Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Rattakoopa paikamine (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 1821)
McWill
huviline

Avatar


Registreerunud 28.12.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D2 1999, 4.2L

postitati 02.02.10 12:05 Tsiteeri
Rattakoopa paikamine



Tervitus, kuna siin kuukene tagasi sai veidikene esimamperit lõhutud, mis hetkel küll kenasti taastatud, siis sai tegelikult ka rattakoopa allserva paras augukene maha jäetud. Muidu ju polegi hullu, aga praegu viskab sinna ka lumelöga parajalt sisse.

Kas kuskil ehituspoes või mujal võib olla mõnd näiteks kääridega lõigatavat plastmaterjali mida õnnestuks sinna peale liimida ning samas veele/mumelögale vastu peaks. On kellegil üldse sarnane mure olnud?

Eks viisakam oleks muidugi kas või samas keretöökojas lasta ära paigata või üldse romulast korralikud koopad leida, aga hetkel ei tahaks väga mitut tonni selle asja peale jälle magama panna.

tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 02.02.10 12:12 Tsiteeri


Kui sa mingi ajutise lahenduse tahad teha, siis võid kasutada lappimiseks veoauto (või sõiduauto) porilappe. Kuskilt sigulli poest võid osta ühe (a la kauplus Volga) ja lasta külge neetida, mitte liimida. Liimides elusees ei jää. Ma saan aru, et see on sul rattakoopa siseküljel?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
McWill
huviline

Avatar


Registreerunud 28.12.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D2 1999, 4.2L

postitati 02.02.10 12:30 Tsiteeri


Jah, sõidusuunas parema esiratta vastas. Kui pamperi jää sees ära lõhkusin rebis koopa alumist serva ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 02.02.10 12:38 Tsiteeri


Selged pildid. Ma laseks jah neetida, see hea painduv materjal ka vast (kasvõi kuumutades), saad nurga teha kui vaja peaks olema. Liimides on eeldus et pinnad on jube puhtad, neetimine oleks pommikindlam.

Oma kogemused "si*ast saia tegemisel" on põhjakaitse, mis seisab teist talve all sõbra ema lilleseade traadiga :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
McWill
huviline

Avatar


Registreerunud 28.12.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D2 1999, 4.2L

postitati 02.02.10 12:42 Tsiteeri


Porilappide, kummimattide ja muu siuke kraami peale ma ei tulnud jah. Vaatan ringi mis poes pakutakse ja aretab midagi :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 02.02.10 12:50 Tsiteeri


Kui ma õigesti aru saan, siis sul logar katki ja need küll mitut tonni ei maksa... lammaris 300.- uus originaal kuskil 500.-


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 02.02.10 13:05 Tsiteeri


Minu arust on samuti mõtetu aretada, mööda linna sõita materjale/tööriistu otsides, raisates raha, aega ja kütust. Lihtsam on igaljuhul uus või kasutatud logar osta või see mure lihtsalt unustada.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
McWill
huviline

Avatar


Registreerunud 28.12.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D2 1999, 4.2L

postitati 02.02.10 13:08 Tsiteeri


Ah nii odavad need asjad... see muudab pilti. Siis ei hakka tõesti midagi aretama sinna eriti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 02.02.10 13:29 Tsiteeri


Ei maksa iga juttu uskuda. Uuri ikka ise välja, palju maksab. Ei ütleks, et see paarikümne kulline porilapp sinna alla lasta neetida suvalises autotöökojas mingisugune ülim aja-, raha- ja vaevakulu oleks. Kui 500 eeki kanti, siis muidugi pole hullu.

Edit: Siinsamaski on varuosade all paar A8-t juppideks. Kui selgub, et originaaljupp on hirmkirves, siis uuri kasvõi siit. Kuigi ma ei tea, kuidas nende kasutatud logarite saadavus võib olla, autod kipuvad ikka esimatsuga olema teinekord, neid A8-id nii palju pole ja kui matsuga, siis kas ka terve logariga? Esiotsa juppidega pole priisata minuteada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
priiitp
huviline



Registreerunud 14.07.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 02.02.10 13:39 Tsiteeri


A8 logarit ei leidnudki kataloogist ülesse, aga hinnanäiteks: A4 '96 originaal ja uus logar maksab 331.-. A6/S6 '95 630.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 02.02.10 13:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Pritler
A8 logarit ei leidnudki kataloogist ülesse, aga hinnanäiteks: A4 '96 originaal ja uus logar maksab 331.-.


Ma huvipärast vaatasin ka netis ringi, jäi silma näiteks et A8 stange ribi oli 2k :) Ma ei imestaks millegi üle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 02.02.10 14:40 Tsiteeri


Kas Teie sooviks osta kummiribadega kokkuneeditud A8't ? :D No, thank You !



Uus originaal on 822.- , aga kasutatud kindlasti üle poole odavam ! Ma isegi imestan, et on olemas ka uued mitteoriginaalid, saadavust ei oska kommenteerida !


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinez
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 1.8TQ, Passat B7, DL 1000

postitati 02.02.10 14:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Kas Teie sooviks osta kummiribadega kokkuneeditud A8't ? :D No, thank You !



Uus originaal on 822.- , aga kasutatud kindlasti üle poole odavam ! Ma isegi imestan, et on olemas ka uued mitteoriginaalid, saadavust ei oska kommenteerida !


Selle aasta väljalaskega autol (kui jutt käib profiili lisatud autost) on logar veel kahes osas. Ei ole vaja tervet osta. Esimene pool ainult. Samas iga aastakäigu D2' oma jälle ei istu sinna 1:1'le. Mõistlik võtta sama aasta oma et vältida ebameeldivusi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 02.02.10 15:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Kas Teie sooviks osta kummiribadega kokkuneeditud A8't ? :D No, thank You !


Kuidas võtta, ma ostsin täiesti vabatahtlikult auto, millel oli kapott väikese värvidefektiga. Sellepärast halvemini ei sõida :) Mine tea, ehk on minu autol ka kuskil põhjaall või koopas mingit plastikut needitud, ei oska öelda, püsib koos ja on viisakas. Kui logar maksab 500 näiteks, siis pole muidugi küsimust ju. Lihtsalt, selle stange ribi näitel, 1-2k+ ma ei maksaks logari eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Alo19
huviline



Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Raplamaa/Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 1,9 96kw 04

postitati 02.02.10 17:01 Tsiteeri


Kui lappida, siis pakuks välja sellise materjali nagu bituumen. Praegusel ajal pannakse seda katusele ja seda saab kergesti kuumutada ja igatipidi painutada ja jääb kinni väga hästi, pole vaja neetida ega muud jama teha. Lihtsalt natuke kuuma matile ja kinni ta ongi ja jääb parajalt kõva ka, aga ise asi kus seda ainult saada. Müüakse tavaliselt suurtes kogustes (rullides jne).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
McWill
huviline

Avatar


Registreerunud 28.12.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D2 1999, 4.2L

postitati 02.02.10 18:28 Tsiteeri


Kui lihtne see logari vahetamine muidu on? Saab kruvikeeraja ja vähese sättimisega ise hakkama või peab rohkem mingeid agreegaate eest ära tõstma ja leiutama seal?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 02.02.10 19:08 Tsiteeri


Ei tohiks midagi rasket olla, ratas alt ja peaks olema ilusti kõik kruvi kohad näha.


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.8% - SQL: 60.2%]