Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Olemas: Esimene Audi/auto (20 000.-?) (Vastuseid: 27 | Vaatamisi: 4453)
MartT
klubiliige



Registreerunud 23.06.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,8Q

postitati 25.06.10 11:42 Tsiteeri
Olemas: Esimene Audi/auto (20 000.-?)



Tere


Vaatanud igasuguseid masinaid ja lõpuks plaan esimeses autoks omale Audi muretseda.

Alguses mõtlesin universaali bensiinimootor ning manuaal käigukast. Linnas ilmselt väga ei sõida, peamiselt maa ja linna vahet

Näiteks jäi üks selline silma.
http://auto.motors24.ee/vehicles/299403-Audi-100-1993.aspx



Samas autode teema üsna võõras, mis sellise raha eest üldse saab? Milliseid tüüpvigu tuleks otsida, millest eemale hoida jne?


PS: Foorumis tuhnides jäi silma, et Audi 100-t kutsutakse sigariks. Kus kohast selline hüüdnimi tulnud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 25.06.10 12:12 Tsiteeri


Sigariks kutsutakse Audi 100 mis on C3 kerega, ehk sellest mudelist eelmine mudel, mis lingil on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 25.06.10 15:29 Tsiteeri


Midagi sellist ei taha?
http://www.auto24.ee/used/734198
Vigadest võiks vaadata üle auto sillad, 2.8q puhul õlilekked mootorist, kontrollida kliima veakoode / töötamist (seal võib palju asju saba anda), vaadata, kas leidub roostet.

Muidu 20k on suht selline piiripealne summa C4 kere jaoks, pigem võiks olla mingi 35k, osta 25-28k eest auto ja ülejäänud kohe hoolduseks.

Kere valik muidu õige, kindlasti C3/C4, kui peamiselt maanteed sõidad.
Soovitan ka vaadata lisavarustust. Kindlasti vaadata kliima ja püsikiirusehoidikuga masin ning veenduda, et mõlemad töötavad.

Üks punkt veel - kui nelivedu ei ole oluline, siis ma vaataks ka teisi automarke (näiteks Opel Omega (odavad jupid), Ford Mondeo).
Samas, vaadates kahte viimast talve, jätaks ma monomähkijad valikust välja :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
MartT
klubiliige



Registreerunud 23.06.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,8Q

postitati 25.06.10 15:51 Tsiteeri


Neliveo vastu pole tegelikult üldse midagi. Eelistakski pigem seda aga ise arvasin nad vaikselt välja kuna eelarve üsna pisike siiski. Ise arvestasin, et 25 000.- kannataks tegelikult ära küll. Samas siis ei jääks kohe hoolduseks suurt midagi. Kui siis 2-3 kuu jooksul järjest vajadusel midagi teha?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heix75
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.04
Asukoht: Tallinn / Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C4 '95 2.6 V6 ABC 110kW autom.

postitati 25.06.10 17:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MartT
Neliveo vastu pole tegelikult üldse midagi. Eelistakski pigem seda aga ise arvasin nad vaikselt välja kuna eelarve üsna pisike siiski. Ise arvestasin, et 25 000.- kannataks tegelikult ära küll. Samas siis ei jääks kohe hoolduseks suurt midagi. Kui siis 2-3 kuu jooksul järjest vajadusel midagi teha?


Tegemisest ei saa üle ega ümber. Aga jah Audi 100 C4 on mõistlik valik. Tüüpvigadest foorumis kõvasti räägitud kui otsingut kasutada. Kuid kulud on siiski madalad ja ei tapa. Sõidumõnu on mõnest uuemast masinast kohati paremgi, lisaks näeb C4 kere ilus välja ja paistab tunduvalt uuem kui ta tegelikult on.
Sigar on siiski juba vana aga leidub meie teedel neidki, fanaatikuid on piisavalt :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 25.06.10 17:43 Tsiteeri


Mina ütleks, et teema algatajal on oma esialgselt välja pakutud valikuga täiesti kümnesse pandud. Esimeseks liikuriks oleks isegi seda sama kooslust soovitanud. 2,8 ja Q on küll tore, aga limiteeritud eelarve piires mina sellise kooslusega ei soovitaks opereerida. V6 õlilekete likvideerimine absoluutselt kõigi paber/rõngas/kummi jnejne. tihenditega just lõpetasin ühel oma v6'l ja koos heade töömeeste poolt tehtud tööga ja kõigi jubinatega ~10k. Sellele lisada veel rihmad/rullid/jne. siis on 15k kindel eelarve. Kui veel arvestada, et sillas võib kah Q puhul KINDLASTI midagi tegemist vajada, siis sinna võib samuti sama summa minna, nii et - ärme lendame esimesel korral nii kõrgele, sealt on valusam kukkuda ;).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 25.06.10 18:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Midagi sellist ei taha?
http://www.auto24.ee/used/734198
Vigadest võiks vaadata üle auto sillad, 2.8q puhul õlilekked mootorist, kontrollida kliima veakoode / töötamist (seal võib palju asju saba anda), vaadata, kas leidub roostet.

Muidu 20k on suht selline piiripealne summa C4 kere jaoks, pigem võiks olla mingi 35k, osta 25-28k eest auto ja ülejäänud kohe hoolduseks.

Kere valik muidu õige, kindlasti C3/C4, kui peamiselt maanteed sõidad.
Soovitan ka vaadata lisavarustust. Kindlasti vaadata kliima ja püsikiirusehoidikuga masin ning veenduda, et mõlemad töötavad.

Üks punkt veel - kui nelivedu ei ole oluline, siis ma vaataks ka teisi automarke (näiteks Opel Omega (odavad jupid), Ford Mondeo).
Samas, vaadates kahte viimast talve, jätaks ma monomähkijad valikust välja :D

Miks just kliimat ja püsikat vaja? :D Endal pole kumbagi aga ostmata ei jätnud..Vajadusel saab muidugi püsikiirusehoidja lisada ka..Ei pidavat väga raske olema. Oleneb inimest, kellele vaja lisavidinaid, kellele ei. :P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 25.06.10 18:39 Tsiteeri


Kui enamjaolt maanteed sõita, siis võiks ikka püsikas olla.
Tüütu lihtsalt.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
magu
huviline



Registreerunud 22.09.04
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro C3 D11 C6

postitati 25.06.10 19:18 Tsiteeri


Kasutaja prj poolt pakutud masinal äsja tehtud õlivahetus, mingi aeg tagasi vahetatud mootoririhm koos rullide ja veepumbaga ja tüüpilised õlilekked mootorist kõrvaldatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
m2rk0
huviline



Registreerunud 11.11.04
Asukoht: läänemaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 1992 4.2

postitati 25.06.10 19:19 Tsiteeri


Tegelt on, nii, et mida rohkem lisasi, seda rohkem autol ka asju mida parandada.

Kuna MartT on raha 20 000 siis soovitaks vaadata audi 80 91-94 aasta. nende remont ka odavam.
Endal oli kunagi 94 a. 80, seal lisad pmst puudusid aga auto sõitis sama moodi edasi kui kõik teised.
Muidugi kui tulevikus ei ole suuremaid summasi tulemas, siis tasuks kindalsti vaadata manuaal kast, kuna automaadi parandamine on tunduvalt kallim lõbu.

Tegelt soovitaks sul pilgu peale visata audi 90 . oli enal kunagi 2,3 Q , ja mainiks et olin ülimalt rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 25.06.10 19:29 Tsiteeri


V6 mootori remont/hooldus ikka kallim kui R4 või R5 ja lisaks ka kütusekulu veidi suurem. Sama jutt Quattro kohta.
Selge on see, et 20 000 kr eest ei saa autot, mis ideaalselt korras oleks. Lihtsalt lihtsama ehitusega auto puhul saab selle nö. ideaalsesse sõidukorda odavamalt. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MartT
klubiliige



Registreerunud 23.06.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,8Q

postitati 25.06.10 19:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: magu
kasutaja prj poolt pakutud masinal äsja tehtud õlivahetus, mingi aeg tagasi vahetatud mootoririhm koos rullide ja veepumbaga ja tüüpilised õlilekked mootorist kõrvaldatud.


Eeldan nime ja tel nr järgi, et oletegi selle auto omanik.


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=70285&page=1&highlight=
Tsitaat:
Algselt postitas: magu
Mul sama aasta 2.8. Viga suht sarnane. Külma mootoriga nagu osad silindrid ei teeks üldse pauku. Suurem puterdamine kaob paarikümne sekundi jooksul. Kui enne seda aega sõitu minna, siis kiirendamisel poob mootori pöörded maha- mängid natuke pedaaliga ja lööb hinge lahti. Seda poomist on tunda ka sooja mootoriga, aga väga vähe. Olen käinud kahes eeskujulikus ja kiidetud töökojas diagnostikas, kuid abi pole siiamaani saand.


Kas vahepeal on sellele probleemile lahendus leitud?




Kuigi kardan, et quattro ja V6 jms jääb kaugemasse tulevikku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 25.06.10 19:40 Tsiteeri


Küsiks veel ka, et kas oled kunagi 80 või 100-ga sõitnud? Kui mul auto ost käsil oli, siis enne seda ei olenud kumbagi proovinud. Algul proovisin 80-t, pärast 100-t. Peale 100-s istumist enam ühtegi 80 proovida ei tahtnud. :) 80 oli lihtsalt liiga väike seest. Pea laes kinni ja küljesuunaski kitsas. Taga istujatele jääb ka 3 inimese jaoks üsna kitsaks. Aga no samas "teoreetiliselt" peaks sama raha eest olema võimalik leida paremas seisukorras 80 kui 100.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MartT
klubiliige



Registreerunud 23.06.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,8Q

postitati 25.06.10 19:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Küsiks veel ka, et kas oled kunagi 80 või 100-ga sõitnud? Kui mul auto ost käsil oli, siis enne seda ei olenud kumbagi proovinud. Algul proovisin 80-t, pärast 100-t. Peale 100-s istumist enam ühtegi 80 proovida ei tahtnud. :) 80 oli lihtsalt liiga väike seest. Pea laes kinni ja küljesuunaski kitsas. Taga istujatele jääb ka 3 inimese jaoks üsna kitsaks. Aga no samas "teoreetiliselt" peaks sama raha eest olema võimalik leida paremas seisukorras 80 kui 100.



80 olen reisijana ikka istunud. kolmekesi tagaistmel kui ajateenistuses linnaloale saime. 2 tundi sõitu ning kitsas oli küll jah ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
magu
huviline



Registreerunud 22.09.04
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro C3 D11 C6

postitati 25.06.10 20:05 Tsiteeri


Sellest veast sain lahti siis kui vahetasin tanklat kus tangin. ja see suurem puterdamine oli plokikaanetihendist, mis lasi jahutusvedelikul silindrisse vajuda. küünal oli märg ja ei teinud tööd. paarikümne sekundiga pesi küünla niipalju puhtaks et hakkas käima.
Vana quattro+manuaal on talvel äärmiselt hea kooslus. ega seal neliveo juures miskit kulukat pole ka (juhul kui kõike korraga välja vahetama ei pea). ainuke kallim detail on tagasilla ülemine reguleervarras. mina ostsin viimane kord optimali toodangu(500.-tükk) ja ei ütleks et kehvemini kestab kui originaal mille hind oli vist 2000.-.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 25.06.10 20:18 Tsiteeri


Et iga kord on tagaistmel kolm inimest? Ja pea läheb lakke pikemal poisil. Ma ei näe ühtki pöhjust audi 100- s laiamises. Palun möötke küljelaius seestpoolt ära ! Kui tehase poolt on laius minuarust 80 ja 100 vahel kümme sentimeetrit, see siis 5 cm juhi pool, et aru ma ei saa, kas tekkis mingi suuruse hullustus 5 cm pärast? Ma olen väga suuri inimesi näinud audi 80 roolis ja ainuke ostu möte ongi tegelikult suuremat riista näidata, mitte oma vajadusi rahuldada.
Tsitaat:
Algselt postitas: MartT
Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Küsiks veel ka, et kas oled kunagi 80 või 100-ga sõitnud? Kui mul auto ost käsil oli, siis enne seda ei olenud kumbagi proovinud. Algul proovisin 80-t, pärast 100-t. Peale 100-s istumist enam ühtegi 80 proovida ei tahtnud. :) 80 oli lihtsalt liiga väike seest. Pea laes kinni ja küljesuunaski kitsas. Taga istujatele jääb ka 3 inimese jaoks üsna kitsaks. Aga no samas "teoreetiliselt" peaks sama raha eest olema võimalik leida paremas seisukorras 80 kui 100.



80 olen reisijana ikka istunud. kolmekesi tagaistmel kui ajateenistuses linnaloale saime. 2 tundi sõitu ning kitsas oli küll jah ;)



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MartT
klubiliige



Registreerunud 23.06.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,8Q

postitati 25.06.10 20:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
Et iga kord on tagaistmel kolm inimest? Ja pea läheb lakke pikemal poisil. Ma ei näe ühtki pöhjust audi 100- s laiamises. Palun möötke küljelaius seestpoolt ära ! Kui tehase poolt on laius minuarust 80 ja 100 vahel kümme sentimeetrit, see siis 5 cm juhi pool, et aru ma ei saa, kas tekkis mingi suuruse hullustus 5 cm pärast? Ma olen väga suuri inimesi näinud audi 80 roolis ja ainuke ostu möte ongi tegelikult suuremat riista näidata, mitte oma vajadusi rahuldada.


Seda lisa 5cm küll nüüd eriliseks laiamiseks nimetada ei saa. Laiamiseks on pigem teised autod ja margid.
Ja kui mõnel ongi vaja laiata ja riista suurust/väiksust näidata siis miks sellistest üldse välja teha? :S


Minul peaasi, et endal ja kaasreisijatel hea ja mugav sõita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 25.06.10 20:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
Et iga kord on tagaistmel kolm inimest? Ja pea läheb lakke pikemal poisil. Ma ei näe ühtki pöhjust audi 100- s laiamises. Palun möötke küljelaius seestpoolt ära ! Kui tehase poolt on laius minuarust 80 ja 100 vahel kümme sentimeetrit, see siis 5 cm juhi pool, et aru ma ei saa, kas tekkis mingi suuruse hullustus 5 cm pärast? Ma olen väga suuri inimesi näinud audi 80 roolis ja ainuke ostu möte ongi tegelikult suuremat riista näidata, mitte oma vajadusi rahuldada.

Kuidagi väga negatiivne...
Universaalkerega on ilmselt ikkagi mõttekam C4 võtta. Samuti on C4 kerega masinat lihtsam leida parema varustusega...

Kui kasutaja magu auto on nii korralik, kui piltidelt paistab/jutu järgi on, siis ma küll võtaks jalad selga. Väikse hinna eest on seal ikka väga palju autot.
Muidugi 2.8 mootori puhul on kütusekulu pigem suuremavõitu, kuid:
1) Maanteel ei ole see vahe nii väga märgatav
2) Seda leevendab manuaalkast (automaadiga oleks veel suurem...)
3) Kütusekulu kompenseerib ohutu möödasõit


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 25.06.10 21:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
Et iga kord on tagaistmel kolm inimest? Ja pea läheb lakke pikemal poisil. Ma ei näe ühtki pöhjust audi 100- s laiamises. Palun möötke küljelaius seestpoolt ära ! Kui tehase poolt on laius minuarust 80 ja 100 vahel kümme sentimeetrit, see siis 5 cm juhi pool, et aru ma ei saa, kas tekkis mingi suuruse hullustus 5 cm pärast? Ma olen väga suuri inimesi näinud audi 80 roolis ja ainuke ostu möte ongi tegelikult suuremat riista näidata, mitte oma vajadusi rahuldada.


Igakord mitte taga 3, aga siiski ikka tihti juhtub. 183 cm ei nimetaks just väga pikaks, aga 80 oli liiga madal (iste oli madalaimas asendis, 100 on kindlasti veidi kõrgem, aga samas ei välista ka võimalust et 100-l lihtsalt saab istumisaluse allapoole lasta kui 80-l). Olen näinud ka tõeliselt suuri inimesi Golf-s istumas. :P
Laiuse suhtes: istu küljega vastu seina.. ja siis istu niimoodi, et seina ja õla vahele jääb 5 cm vaba ruumi... kumb variant tundub parem? :P
Ja riista pikkust ei näidata mitte auto laiuse, kõrguse ega pikkusega, vaid mootori töömahu ja KW-dega. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 25.06.10 21:48 Tsiteeri


Kasutaja heihei võiks nüüd silmad lahti teha ja vaadata, mis küsitakse väiksema ökonoomsema ja samas seisukorras B4 80 eest ja mis selle sama raha eest saab C4 puhul. Samuti võiks võrrelda palju uuemast klassist näiteks ~199x lõpp a3 1,6 esiveoga ning samast aastast a8't - a3 on reeglina kallim osta :). Mul on näiteks hooldada paar suguvõsa 80't b3'e ja oli paar aastat tagasi ka 80 b4. Nende hooldamisel eriti esiveoliste isendite puhul on isegi vahe see, et B kerel vaheta neid kuradi pukse ja mukse iga neetud paarikümne tuhande tagant ja kui ei sõida siis surevad ikka, aga c4 puhul vahetad neid 120tkm jooksul heal juhul korra (kui sedagi) ja hinnavahe pole paraku samale suhtele isegi ligilähedane. Mis sisse mahtumisse puutub, siis see on juba igaühe enda otsustada ja kui masin veel maanteel liikuma enamjaolt hakkab, siis ma ei mõtleks isegi unes B kere peale ainuüksi juba salongi kostuva müra tõttu. Kui B kerel V6 siis on ka müraisolatsioon tehase poolt parem, kui aga mingi r4 2.0 jurakas, siis see "kostub ikka tuppa" korralikult.

Ja ma nagu eriti ei mõista üldse selle riistapikenduse juttu 20.a. vabandage väga VANA PANNI juures :D. Ma pigem eeldan, et sitad jaanipühad olid, et plärtsuma ja turtsuma ajab :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 25.06.10 21:50 Tsiteeri


Tulles tagasi esimese postituse teemavälise küsimuse juurde, siis küsiks ise ka sama.
Miks C3 kere sigariks kutsutakse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 25.06.10 21:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Ja ma nagu eriti ei mõista üldse selle riistapikenduse juttu 20.a. vabandage väga VANA PANNI juures :D. Ma pigem eeldan, et sitad jaanipühad olid, et plärtsuma ja turtsuma ajab :D.

+1

Isegi essi on väga raske riistapikenduseks nimetada, pigem ehk haiguseks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 25.06.10 22:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: end3l
Tulles tagasi esimese postituse teemavälise küsimuse juurde, siis küsiks ise ka sama.
Miks C3 kere sigariks kutsutakse?


Äkki:
"Täiesti uus Audi 100 (type 44) esitleti 1982 aasta sügisel ehk 1983 aasta mudelina. Auto valiti mitmel pool aasta märkimisväärseimaks uuendatud mudeliks. Autol oli revolutsiooniliselt voolujooneline kere, tuuletakistus vaid 0,30 (cw) ja paljud pisidetailid kere juures äratasid üldsuse tähelepanu."
http://www.audiclub.ee/audi.php?src=1

Äkki seetõttu, et oma aja kohta oli nö. revolutsiooniliselt voolujooneline ja oma pikliku kuju poolest meenutas sigarit (avant just eriti) vms? Ma olen kuulnud, et C3 avandi kohta öeldi ka "rakett". :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MartT
klubiliige



Registreerunud 23.06.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,8Q

postitati 26.06.10 19:07 Tsiteeri


Kirjutage mootorite kohta ka.

Esimeses postis tõin välja 2.0 ning lisaks V6-le on ka 2.3 mootor.

On 2.0-il ja 2.3 midagi väga erilist vahet? Kumba soovitaksite rohkem?


http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=708476


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 26.06.10 19:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MartT
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=708476

Piltide põhjal:
Antud autol varustus lihtsalt puudub, v.e. ukse liist puudu, esitiibadelt paistab roostet.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.6% - SQL: 56.4%]