Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A6 C5 keskkonsooli käigukangiümbrise eemaldamisel abi vaja (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1475)
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.11.09 13:00 Tsiteeri
A6 C5 keskkonsooli käigukangiümbrise eemaldamisel abi vaja



Pikk ja keeruline nimi, aga tegelikult küsimus väga lihtne: paluks näpunäiteid, kuidas eemaldada C5 A6-l käigukangi ümber olevat plastikut, siin pildil puit(imitatsioon)kattega:

http://maqqu.planet.ee/audid/03112009019.jpg



Nimelt kukkus üks krediitkaart tuhatoosi taha ja oleks vaja see sealt kätte saada, ei tea, kas lihtsam on tuhatoos eemaldada või see käigukangi ümbris...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 03.11.09 13:02 Tsiteeri


Mul on küll facelift ja plastist see jupp, kuid ma usun et seal pole midagi muutunud. See on lihtsalt tüüblitega kinni. 2 tükki on käispiduripoolses otsas ja kuskil keskel oli kah vist kaks. Ühesõnaga hakka tagantpoole üles lihtsalt kangutama.

EDIT: Üks pilt kah. Seal eespool on näha kahte metallist tüüblit. Eespoolt ma ei mäletagi mismoodi ta kinni oli.


http://www.kaarna.net/audiclub/diy/kaigukang/IMG_0935.jpg


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.11.09 13:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur
Ühesõnaga hakka tagantpoole üles lihtsalt kangutama.


Mootori poolt? Ja kas käigukanginuppu ning kroomkatet ei pea enne eemaldama?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 03.11.09 13:42 Tsiteeri


Maitea miks ma tagantpoolt ültesin :D mõtlesin ikkagi käsipiduri poolt siis. Kangi ja katet ei pea eemaldama ennem. Katet ei saagi ennem eemaldada kusjuures. Kang tõmba D peale näiteks, siis tuleb ilusti üle.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 03.11.09 14:10 Tsiteeri


A4 ja A6 katetega on mul olnud see jama, et mootoripoolsed kaks väikest vedrutüüblit (millest üks on näha ka eelneva pildi vasakus ülanurgas) kipuvad kattega kaasa tulema ja pinge kadumisel kohe keskkonsooli sisse kukkuma. Nii et ole ettevaatlik !


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.11.09 14:58 Tsiteeri


Tänud, peaks olema ammendav infokogus alustamiseks!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 25.1% - SQL: 74.9%]