Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: A4 2003a 1,9tdi ostuabi paluks (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 1765)
v2ikejoss
huviline



Registreerunud 18.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: A6 , C7, bi-tdi

postitati 18.10.10 21:39 Tsiteeri
A4 2003a 1,9tdi ostuabi paluks



Tere !
Mul oleks vaja hädasti ja kiiresti nõu
http://www.auto24.ee/used/595068
käisin autot vaatamas, kõik on muidu väga okei. Autol just äsja tehtud hooldus ja ka käigukastiõli vahetatud.

Kuid kuna mu 7-8al sõbral kellel on 2001-2002aastakäigu automaatkastiga audid olnud,on kõik selle kap-remondi pidanud tegema , mis maksab 17-20000kr , siis see ehmatas mind ära
Ja niipalju kui olen kuulnud siis just see Multitronicu käigukast pidavat vist automaatidest kõige kehvem olema ?!

Kuna võtan auto liisingusse , siis ei tahaks et ta mul maja ees katkise käigukastiga seisaks ja kuna ajan juba asju,siis kui võimalik , palun andke kiiresti nõu.

Kuna see on 2003aasta , kas siis ehk on vähe uuem ja ma ei peaks nii väga käigukasti pärast kartma ? või need kastid on kõik halvad , ka 2004-05aasta omad ? et kas mul on lootust selle autoga 50-60000km rahulikult ära sõita või on üsna tõenäone et võib ikkagi kast katki minna ? Ja kas on selle kasti katki minemise puhul midagi võimalik ka ise ära hoida, näiteks sõidustiilis midagi teha/muuta ja tahtsin ka teada,kas on olemas mingi kindel diagnostika või koht kus mulle öeldakse selle kasti kohta,et kõik on korras,või siis et jah , kast võib varsti minna?!

Oleksin väga-väga tänulik igasuguse info eest


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Liivatraktor
huviline

Avatar


Registreerunud 31.12.08
Kasutaja on eemal

Auto: Hõbedane

postitati 18.10.10 21:46 Tsiteeri


Multironicu kohta on foorumis teema täitsa olemas. Näiteks ,et hoolduse jaoks on vaja kast seibideks võtta, tööraha teeb kalliks.Negatiivseid näiteid muidugi veel. Parem võta tavaline kepikast ja sõida muretult.


S
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
v2ikejoss
huviline



Registreerunud 18.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: A6 , C7, bi-tdi

postitati 19.10.10 07:04 Tsiteeri
audi a4



Selle mure ongi, et mul ei ole aega hakata otsima ja selle multitronicu käigukasti kohta ajalugu pähe tuupima.

Tahtsingi lihtsalt teada , mida te konkreetsest autost ja sellest kastist ja minu jutust ja küsimustest arvate,kuna asjaga on väga-väga kiire. Ma pean põhimõtteliselt täna liisingule ära ütlema kui ma Ei tahaks seda autot, kas Teie julgeksite-ostaksite selle auto ?

Äkki oskate ikka siin midagi kasulikku öelda , millest otsustamisel abi on


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 19.10.10 07:25 Tsiteeri


Ei saa öelda, et multitronic on halb kast, see on väga mugav, üli sujuv, ökonoomne ja kiire, aga halva töökindlusega! Tootja ütleb, et kui korrektselt õli vahetad, siis kestab vähemalt sama kaua, kui tavaline tiptronic. Kui ka läheb midagi peesse, siis remont on muutunud odavaks, selge aga see, et nagu aut kasti remont ikka 10-20k pead arvestama, aga usu, asi on seda väärt! Manuaalkast on muidugi töökindlam, aga kui oled sõitnud natuke aega multiga, siis ei taha mingit nõksutavat tiptronicut enam proovidagi, rääkimata kiirendusest ja kütusekulust. Minu autol on multi 2,0 ALT peal, seega piisavalt väike mootor, et mitte kasti kiirelt ära lõhkuda, samas aga oli kast kohe ostes katki, remont läks mulle maksma 12500, teise poole maksis müüja, nüüd on kestnud ca 60k km, pole väsimise märke. Kasti saad testida nii, et sõidad asja korralikult soojaks, mitte 5km, vaid tunduvalt rohkem. Liisinguga on õnneks see asi lihtne, et kui ka viga ilmneb peale ostu paari nädala jooksul, siis on müüja kohustatud auto tagasi võtma. Otseselt diagnostikaga mul viga ei tuvastatud esinduses!
Iseenesest hea varustusega diisel, kui üldiselt korras masin, siis mina ostaks!
Edu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 19.10.10 07:26 Tsiteeri


Mina ei ostaks, milleks riskida, et igaks juhuks peab vähemalt 20 kilo tagataskus olema?
Tiptronic oleks kindlama peale minek, ega manuaalkast ka 100% kindel pole oma kahemassilise hooratta tõttu.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 19.10.10 07:58 Tsiteeri


Auto oled lasknud pädevas töökojas üle vaadata?
Või niisama hurraa peale ostad liisingusse?

Loe ikka multitronicu kohta teema läbi. Usun, et isu läheb väga kiiresti ära.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 19.10.10 08:02 Tsiteeri


Alati on võimalus osta teadlikult ja seega ka odavalt juba poolpidune multikas.
Kui siis korda teha on kindel, et saab x km murevabalt läbida ja kulud on kasti osas juba ette paigas.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raino84
huviline

Avatar


Registreerunud 29.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2,7Tdi, 140kw, 09

postitati 19.10.10 08:50 Tsiteeri


Käisin ise sama masinat eelmine aasta uurimas, kui ka müügis oli. Edasi liikus, käike vahetas, näidikuteplokis airbag põles. Seest oleks tahtnud korralikku puhastust saada. Xenon polnud originaal või siis oli stange vahetatud, kuna tulepesureid polnud. Põhjalikumalt uurida ei lasknud aga midagi väga hullu pold ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 19.10.10 09:44 Tsiteeri


...Käike vahetas... Mismoodi see multitronicu käiguvahetus välja näeb?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sileem11
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Hrku
Kasutaja on eemal

Auto: G30LCI, B6,C3

postitati 19.10.10 11:26 Tsiteeri


Tarkvaraga realiseeritud, lisaks näitab armatuuris "käigu numbrit" ning kui käsitsi roolilt vahetada siis vist oli tunda ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raino84
huviline

Avatar


Registreerunud 29.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2,7Tdi, 140kw, 09

postitati 19.10.10 11:29 Tsiteeri


St jah, otseselt ta ei vaheta tõepoolest, aga kasutaja näeb kõike ikka nii, justkui vahetab:) On tunda, kui ise roolilt vahetan jah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 19.10.10 12:25 Tsiteeri


Ahsoo, seda oli mõeldud, seda siis juhul, kui panna kang sellesse +/- asendisse, ma ei kasuta seda kunagi:) Aga mida selline info siis multitronicu korrasoleku kohta ütleb, kui neid elektrooniliselt määratud käike vahetab? Näitaja on vist ikka see, kui ilma nõksuta kohalt ära läheb (eriti sooja kastiga) ning sujuvalt liigub, jõnksakaid ei tohi olla jne! Või tõepoolest näitab ka see käikudega mängimine midagi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raino84
huviline

Avatar


Registreerunud 29.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2,7Tdi, 140kw, 09

postitati 19.10.10 12:54 Tsiteeri


Ok, teisisõnu minu mälu järgi põgusa sõidu põhjal käigukastis anomaaliaid polnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MD83
huviline



Registreerunud 19.04.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.0 tdi

postitati 19.10.10 17:38 Tsiteeri


Sellel konkreetsel autol airbagi tuld ei ole lihtne/odav kustutada ütles mulle müüja kevadel!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.8% - SQL: 61.2%]