Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  12  13  14  15  16  ..  22
Autor:
Pealkiri: Audi Coupe 2,6q - 1995 - audi_a4_v6 (Vastuseid: 540 | Vaatamisi: 82689)
lauri86
huviline



Registreerunud 08.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 16.07.12 20:24 Tsiteeri


Edu uste paika ajamisel. Endal paar korda läbi tehtud asi aga ikka võiks juhiuks veel natuke paremini käia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 16.07.12 20:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lauri86
Edu uste paika ajamisel. Endal paar korda läbi tehtud asi aga ikka võiks juhiuks veel natuke paremini käia.

Kui saan sama heaks nagu sinu omal, siis olen kindlasti rahul:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lauri86
huviline



Registreerunud 08.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 16.07.12 20:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: lauri86
Edu uste paika ajamisel. Endal paar korda läbi tehtud asi aga ikka võiks juhiuks veel natuke paremini käia.

Kui saan sama heaks nagu sinu omal, siis olen kindlasti rahul:cool:

Ja kui ma enda omal saaks selle ukse avamisel olevast lingi kangusest lahti saaks oleks ise ka rahul:cool:
Ukse paika ajamist soovitaks alustada ukse eest hingede juurest. Siis kui vahed ja kõrgus paigas siis alles lukusti vastust reguleerida. Võibolla on vaja aknaraami ka reguleerida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 16.07.12 20:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lauri86
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: lauri86
Edu uste paika ajamisel. Endal paar korda läbi tehtud asi aga ikka võiks juhiuks veel natuke paremini käia.

Kui saan sama heaks nagu sinu omal, siis olen kindlasti rahul:cool:

Ja kui ma enda omal saaks selle ukse avamisel olevast lingi kangusest lahti saaks oleks ise ka rahul:cool:
Ukse paika ajamist soovitaks alustada ukse eest hingede juurest. Siis kui vahed ja kõrgus paigas siis alles lukusti vastust reguleerida.

Ma olen tegelikult asja hästi käima reguleerinud, ainult tõsta oli natuke vaja, aga siis hakkas klaas tihendile peale käima, tookord reguleerisin klaasi järgi jälle asja tagasi, seega vajab klaas raami sees natuke langetamist. Ukseliistu vahetamiseks võtan ukse nagunii lahti, siis reguleerin klaasi, ära vahetan ka lkallase käest saadud uue ukse eesmise tihendi jupi:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 19.07.12 12:23 Tsiteeri


Igatahes nüüd uks korralikult käima reguleeritud, kusjuures klaasi ei pidanudki liigutama ikkagi. Vahetatud sai ka juhi ukse keskmine liist, ülejäänud vahetan siis, kui selleks peaks vajadus tekkima, hetkel veel vanad kestavad:P
Ega keegi ei tea, kust saaks korralikke(uusi) coupe ukse küljes tihendeid, juhiukse eesmise sain lkallase käest uue, aga need tagumised on mul suht nirud mõlemal uksel. Sain tema jutust aru, et neid polegi võimalik uusi enam saada? On keegi sellega kursis?

Muutusi veel ka nii palju, et klubist ostsin c4 a6 esimesed istmed koos laekaga käetoega, lõikasin juhiistmelt selle käetoe kinnituse ära ja lasin keevitada enda istme külge. Huvitav, et sisuliselt koht selle jaoks oli olemas, istme raami küljed olid c4-ga sisuliselt identsed:cool: Nüüd ka käetugi juba küljes ja sigamugav on! Kõik on seal küll suht tihedalt koos, sest vahe ei ole sama suur nagu c4-l, aga kõik toimib ja üksteist ei sega. Edasi peab nüüd ka õige värvusega ja terve kanga sellele käetoele peale panema, siis on sellega kõik.
Lähiajal peaks minuni jõudma ka üks viimaseid lisavarustusi, mis sellele masinale panna saab, üks väga oluline lisa tegelikult minu silmis. Eks siis kui kohal ja paigaldatud teen mõne klõpsu ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lauri86
huviline



Registreerunud 08.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 22.07.12 16:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Lähiajal peaks minuni jõudma ka üks viimaseid lisavarustusi, mis sellele masinale panna saab, üks väga oluline lisa tegelikult minu silmis. Eks siis kui kohal ja paigaldatud teen mõne klõpsu ka.

Tundub et uueks lisaks on tulede pesurid või el. tagumised aknad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 22.07.12 17:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lauri86
Tundub et uueks lisaks on tulede pesurid või el. tagumised aknad?

Minule teadaolevatel andmetel peaks tegu olema püsikiirusehoidja komplektiga :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 22.07.12 21:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
Tsitaat:
Algselt postitas: lauri86
Tundub et uueks lisaks on tulede pesurid või el. tagumised aknad?

Minule teadaolevatel andmetel peaks tegu olema püsikiirusehoidja komplektiga :P


Reporteris ja seitsmestes uudistes mainiti sama.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 23.07.12 21:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
Tsitaat:
Algselt postitas: lauri86
Tundub et uueks lisaks on tulede pesurid või el. tagumised aknad?

Minule teadaolevatel andmetel peaks tegu olema püsikiirusehoidja komplektiga :P


Reporteris ja seitsmestes uudistes mainiti sama.

Ma olen ka asja sealtkaudu kuulnud:) Püsikiirusehoidja see igaljuhul saab olema, c4 a6 pealt, seega peaks ka juhtkang just selle suurema läbimõõduga roolisambaga sobima, eks näis, täpsemalt siis, kui kaup on minuni jõudnud. Aga tuledepesurid on ka veel üks variant jah, sellele pole mõelnudki:cool: Tagumised elektriaknad vist ei ole väga lihtsad järelpaigaldada ja on ka üliharuldased,


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 23.07.12 22:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Aga tuledepesurid on ka veel üks variant jah, sellele pole mõelnudki:cool: Tagumised elektriaknad vist ei ole väga lihtsad järelpaigaldada ja on ka üliharuldased,


Pesurid saab väga edukalt kokku kompunnida bmw pesuritest ning eriti hea oleks, kui saaks kusagilt klaasipesuvedeliku paagi millel 2 pumpa install võimalik oleks. Neid liikvel on olnud aga samuti väga harva esinev kaup.

Tagumiste el. akendega olen nii palju uurinud, et midagi rasket seal pole, plug/n/play. Muidugi nende saadavus ning hind on suhteliselt krõbe(200-300€) aga kui masinal näiteks puudub kliima siis see upgrade korvaks eelneva puuduse minu silmis täielikult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ggsizask
huviline

Avatar


Registreerunud 14.07.07
Asukoht: käru
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 c4 2.0, audi a6 c5 4.2 quattro

postitati 24.07.12 06:43 Tsiteeri


Suure tõenäosusega sulle see juhtkang ei sobi. Sai kunagi oma audi 100-le ostetud a6 tulede ja suuna kang ja külge panemisel selgus, et pistik ei lähe ei külge. pealtnäha oli samasugune, aga a6 kangil olid klemmid veits teistmoodi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audicabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,5TDiQ Avant;C2 2.1;C6;Cabrio;200 2,2TQ, Suzuki Tl1000R,D-max,Renegade800

postitati 24.07.12 07:13 Tsiteeri


Huvitav, mu tuttava b4-jale läks a6 kangiosa ilusti külge. Audi 100 ja A6 kangid ei olnud omavahel vahetatavad, roolisamba kinnitused olid erineva jämedusega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ggsizask
huviline

Avatar


Registreerunud 14.07.07
Asukoht: käru
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 c4 2.0, audi a6 c5 4.2 quattro

postitati 24.07.12 10:13 Tsiteeri


Huvitav. 80 b4 kang 100-le läheb jällegist. Sai just üks päev see külge pandud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 24.07.12 10:58 Tsiteeri


Huvitav tõesti.. kui ma ei eksi siis kasutaja Priit86 pani A6 C4'le oma eks 100 C4 püsika + suundadekangi. Ja asi toimib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 24.07.12 12:14 Tsiteeri


Vastus peaks peituma selles, et bagiga S-i rooli puhul on see keskmine ava suurem ning samuti on see suurem ka A6-l. Seega peakski see kang just sobima. Olen ise proovinud a6 kojameeste kangi b4/coupe airbagiga s-i rooli katete külge(need on ainulaadsed ja sobivad kokku vaid selle rooliga) ja istub ilusti sinna külge ning ilmselt läinuks ka teine pool, aga polnud lihtsalt tulede kangi millega proovida. Paar pilti ka sellest katsetusest:

http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/P7120235.jpg http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/P7120236.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 24.07.12 16:56 Tsiteeri


Nagu juba ka kompuutri paigalduse juures kirjutasin, ei sobinud minu masinale plug and play ka b4 kompu kang mitte, sest roolivarras on jämedam. 100% selgus saabub asja sobivuses muidugi siis, kui küljes ja toimib:cool: Aga tundub, et mulle sobivad reguleeritava rooli kangid ehk siis a6 c4 kangid, aga mitte enamike 100 c4 ja b4 kangid, kuigi rool mu masinal reguleeritav pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 29.07.12 20:14 Tsiteeri


Sain püsikiirusehoidja komplekti kätte, kõik tundub ok, aga kuidas muidu kombeks on, kas pump kuulub ka komplekti? Igatahes kangi panin kohe huvi pärast külge ja olgu siis öeldud, et c4 a6 kangid sobivad minu masinale pnp:cool: Kõik funktsioonid (tuled siis peamiselt) toimivad nii nagu varem ning keskava ka siis suurema läbimõõduga tava b4 omast ehk siis mulle kõik sobis. Pildike ka siis:
http://static3.album.ee/files/1083/17/large_27079325_ULNh.jpg

Käetugi ka siis küljes nagu juba varem mainitud, ootab siis tervet ja õiget värvi kangast. Kangas on olemas b4 istmete küljest, nüüd peab laskma mõnel tuttaval kokku õmmelda, aga selline näeb hetkel välja:

http://static3.album.ee/files/1083/17/large_27079285_vrZP.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 29.07.12 20:23 Tsiteeri


Siis ma tean millist kangi kunagi doonoriks otsida, kui peaks tekkima tahtmine/võimalus paigaldada bagiga s-i rool. Vaakumpump peaks olema ka muidu kindlalt osa sellest komplektist, kuna muud otstarvet tollel olla ei tohiks. Mis sinna püsika komplekti muidu veel kuulusid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 29.07.12 20:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
Siis ma tean millist kangi kunagi doonoriks otsida, kui peaks tekkima tahtmine/võimalus paigaldada bagiga s-i rool. Vaakumpump peaks olema ka muidu kindlalt osa sellest, kuna muud otstarvet tollel olla ei tohiks. Mis sinna püsika komplekti muidu veel kuulusid?

Ma ka arvan, et peaks kuuluma, eks müüja uurib natuke asja ja jõuab samale järeldusele ja saan asja ikka kätte. Komplekti kuulus muidu vasak kangipool, püsika aju, vaakumlülitid pedaalide alla, vaakumklapp mis liigutab gaasitrossi ning natuke ka juhtmeid pistikuid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sibidisah
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.07
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal


postitati 30.07.12 14:30 Tsiteeri


Mitu vaakumlülitit sa said? Minu süsteemil on ainult üks lüliti :) ja enda oma pole ikka korralikult tööle saanud kuna ei saa juhtmetest jagu noh pole eriti aega ka olnud aga siit vaatan, et saab infot varsti oodata mis juhe kuhu läheb :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 30.07.12 19:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sibidisah
Mitu vaakumlülitit sa said? Minu süsteemil on ainult üks lüliti :) ja enda oma pole ikka korralikult tööle saanud kuna ei saa juhtmetest jagu noh pole eriti aega ka olnud aga siit vaatan, et saab infot varsti oodata mis juhe kuhu läheb :)

Huvitav, et komplekt tuli automaadi pealt, aga lüliteid oli ikka kaks komplektis kaasas. Mul muidu üks komplekt sai isale ostetud mingi aeg tagasi, sel enamik asju ka ühendatud veel nagu originaalis, aga masinale paigaldamata veel. Muidu siin foorumis ka korralik juhend olemas koos juhtmevärvide ja skeemidega, vähemalt esmapilgul tundus asi mulle lihtne, eks näis mis siis saab, kui asja teostama hakkan:P
BTW, pump tuleb ka nüüd ikka tagantjärgi komplekti kaasa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 06.08.12 06:38 Tsiteeri


Käisin eelmisel nädalal veermiku kontrollis ja öeldi, et kolksu põhjustab rooliamort, selge, võtsin selle siis üldse küljest ära, sõiduomadustes mitte midagi ei muutunud IMO, tõmbab rooli ikka otseks ja ei löö aukudes käest ära vms, kõik on sama..... ka kolks paraku. Need kontrolli inimesed panevad ka ikka suht loteriid! Mis teadjamad arvavad, kas peaks ikka rooliamordi tagasi panema või kui siis juba uus panna tagasi, aga ma pole veel uurinud, kas on ka levinud varuosa? Vanal b5 a4-l kunagi öeldi, et seda enam ei toodetagi ja võtavad lihtsalt küljest ära.

Paigaldasin laupäeval ka püsikiirusehoidja coupele, aega läks ca 7h. Toimib:D Kohe esimesel proovil toimis, teised funktsioonid peale "kiiruse miinuse" toimivad, lihtsalt kiirust kangist vähendada püüdes lülitab süsteemi välja. Muidu kiiruse hoidmine, kangist lisamine, resume, OFF töötavad. Kuna olemas oli ainult üks pedaali originaalkinnitus, siis peab romulast teise juurde vaatama, õnneks on pidurilülitil sama kinnitus ja see on igal autol. Aega võttis asja juures vast kõige rohkem selle vaakumklapi (ehk siis tööorgani) sobitamine b4 2,6 mootorile, mul oli olemas c4 a6 2,6 kronstein, aga coupel ju palju vähem ruumi kapoti all. Millalgi teen ka pildi, kuidas asja lahendasin, väga lihtsalt ja reguleeritavalt muide:P Suured tänud ka sellele, kes vastava DIY teema tegi, väga lihtne on asja nii paigaldada just v6 mootorile. Kui kedagi huvitab miski täpsemalt, siis võib julgelt küsida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 06.08.12 09:14 Tsiteeri


Rooli amorti enam ei toodeta. CAC'st vaatasin, on veel võimalik tellida 43.70€.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sibidisah
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.07
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal


postitati 06.08.12 19:53 Tsiteeri


Äkki saad oma püsika süsteemi pealt vaadata kuhu niuksed juhtmed lähevad olen juba igasugu varjante proovinud kuid ei saa asja toimima mootor töötab ilusti ja õhku ka kuskilt läbi ei lase voolikud. Varjant võib mul ka olla püsikiiruse juhtrelees või ajus kuidas keegi nimetab seda :)
http://static3.album.ee/files/1045/51/large_26137882_pvmN.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 06.08.12 19:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Rooli amorti enam ei toodeta. CAC'st vaatasin, on veel võimalik tellida 43.70€.


Aga ei ole vist väga vajalik vidin?

Sibidisah: Kust kohast sul need juhtmed tulevad? Kas kangist või juhtplokist? Ma tegin täpselt juhendi järgi ja seal ka värvid kirjas.
Käi juhtmed selle juhendi järgi läbi, ma täpselt ei mäleta, mis värv millega kokku läks ja nüüd asjad peidus ja vaadata natuke keeruline. Lähipäevil muidugi võtan korraks jälle juhi jalgealuse kaane maha ja siis võin asjale pilgu peale visata.
Aga juhendi järgi siis:
punane/must: pedaalilülitite juurde
must/kollane: juhtplokk pin 11
pruun: massi
sinine/valge: juhtplokki pin 6, kuigi see peaks olema sinine valge triibuga, seega ikkagi küsimus, et kust see sul tuleb?
Kas mustal mingit triipu pole?

BTW, kui kiku masina kokku saab ja me Tallinna lähedal selle coupe type 89 kokkutuleku ca kuu aja pärast tehtud saame, siis seal võin enda masina küljest sulle korraks aju anda, saab vähemalt toimiva ajuga proovida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  12  13  14  15  16  ..  22
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 22]
[PHP: 23.5% - SQL: 76.5%]