Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  12  13  14  15  16  ..  27
Autor:
Pealkiri: Audi A4 2.8 30V 142kW - 1996 - RTamm (Vastuseid: 661 | Vaatamisi: 119481)
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 03.01.13 23:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ricky
Tsitaat:
Algselt postitas: RTamm
Patrick: Pole hullu, et tööriistu laenata ei saanud, õnneks avastasin tööjuurest ühe komplekti ja sain seda laenata. Istmete vahetusel õnneks peale Torx võtme ja ristpeakruvikeeraja muid riistu vaja ei läinudki :).
Ricky: Jep, istmed briti versioonilt pärit, sellepärast polegi praegu uksepolstreid veel külge pandud. Eks vaatan ja püüan siiski mingi mooduse leida, kuidas kalts uksepolstrilt nahaga asendada :).


Kas neil istmetel mingit vahet ei ole siis? Et juhi istme tõstsid ju ikka juhikohale?

E: Turvapadjad nt.

Ei saa vist niimoodi tõsta käetoe tõttu, ikka tuleb nii panna nagu oli inglise versioonil, et seljatoe regulaatorid jääksid väljapoole. Turvapatju vist neis ka pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 03.01.13 23:49 Tsiteeri


Panin nad nii nagu nad teisest autost tulid (sealse kunde iste sai nüüd mul juhi istmeks ja vastupidi). Ise ma neid Airbage nagunii kasutama ei hakka, nii et minu jaoks pole see probleem.

Tõnis, eksid, nendel on Airbag olemas, tegemist on 2000. aasta auto istmetega, tänusellele ka käetugi ei sobi autosse valatult (väiksed erinevused on). Ütleme nii et käib kah esialgu, kuid kevade poole kui aega ja tahtmist on õues nikerdada, ehitan siiski kahest konsoolist kokku ühe nagu kastaja keeRISTOrm tegi oma endise A4ga. Selles suhtes on sul jälle õigus et neid istmeid omavahel vahetada ei anna kuidagi, kuna muidu ei pääseks ligi mitte kuidagi istme küljeplastikul asetsevate seljatoe keskosa regulaatorini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 08.01.13 14:33 Tsiteeri


Täna läksid lõpuks siis stangelisad RandoV juurde värvimisse, reedeks saan ilmselt nad tagasi, seni kaua tuleb ilma hakkama saada. Ilma lisadeta näeb auto ikka jube ront välja, ei tahakski sõitma minna ... aga kuna ta niivõinaa enamus aega mul maja ees seisab siis pole väga häda.

Eks vaatab mis küljekarpidega saab, vaja oleks leida juhiküljele uus plastik, kuna vana on puruks. Siit ka küsimus, kas keegi oskab öelda kuidas nad täpsemalt küljest käivad?.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Remo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.10
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Mercedes-Benz , BMW , Audi

postitati 12.01.13 11:33 Tsiteeri


Kas istmesoojendused said tööle?


Got ARB and nitrous?
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 12.01.13 12:54 Tsiteeri


Ma pole sellega veel tegeleda jõudnud, istmesoojenduse juhtmestik on veel müüja käes ilmselt järgmine nädal võtan ühendust ning lasen tuua koos istme seljatoe elektroonikaga ära, ostan talt ära ka veel tagumise mütsiriiuli Bose kõlarid ära, oma Audi Nokiad olen ma ribadeks müdistanud :D.

Istmesoojendusega hakkan ilmselt tegelema alles kevadel (selle külma talve kannatan veel nii ära), kui kannatab tööd garaazi juures teha, sest ilmselt selles pisikeses boxis mis mul siin Võrus ema juures on jääb kitsakeseks ning oleks mõistlik teha tööd garage ees. Eks näis mis saab.
Praegu prioriteediks saada uus RV pump ja kiirelt ära vahetada, sest see mida see auto teeb on ülemõistuse närve hävitav muusika. Nimelt säutsub nagu oleks pääsukese pesa kapoti all (ilmselt rulliku laagrid vms läbi) ja loobib generaatoririhma maha koguaeg, kui veidikenegi gaasi anda lisaks sellele on ka korpus mõrades.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 14.01.13 15:58 Tsiteeri


Tervist!
Nädalavahetusel sai siis lõpuks ära vahetatud pikalt vahetamist oodanud RV pump. Selgus et raam on nii mõnestki kohast puruks ning tänu sellele oli loks päris suur ... 5mm jagu liikus ta julgelt, eks see oligi põhjus miks ta rihma maha loopis. Kasutajalt Priit86 sai ostetud uus pump ning ära vahetatud ... nüüd rahul ja auto sõidab muretult.

Alla sai proovitud ka lõpuks suve velgi - auto karjub jubedalt madalduse järgi ... esimene pilt ka sellest kui värvitud stangelisad ees on ..
http://www.upload.ee/image/2984510/2013-01-13_15.40.29.JPG
http://www.upload.ee/image/2984952/2013-01-13_15.39.29.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tambet.
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.01.13 17:23 Tsiteeri


Kas asi on selles, et auto s*tane või midagi muud aga mulle tundub, et pole päris sama tooni ülejäänud stangega? Saaks need küljeliistud/karbi ka värvi alla oleks juba hea, praegu tundub kuidagi üksik seal ees :/.. Tagant pole pilte?

E: Velg on kena!

E::Tagumine on lisa üli kõva, isegi kui on kerge tooni vahe, annab see s*taks juurde (Y)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 14.01.13 17:54 Tsiteeri


Esistange võredevahel olevad kerevärvi olevad ribad võiks mustaks teipida, jääks FL mulje.


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 14.01.13 17:56 Tsiteeri


Mingi pilt on tagant täitsa olemas, eks ma edit'in eelmisesse postitusse selle siis (algul ei pannud üles, kuna ei meeldi see pilt). Mulle endale tundub ka, et mingi toonivahe on ikka sees, stangelisa ikka tundub natuke sinakam kui auto ise, kuid see võib kõik ka sellest tuleneda et auto on praegu jubedalt porine. Ilmselt koolis pesen/lasen pesta selle auto kunagi puhtaks siis näeb täpsemalt ...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 14.01.13 18:10 Tsiteeri


Minuarust on auto ilma madalduseta mega normaalne, eesti teedel pole selle madaldusega muud teha kui lõhkuda masinat ja sõita Tallinn-Tartu-Luhamaa mnt mööda.ära muuda midagi ja mega norm välimus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 14.01.13 18:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
mega norm välimus.


mega - meetermõõdustikus eessõna, mis tähendab numbrit 1 000 000.
norm - määr; ettekirjutus.

Miljon korda määruste järgne välimus?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 14.01.13 19:02 Tsiteeri


Vot see on juba norimine, kuigi tegemist on sinu puhul sõnade õigete kasutamisega ÕS'i järgi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RandoV
huviline

Avatar


Registreerunud 19.05.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4 B8

postitati 14.01.13 19:11 Tsiteeri


Stangelisade värv sai võetud värvikoodi järgi, värv on muidugi selline nagu ta tehasest tulles oli, kindlasti on kere juba veidi pleekinud. Täpsemalt saab värvi valida kui on võimalus värvi võrrelda keretooniga, kahjuks sellist võimalust ei olnud. Pestud autoga muidugi paremini näha, kuidas istub.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 19.01.13 22:57 Tsiteeri


Saidki oma valged sohvad paika. See et inglise variandilt istmete reguleerimis võimalus jääb väga nõmedalt. Seega praegu sa ei saa ju roolis olles muuta oma istme kõrgust, aga seeeest kõrval istuja näiteks saab :D Kevadel ümber tõstes ei pääse keegi ligi jälle seljatuge rattast reguleerima. Igatpidi jama. Aga valge sportlikud nahksed istmed teevad kadetaks küll.
Mis veel istmetesse puutub siis, kui sul tehase poolt ei ole (vaatasin pilti hetkeseisuga salongist) ettenähtud istemesoojendusi, arvad, et saad selle lisa paigaldamisega hakkama? Jään huviga ootama, sest ma mina lõin küll käega kui hakkasin asja uurima. Kuigi nupud on juba keskkonsoolid olemas (pimedas siiski pimedad):D
Ära nüüd ära ehmatu: elektriskeem ja õpetus.

Aga mis moodi see keskkonsooli käetugi ei sobi? Jookseb mul praegu juhe kokku... seal ei tohiks küll mingit vahet olla, kummal pool sa istud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MrAnre
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T Quattro

postitati 20.01.13 18:31 Tsiteeri


Küljeplastikud käivad suhteliselt lihtsalt ära aga ettevaatlik tuleb siiski olla. Kinni on nad metallklambritega, mis istuvad otse niiöelda kere külge. Kõigepealt võta tagant istme juurest ja eest armatuuri alt kruvid lahti (ees vasaku jala juures on veel ju eraldi väike plastik) ja siis hakka ühest otsast vaikselt otse ülesse kangutama, klambrid on iga mingi 5 või 10 cm tagant... Ettevaatlik ole just turvavöö ja tagumise istme juurest kangutamisega! Mina vähemalt endal seda tööd nii tegin ;) :)

Parimat,
Anre


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 20.01.13 22:10 Tsiteeri


Rait, ma ei saa su kommentaarile pihta praegu, kust tuleb see info ? Ma saan igatepidi reguleerida istmeid (üles-alla, ette-taha) ja kõik kangid on samadel kohtadel nagu vanadel istmetel. Tegemist pole el. sisuga, täiesti manuaalne (välja arvatud seljatoe keskosa) ja istub 1:1 euro variandile. Istmed siis autos praegu nii, et see mis varem oli juhi iste on minu autos kunde oma ja vastupidi. Kõik toimib nii nagu peab ja ma olen väga rahul :)
Käetoest niipalju, et tegemist on FL käetoega ja see on pisut teise kujuga kujuga kuigi kinnituskohad on samad. FL oma on eest pisut laiem.

Istmesoojendustest niipalju, et mul pole momendil veel juhtmestikkugi, kuid üritan seda lähipäevil kätte saada. Ise ma neid istmesoojendusi toimima ilmselt ei pane, kuna ei ole juhtmetega just sina peal. Lasen ilmselt sõbral seda tööd teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 11.02.13 21:43 Tsiteeri


Terv,
Kirjutaks nüüd lõpuks ka pisut uuendustest, mis vahepeal on toimunud. Enamus pole nendest detailidest küll auto küljes, aga jõuab veel.
Nimelt sai ära ostetud lõpuks madaldusvedrud, millel sai silma pikalt peal hoitud. Ostetud sai ka kompuutriga kellad koos kangiga ning elektrimootor pagassiluugi avamiseks. Viimane on vajalik kahel lihtsal põhjusel :
1. Praktilisel põhjusel, nimelt miinus kraadidega kipub pagassiluugi nupp kinni jäätuma ning puudub juurdepääs sinna.
2. Oleks vaja tööle panna klappvõtmel viimane kasutu nupp.

Lõpuks jõudis kohale USA'st ka minu kaua oodatud pakk, mille sisuks oli S-line võre embeem. Nädalavahetuse jooksul sai see külgepoogitud. Tulemus endale meeldib.
Pisut ka pilte ...
http://www.upload.ee/image/3065677/09022013501.jpg
http://www.upload.ee/image/3065674/09022013502.jpg
http://www.upload.ee/image/3065689/04022013495.jpg
http://www.upload.ee/image/3065684/09022013500.jpg

Nyyd tuleb otsida kusagilt FL udutuled, kuna praegused on katki ja klaasi pmst polegi enam ees, tuleb otsida ka tagumised Bose k6larid, et saaks hakata muusikasysteemi arendama. Tuleb hakata otsima ka tagumisi el. aknaid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 11.02.13 21:50 Tsiteeri


Selline hobiauto :D Palju uued vedrud madaldavad ka? S-Line märk...paneb muigama, aga kole ta ka pole. Ise pole seni veel raatsinud seda külge riputada. Juhtkangi kompule oleks minu käest saanud, aga saan aru, et said koos kellaplokiga.
Edu ehitamisele!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 11.02.13 22:01 Tsiteeri


Uued vedrud madaldavad 45mm, ilmselt on seda piisavalt. Kompu puhul ostsin siiski kellad ja kangi eraldi, mõlemad tulid kätte üsna hea hinnaga.
Rääkides S-line embleemist, siis peale külge kruvimist tundus see endalegi pisut harjumatu vidin, kuid nüüd juba meeldib väga ja isegi sobib mu meelest sinna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ricky
huviline



Registreerunud 10.06.09
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.13 22:05 Tsiteeri


Mul endal on ka see s-line märk võrel, suvel lendas suure vihma/tuulega punane värv minema küljest :D
Sai siin tellitud neid paar tükki veel mingi aeg lisaks kleebitav, ei tea kas kohale ka suvatsevad tulla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 12.02.13 08:39 Tsiteeri


S-line märk sobib kenasti :) muidu see võre haigutavalt tühi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 12.02.13 13:00 Tsiteeri


Oh, seoses selle S-line märgiga sain ka nüüd idee mida panna võrele ning ka tuppa liistule peale väikest uuendust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo92
huviline

Avatar


Registreerunud 14.08.12
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9 TDI Quattro

postitati 15.02.13 15:29 Tsiteeri


FL udutuled ette kunagi saad, siis olen väga huvitatud kuidas nad sinna ette ära kinnitasid.
Kuidas üldse praeguste udukate klaas katki läks, lumega?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 17.02.13 13:08 Tsiteeri


Ausalt öeldes pole õrna aimu kuidas nad katki läksid. Klaasid mõranesid igatahes vihmase ilmaga, nüüd 1,5 aastat hiljem on hakanud juppe eralduma sellest plastikklaasist. Kuidas see juhtunud on, mille tagajärjel seda ma ei tea. Valli pole nagu ka sõitnud, et selle tagajärjel võiks puruneda. Ilmselt on nad kellegi ette jäänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mokits
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2 V8 b5 Quattro, Trafic

postitati 17.02.13 14:14 Tsiteeri


Tume lagi, essi stanged, siis see embleem juba õigustab ennast :) Fl udukate ette aretamisel soovin Sulle kõva närvi, tegin selle asja alles hiljuti ära. Osta essi stange, kus udukad sees, saad ainult värvimisega piirduda :) Äge teema !


Alla kolme liitristesse käib piim ja vesi!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  12  13  14  15  16  ..  27
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 22.7% - SQL: 77.3%]