Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  14  15  16  17  18  ..  27
Autor:
Pealkiri: Audi A4 2.8 30V 142kW - 1996 - RTamm (Vastuseid: 661 | Vaatamisi: 119483)
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 17.05.13 18:18 Tsiteeri


Sellisel ajastul tõesti ei eksisteerinudki sellist asja nagu S-line, see "lisa" tuli alles hiljem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 17.05.13 18:21 Tsiteeri


S-line ju ei olegi kunagi tähendanud S-seeriat, vaid lihtsalt varustustaset. S-seeriale viitaks asi, kui ma oleks pannud võrele S4 embleemi. Ka uuematel A4'del pole S-linena mingit erinevust tehnika poolest võrreldes tavalise A4'ga. Erinevad on ainult rool, istmed ja S4 esistange. Rool ja istmed on mul olemas, stange veel ainult puudu (mis on plaanis).
Kuna B5'le tehasest seda paketti ei pakutud, siis ta on mul jutumärkidesse pandud (kuna tegemist on omaaretusega nagu NOS'il oli "RS4" ja freeseril "S4"), aga kui tõesti see väike kiri pealkirjas häirib võin ta maha ka võtta. Streetrace.org foorumis tuli sellest juba kodusõda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 23.05.13 08:43 Tsiteeri


Tervist!
Räägiks siis mõningases uuendamisest. Eile õhtul sai ette võetud kompuutri kangi paigaldus ja kuna kellaplokk niiehknaa juba laual oli siis sai ette võetud ka RocketLED'ide jootmine kellaplokki, et seierid hakkas põlema valgelt nagu seda on S4'l, idee tuli siis freeseri Audi pealt. Üks kehvavõitu telefoniga tehtud pilt ka siis:
http://www.upload.ee/image/3330605/23052013638.jpg
Päeva miinuseks võis lugeda selle, et kompuutri lintkaabel on suht otsakorral, kui enne sai poolikut informatsiooni lugeda, siis enam ei saa midagi aru. Siit ka küsimus, kas Tallinnas või Kuressaares oleks keegi, kes mõistliku summa eest selle korda teeks või paigaldaks uue ekraani (ekraan oleks olemas). Pakkumised võiks U2U'ga saata.

Lõpuks ka mõningaid asjalikumaid pilte välimusest, mis sai lastud sõbral peegelkaameraga tehtud. :)
http://www.upload.ee/image/3330622/IMGP0125.jpg
http://www.upload.ee/image/3330623/IMGP0077.jpg
http://www.upload.ee/image/3330624/IMGP0116.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 23.05.13 09:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RTamm
S-line ju ei olegi kunagi tähendanud S-seeriat, vaid lihtsalt varustustaset. S-seeriale viitaks asi, kui ma oleks pannud võrele S4 embleemi. Ka uuematel A4'del pole S-linena mingit erinevust tehnika poolest võrreldes tavalise A4'ga. Erinevad on ainult rool, istmed ja S4 esistange. Rool ja istmed on mul olemas, stange veel ainult puudu (mis on plaanis).
Kuna B5'le tehasest seda paketti ei pakutud, siis ta on mul jutumärkidesse pandud (kuna tegemist on omaaretusega nagu NOS'il oli "RS4" ja freeseril "S4"), aga kui tõesti see väike kiri pealkirjas häirib võin ta maha ka võtta. Streetrace.org foorumis tuli sellest juba kodusõda.

Jah, aga saa aru B5 kere peal ei olnud sellist tunnust nagu S-Line. See tuli B6 kerega. Vahet pole, mis lisavarustust sa sinna lisad, S-line ei saa see kuidagi olla. NOS-il ja freeseril on ikka pisut teine teema, seda enam, et B5 S4 ja RS4 niisamagi eksisteerivad. :) Kasuta otsingut. Sellest on foorumis palju räägitud. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 23.05.13 10:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Jah, aga saa aru B5 kere peal ei olnud sellist tunnust nagu S-Line. See tuli B6 kerega. Vahet pole, mis lisavarustust sa sinna lisad, S-line ei saa see kuidagi olla. NOS-il ja freeseril on ikka pisut teine teema, seda enam, et B5 S4 ja RS4 niisamagi eksisteerivad. :) Kasuta otsingut. Sellest on foorumis palju räägitud. :)


No on siis tõesti nii igav ühel töötu inimesel? Las olla "s-line", seda enam, et jutumärkides.
A4TQ (Petsi) rs4'l oli tagaluugil 1,9tdi embleem, so what? Igaüks nimetab oma auto nii kuidas tahab ja kleebib selle külge ka mida tahab ega maailm ja tehase mudelimarkeering seepärast ei muutu. Suunaku oma energia mujale - maailmas on palju kodutuid ja nälga surevaid inimesi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 23.05.13 10:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive

No on siis tõesti nii igav ühel töötu inimesel?

Sinu sulest seda küll ei oleks oodanud. Ma ei oska enam selle peale midagi öelda. Niipalju ainult, et mitmeid lauseid kustutasin ära, mis olid mõttes siia vastuseks kirjutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 23.05.13 10:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Tsitaat:
Algselt postitas: RTamm
S-line ju ei olegi kunagi tähendanud S-seeriat, vaid lihtsalt varustustaset. S-seeriale viitaks asi, kui ma oleks pannud võrele S4 embleemi. Ka uuematel A4'del pole S-linena mingit erinevust tehnika poolest võrreldes tavalise A4'ga. Erinevad on ainult rool, istmed ja S4 esistange. Rool ja istmed on mul olemas, stange veel ainult puudu (mis on plaanis).
Kuna B5'le tehasest seda paketti ei pakutud, siis ta on mul jutumärkidesse pandud (kuna tegemist on omaaretusega nagu NOS'il oli "RS4" ja freeseril "S4"), aga kui tõesti see väike kiri pealkirjas häirib võin ta maha ka võtta. Streetrace.org foorumis tuli sellest juba kodusõda.

Jah, aga saa aru B5 kere peal ei olnud sellist tunnust nagu S-Line. See tuli B6 kerega. Vahet pole, mis lisavarustust sa sinna lisad, S-line ei saa see kuidagi olla. NOS-il ja freeseril on ikka pisut teine teema, seda enam, et B5 S4 ja RS4 niisamagi eksisteerivad. :) Kasuta otsingut. Sellest on foorumis palju räägitud. :)


Loe korralikult minu postituse 2. lõiku, seal on ju selgelt kirjas, olen kursis sellega, et B5'le ei pakutud S-line paketti, tänu sellele sai see asi ka ilusti jutumärkidesse pandud, lootes, et kellelegi ehk ei jää see ette ja ei tekiks mingit suuremat kisa nagu ühes teises foorumis.
Ei ütleks, et see niivõrd teine teema on, kuna ma pole veel näinud tehasest tulnud esiveolist RS4 ja diisel S4 (ei mõtle seda pahaga) nagu pole ka tulnud B5 S-line, seega ma ei mõista, miks see jutumärkides olev S-line kõigile ette jääb.
Lühidalt, Kivitare, sain aru mida sa öelda tahtsid ja et vältida nende OT postitusi, kellel igav on, siis võtan pealkirjast selle "S-line" maha, kuigi ma seda stiili jätkan endiselt. Meeldigu see rahvale või mitte.

EDIT: Pealkiri muudetud, et vältida vaidlust kas ta tohib mul olla "S-line" (Toonitan, et jutumärkides) või mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 23.05.13 11:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Sinu sulest seda küll ei oleks oodanud. Ma ei oska enam selle peale midagi öelda. Niipalju ainult, et mitmeid lauseid kustutasin ära, mis olid mõttes siia vastuseks kirjutada.


Noh, solvu nüüd ka veel...Arvestades, mida teema omanik on eelnevalt kirjutanud ja kuidas ta on põhjendanud oma teema pealkirja, ei näe MINA ISIKLIKULT mitte ühtegi head põhjust miks sinu postitus pidi siia ilmuma. Seepärast tunduski mulle, nagu su jutt oleks näpust imetud ja igavusest siia tekitatud. Minu silmis on su postitus justkui põlev tikk täis besiinikanistri kõrval, mis oleks võinud tekitada siia mõttetu vaidluse. Meeskonna liikme kohta suht loll tegu.

P.S. Seda "töötu" juttu ära päris nii solvavalt ja isiklikult võta, see oli kirjutatud selleks, et pöörata tähelepanu su (IMO) täiesti mõttetule postitusele, nagu sul oleks täiesti igav ja poleks midagi teha.

Vabandan teema omaniku ees ja nüüdseks lõpetan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 23.05.13 12:27 Tsiteeri


Päris hea näeb välja, võrreldes sellega mis ta oli, kui see on sama auto mis talvel kokkutulekul oli. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 23.05.13 12:38 Tsiteeri


Väga kena neh ja järjest paremaks läheb. Edu veeremisel!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 23.05.13 12:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ragnara
Päris hea näeb välja, võrreldes sellega mis ta oli, kui see on sama auto mis talvel kokkutulekul oli. :D


See on jah see sama auto, mis saabus kokkutulekule ilma geneka rihmata ning kambapeale uuesti toimima pandi :D.

Tänud, ragnara ja NOS, eks ma ikka püüan teda vuntsida ja ilusamaks teha. Edu läheb alati tarvis .. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 25.05.13 15:28 Tsiteeri


Sai autol nina jälle väheke värskendatud seda siis seekord S4 iluvõrega.
http://www.upload.ee/image/3335910/25052013642.jpg
http://www.upload.ee/image/3335911/25052013641.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 25.05.13 16:44 Tsiteeri


Puhtaks "pestud" samune märk (mida tohi enam palju siin teemas esile tuua) :D Puhas hõbe - sobibki paremini.
Ilus eriline B5 väeb välja küll! Kahju, et nii kaugel liigud võinks kokku saada.
Kellaploki selle kangi psitiku said koos kangiga? Või said kuskilt eraldi?
Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 25.05.13 17:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Puhtaks "pestud" samune märk (mida tohi enam palju siin teemas esile tuua) :D Puhas hõbe - sobibki paremini.
Ilus eriline B5 väeb välja küll! Kahju, et nii kaugel liigud võinks kokku saada.
Kellaploki selle kangi psitiku said koos kangiga? Või said kuskilt eraldi?
Edu!

Minul sellega probleeme pole, minu jaoks on ta ikka "S-line" :). Ise muidu igatsen seda punast osa taga, ning mõtlen, mismoodi see värk lahendada. Võimalik et tuleb siiski uus osta. Alates järgmisest kuust läheb auto Saaremaale ning seal saab seda liikumas näha .. Suve jooksul võiks kokku saada küll, tahaks ka sinu A4 ka lõpuks näha.
Kompu kangiga ei saanud ma midagi kaasa, pistikud sain sõbra käest ning kellaploki jaoks ostsin oomipoest 2tk 2x5 pistikud ning 10 klemmi.

Tänud, eks ma olen püüdnud teda ikka oma maitse järgi teistest erinevaks teha :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 25.05.13 21:27 Tsiteeri


Mul hea meel, et selle võre nii odavalt endale said. Otsi uus märk ka ette, minuarust muudab märk asja viisakamaks. Sinu auto ja igal ühel oma arvamus siiski.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 26.05.13 02:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Mul hea meel, et selle võre nii odavalt endale said. Otsi uus märk ka ette, minuarust muudab märk asja viisakamaks. Sinu auto ja igal ühel oma arvamus siiski.


Tänu sinule see võre seal ees ongi, tänud veelkord :). Märgi suhtes ilmselt tuleb tõesti uus osta, kuigi on mõttes panna lihtsalt punane kleeps sinna asemele, Super Attack ei toida paraku :D. Nõustun et auto on siiski minu ja ehitan teda endale mitte teistele, aga lihtsalt oli inimesi kellele ei meeldinud see jutumärkides olev "S-line" pealkirjas, et vältida kaklusi selle üle kas mul võib see kiri olla pealkirjas või mitte siis otsustasin ta siiski eemaldada, kuigi lootsin et Audklubis sellega probleeme ei tohiks tekkida. See "S-line" tähendas siiski homemade S-line nagu sinul on S4 :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 26.05.13 02:28 Tsiteeri


Kui esimese numbrimärgi ka vahetatud saad uue vastu siis oleks päris hea eest :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 26.05.13 02:33 Tsiteeri


Esistange vajab ka vahetust, praegune kõlbab aint talveks möllamiseks :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 28.05.13 19:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RTamm
... et kompuutri lintkaabel on suht otsakorral, kui enne sai poolikut informatsiooni lugeda, siis enam ei saa midagi aru. Siit ka küsimus, kas Tallinnas või Kuressaares oleks keegi, kes mõistliku summa eest selle korda teeks või paigaldaks uue ekraani (ekraan oleks olemas). Pakkumised võiks U2U'ga saata.


Endiselt ootan selle mure lahendamisele variante, kas keegi oskab soovitada kedagi/midagi ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ricky
huviline



Registreerunud 10.06.09
Kasutaja on eemal


postitati 28.05.13 19:09 Tsiteeri


Ma sulle mainisin kunagi, et see punane osa lendab sealt minema. Endal lendas ka kunagi ja kui uue tellisin kakkusin juba ise selle maha ja liimiga kinni, ta tuleb sealt tervena ära nagu plastik tükk. Varjant, et võtad maalri teibi, skalpelli ja punase aerosooli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 28.05.13 19:14 Tsiteeri


Mul see Suurem osa on alles rahakoti vahel, väike (see mis S'i kumeruste vahel) kadu paraku koos veega pesula rentslisse. Seda ma mäletan küll, et mainisid ja järgmisel päeval tuli ta juba mul lambist küljest, sai ta veel kiiruga kinni pandud mingi Super Attacki laadse liimiga :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 05.06.13 15:25 Tsiteeri


Tervist!
Pole jälle pikalt jutustanud midagi Audi teemadel. Esialgu natuke räägin hooldusest, nimelt läksid vahetusse õli koos filtriga (poolsünt Mobil1) ning juhipoolne rooliots (Lemförder). Alla said ka lõpuks madaldusvedrud ja käidud ka sillastendis.
Nüüd ka paarisõnaga tuleviku plaanidest pisut. Plaanis on selle kuu jooksul ette paigutada S4 esistange ning taha lähevad uued 17" rehvid, kuna praegused on üsna õhtul ning lõpetada pagasiluugi elektrilise avamise süsteem.
Mõni pildike ka siis :
http://www.upload.ee/image/3360848/IMG_1435.JPG
http://www.upload.ee/image/3360872/IMG_1457.JPG
http://www.upload.ee/image/3360888/IMG_1474.JPG
http://www.upload.ee/image/3360862/IMG_1438.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 05.06.13 18:41 Tsiteeri


S4 võre ikka maasikas:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 05.06.13 21:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
S4 võre ikka maasikas:cool:


Võre on ilus küll, aga mis tast kasu, kui eest näeb välja nagu lastud vares. :o


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 05.06.13 21:48 Tsiteeri


See stange seal ees on hetkel ajutine lahendus peale avariid, mis talvel juhtus. Selle kuu jooksul loodetavasti tuleb uus esistange ette ja peaks asi jälle ilusam välja nägema :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  14  15  16  17  18  ..  27
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 18.9% - SQL: 81.1%]