Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  11  12  13  14  15  ..  29
Autor:
Pealkiri: A4/S4 B5 (Typ 8D, 1994-2001) (Vastuseid: 700 | Vaatamisi: 190006)
AutoUnion
huviline



Registreerunud 15.02.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 20v

postitati 27.05.11 15:36 Tsiteeri


Sõber tunneb selle vastu huvi.

http://www.auto24.ee/used/849048

On keegi seda vaatamas käinud või teab midagi rääkida selle kohta?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MJoel
huviline



Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 29.05.11 11:53 Tsiteeri


On soov soetada omale A4 B5 suve lõpus kindlasti manuaal kastiga ja võib olla quattro. On tekkinud mõned küsimused millele sooviks vastuseid.

Kõigepealt huvitab bensukulu pool, et kui palju võtavad 1.8, 1.8t, 2.6 v6, 2.8 v6 kütust ? Huvitab, kuna olen tudeng ja bensuraha laialt käes pole.

Kindlasti on ka vahe varuosade hindades. V6'tel on kindlasti kallimad kui 1.8 või 1.8turbol ? Olen kuulnud mitmelt poolt, et B5'l on murelapseks esisild aga ise hoides ju ei tohiks muret tekitada ?

Olen ise sõitnud Volvo v40 diisliga millel oli 66kw. See auto on ikka väga uimane ja sellest järeldan, et ega ka 1.9 tdi 66kw B5't väga edasi ei vea ? Kas ka 81 kw diisel on uimane ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 29.05.11 12:05 Tsiteeri


Tsitaat:


Kõigepealt huvitab bensukulu pool, et kui palju võtavad 1.8, 1.8t, 2.6 v6, 2.8 v6 kütust ? Huvitab, kuna olen tudeng ja bensuraha laialt käes pole.

Enda eelmine esiveoline ja praegune nelikveoline vöttis/vötab köik kütuse ära, mis paaki valatud, kuid keskmine jäänud 9-10 liitri vahele...seda 50/50 linn/mnt ning töristaja tüüpi pole :) ja mootoriks olnud/on 2.6 v6.
Kütusekulutusi saad ka kaeda vastavast teemast.
Tsitaat:

Kindlasti on ka vahe varuosade hindades. V6'tel on kindlasti kallimad kui 1.8 või 1.8turbol ? Olen kuulnud mitmelt poolt, et B5'l on murelapseks esisild aga ise hoides ju ei tohiks muret tekitada ?

Veerem ühine, kereosad ühised..., mis peaks nagu erinema?
Mootori poolelt jah on erinevusi...v6 tahab enam öli jne jne.
Esisilla halamisest mina aru ei saa..., kasut. kvaliteetosi, kestab ka sild.

Tsitaat:

Olen ise sõitnud Volvo v40 diisliga millel oli 66kw. See auto on ikka väga uimane ja sellest järeldan, et ega ka 1.9 tdi 66kw B5't väga edasi ei vea ? Kas ka 81 kw diisel on uimane ?

81kw on särtsakam, kui 66kw, kuid köik söltub korrasolekust.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 29.05.11 12:11 Tsiteeri


Kütusekulu tehaseandmeid loe siit: http://www.autoweek.nl/

ja kütusekulust on meil suur teema ka: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=6686

Ka selles samas teemaski on kütusekulust ja veermikust juttu olnud + muud teemad foorumis. Sellest on väga palju kirjutatud.

Suve lõpuni aega palju, jõuad põhjalikult läbi lugeda need teemad küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MJoel
huviline



Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 29.05.11 12:18 Tsiteeri


Mõtlesingi just mootori varuosi.

Ise olen just selline töristaja tüüpi, et kui mootorit on siis vahel hea ka vajutada ja autost mõnu tunda. Sellepärast olengi 100+ kw peale mõelnud.

Esisilla pärast ma väga ei põe, kuigi sõbral on 1.8 ja ta on väga hädas sellega. Ilmselt ise ei hoia siis või kasutab odavamaid osi.

Ja pealegi on mul isa selliste odavate varuosade kohta väga skeptiline ja neid ta külge kruvida ei lubakski ilmselt.

Igatahes aitäh vastuste eest !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
erki87
huviline



Registreerunud 13.05.07
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a4 1,8t quattro

postitati 29.05.11 20:11 Tsiteeri


Esisilla remont tuleks lihtsalt teha korralikult ja KORRAGA. Ükshaaval juppe vahetada pole mõtet. Taastamine väga in. Kui võimalus ise teha asju, siis saab tihti küllaltki odavalt.

Kütusekulu poolest kindlasti 1,6 kõige ökom kui töristada. Kuid see vahe nii väike võrreldes 1,8-ga, seega kas kaalub sõidumõnu üles? Samas 1,8 ja 1,8t vahe ka selline(kütusekulu võrreldes sõidumõnuga), nii ka 1,8t-2,8. Meenub bemmimeeste jutt oma e36-te kohta: miks võtsid 1,6, 1,8 sama kütusekuluga jne. Nii ka 1,8 ja 2,0, samuti 2,0-2,5.Nii järjest tuletades võtab 1,6 nii võttes peaaegu sama mis 2,8:D. Põhimõtteliselt on siiski nii, et kui oskad ökotada saad 1,6 a4-ga väikseid kütusekulusid. Kui sõidad agressiivsemalt võlud ulmelisi summasid välja sõidumõnu vastu saamata. Peale selle 1,6 remondikulud väiksed, isegi kui mootori ära mõrvad leiad kiirelt ja odavalt uue kasvõi lammarist. Diisliga hoiad eriti siis kokku kui haagist vaja vedada.

Mina olen leidnud kuldse kesktee 1,8t, piisavalt ergas, öko ja kerge kaasa aidata.

EDIT: Turbo quattro maksab. Ostes arvesta sellega, odavam osta korralik kui hakata seda remontima, eriti kui ise käsi külge panna ei oska.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MJoel
huviline



Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 29.05.11 20:18 Tsiteeri


Mind ennast miskipärast tõmbab ka 1.8t quattro poole. Ma usun et see 1.8t nii ülejõu ka ei käi kui rahulikult sõita võimis ? :D

Küsiks veel, et mis võiks olla peale ostu esimesed asjad mis kindlalt vahetamist tahaks ja kui palju selline asi maksta võiks ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Mikkk
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 + A6 C7

postitati 30.05.11 21:15 Tsiteeri


Vastaks siis huvilisele olles ka ise veel üsna roheline A4 1,8T quattro omanik.
Olles varasemalt sõitnud 1,6se sedaan A4- ga, siis võin öelda, et mineku vahe on kardinaalne. Dünaamika osa võrrelda on vist üsna mõttetu. Kütusekulu osas niipalju, et 1,6ne võttis linnas parimatel päevadel 0,5 liitrit vähem kui 1,8 TQ.
Kuna universaal 1,8TQ on sedaan 1,6sest 200kg raskem, siis on see niigi hea tulemus.
Maanteel aga on lugu igatahes 1,6se kasuks. Sain siin kulunumbrid nõksa üle 6 liitri sajale, kuid turbokaga alla 8 liitri maanteel veel saada pole õnnestunud (110 km otsad maanteel). Vana 1,6sega pidi möödasõitu ikka planeerima väheke, kuid 1,8T puhul on kõik kinni vaid ohutus kauguses vastutulevate autodega (kui neid on).

Varuosade teema osas on 1,8 turbokal iseloomulikud praeguse praktika järgi tagarattalaagrid (nelikvedusel) ja lisaks sellele kipub klapikambrikaanetihend surema. Minu omal läksid ka väntvõlli, nukvõlli ja õlipumba võlli simmerid vahetusse.
Quattro tagarattalaagrite hinnad algasid seal 16€ (Topran) ja lõppesid 47€ juures (SKF).
Simmerid olid 3,2€/tk ja klapikambrikaanetihend maksis 16€ (Victor Reinz).
Ahjaa, mõnedel on probleemne olnud ka tagadiffri padi, mis (ei tahaks küll ära hirmutada) maksab "kõigest" 150€.
Loodan, et sain veidikenegi abiks olla :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ollu93
huviline



Registreerunud 30.05.11
Kasutaja on eemal


postitati 31.05.11 10:33 Tsiteeri


Nimelt on plaan soetada endale A4 2.4 124KW masin, peaks olema B5, kuna roolil audi märgi ümber selline muster ja samasugune käigukangil.
Millised on tüüpvead ja miinused, kuna endal pole kokkupuuteid audidega olnud.
Autoga siis plaan sõita pikemat aega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 31.05.11 13:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ollu93
Nimelt on plaan soetada endale A4 2.4 124KW masin, peaks olema B5, kuna roolil audi märgi ümber selline muster ja samasugune käigukangil.
Millised on tüüpvead ja miinused, kuna endal pole kokkupuuteid audidega olnud.
Autoga siis plaan sõita pikemat aega.

V6 jääb V6-ks.
Tüüpilisem probleem kipub olema mootorite puhul igatsorti ölilekked.
125 kw B5-te pole, on B6, mis 2.4 puhul evib 120-125 kw.
2.4 B5 on 120,121 kw.
B5-te toodeti 1995-2001, välimusest saad aimu Googel´dades.
Üldiselt hakatakse sulle varsti pähe määrima 2.8 ja quattrot :cool:


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ollu93
huviline



Registreerunud 30.05.11
Kasutaja on eemal


postitati 31.05.11 13:41 Tsiteeri


Aga masin muidu iseneesest nagu kõlbab sõitmiseks, et nagu iga teine autogi ja kui suur selle õlilekke probleem neil muidu on? Ja enne läks ühe teise autoga sassi, tegemist ikka 121KW mudeliga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 31.05.11 13:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ollu93
Aga masin muidu iseneesest nagu kõlbab sõitmiseks, et nagu iga teine autogi ja kui suur selle õlilekke probleem neil muidu on? Ja enne läks ühe teise autoga sassi, tegemist ikka 121KW mudeliga.


Vaatad algul kohe üle, et asi hull ei oleks ja mis seal ikka, mul endal ja sugulastel neid v6-tesid küll olnud/on ning mingit suurt probleemi pole, tõsi kõige rohkem tihendeid on vahetatud 2,4-sel. No see selleks, vaevalt, et siin on nüüd oluline üles lugeda, kes kuimitu tihendit tundmatu ajalooga masinal on vahetanud ja siis selle kohta mingeid järeldusi teha, fakt on see, et tihti need mootorid õlised kipuvad olema, kas see ka probleem on, ma ei tea, kui lekib natuke, las siis lekib:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MJoel
huviline



Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 31.05.11 14:21 Tsiteeri


leidsin vastuse paljudele küsimustele, aitäh !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 31.05.11 15:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
... et tihti need mootorid õlised kipuvad olema, kas see ka probleem on, ma ei tea, kui lekib natuke, las siis lekib:)

Pidevalt nöretava mootoriga pole kuigi ohutu liigelda...seega vöiks probleemiks tituleerida küll...enamusel siiski suht savi, kallavad juurde ja lasevad edasi.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 31.05.11 16:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
... et tihti need mootorid õlised kipuvad olema, kas see ka probleem on, ma ei tea, kui lekib natuke, las siis lekib:)

Pidevalt nöretava mootoriga pole kuigi ohutu liigelda...seega vöiks probleemiks tituleerida küll...enamusel siiski suht savi, kallavad juurde ja lasevad edasi.


No kui välba vahel lisama peab, ju siis lekib liiga palju:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MJoel
huviline



Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 01.06.11 11:52 Tsiteeri


Palju on umbes quattro ja esiveolise 1.8t kütusekulu vahe ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 01.06.11 12:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MJoel
Palju on umbes quattro ja esiveolise 1.8t kütusekulu vahe ?

Üldjuhul reeglina liidetakse +1L/100 km quattro kahjuks otsa.
Sellest liitrisest lisast ära lase ennast heidutada, kui vaatad juba quattro poole...talvel öigustab 4 ratta vedu ennast igati ära, kui kodus kipub piskune kallak olema ja liiva/keemiaga ei viitsi platsi hooldusel möllata.
Samal ajal, kui esiveolisega kipud pinda lihvima, siis neliku puhul juba naudid kilomeetreid möötes ahjusooja :D


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 01.06.11 12:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Samal ajal, kui esiveolisega kipud pinda lihvima, siis neliku puhul juba naudid kilomeetreid möötes ahjusooja :D

Ma olen vist eriline, sest 6 aasta jooksul esiveolisega pole kordagi kinni jäänud, Q-ga muidugi kindlam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 01.06.11 15:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rom
Ma olen vist eriline, sest 6 aasta jooksul esiveolisega pole kordagi kinni jäänud, Q-ga muidugi kindlam.
Lõputu vaidlus ja vale teema selleks. Kellele ema, kellele tütar...


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.06.11 16:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Lõputu vaidlus ja vale teema selleks. Kellele ema, kellele tütar...


Ei see ei ole lõputu vaidlus, selge see, et quattro on parem oma sõiduomadustelt ja sõiduturvalisuselt, keegi vist ei vaidle sel teemal, aga nendel quattro meestel ei tasu koguaeg mõista anda, et pooleveolised on mõtetud või veel enam pooleveoliste omanikud on mõtetud! Saadakse ka väga edukalt ilma nelikveota hakkama! Las auto otsija viskab pilgu tehaseandmetel kütusekulu erinevustele ja otsustab ise.
Samuti on nii vanal a4-l väga suur erinevus tagasilla ehituses pooleveolise ja quattro vahel, pooleveolisel on ikka nii lihtne, kui üldse olla saab, quattrol aga keeruline. Järgnevatel a4-del nii suurt vahet vist pole, veovõllid ainult puudu, muu sama keeruline:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 01.06.11 18:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Ei see ei ole lõputu vaidlus, selge see, et quattro on parem oma sõiduomadustelt ja sõiduturvalisuselt, keegi vist ei vaidle sel teemal, aga nendel quattro meestel ei tasu koguaeg mõista anda, et pooleveolised on mõtetud või veel enam pooleveoliste omanikud on mõtetud! Saadakse ka väga edukalt ilma nelikveota hakkama!


Saadakse töesti, kuid mitte just lihtsalt.
Omanud samuti pooleveolisi, esimesteks oli 2x tagavedu, siis tuli esivedu ja nüüd nelik.
Eelmiste kolmega pole kinni istumist olnud, kuid kohalt ära minek polnud ka kergete killast..vähemalt mitte nii nagu hetkel seda on.
Ups...eksisin esiveolise suhtes...kinni pole istunud, kuid kohalt minema ei saanud..suverehv, velje servani sulalumi, tagurpidi kasutus ja kerge kallak...seisis omal kohal pea nädala :D
Nelikuga näiteks söitsin hoovi kallakust (15-20 meetri peale langust 1500-1700mm) suverehviga muretult üles (talvel), ilma hoovötuta, kuid pooleveolistega ilma hoovöttudeta jäänuks tegu tegemata, talverehviga vedas küll üles, kuid vaevaliselt ja eeldas hoovöttu.
Mitte, et ma nüüd seda kövatamisena kirjutasin, töin lihtsalt enda poolt ühe näite.
Vajadusel söidan kasvöi monomähkijaga.
Zoigi vihje on üldjuhul vett pidav.
Tsitaat:
[Samuti on nii vanal a4-l väga suur erinevus tagasilla ehituses pooleveolise ja quattro vahel, pooleveolisel on ikka nii lihtne, kui üldse olla saab, quattrol aga keeruline. Järgnevatel a4-del nii suurt vahet vist pole, veovõllid ainult puudu, muu sama keeruline:D

Quattrol pole esiveolisega vähemalt esiteljel mingit erinevust, tagasillale lisandub quattro puhul pöhimötteliselt teine esisild.

Keegi pole kedagi saamatuks ega ka mötetuks minetanud, lihtsalt on kogemuste pöhjal edastatud soovitusi.
Valik jääb alati teha isikul, kes on alustanud uurimist ning saanud möned soovitused/nipid.
See, et isik valib omale pooleveolise..ega see teda teiste körval hädisemaks tembelda...oskamatu ei suuda isegi 6 veolisega toime tulla.

Üldiselt tolle vaidluse vöiks tollest teemast eemal hoida...mujal teemades on antud olukordi öökimiseni lahatud ja vaieldud.

Tuleks leida vöimalikult vigadevaba isend, olenemata mootorist vöi veoskeemist!


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SilverLine
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift, Volvo S60 D5

postitati 25.06.11 17:53 Tsiteeri


Siin Audi A4 vaadates hakkas üks isend silma: http://www.kuldnebors.ee/search/soidukid/soiduautod/audi/audi-a4-b5-2-4-v6-99/search.mec?pob_post_id=8740150&pob_action=show_pos t_images&pob_cat_id=11049&pob_image_id=a059ffeb57d0d5c0b71ab44f1a640e48&pob_browser_offset=0&pob_view_language_id=et#image_0 pildid veidi imeliku nurga pealt tehtud, ja tekkis üks küsimus. Kas auto on ise faceliftiud, sest külgmine suund tundub nagu olevat vanema tüübi oma ja kas facelift stangel on tuledepesurid. Lisaks tundus ka spidoblokk natuke vanema tüübi oma olevat. Muidu on väike idee BMW välja vahetada, sest ikka Audi roolis olen ma tunduvalt kodusem ja E39 lihtsalt ei sobi mu sõidustiiliga kokku. Paistab teine ju igati ilus ja hea varustusega olema, kuigi hind pisut siuke mis tekitab küsimusi, törts odav.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 25.06.11 18:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SilverLine
Siin Audi A4 vaadates hakkas üks isend silma: http://www.kuldnebors.ee/search/soidukid/soiduautod/audi/audi-a4-b5-2-4-v6-99/search.mec?pob_post_id=8740150&pob_action=show_pos t_images&pob_cat_id=11049&pob_image_id=a059ffeb57d0d5c0b71ab44f1a640e48&pob_browser_offset=0&pob_view_language_id=et#image_0 pildid veidi imeliku nurga pealt tehtud, ja tekkis üks küsimus. Kas auto on ise faceliftiud, sest külgmine suund tundub nagu olevat vanema tüübi oma ja kas facelift stangel on tuledepesurid. Lisaks tundus ka spidoblokk natuke vanema tüübi oma olevat. Muidu on väike idee BMW välja vahetada, sest ikka Audi roolis olen ma tunduvalt kodusem ja E39 lihtsalt ei sobi mu sõidustiiliga kokku. Paistab teine ju igati ilus ja hea varustusega olema, kuigi hind pisut siuke mis tekitab küsimusi, törts odav.

Taolised küljesuunad ja tuledepesurid ning spidoplokk on küll minumeelest 99aasta mudelile täitsa kohane, algusaatate omal on tiival suunad puhta ruudukujulised, lisaks all audi embleem. Juba küljeliistud ustel ning ukselingid vähe uuemad.
Seda kohtan ma küll esmast korda vist, lisaks kliimale ka katuseaken on. Muidu küll kena lisaderohke isend.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SilverLine
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift, Volvo S60 D5

postitati 25.06.11 19:24 Tsiteeri


Suunad suundadeks, jah, tiivad ikkagi facelift omad, vaatasin hoolega üle. Kas vist on kohustuslik, kui autol on xenoon tuled et peavad olema pesurid juures. Kõige rohkem tekitas tegelikult spidoblokk küsumist, sest pereauto on ka ju A4 facelift ja sellel uuema tüübi oma. Lisaks oli keskkonsool juba uue tüübi oma mida nii lihtne vahetada pole. Tõesti lisasid on, välimus kena sisu kah väga üle prahi, niiet pani mõtlema. Samas 2,4 on kindla peale minek, olen üle aasta sellisega sõitnud ja ainult kiidan ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 25.06.11 19:37 Tsiteeri


Mis sa ei usu, et 99a masinaga tegu või?:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  11  12  13  14  15  ..  29
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.7% - SQL: 72.3%]