Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  14  15  16  17  18  ..  27
Autor:
Pealkiri: Üritame koos foorumit paremaks muuta ja avaldame arvamust (Vastuseid: 662 | Vaatamisi: 130959)
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 30.04.13 06:18 Tsiteeri


Minu arust küll täiesti mõõdukalt ülbe (ma suudan palju rohkem). Olen ka juba ammu 1920x1200 24" monitori kasutanud, aga pole probleemi näinud. Kui sul tekib kord võimalus terve sein pilti täis lasta, mida sa siis teed? Keegi ei sunni brauserit täislaiuses kasutama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 30.04.13 06:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Minu arust küll täiesti mõõdukalt ülbe (ma suudan palju rohkem). Olen ka juba ammu 1920x1200 24" monitori kasutanud, aga pole probleemi näinud. Kui sul tekib kord võimalus terve sein pilti täis lasta, mida sa siis teed? Keegi ei sunni brauserit täislaiuses kasutama.

Ise käin ainult läpakaga 17" ja telefoniga. Pole siiani isegi seda noolt märganud :D Alati pealkirja peale vajutanud... Minu poolest võib see nool ka olematta olla... :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 30.04.13 06:51 Tsiteeri


Ja kuna ise satun 3" mobiilist kuni 42" telekani, siis kasutusel foorumi juhtpaneelist "kujunduse" seade "audiclub_hele". Suurema ekraaniresolutsiooniga on font paremini loetav ja ei pea mingil moel "kunstlikult" fonte suurendama või siis lehitseja seadeid 100% suurendusest suuremaks keerama :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Dr.Rammstein
huviline

Avatar


Registreerunud 09.04.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 3.0 171kw universaal

postitati 30.04.13 07:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Pole siiani isegi seda noolt märganud :D Alati pealkirja peale vajutanud... Minu poolest võib see nool ka olematta olla... :)


Vaidlen vastu. Kasutan igapäevaselt noolt ja see üks lemmik asju siin foorumis, saab otse viimase postituse juurde minna, ilma et peaks lehti valima ja kerima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 30.04.13 07:06 Tsiteeri


Oo, päris hea nool ju :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 30.04.13 11:29 Tsiteeri


Minu poolt väike palve või ettepanek. Vabandan ette ära, kui seda kasvõi siinsamas juba käsitletud on - lihtsalt ei jaksa 8 lehekülge läbi kammida.

Kui olin klubiliige, siis sai postitatud "Klubiliikmete autod" alafoorumisse ka enda kunagise auto kohta väike jutt koos piltidega. Täna enam klubiliige ei ole ning teatavasti mitte klubiliikmed seda osa foorumist ei näe. Ehk siis ettepanek olekski, et enda auto kohta olevat teemat ikka võiks ja tahaks näha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 30.04.13 11:50 Tsiteeri


Selleks tundub mõistlik saata mõnele moderaatorile PS, et palun tõstke mu auto teema klubiliste alt huviliste alla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 30.04.13 12:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Eero
Selleks tundub mõistlik saata mõnele moderaatorile PS, et palun tõstke mu auto teema klubiliste alt huviliste alla.

Kuid ma ei tahaks, et see avalikuks muutuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 30.04.13 12:37 Tsiteeri


Selleks klubiliikmete osa eraldi ja piiratud ligipääsuga ongi. Ei saa nii, et igaüks sinna ligi saab. Eero pakutud variant on ainuke, kuidas see sulle huvilisena nähtavaks saaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jass
huviline



Registreerunud 24.02.05
Asukoht: Tallinn-Tartu-Elva
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 1,8TQ & A6 2,8 & BMW 525

postitati 01.05.13 07:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Selleks klubiliikmete osa eraldi ja piiratud ligipääsuga ongi. Ei saa nii, et igaüks sinna ligi saab. Eero pakutud variant on ainuke, kuidas see sulle huvilisena nähtavaks saaks.


Ma olen aru saanud, et klubiliikmete autode teemad pole kõigile nähtavad, sest pole soovi oma autoga seonduvat väga laiale ringile näidata, aga mis võiks olla inimese oma auto teema tema enda eest varjamise eesmärk?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 01.05.13 07:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jass
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Selleks klubiliikmete osa eraldi ja piiratud ligipääsuga ongi. Ei saa nii, et igaüks sinna ligi saab. Eero pakutud variant on ainuke, kuidas see sulle huvilisena nähtavaks saaks.


Ma olen aru saanud, et klubiliikmete autode teemad pole kõigile nähtavad, sest pole soovi oma autoga seonduvat väga laiale ringile näidata, aga mis võiks olla inimese oma auto teema tema enda eest varjamise eesmärk?


Sa vaatad seda kõike enda vaatevinklist. Miks peaks sa klubiliikme staatust omamata ligipääsu klubiliikmete alale saama?
Ei peagi. Tahad näha - liigutatakse see huviliste alla või taastad klubiliikme staatuse.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Dr.Rammstein
huviline

Avatar


Registreerunud 09.04.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 3.0 171kw universaal

postitati 01.05.13 08:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: jass
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Selleks klubiliikmete osa eraldi ja piiratud ligipääsuga ongi. Ei saa nii, et igaüks sinna ligi saab. Eero pakutud variant on ainuke, kuidas see sulle huvilisena nähtavaks saaks.


Ma olen aru saanud, et klubiliikmete autode teemad pole kõigile nähtavad, sest pole soovi oma autoga seonduvat väga laiale ringile näidata, aga mis võiks olla inimese oma auto teema tema enda eest varjamise eesmärk?


Sa vaatad seda kõike enda vaatevinklist. Miks peaks sa klubiliikme staatust omamata ligipääsu klubiliikmete alale saama?
Ei peagi. Tahad näha - liigutatakse see huviliste alla või taastad klubiliikme staatuse.


Ega ta ei soovigi saada klubiliikmete alale ju, vaid seda et ta saaks näha oma teemat, privaatselt :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
epidemic
huviline



Registreerunud 21.12.11
Asukoht: Österbymo (S) / Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Mazdaspeed 3, Isuzu D-Max, Audi S6 C5, Lexus IS-F

postitati 01.05.13 09:08 Tsiteeri


Kuidas selline asi siis välja näeks? Tehakse foorumi nurka mingi eraldi teema, kuhu saab siseneda ainult ID kaardiga või? :D


- Eksjö Maskin & Truck AB -
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 01.05.13 09:17 Tsiteeri


Kui sa oma autosse enam kütust ei osta ja see enam käima ei lähe, pole asi selles, et auto sinu sõidutamisest keeldub.

Priidik teab ise küll, mis värk tal selle klubiliikme staatusega oli ja mina tema asemel seda teemat rohkem ei torgiks. Nagu koer külale, nii küla koerale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 01.05.13 20:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Kui sa oma autosse enam kütust ei osta ja see enam käima ei lähe, pole asi selles, et auto sinu sõidutamisest keeldub.

Priidik teab ise küll, mis värk tal selle klubiliikme staatusega oli ja mina tema asemel seda teemat rohkem ei torgiks. Nagu koer külale, nii küla koerale.

Liikmestaatus ja enda tehtud teema nägemine on kaks eriasja. Mina puudutasin viimast. Kuivõrd väidetavalt ei ole see tehniliselt võimalik, las jääda. Nagu algselt kirjutatud, oli tegemist ettepanekuga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Nihhuja
huviline



Registreerunud 30.10.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 06.07.13 20:10 Tsiteeri
müügi teema



Autode müügiteema all võiks olla diislid ja bensiini autod eraldi, saaks palju palju kiiremini endale sobiv välja valida.


Kelleks sa saada tahad? Kaineks.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 07.07.13 06:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Nihhuja
Autode müügiteema all võiks olla diislid ja bensiini autod eraldi, saaks palju palju kiiremini endale sobiv välja valida.


Kui mitu korda sa neid masinaid ühes päevas ostad, et ei suuda/pole aega valida?


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 07.07.13 11:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Nihhuja
Autode müügiteema all võiks olla diislid ja bensiini autod eraldi, saaks palju palju kiiremini endale sobiv välja valida.

Lähtume ikka foorumi põhiülesandest ja selleks pole kindlasti mitte ost/müük. Sorteerida saab kuulutusi näiteks auto24's ja muudes selleks otstarbeks loodud portaalides ;).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Nihhuja
huviline



Registreerunud 30.10.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 18.07.13 18:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Nihhuja
Autode müügiteema all võiks olla diislid ja bensiini autod eraldi, saaks palju palju kiiremini endale sobiv välja valida.

Tsitaat:
Algselt postitas: Nihhuja
no maru tüütu on otsida, kui mingi "Debiilik" kirjutab pealkirjaks nt: M:audi A6 1998 , siis võta see lahti, vaata mis mootoriga on jne, pole väga raske teha ka 2 alateemat juurde sinna. aga noh, las jääda.

No maru tüütu on otsida, kui mingi "Debiilik" kirjutab pealkirjaks nt: M: Audi A6 1998, siis võta see lahti, vaata, mis mootoriga on jne. Pole väga raske teha ka 2 alateemat juurde sinna. Aga noh, las jääda.

Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Kelleks sa saada tahad? Kaineks.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 18.07.13 18:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Nihhuja
no maru tüütu on otsida, kui mingi "Debiilik" kirjutab pealkirjaks nt: M:audi A6 1998 , siis võta see lahti, vaata mis mootoriga on jne, pole väga raske teha ka 2 alateemat juurde sinna. aga noh, las jääda.

Väga huvitav definitsioon debiilikust? Pigem on selle mõiste definitsioon seotud vaimse võimekusega, õigekirja oskamine seal hulgas muide. Mootori mitte kirjutamine toob klikke juurde ja potensiaalseid muidu mittevaatajatest huvilisi juurde, täiesti arusaadav liigutus see mootori mitte kirjutamine minu meelest, mõnest nurgast.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 18.07.13 18:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Nihhuja
Autode müügiteema all võiks olla diislid ja bensiini autod eraldi, saaks palju palju kiiremini endale sobiv välja valida.



Äkki siis teeks juba alateema värvi, käigukasti, veoskeemi jne järgi? Ärme ajuvabaks ka muutu. ;) Kui on soov autot otsida, siis ei tohiks olla see selline üle m*nni tegutsemine, vaid põhjalik ja erinevate kuulutuste läbilappamine. Peabki aega võtma.
Üldiselt, kes soovib vinguda, leiab selleks alati põhjuse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 18.07.13 20:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Nihhuja
no maru tüütu on otsida, kui mingi "Debiilik" kirjutab pealkirjaks nt: M:audi A6 1998 , siis võta see lahti, vaata mis mootoriga on jne, pole väga raske teha ka 2 alateemat juurde sinna. aga noh, las jääda.

Enne loe REEGLID läbi. Siis vaatame seda asja. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AularA
huviline



Registreerunud 25.06.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4.2Q

postitati 27.08.13 21:41 Tsiteeri


Olen ma ainuke kellel operaga see -> (nool mis viib viimase postini mis loetud) ei tööta ? :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 27.08.13 22:26 Tsiteeri


Minu arust võiks olla, kas kere mudel või aasta kohustuslik. Ostu müügi kuulutuses siis...
Minul operaga ei töötanud pooled asjad...


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 28.08.13 05:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AularA
Olen ma ainuke kellel operaga see -> (nool mis viib viimase postini mis loetud) ei tööta ? :(

Proovisin arvutis Operat ja mobiilis nii Opera Mini kui ka Opera Mobilet ja ei tuvastanud sellist muret.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  14  15  16  17  18  ..  27
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 17.6% - SQL: 82.4%]