Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi 80 (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 1572)
tavka007
huviline



Registreerunud 16.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 19.05.11 09:01 Tsiteeri
Audi 80



Tere, uurisin siis auto24 ja motors 24 erinevaid audi 80-id ja viskan siia ka mõned huvitavad lingid. Võib-olla on keegi foorumlastest nende autode ajalooga kursis ja oskab lähemalt rääkida.

http://auto.motors24.ee/vehicles/311756-Audi-80-1992.aspx?pg=2&sort=price.ASC Kas tegu on foorumist pärit autoga? Kui müüja jutt tõele vastab, siis on selle autoga suur töö ära tehtud ja auto tundub igati sile.

http://auto.motors24.ee/vehicles/307219-Audi-80-1994.aspx?pg=2&sort=price.ASC Jätab ka igati sileda auto mulje.

http://auto.motors24.ee/vehicles/329936-Audi-80-1993.aspx?pg=2&sort=price.ASC Ka selle autoga on suured tööd ära tehtud ja samuti tundub tip top olevat.

http://www.auto24.ee/used/841440 Ka päris huvitav variant.


Teine küsimus on nimelt 2,0 66kw mootoris. Autolehest kunagi lugesin, et nad soovitasid 2.0 85 kw mootorit. Kuidas on teie arvates lood 66 kw 2 liitrise mootoriga? Kas tegu on karburaatormootoriga? Kuidas on 66 kw mootori kiirusomaduste ja kütusekulu suhe? Siiatoodud linkidest ühes mainitakse ära, et 66kw 2-ne mootor võtab seal 6-7 l sajale. Mulle tundub see küll päris uskumatu. Kas karburaatormootoril on tavalise sissepritse ees mingeid eeliseid ka? Endal karburaatormootoritega erilisi kokkupuuteid pole olnud. Sõpradel tuttavatel on olnud ja tavaliselt neil tühikäik kõigub või mootor ei taha käia. Loomulikult võib seal ka muid vigu olla, kuid kui karburaatorisse käsipumbaga õhku pumbata, siis lõpuks läheb ikka mootor käima. Kas teie soovitate pigem 2.0 66kw mootorit või pigem otsida ikka 2.0 85 kw mootorit. Üks küsimus veel. Nimelt olen vaadanud ka jaapanlasi ja küsiks siit audiklubist ka ühe põneva küsimuse: Miks ma peaksin ostma pigem Audi 80 kui näiteks mõned aastad uuema Corolla või Mazda 323f-i? Kas audi vastupidavus on võrreldav Jaapani markidega või laguneb nii vana auto juba kätte ära? Küsimusi tuli palju, kuid loodan, et teil on aega neile vastata ja vb keegi teab ka lingitud audidest midagi. Aitäh!



E: uurisin veidi foorumit ja leidsin, et 2,0 66kw on monopritse ja igatpidi kehvem kui 2.0 85 kw mootor. Kas mehaaniline sissepritse on ainult 2,3 mootoril, milles juhtpihusti pidevalt streigib ja maksab hingehinda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 19.05.11 09:09 Tsiteeri


Olen ka uurinud ja puurinud tehnilisiandmeid ja lugenud omanike arvamusi jms, ei saa aru 66kW mootori mõttest, ma vaataks ikka 85kW-seid, kui aga leiad ikka korraliku 66kW-se, siis ega see ka rumal ost ei ole. Võrreldes japsidega on b4 ikka väga janune (kiirenduse kütusekulu suhet vaadates just).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lepmaa2
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.10
Asukoht: Helsinki/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition turbo Quattro, Volvo XC60,Audi A6 Allroad, Audi S4B5 Avant

postitati 19.05.11 09:16 Tsiteeri


Selle esimese isendiga tõesti vaeva nähtud ja hästi hoitud aga rohkem ja täpsemat infot siit:http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=78773&page=1


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 19.05.11 09:22 Tsiteeri


Minu arust see kõige viimane variant oleks täitsa hea: 2xel aknad, airbag, uuem sisu, kliima ja 85kw. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arro
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.11.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C3 quattro, C4 quattro

postitati 19.05.11 10:01 Tsiteeri


Viimase kasuks räägib ka elektrooniline pritse süsteem.


Your time is limited, so don´t waste it by living someone else´s life. TIG keevitus teenus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 19.05.11 12:14 Tsiteeri


Ma ei saa üldse aru, mis ajendusel see 2.0 66kw b4 kapoti alla sündinud on kui samal ajal on ka digifant 85kw'ga sinna tehtud (olen mõlemaga liigelnud). Mis nüüd 2.3 98kw vs. 2.0 85kw puutub, siis soovitaks 2.0'i nii kahju kui see ka pole. "Minekumasinad" pole need kumbki ja seal punktis, kus 2.3 eelist tunda võiks on juba sinivalged Sind kinni pidanud ja järelmaksulepingu välja kirjutanud nii et... Kui tegemist oleks neliveolisega, siis vaataks pigem 2.8 kui 2.3 poole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 19.05.11 14:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zack
Minu arust see kõige viimane variant oleks täitsa hea: 2xel aknad, airbag, uuem sisu, kliima ja 85kw. :)


No kliima ei tööta ja vaevalt, et ainult täitmist vajab:) Aga no jah sellegi poolest, peale jahutamise peaks muud ikka tegema, rääkimata välimusest!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tavka007
huviline



Registreerunud 16.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 19.05.11 15:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Ma ei saa üldse aru, mis ajendusel see 2.0 66kw b4 kapoti alla sündinud on kui samal ajal on ka digifant 85kw'ga sinna tehtud (olen mõlemaga liigelnud). Mis nüüd 2.3 98kw vs. 2.0 85kw puutub, siis soovitaks 2.0'i nii kahju kui see ka pole. "Minekumasinad" pole need kumbki ja seal punktis, kus 2.3 eelist tunda võiks on juba sinivalged Sind kinni pidanud ja järelmaksulepingu välja kirjutanud nii et... Kui tegemist oleks neliveolisega, siis vaataks pigem 2.8 kui 2.3 poole.


Kas see jutt on tõsi, et 66kw variant peab paremini vastu kui 85 kw? Üks inimene ütles, et 66kw mootoril on vähem andureid ja mootor on töökindlam. Kas siis 85 ja 66 kw vahel on nii suur vahe. Mul endal olnud 85kw masin aga ühelt teiselt tootjalt ja kogemus 66 kw puudub. Kas 66kw ökom pole kui võimsam 85 kw? Minu arust vana auto konditsioneerid on alati katki ja kui öeldakse, et vajab täitmist, siis raudselt mingid torud või voolikud katki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 19.05.11 15:19 Tsiteeri


Ega ökonoomsus tingimata vöimsuse langusest ei tule.
85 kw peab tulemuseks vähem rabelema, kui seda on 66kw..tänu sellele kasvab ka kulutus.
Mina jälle kuulnud, et 1.8 66kw pidavat erksam olema, kui 2.0 66kw...vöta nüüd kinni, mis tösi, mis mitte.
Arvan, et proovi leida vöimalikult hea eksemplar, olgu siis kas 66 vöi 85 kw...jalgu ei tohiks sa kummagagi jääda, kui just möne oluliselt vöimsama madallenduri vaateväljale ei satu.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tavka007
huviline



Registreerunud 16.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 19.05.11 22:20 Tsiteeri


Kas see 2.0 66kw mootor on karburaatoriga? Kui pilte vaadata, siis neilt tundub, et nagu oleks aga samas päris kindel ei ole. Lugesin, et näiteks 2,3 l mootoril ja 16 klapisel 2.0 mootoril on mehaanilised juhtpihustid, mis praeguseks on juba enamasti kulunud ning mis maksavad päris kõrget hinda. Kas karburaatoril on samuti juhtpihusti? Mul on kogu pihusti- ja mootorikrempel sassis. 2.0 85 kw on elektroonilise sissepritsega ja 66kw on siis karburaatoriga. Kas sellest olen õigesti aru saanud? Ega neid 85 kw polegi eriti müügis. Keegi ei taha müüa :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 20.05.11 05:06 Tsiteeri


Tsitaat Einarilt:
Tsitaat:

66kw on monopritse. üks pihusti annab kütet peale. 85kw on aga 4 pihustiga. igal silindlril oma.

66kw on siis mainitud monopritse, kuid 85kw on juba hargpritse.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tavka007
huviline



Registreerunud 16.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 20.05.11 08:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat Einarilt:
Tsitaat:

66kw on monopritse. üks pihusti annab kütet peale. 85kw on aga 4 pihustiga. igal silindlril oma.

66kw on siis mainitud monopritse, kuid 85kw on juba hargpritse.



Kuidas need monopritse pihustid vastu peavad. Kas need on samad, mis 2,3-sel mootoril? Ja kui palju uued pihustid maksta võivad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.6% - SQL: 67.4%]