt on kenasti tagasi keritud!


vabandust, aga jäta sellised asjad siis oma teada "Never ei tule saksast auto alla 275 000 km." Tulevad ikka küll, üdljuhul hind ka sellele vastav. Aga no eestlasele pole mõtet ehtsat autot tuua, sest eestlane ei maksa 12a vana auto eest normaalset hinda, vaid tahab üliodavalt kõike saada...

Aga sinu auto näeb küll väga mõnus välja, mine kindlasti vaatama:)


225 Nm @ 1700 rpm
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
late
huviline

Avatar


Registreerunud 11.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 Avant;BMW E46

postitati 14.03.12 20:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SilverLine
Küsimus, kas keegi tolle isendiga on tutvumas käinud?
http://www.auto24.ee/used/957315

Et oskab pajatada kas on ka tehniliselt sama viisakas kui välimuse järgi pildipealt. Küsin kuna hakkab tekkima tunne et E39 528 on minu jaoks end ammendamas, ei viitsi enam remontida. Müüks maha seniks kuni tehnoseisund väga hea ja ainuke mille vastu ma vahetan oleks B5 FL Quattro! ;)

Edit: kuulutuses silma hakkav läbisõit on 110% puhas bullshit!!! Never ei tule saksast auto alla 275 000 km, aga läbisõit ei loe, kui auto ise aus :)


No sõita on E39 väga mõnus,aga kahjuks rikub remondirõõm sõidurõõmu.
Juhtusin ise ka seda masinat piiluma ükspäev,sest vilega nelivedune piinab ikka hinge.:D Minu meelest on sellel parem esitiib värvitud ja minu jaoks isiklikult on hõbedase auto toonivahe päris kole ja silma hakkav,mis rikub kogu auto ilme.


-OOOO-
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SilverLine
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift, Volvo S60 D5

postitati 15.03.12 10:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: late
Tsitaat:
Algselt postitas: SilverLine
Küsimus, kas keegi tolle isendiga on tutvumas käinud?
http://www.auto24.ee/used/957315

Et oskab pajatada kas on ka tehniliselt sama viisakas kui välimuse järgi pildipealt. Küsin kuna hakkab tekkima tunne et E39 528 on minu jaoks end ammendamas, ei viitsi enam remontida. Müüks maha seniks kuni tehnoseisund väga hea ja ainuke mille vastu ma vahetan oleks B5 FL Quattro! ;)

Edit: kuulutuses silma hakkav läbisõit on 110% puhas bullshit!!! Never ei tule saksast auto alla 275 000 km, aga läbisõit ei loe, kui auto ise aus :)


No sõita on E39 väga mõnus,aga kahjuks rikub remondirõõm sõidurõõmu.
Juhtusin ise ka seda masinat piiluma ükspäev,sest vilega nelivedune piinab ikka hinge.:D Minu meelest on sellel parem esitiib värvitud ja minu jaoks isiklikult on hõbedase auto toonivahe päris kole ja silma hakkav,mis rikub kogu auto ilme.


Sõita on E39 jah väga hea, kuigi ka mitte A4'gi pole asi kehvem, sobib minu sõidustiiliga vaata et paremini kui viiekas. SEe masin juba pikemat aega kriibib hinge, pakkusin ka vahetust tollele autopoele, aga polnud huvitatud. Eks pea katsuma müüa. Hakkas endalegi see värvivahe silma, aga samas, kui mujalt auto aus, milles siis küsimus, suht sile ja libe paistab!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
sierra
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 17.07.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.9TDI 81kw

postitati 18.03.12 11:06 Tsiteeri


see värvivahe ei või mingi näitaja olla, valgus võib erinevate nurakade all erineva tooni detailidele anda. mine vaata asi oma silmaga üle.


***
Märkus moderaatorilt: "Kuna kasutaja ei ole vaatamata varasematele märkustele asunud järgima foorumi reeglite 3. punkti, on kasutaja postitusõigus peatatud!"


225 Nm @ 1700 rpm
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ht99
huviline



Registreerunud 10.11.09
Kasutaja on eemal


postitati 23.03.12 15:03 Tsiteeri


Olen terve teema vaikselt läbi sirvinud ja kaalun ise ka hetkel A4 ostu.
Tahaks pääseda võimalikult väikse kütusekuluga ja väikeste remondiarvetega.
Seega ise arvan et tuleks võtta 1.8 bensukas.
Salongi poole pealt tahan kindlasti elektriaknaid ja väldiksin neid pliidinuppe ka.
Või võib 1.9tdi'si ka vaadata?.
Hinnaklass mitte rohkem kui 2000 €, sest siis jääks mingi summa esialgu alles kui peaks üllatusi tekkima.
Enamus sõitu linnas, kuid korra paar kuus sõidaks mingi 50km maale, ja mõnikord aastas käiks Tartus, Pärnus jne.

Mõningad isendid mis silma jäänud A24'st.

1. http://www.auto24.ee/used/992489

2. http://www.auto24.ee/used/993542

Sedaan või universaal - suht savi, meeldivad mõlemad.

Vaadanud ka 1.8T, kuid kardan nende puhul et võib tekkida suurem ootamatu väljaminek kui turbo peaks otsad andma.
Kiitke/laitke.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 23.03.12 21:27 Tsiteeri


Piltidel paistavad mölemad viisaka väljanägemisega +, et tumedamal on lisatud kelladele röngad.
Lisaks on tumedal suunatuledega mingi probleem, nimelt ei asetse nii nagu peaks, eeldan, et fikseerimise "naga" on katki.
Heledamal on kaasreisija poolsed iluliistud kummalised, kuid see vöib olla lihtsalt värvivarjundist jne.
Tdi oleks ka hea valik, kuid seda vast sellise hinnaga naljalt ei leia.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  15  16  17  18  19  ..  29
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 25.0% - SQL: 75.0%]