Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Aidake lahendada - arestitud auto ostmine (Vastuseid: 53 | Vaatamisi: 18462)
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 10.07.09 14:43 Tsiteeri
Aidake lahendada - arestitud auto ostmine



Nimelt mure selline, ostsin auto, ostu-müügi lepinguga ja raha sulas.
Autot ümber kirjutama minnes selgus, et müüjal on ees varasem trahv, tänu millele on kohtutäitur pand talle ostmis ja müümis piirangu.
Algul ühendust võttes lubas müüja teemat uurida, praeguseks on aga number väljas paar päeva, lubas ise ühendust võtta, aga siiani pole märku andnud.
Küsimus siis järgmine, kuidas ma saaksin auto enda nimele? Pean pöörduma politseisse? Annavad nad mulle abi sel teemal?
Kui müüja ei tegele oma võlaga, pidavat küll olema tühine pileti trahv, kuid kui ta ei maksagi seda ära, siis mis saab põhimõtteliselt mulle kuuluvast autost?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 10.07.09 14:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Defenderyke
Nimelt mure selline, ostsin auto, ostu-müügi lepinguga ja raha sulas.
Autot ümber kirjutama minnes selgus, et müüjal on ees varasem trahv, tänu millele on kohtutäitur pand talle ostmis ja müümis piirangu.
Algul ühendust võttes lubas müüja teemat uurida, praeguseks on aga number väljas paar päeva, lubas ise ühendust võtta, aga siiani pole märku andnud.
Küsimus siis järgmine, kuidas ma saaksin auto enda nimele? Pean pöörduma politseisse? Annavad nad mulle abi sel teemal?
Kui müüja ei tegele oma võlaga, pidavat küll olema tühine pileti trahv, kuid kui ta ei maksagi seda ära, siis mis saab põhimõtteliselt mulle kuuluvast autost?


Arvan, et politsei ei oska sulle selles suhtes vast midagi öelda.
Lihtsam oleks pöörduda otse ARK-sse ja uurida sealt, et kuidas ja mismoodi.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 10.07.09 14:46 Tsiteeri


ARK'is saingi vastuseks, et võtke eelmise omanikuga ühendust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 10.07.09 14:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Defenderyke
ARK'is saingi vastuseks, et võtke eelmise omanikuga ühendust.


Sellisel juhul tuleks omanik üles otsida, kui telefoni teel asjad ei suju.
Kas mingeid muid andmeid peale tel.nr pole?
Igaljuhul tundub, et sul ikka suht keeruline olukord.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 10.07.09 15:12 Tsiteeri


Omanik on mingilmääral tuttav, nägin teda korra puht juhuslikult, kui telefoni teel kätte ei saanud.
Lubas uurida ja teada anda, kuid nüüd pole ikka ise ühendust võtnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 10.07.09 16:11 Tsiteeri


Kui on võimalus siis võta ühendust mõne juristiga, kes annab edasised soovitused. Võib olla praegu olukord, kus teie vahel sõlmitud leping on õigustühine, kuna tal puudus voli sellist lepingut sõlmida ja auto tegelik omanik ongi siis sinu tuttav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 10.07.09 16:40 Tsiteeri


Kõik soovitused on muidugi head, aga reaalses elus on selline hetk, et kui eelmine omanik raha ära kasutas, siis ei ole talt ka midagi võtta. Ning tal on auto (trahvi all) ja oli ka ostja raha. Juhul kui kohus otsustab auto sundmüüa, siis see saab olema ka maru madal hind...esmaselt saab trahvipärija oma osa ja siis hakkab ka ostja ehk midagi saama kui sealt on veel midagi saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 10.07.09 21:04 Tsiteeri


Mina kui kohtutäiturina tahaksin oma osa, siis kasvõi pange see auto kasvõi põlema. Aga reaalselt ju vaja ikka vanal omanikul see asi kiirelt korda ajada. Tunnen kaasa kui taust uurimata. Sai ka kunagist ühte sõidukit uuritud, sõidukil olid piirangud ja tehing jäi katki, olgugi mees ajas asja korda ja kas mitte ARK lingi kaudu neid piiranguid ei saanud kontrollida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
putter
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.08
Kasutaja on eemal


postitati 10.07.09 21:40 Tsiteeri


kui enam midagi muud ei aita siis maksa trahv ära ja enne ümber registreerimist tee paar parkimis trahvi mida tema peab maksma. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Auditehh
huviline



Registreerunud 20.06.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Tid

postitati 10.07.09 22:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
Mina kui kohtutäiturina tahaksin oma osa, siis kasvõi pange see auto kasvõi põlema. Aga reaalselt ju vaja ikka vanal omanikul see asi kiirelt korda ajada. Tunnen kaasa kui taust uurimata. Sai ka kunagist ühte sõidukit uuritud, sõidukil olid piirangud ja tehing jäi katki, olgugi mees ajas asja korda ja kas mitte ARK lingi kaudu neid piiranguid ei saanud kontrollida?


Täpselt nii.

http://web.ark.ee:10122/aris/soiduk.jsp


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 11.07.09 19:28 Tsiteeri


Kasutaja Madu jutu peale, kui trahv on mingi tühine piletita sõidu trahv, mis olevat tal intressidega kokku 800.- siis miks peab kohtutäitur üldse sellise summa pealt piirangud peale panema?
Ning kas tõesti sellise tühise summa pärast on mulle nii palju jama?
heihei, tead sa mõnda kohtutäiturit eesnimega Mati? perekonnanime ei mäleta. Ühesõnaga polegi mul muud teha kui loota, et ta lähiajal trahvi ära maksab ja oma asjad korda saab vaid jap?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 11.07.09 19:31 Tsiteeri


Ma usun, et ühistranspordi trahvi peale automüügi piirangut ei panda, pigem on seal vähe suuremad numbrid. Ja Mati...Mati Kadak äkki, see kes oma tütre ja Paldiski rannakrundiga tegeles. Ta ise ju jumala "puhas poiss" kõige suuremate jutumärkidega:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 11.07.09 19:39 Tsiteeri


Võimalik, et oli jah see nimi. Igaljuhul on nõme lugu, ootab ja näeb mis saab. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 11.07.09 20:53 Tsiteeri


Üsna niru on sinu olukord, kuna arestitud varaga tehtud käsutustehing (võõrandamine) on tühine. Mina soovitaksin kahte võimalikku varianti. Esiteks pöörduda täituri poole ja mine sa tea, äkki on inimene ja nõustub vabastama. Teisel juhul kohtu poole tuvastamaks, kas müüja käitus pahauskselt, taotleda kohtult vara vabastamist jne. Üldiselt on tegemist mitte väga lihtsa protsessiga, kuid võimalusi leidub.

Tegevusetus on halvim lahendus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 12.07.09 08:50 Tsiteeri


Nimepidi isiklikult ei ole kokku puutunud kohtutäturitega.;) Et ma isegi ei tea, kes piirangud pani. Omanik kindlasti teab. Pane lehte kuulutus, et kohtutäitur võtaks ühendust või siis omanik. Ulme, aga täitur võib küll ühendust võtta, ta ju rahast peaks küll huvitatud olema. Nojah kui ise teatud piirini oled nõus juurde maksma. ;) Mind lihtsalt huvitab, kas antud tehing üldse seaduslik oli ja petuskeem võib politsei huviorbiidis ka olla? Nii võibolla tagaotsitav isik lihtsam üles leida ja üksmeel saavutada? Edu otsingutes sulle!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Renz0
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 92Kw 1996a, Peugeot 206 99a1,4 55kw, Audi A8 95a. 4,2 220kw, Audi 80 B4 93a, Audi A6 2,6 Avant Quattro.

postitati 12.07.09 09:02 Tsiteeri


Liikluses saadud trahvidega tegeleb jah kohtutäitr hr. Mari Kadak.
Tema büroo asub Kaupmehe 14-40 TALLINN 10114
Telefon 6604604, et mina soovitan kohale minna ja uurida mis võimalusi sul on selle auto arestialt vabastamiseks. :)

Edu.


QUATTRO.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 13.07.09 11:00 Tsiteeri


Kohtutäituri nimi on Mati Roodes, kuna Mati Kadaku sekretär ütles, et neil pole selle poisiga pistmist. Igaljuhul sain vahepeal omanikuga räägitud, ning ütles, et ootab kohtutäituri kirja meilile, et trahvi tasuda.
Ootama natuke ja lootma parimat, kui miskit ei liigu, võtan Mati Roodesega ühendust.
Seniks aga niipalju, et kellegile meeldis selle masina iluvõre.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 13.07.09 14:12 Tsiteeri


Optimist.:D
Ma võtaks koheselt ühendust herr Roodesega, miks järsku keegi mingi kirja saatma ning mis aadressile üldse kiri saadetakse ning miks just praegu nagu hakatakse ootama? Minul ükskord oli põgus kogemus viisaka kohtutäituriga, kes ükspäev koputas uksele ja küsis kas räägib härra Vassili P...-ga? :D Et seletasin jah, et tagaotsitav isik on pannud minu koduaadressi siis võlausaldajatele ning mina isiklikult olin kõik need Vasja meeldetuletused südamerahuga prügikasti visanud. ;)
Mõtleme reaalselt, mina liigitaks seda rahulikult petuskeemi alla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
paranormaalne
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.08.04
Asukoht: EU
Kasutaja on eemal

Auto: AAN+3B+AEL+AAN+AAN+AAN+AAN+ABY

postitati 14.07.09 10:48 Tsiteeri


E-mailile ei saada see kohtut2itur talle midagi. Ilmselt on sinu probleemi tekitaja paberteated ammu k2tte saanud ( mida kyll yks kohtut2itur kunagi mulle tunnistas, et kokkuhoiu m6ttes nad enamasti kohustuslikku korduvat teadet ei saadagi). Kui inimesel on huvi see asi 2ra klaarida, peab ta ise kohtut2ituri byroosse kohale minema v6i v2hemalt kohtut2ituriga kontakti otsima.

Mina soovitan sul kohtut2ituriga ise yhendust v6tta ja kaaluda selle n6ude lahendamist.

__
Andres

Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele lähedasemaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Lihtsa 3-minuti keelekoolituse leiad siit."

Märkus moderaatorile: "Ole hea ja kirjuta ka selle kohta, mida muutsid. Mulle j22b hetkel mulje, et muutsid vaid mu nime algust2he suuremaks. Ja yleyldse, kui muudad, muuda juba keelereeglitele vastavaks, see l2hedasemaks muutmine on kuidagi l2ila tegevus.."


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 14.07.09 18:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Defenderyke
Kasutaja Madu jutu peale, kui trahv on mingi tühine piletita sõidu trahv, mis olevat tal intressidega kokku 800.- siis miks peab kohtutäitur üldse sellise summa pealt piirangud peale panema?

Võib ka suurem nõudesumma olla. Kohtutäitur arestib vara üldjuhul alles siis, kui pangakontod on juba arestitud ja sealt suurt midagi võtta pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 15.07.09 13:07 Tsiteeri


Rääkisin eile isiklikult kohtutäituriga, nimeks on tal Mati Roodes, ütles, et summa on iseenesest väike. Ning soovitas vaid seda, et ma käiks müüjale peale sel teemal ning taga ajaks teda.
Kuna kohtutäitur ütles, et tal kirjas pole, et see isik kohal oleks käinud, siis eeldatavasti ta pole ka. Kes teab :o
Müüjaga rääkides pidi asju selle nädala jooksul ära klaarima, rääkis mõistliku juttu kuid siiani pole muutusi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Renz0
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 92Kw 1996a, Peugeot 206 99a1,4 55kw, Audi A8 95a. 4,2 220kw, Audi 80 B4 93a, Audi A6 2,6 Avant Quattro.

postitati 03.08.09 07:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Defenderyke
Rääkisin eile isiklikult kohtutäituriga, nimeks on tal Mati Roodes, ütles, et summa on iseenesest väike. Ning soovitas vaid seda, et ma käiks müüjale peale sel teemal ning taga ajaks teda.
Kuna kohtutäitur ütles, et tal kirjas pole, et see isik kohal oleks käinud, siis eeldatavasti ta pole ka. Kes teab :o
Müüjaga rääkides pidi asju selle nädala jooksul ära klaarima, rääkis mõistliku juttu kuid siiani pole muutusi.


On vahepeal midagi muutunud ka?


QUATTRO.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 03.08.09 11:40 Tsiteeri


Mm.. vahepeal kätte ei saanud siis kirjutasin, et ehk vastab. Vastaski, kirjutas, et eelmise autoga on talle trahve teenitud, ning ta ei taha neid ise väga maksta, et tegeleb. Et äkki augusti keskel saab asja.
Vabandas isegi ja ütles, et oleks teadnud, poleks müünud, a no sellest palju kasu.


Defu - Matu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 03.08.09 12:05 Tsiteeri


Olen ka sellistega kokku puutunud kunagi. Minu kogemused on, et ta jääbki vabandama ja lubama. Teinekord helistades ütleb vbla, et oih kled kiired ajad ja välismaal vms. Kui ta veel vastu võtab ja vabandab, siis ta ei kavatsegi maksta või asjaga tegeleda. On selliseid ka, kes teevadki hea näo pähe ja annavad ikka lootust. Tünga saaja siis mõtlebki, et hea, et vend näole annab ja tegijad väldivad niiviisi lootes, et ehk enam ei viitsita temaga ühendust võtta. Ehk siis neelatakse alla ja elatakse elu edasi. Kurb lugu sinu puhul igati. Ehk andis minu kogemus sulle väheke mõtlemisainet või ideid, kuidas edasi minna.

Edu

Kivitare


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 03.08.09 12:09 Tsiteeri


Seda nüüd küll. Olengi peale käimise suhtes alla andnud suht. Vahepeal kiikan vaid arki lehelt, kas piirang on veel peal. Kui juhuslikult piirang maas, siis kirjutan kiirelt enda nimele ära ehk. enne kui midagi muud tuleb otsa.
Aga aitäh kogemuste jagamise suhtes, tõesti ei osanud midagi sellist oodata lihtsalt, vigadest õpitakse ;)


Defu - Matu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.3% - SQL: 57.7%]