Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Kuidas tuled lahti käivad? (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 1745)
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 11.05.09 08:57 Tsiteeri
Kuidas tuled lahti käivad?



Plaan selline:
praegu:
http://www.lltek.com/PRS_bin/prs_110_halexn_lighting/A4_EUROLight_side_ZZ.jpg

peale muudatust:
http://www.speedstersource.com/FISH/HL_AU_A4_99_DP_BLK_PLUS_HID.jpg

IMO tundub see ainult värvimise küsimus.sisud tunduvad täpselt samad...reflektorid samuti.

teab keegi kuidas tule klaasid lahti saada, et pääseda "raami" värvima ?

Tänud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 11.05.09 09:22 Tsiteeri


Kuumapuhuriga soojenda liimi ning sis näiteks pahtlilabidaga vaikselt kanguta. Kui kuumutamise peale liim ei lähe pehmeks ja kleepuvaks vaid jääb kõvaks nagu klaasiliim vms, siis ei käigi lahti.

Soovituslikum oleks tegelt paariks minutiks küpsetusahju tõsta tuli, vb mingi märg lapp ka peale vms. Siis ei riku tule äärt ära selle kangutamisega, liim läheb kuumaks ja lahti saad ilusti tõmmates. Aga ennem proovi kuumapuhuriga järgi, kas see liim üldse hakkab sulama. Nii umbes 400 kraadist kuumust lase peale natuke aega, kuid mitte liiga lähedalt et plasti ära ei sulataks


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Soyer
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 11.05.09 19:10 Tsiteeri


Need tuled ei käi lahti. Pole päris kindel aga tundub et Valeo tuled ei käigi lahti. Proovisin samasuguseid ja Toyota Aurise tulesid, kumbki ei käi lahti. Nii et kui tahad musta taustaga tulesid siis pead nad ostma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 12.05.09 06:43 Tsiteeri


brrr :S
igatahes klaas tundus suht plastik - ei julge ahju küll panna


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KristoA
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8t Avant

postitati 12.05.09 08:48 Tsiteeri


Tahtsin ise mingi aeg samat asja teha. Üritasin kuumapuhuriga ja noaga seda lahti saada. Peale mõne ajalist pusimist loobusin, kuna ei tahtnud tuleisd ära lõhkuda.


Dont Drive Faster Than Your Guardian Angel Can Fly.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 12.05.09 10:10 Tsiteeri


Mõnel ei käi lahti jah, mul originaaltuli käib, aga näiteks uue 5. seeria BMW tuli ei käi originaalis ka lahti.

Aga ahju ei maksa karta, see plast ei sula niii kergelt ära. Olen neid ise ka ahju pistnud. Seinale ei tohi väga lähedal olla ainult, hea kui on kuskil keskel kõrguselt.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 12.05.09 11:52 Tsiteeri


Tsitaat:
aga mis temperatuuril ja kauaks ?

Aga mis temperatuuril ja kauaks?


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Lihtsa 3-minuti keelekoolituse leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Samzik
klubiliige



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1.9/96kw 4WD 2004, audi 90 2.1/134kw q 87A

postitati 12.05.09 14:30 Tsiteeri


Mina lasin 150 kraadi mälu järgi koduses küpsetus ahjus midagi ei juhtunuda lahti kah ei saanud lõhkusin tule ära aga õnneks on mul nei dproovimiseks veel. Pole lihtsalt aega olnud nendega nikerada. Puhurit polnud käepärast. Ei jakasnud neid ka väga kaua soojendada. Aga proovida tasub, pmst peaks nad liikuma hakkama, liim on selline mis läheb kül kuumaga tavaliselt pehmeks. Aga selle modifikatsiooni jaoks ma kül seda jubedat jama ette ei võtaks.


Pakkuda uus Haldex õlipumba elektrimootor. E parandan mittetöötava mootori+uued tihendid. Mbl: 55 55 88 55.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 12.05.09 17:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
aga mis temperatuuril ja kauaks ?


Ma panin vist 200 kraadi peale umbes 3 minutit. Mul sulas pealt natuke lohku sest oli nendele kütteelementidele liiga lähedal, pärast märkasin alles. Kui paned enamvähem keskele ja märja lapi peale ei tohiks midagi juhtuda.

Aga jah, ilmselt see tuli lahti nagunii ei käi nagu keegi eelnevalt kommenteeris. Osadel on mingi kõvem liim mis kuumuse käes ei sula.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 12.05.09 18:54 Tsiteeri


See tuli ei ole loodud lahti käima. Nikerdades võid ta lahti saada, aga see ei ole üldiselt lahtikäiv tuli. Lahtikäiv tuli on klaasiga vanatüübi tuli, millel eemaldad mõned metallklambrid ja tõmbad siis klaasi eest ära. Saad eraldi varuosana juurde osta klaasi, tihendi, reflektori jne.

Minu isikliku arvamuse järgi on see tuli (eriti hõbedase auto korral) heledana palju kenam kui seest tumedaksmökerdatuna. Maitse asi muidugi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.0% - SQL: 66.0%]