Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: B4 roolisamba katete vahetamine/eemaldamine (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1074)
nucleo
huviline



Registreerunud 08.08.09
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 80

postitati 24.05.10 08:23 Tsiteeri
B4 roolisamba katete vahetamine/eemaldamine



Probleem oli masinal selline, et '94 B4 ei taha signaali anda. Viga sai tuvastatud selline, et auto on airbagiga olnud ning visatud tavaline rool asemele. Aga kuna roolisamba katteid keegi ära ei vahetanud, on nüüd vasest kontaktrõngas puudu (need on ka erinevate mõõtmetega). Tellisin Forssist uued katted. Päris kirves (eriti alumine kate) aga romulatega sain vasta näppe juba. Tüübid murdsid roolisamba katte (ostsin ainult ülemise toona teadmatusest - aga õnneks!) nagad puruks üldse. Igatahes nüüd on katted olemas, nii ülemine kui alumine, ja tahaks ära vahetada. Ülemine kate on üldse lahti ja saab kiirelt maha, 24mm padruniga tuleb ka rool kenasti maha aga alumist katet mina kätte ei saa... Uue roolisamba katte pealt näen ära küll, et kolme kruviga kinni ja kust isegi kinni on aga minu mõistus peale ei hakanud kuidas need lahti keerata. Ma isegi ei näe ju sinna nuka taha rääkimata, et millegagi lahti saaks keeratud. Oskab keegi ehk juhendada? Kuidagi nadi oleks nüüd teenindusse katteid vahetama minna. Või on selle alumise katte vahetamiseks vajalikele kruvidele ligi pääsemiseks tõesti vaja nii palju rohkem miskit laiali lammutada?

PS. Mul on puudu ka kruvid kahe katte omavaheliseks kokku kruvimiseks. Kust neid otsida?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 24.05.10 15:58 Tsiteeri


Ega sul muud üle jää, kui lihtsalt meelitada nende "kruvide" tagant. Aga hästi ettevaatlikult, et väga ära ei muljuks. Tagasi lükkad nende otsa samamoodi pärast. Kannatust peab olema. Oma B3 jamasin ka sellega. Samuti C3, aga sellel suutsin kuidagi ära lõhkuda selle, nii et väga kenasti enam ei püsi seal see.

Edu


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 24.05.10 16:12 Tsiteeri


Selle alumise plastiku all on üks ovaalne auk, sealt tuli minu meelest kuuskandiga üks kruvi lahti keerata ja siis ta tuleb lahti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.0% - SQL: 73.0%]