Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10  11  12  ..  14
Autor:
Pealkiri: Audi 4000S - 1987 - majanduskriizz (Vastuseid: 349 | Vaatamisi: 86660)
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 28.09.14 14:11 Tsiteeri


Kas LEDi oled välja vahetanud? Oled selle sealt välja võtnud, senised pildid paraku mingit infot ei anna. Tahaks ka täitsa nii vana LEDi näha, eriti rohelist. Sul paistab seal roheline filter olema, seega vist peaks diood olema sees valget valgust eraldav, rohelise dioodiga pole filtril väga mõtet, valge diood aga leiutati vist märksa hiljem.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
majanduskriizz
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4000S; A80Qx2

postitati 28.09.14 15:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Kas LEDi oled välja vahetanud? Oled selle sealt välja võtnud, senised pildid paraku mingit infot ei anna. Tahaks ka täitsa nii vana LEDi näha, eriti rohelist. Sul paistab seal roheline filter olema, seega vist peaks diood olema sees valget valgust eraldav, rohelise dioodiga pole filtril väga mõtet, valge diood aga leiutati vist märksa hiljem.


Näita mulle sellise konstruktsiooniga hõõglampi ja siis vaatame edasi, muidu ei viitsi asja lõhkuma hakata. Kollaka valgusega diood leiutati juba 1962 ja 80-ndatel olid juba dioodidega displeid kasutusel, seega leiutati ikka suht ammu need. Esimene ''prototüüp'' muideks oli valmis juba 1907 :P


80-ndatel lõppes autode tootmine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 28.09.14 15:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: majanduskriizz
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Kas LEDi oled välja vahetanud? Oled selle sealt välja võtnud, senised pildid paraku mingit infot ei anna. Tahaks ka täitsa nii vana LEDi näha, eriti rohelist. Sul paistab seal roheline filter olema, seega vist peaks diood olema sees valget valgust eraldav, rohelise dioodiga pole filtril väga mõtet, valge diood aga leiutati vist märksa hiljem.


Näita mulle sellise konstruktsiooniga hõõglampi ja siis vaatame edasi, muidu ei viitsi asja lõhkuma hakata. Kollaka valgusega diood leiutati juba 1962 ja 80-ndatel olid juba dioodidega displeid kasutusel, seega leiutati ikka suht ammu need. Esimene ''prototüüp'' muideks oli valmis juba 1907 :P

Ma rääkisin valgest! Aga see selleks.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
majanduskriizz
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4000S; A80Qx2

postitati 28.09.14 15:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Ma rääkisin valgest! Aga see selleks.


No kas hõõglamp on kollane või valge?


80-ndatel lõppes autode tootmine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 28.09.14 15:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: majanduskriizz
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Ma rääkisin valgest! Aga see selleks.


No kas hõõglamp on kollane või valge?

Sõltub temperatuurist. Aga kui sa lahti ei viitsi võtta, siis jäämegi siin tühja vaidlema. Aga muidu hõõglambi ja LEDi spektrid on erinevad, hõõglambil lai ja kui läheb läbi filtri, siis on seda vahemikku, mis filtrist läbi läheb kogu spektris ka veel piisavalt palju. LEDil aga on palju kitsam spekter, seda mingi filtriga ära kustutada päris tundub suht lihtne. Sellepärast mul ka see filtri küsimus, kuigi jah, kollane ja roheline on ju kõrvuti lainepikkuste poolest ja ju see kollane LED natuke ka rohelise ala annab, kuigi ikka tundub kahtlane.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
majanduskriizz
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4000S; A80Qx2

postitati 28.09.14 16:15 Tsiteeri


Said oma rahulduse kätte? Või mis erisoove sul veel on? Kodus kahjuks peegelkaamerat ei ole ja nii pisikesest objektist on raske paremat pilti saada:

http://i740.photobucket.com/albums/xx43/krizzu9/IMAG13411.jpg

Dioodil oli muideks takisti ka ennem küljes, mis ära kukkus.


80-ndatel lõppes autode tootmine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 28.09.14 16:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: majanduskriizz
Said oma rahulduse kätte? Või mis erisoove sul veel on? Kodus kahjuks peegelkaamerat ei ole ja nii pisikesest objektist on raske paremat pilti saada:

[img=450x800]http://i740.photobucket.com/albums/xx43/krizzu9/IMAG13411.jpg.[/img]

Dioodil oli muideks takisti ka ennem küljes, miära kukkus.

Mis sul ütlesid närvid ülesse või? Võta rahulikult, foorum ongi arutlemise koht ja hetkel pildilt ma ei saa 100% aru, et oleks LED, aga nüüd usun, et sa näed ise selgemalt ja saad kindlalt väita, et on LED. Siiani piilusid ju ise ka kuskilt jumalteabkust vahelt ja siis on raske vahet teha LEDil ja teatud tüüp hõõgpirnil. Sul siin varem ka teemades see sütik kuidagi lühike olnud, võta vabamalt, keegi ei taha sulle halba:cool:


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
majanduskriizz
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4000S; A80Qx2

postitati 28.09.14 16:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Mis sul ütlesid närvid ülesse või? Võta rahulikult, foorum ongi arutlemise koht ja hetkel pildilt ma ei saa 100% aru, et oleks LED, aga nüüd usun, et sa näed ise selgemalt ja saad kindlalt väita, et on LED. Siiani piilusid ju ise ka kuskilt jumalteabkust vahelt ja sii on raske vahet teha LEDil ja teatud tüüp hõõgpirnil. Sul siin varem ka teemades see sütik kuidagi lühike olnud, võta vabamalt, keegi ei taha sulle halba:cool:


Lihtsalt ei saa aru, miks iga asja peale nokitakse nagu sr.orgias. Samahästi võiks keegi kaagutama hakata, et esituledes xenonid sees ja mida iganes ju... Ise olen marurahulik kui välja arvata see, et pean uue lüliti ikkagi ostma :(


80-ndatel lõppes autode tootmine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 28.09.14 16:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: majanduskriizz
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Mis sul ütlesid närvid ülesse või? Võta rahulikult, foorum ongi arutlemise koht ja hetkel pildilt ma ei saa 100% aru, et oleks LED, aga nüüd usun, et sa näed ise selgemalt ja saad kindlalt väita, et on LED. Siiani piilusid ju ise ka kuskilt jumalteabkust vahelt ja sii on raske vahet teha LEDil ja teatud tüüp hõõgpirnil. Sul siin varem ka teemades see sütik kuidagi lühike olnud, võta vabamalt, keegi ei taha sulle halba:cool:


Lihtsalt ei saa aru, miks iga asja peale nokitakse nagu sr.orgias. Samahästi võiks keegi kaagutama hakata, et esituledes xenonid sees ja mida iganes ju... Ise olen marurahulik kui välja arvata see, et pean uue lüliti ikkagi ostma :(

Kas parem oleks see, kui kedagi ei huvita, mida kirjutad ja keegi midagi ei kommenteeri? No ei ole ju nii. Mis siis selle lülitiga juhtus? Plastik vanadusest rabe?


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
majanduskriizz
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4000S; A80Qx2

postitati 28.09.14 16:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Kas parem oleks see, kui kedagi ei huvita, mida kirjutad ja keegi midagi ei kommenteeri? No ei ole ju nii. Mis siis selle lülitiga juhtus? Plastik vanadusest rabe?


Plastik jep pluss see nimetatud takisti on kadunud ja selle küljes olev traat kukkus ka ära, ehk ei oska seda enam tagasi ühendada isegi kui puuduvad jupid kõik leiaks, vähemalt oli led pirn :)


80-ndatel lõppes autode tootmine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 28.09.14 16:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: majanduskriizz
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Kas parem oleks see, kui kedagi ei huvita, mida kirjutad ja keegi midagi ei kommenteeri? No ei ole ju nii. Mis siis selle lülitiga juhtus? Plastik vanadusest rabe?


Plastik jep pluss see nimetatud takisti on kadunud ja selle küljes olev traat kukkus ka ära, ehk ei oska seda enam tagasi ühendada isegi kui puuduvad jupid kõik leiaks.

Kuskil toiteploki peal proovid ära, mis pingel LED tööle hakkab, siis tead valida sellele vastava takisti, et auto pinge selle peale saada, selle takisti joodad siis ühe jala külge, pluss peaks vist olema. Plastik on muidugi raskem teema.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
majanduskriizz
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4000S; A80Qx2

postitati 28.09.14 17:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Kuskil toiteploki peal proovid ära, mis pingel LED tööle hakkab, siis tead valida sellele vastava takisti, et auto pinge selle peale saada, selle takisti joodad siis ühe jala külge, pluss peaks vist olema. Plastik on muidugi raskem teema.


Taaskord räägin oma kogemusest kui ütlen, et toiteploki asja ei hakka proovima, sest omal ajal piisavalt dioode õhku lastud niimodi...


80-ndatel lõppes autode tootmine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 28.09.14 17:22 Tsiteeri


Sinu pildil vasakpoolne "jalg" on + ja parempoolne "jalg" on -. Ma usun, et audi_a4_v6 pidas silmas toiteplokki, millel võimalik pinget reguleerida. Siis on ju lihtne, hakkad kusagilt 1-1,5V juurest pihta ja liigud 12V-ni väikese sammuga. Elu on näidanud, et tavaliselt piisab juba umbes poolest ettenähud pingest, et LED juba õrnalt hakkaks "hõõguma".

Küll aga julgen arvata, et see LED on sinna hiljem paigaldatud. Kuna olen päris palju seadmeid laiali lammutanud, siis enne mingit 2000a toodetud seadmetest, ei mäleta ma küll, et oleks leidnud värvitu läätsega LED-e olevat kasutusel.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
majanduskriizz
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4000S; A80Qx2

postitati 28.09.14 17:50 Tsiteeri


No ei ole seal keegi enne mind seda lülitit näppimas käinud! Dioodi valgus ka selline õrnakene, võibolla isegi natuke kehvem kui 2w hõõglambil oleks. Kogu asja iva ongi see, et tegu kinnise lülitiga ju. Aga vahet pole, mis läinud, see läinud. Ega kont ju ei töödand ka.


80-ndatel lõppes autode tootmine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 28.09.14 18:45 Tsiteeri


Wikipedia, iseasi kas ka 100% tõde...
Tsitaat:
The first visible-spectrum (red) LED was developed in 1962 by Nick Holonyak, Jr., while working at General Electric Company.[9] Holonyak first reported this breakthrough in the journal Applied Physics Letters on the December 1, 1962.[19][20] M. George Craford,[21] a former graduate student of Holonyak, invented the first yellow LED and improved the brightness of red and red-orange LEDs by a factor of ten in 1972.[22] In 1976, T. P. Pearsall created the first high-brightness, high-efficiency LEDs for optical fiber telecommunications by inventing new semiconductor materials specifically adapted to optical fiber transmission wavelengths.[23]

The first high-brightness blue LED was demonstrated by Shuji Nakamura of Nichia Corporation in 1994 and was based on InGaN.[32] Its development built on critical developments in GaN nucleation on sapphire substrates and the demonstration of p-type doping of GaN, developed by Isamu Akasaki and H. Amano in Nagoya.[citation needed] In 1995, Alberto Barbieri at the Cardiff University Laboratory (GB) investigated the efficiency and reliability of high-brightness LEDs and demonstrated a "transparent contact" LED using indium tin oxide (ITO) on (AlGaInP/GaAs). The existence of blue LEDs and high-efficiency LEDs quickly led to the development of the first white LED, which employed a Y
3Al
5O
12:Ce, or "YAG", phosphor coating to mix down-converted yellow light with blue to produce light that appears white. Nakamura was awarded the 2006 Millennium Technology Prize for his invention.[33]


Seega puane LED leiutati 1962a, kollane 1972a, rohelise kohta infot ei leidnud, aga sinised ja valged leiutati alles 1994a.

Küll aga ei saa ma päris 100% aru, mis on "transparent contact", kas selle all peetakse silmas just seda sama värvitut läätse? Sellisel juhul ikkagi on sul see roheline värvitu läätsega LED oluliselt uuem (leiutatud alles 1995a), kui su auto.

EDIT: majanduskriis, ma olen sinuga nõus, et see on LED, lihtsalt ei usu ma, et see seal tehasest on, pole ju kuigi keeruline sinna see ise paigaldada hõõgpirni asemele (vajadusel koos takistiga). ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
majanduskriizz
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4000S; A80Qx2

postitati 28.09.14 18:52 Tsiteeri


Kõik, kes ei usu, et see led on. Kui kevadel jälle üritused tulevad, tulge ise ka kohale ja küsige minu käest julgesti seda näha, luban et ei hammusta :D Võin kellelegi selle katkise kingituseks ka kaasa anda. Ei viitsi siin mingite tühikargajatega targutada kogu aeg. Kui keegi veel vaielda tahab, siis palun otsige sinna lülitisse asenduseks hõõgpirni, mida saaks kinnitada nagu dioodi, siis poleks takistil ka vahet :P

https://farm4.staticflickr.com/3907/15355859386_81fc6c0f9e_c.jpg


80-ndatel lõppes autode tootmine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 28.09.14 19:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Seega puane LED leiutati 1962a, kollane 1972a, rohelise kohta infot ei leidnud, aga sinised ja valged leiutati alles 1994a.

Küll aga ei saa ma päris 100% aru, mis on "transparent contact", kas selle all peetakse silmas just seda sama värvitut läätse? Sellisel juhul ikkagi on sul see roheline värvitu läätsega LED oluliselt uuem (leiutatud alles 1995a), kui su auto.

EDIT: majanduskriis, ma olen sinuga nõus, et see on LED, lihtsalt ei usu ma, et see seal tehasest on, pole ju kuigi keeruline sinna see ise paigaldada hõõgpirni asemele (vajadusel koos takistiga). ;)

Ju see transparent contact ikka seesama läbipaistev juhtivmaterjal ITO on, kuigi jah see materjal peaks vanem olema.
EDIT: Sa majanduskriiz saad aru, et tühikargaja ei ole mingi positiivne sõna?


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
majanduskriizz
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4000S; A80Qx2

postitati 28.09.14 19:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
EDIT: majanduskriis, ma olen sinuga nõus, et see on LED, lihtsalt ei usu ma, et see seal tehasest on, pole ju kuigi keeruline sinna see ise paigaldada hõõgpirni asemele (vajadusel koos takistiga). ;)

Ju see transparent contact ikka seesama läbipaistev juhtivmaterjal ITO on, kuigi jah see materjal peaks vanem olema.
EDIT: Sa majanduskriiz saad aru, et tühikargaja ei ole mingi positiivne sõna?


No jaa aga lülitipõhjas takistile eraldi koht olemas ja hõõgpirni ei ühenda kuidagi sinna klemmide külge ära. Sellepärast ütlengi, et tulge ja vaadake ise mitte ärge plõksige siin mõttetult. Seal ei ole kuidagimoodi kohta kunagi hõõgpirni jaoks olnudki.

E: Ausalt kui sa tahad, siis ma võin sulle selle lülitipõhja uurimiseks anda ja mõikad ise üsna kiiresti, millest ma siin jahun.

Siin pildil näha ledi all ümmargust auku, sinna käis takisti, põhjas on mingi klemmiga ühendus.

http://i740.photobucket.com/albums/xx43/krizzu9/IMG1197.jpg

Ja siin väga uduselt on näha, et ledi jalg on täpselt suure klemmi ja plastikkorpuse vahel.

http://i740.photobucket.com/albums/xx43/krizzu9/IMG1196.jpg

Ja ei saa siia ilma modifikatsioone tegemata panna hõõgpirne!!!


80-ndatel lõppes autode tootmine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 28.09.14 20:14 Tsiteeri


Ükspäev kuulsin kaugelt mingit mürinat ja kui vaatasin, siis nägin, et Sinu auto oli. Tagumine ots vastu maad. Nägin, et inimesed peal, et ok, aga nüüd pilte vaadates on niisama ka tagumine ots autol vastu maad. Amorte ja vedrusid poleks mõtet vahetada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
majanduskriizz
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4000S; A80Qx2

postitati 28.09.14 20:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Ükspäev kuulsin kaugelt mingit mürinat ja kui vaatasin, siis nägin, et Sinu auto oli. Tagumine ots vastu maad. Nägin, et inimesed peal, et ok, aga nüüd pilte vaadates on niisama ka tagumine ots autol vastu maad. Amorte ja vedrusid poleks mõtet vahetada?


Millal see olla võis? Tagumine ots jah lääpas kuidagi, taga madalamad rehvid ka all muideks ;) Kuna auto jääb talveks seisma, hakkab siis summuti ja vedrudega tegelema, tahaks tegelikult natuke madaldust autole. Amorditest muidu mingi 71% vist, aga ega see ei näita eriti midagi. Pehmete vedrude tõttu tõuseb nina kiirendades veelgi ja lisab effektile juurde :D

E: Tagumised vedrud praeguste mõõtmiste järgi on kuskil 40mm ära vajunud juba :o


80-ndatel lõppes autode tootmine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 28.09.14 20:32 Tsiteeri


Heh, kiirendasid sa küll, aga edasi nagu ei liikunud. :D Otsi siis uued vedrud ja amordid ka. PS! Madalamad rehvid nüüd niipalju küll auto vajumist ei tekita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
majanduskriizz
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4000S; A80Qx2

postitati 28.09.14 20:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Heh, kiirendasid sa küll, aga edasi nagu ei liikunud. :D Otsi siis uued vedrud ja amordid ka. PS! Madalamad rehvid nüüd niipalju küll auto vajumist ei tekita.


Njaa kui edasi ei likunud, siis huvitab eriti millal ja kus see sündmus aset leidis :D Tagumised rehvid tol hetkel 25mm väiksema raadiusega ;)


80-ndatel lõppes autode tootmine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 28.09.14 20:45 Tsiteeri


Ei mäleta enam millal, aga ega see Su autot kiiremini liikuma ka ei pane.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
majanduskriizz
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4000S; A80Qx2

postitati 28.09.14 20:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Ei mäleta enam millal, aga ega see Su autot kiiremini liikuma ka ei pane.


No trossi reguleerisin suht hiljuti paika ja see et ta vali on, ei tähenda, et pedaal põhjas kohe on. See veetoru porno on üsna korralik ikka ja kevadel saan sellest lahti.


80-ndatel lõppes autode tootmine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
majanduskriizz
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4000S; A80Qx2

postitati 24.10.14 13:30 Tsiteeri


http://i740.photobucket.com/albums/xx43/krizzu9/IMG1214.jpg

http://i740.photobucket.com/albums/xx43/krizzu9/IMG1228.jpg

Mingi nädalake tagasi sai auto garaa˛i talveunne pandud. Seekord siis selliste velgedega:

http://i740.photobucket.com/albums/xx43/krizzu9/10735692_780736735324674_447569208_n.jpg

http://i740.photobucket.com/albums/xx43/krizzu9/10723505_780736018658079_1682990150_n.jpg

Väike käsitöö projekt talveks :D

Tõin omale kaks ilusat rooste vaba ust ka. Aga kuna need Audi 80 pealt, siis mõningad kinnitused on puudu. Näiteks uste ülemiste tihendite jaoks pole kohti. Doonor juhiukse nurk:

http://i740.photobucket.com/albums/xx43/krizzu9/audiuksed_09.jpg

Tegin omale varajase jõulukingi ka :cool:

http://i740.photobucket.com/albums/xx43/krizzu9/IMG1255.jpg

http://i740.photobucket.com/albums/xx43/krizzu9/IMG1256.jpg

(R4 analoog kellasid oli muideks palju raskem leida ;) )

Kusjuures müüa lisas ilma mulle alguses ütlemata ühe laheda üllatuse ka pakki :)

http://i740.photobucket.com/albums/xx43/krizzu9/c694382c-3604-4c76-b457-b6b4e5c1e14c.jpg?t=1414153225

https://farm3.staticflickr.com/2941/15192098819_0a2f3216ae_c.jpg


80-ndatel lõppes autode tootmine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10  11  12  ..  14
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 23.4% - SQL: 76.6%]