Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Valged kellad (Vastuseid: 29 | Vaatamisi: 5440)
allar20
huviline



Registreerunud 18.03.09
Asukoht: viljandi mk
Kasutaja on eemal


postitati 18.04.09 15:18 Tsiteeri
Valged kellad



Tsitaat:
valgedkellad:)

tere.kas keegi oskaks öelda kuidas ise saab teha kellad valgeks...kas on see ültse võimalik?:)

Tere. Kas keegi oskaks öelda, kuidas ise saab teha kellad valgeks? Kas on see üldse võimalik? :)


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Lihtsa 3-minuti keelekoolituse leiad siit."


-
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 18.04.09 15:25 Tsiteeri


Kvaliteetset põhimõtteliselt ei ole võimalik ise teha.

Lihtsam on ebayst tellida valmis asjad.

LINK


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Darkdog
huviline



Registreerunud 20.03.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 18.04.09 15:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: allar20
tere.kas keegi oskaks öelda kuidas ise saab teha kellad valgeks...kas on see ültse võimalik?:)


Antud küsimus on esitatud nii ajukalt, et tekib tahtmine vastata ropult :D, ehk äkki püksid maha ja valge sprayga?

Teinekord täpsusta oma küsimust, mis autol, mis kellad jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 18.04.09 15:30 Tsiteeri


Munadepühad said tegelikult juba mööda. Järgmisel aastal ehk alustaks knowhow otsimisega pisut varem? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
allar20
huviline



Registreerunud 18.03.09
Asukoht: viljandi mk
Kasutaja on eemal


postitati 18.04.09 16:05 Tsiteeri


Kui ma olen sisenenud Audifoorumisse,siis ma eeldan,et ma räägin ikka Audist mitte BMW-st:D Ja auto siis c4 ja jutt käib pikkadestkelladest:)


-
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 18.04.09 16:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: allar20
Kui ma olen sisenenud Audifoorumisse,siis ma eeldan,et ma räägin ikka Audist mitte BMW-st:D Ja auto siis c4 ja jutt käib pikkadestkelladest:)


Selles asi ongi. Audil on päris mitu mudelit millel on valged kellad ja kõik nad on erinevad(nii kuju, kui ka andmed). Seega oleks selle kirjutama juba teemat tehes.
Agajahh, kõige parem tulemus jääb siiski ostes uued/kasutatud originaalid kellad. Muidu kui veits OTSING'ut kasutada viitsid siis siit teemasid läbi käinud küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
westa
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.03
Asukoht: Tallinn, Tampere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant C4 2,5TDi,Audi A4 Avant 2,6 V6,Audi 100 C4 2,5TDi,Audi 5000 2,0d,Audi 80 B3 1,8

postitati 18.04.09 21:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: allar20
Kui ma olen sisenenud Audifoorumisse,siis ma eeldan,et ma räägin ikka Audist mitte BMW-st:D Ja auto siis c4 ja jutt käib pikkadestkelladest:)


Ära pane pahaks, kui Sina eeldad aga me ei viitsi tegeleda eeldustega ;)
Ka C4 kerega masina puhul tekib ikka küsimus: kas su audi on 100 või A6
Vastavalt sobivad, kas S4 või S6 kellad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 18.04.09 21:59 Tsiteeri


Kuna jutt ei ole veel siin kindel mis kellasid vaja on, siis kasutaksin teemat ära veits. Nimelt otsisin kellade kohta igasugust infot foorumist, aga päris õiget lahendust ikka ei leidnud, siis küsimus targematele, mul on audi A6 C4 2.6 pikad kellad, kas need on võimalik tööle saada 2.5tdi 100 C4'jal. Silmnähtavad erinevused on siis need, et A6'el digitaalne odomeeter ja spidokal- tahhokal rohkem numbreid. Ise arvan, et neid ei saa, aga äkki on mingi nipp?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 19.04.09 08:12 Tsiteeri


Teemaalgatajale võiks ehk huvi pakkuda ka see teema.

Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Kuna jutt ei ole veel siin kindel mis kellasid vaja on, siis kasutaksin teemat ära veits. Nimelt otsisin kellade kohta igasugust infot foorumist, aga päris õiget lahendust ikka ei leidnud, siis küsimus targematele, mul on audi A6 C4 2.6 pikad kellad, kas need on võimalik tööle saada 2.5tdi 100 C4'jal. Silmnähtavad erinevused on siis need, et A6'el digitaalne odomeeter ja spidokal- tahhokal rohkem numbreid. Ise arvan, et neid ei saa, aga äkki on mingi nipp?

Hakkab tööle küll, aga soovitatav oleks samasuguse mootoriga (sama sil arv) A6 kellabokk otsida. A6 kellasid saab arvutiga vastava arvu silindrite peale ümber programmeerida, kuid seda vaid A6 enda peal. Nii et enne 100 peale tõstmist tuleks see enne A6 peal ära teha. Digiodokas hakkab kohe probleemitult tööle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 19.04.09 08:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black

Hakkab tööle küll, aga soovitatav oleks samasuguse mootoriga (sama sil arv) A6 kellabokk otsida. A6 kellasid saab arvutiga vastava arvu silindrite peale ümber programmeerida, kuid seda vaid A6 enda peal. Nii et enne 100 peale tõstmist tuleks see enne A6 peal ära teha. Digiodokas hakkab kohe probleemitult tööle.


See digiodokas hakkab näitama tolle A6 läbisõitu? Kuna 100'l on ca 400000km odokal, siis ei tahaks kuidagi väiksema läbisõiduga odokat panna, tahaks ikka 500000km ära näha :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 19.04.09 08:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
See digiodokas hakkab näitama tolle A6 läbisõitu? Kuna 100'l on ca 400000km odokal, siis ei tahaks kuidagi väiksema läbisõiduga odokat panna, tahaks ikka 500000km ära näha :cool:

Ikka jah. Näit säilib ju kellabloki enda sees. Otsi abi vilunud automüüjatelt, las kerivad näidu suuremaks. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 19.04.09 09:13 Tsiteeri


Vist tuleb nii teha jah.:D See oleks enda petmine pannes väiksema läbisõiduga odokas ja siis öelda, et nii vähe sõitnud ja ikkagi kui palju 100'sid nii suure läbisõiduga on.:cool:

Tsitaat:
Algselt postitas: Black
A6 kellasid saab arvutiga vastava arvu silindrite peale ümber programmeerida, kuid seda vaid A6 enda peal.


Mis programm selleks olema peab ja juhtmeks vist see VAG-COM juhe? Aga kas silindrite arvu muutmisel peaks vahetama need tablood ka ära kus on 240max ja tahhokal vähem pöördeid (dislal peaks olema vähem pöördeid? Ei tule praegu meelde nagu.). Kas need lisakellad (kell, õlitemp, aku laetavus) hakkavad ka kohe automaatselt tööle või on mingid lisa juhtmed/pistikud, nagu oli Coupel.

E: Ahjaa unustasin kohealguses mainida, et praegu on originaalis 100'l lühikesed kellad. Kas sellest oleneb midagi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 19.04.09 10:28 Tsiteeri


Otsingusse "c4 lisakellad" annab päris palju vasteid. Mul pole erilist mõtet sellest siia ümberjutustust kirjutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 19.04.09 11:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Otsingusse "c4 lisakellad" annab päris palju vasteid. Mul pole erilist mõtet sellest siia ümberjutustust kirjutada.


Nii, lugesin kõik teemad mis andis läbi ja nüüd paar küsimust. Sain ma õieti aru, et mul on A6 pikad kellad millel on vasakult poolt tulles sellised näidikud: 1 jahutusvedeliku temp., 2 tahhomeeter, 3 spidomeeter, mille sees on digitaalne odomeeter, 4 kütuse näidik, 5 analoogkell, 6 õli temp., 7 voltmeeter. Ütleme, et kui arvutiga panna silindrid õigeks siis hakkab tööle jahutusvedeliku temp., kütuse tase, spidokas, tahhokas, odomeeter ja voltmeeter (mõtlen siis, et näitab õieti). Selleks, et tööle saada kell ja õli temp., tuleb osta Forssist õli temp. andur ja kellade jaoks tuleb ühendada trükiplaadil 8 klemmiga sinine pistik. Ja sel juhul peaks ok olema? Kuid kui osta kohe C4'ja 2.5tdi 85kW pikad kellad, siis hakkab kohe kõik tööle kui eelnevalt olnud lüjikesed kellad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 19.04.09 21:21 Tsiteeri


Õlitemp. andur on vast ikkagi vajalik. Kuna erinevalt 100 pikast kellablokist A6 omas õlirõhku enam pole, tuleb selle võrra odavam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wbmaster
huviline

Avatar


Registreerunud 14.12.08
Asukoht: harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.6 quattro 1995.a

postitati 19.04.09 21:47 Tsiteeri


Tsitaat:
aga minumeelest peaks saama mingi arvuti programmiga ise ka neid teha aga võimalik et eksin.mäletan et kunagi mul sõber tegi:)

Aga minu meelest peaks saama mingi arvutiprogrammiga ise ka neid teha, aga võimalik, et eksin. Mäletan, et kunagi mul sõber tegi. :)


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Lihtsa 3-minuti keelekoolituse leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 19.04.09 22:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: wbmaster
Aga minu meelest peaks saama mingi arvutiprogrammiga ise ka neid teha, aga võimalik, et eksin. Mäletan, et kunagi mul sõber tegi. :)

Kui need arvutisse jätta, siis pole nii väga viga jah. Kui aga tahad need arvutist autosse tõsta, pead leidma korraliku kilele printimise koha, kellegi, kes uued valged taustad vanade mustade asemele paigaldab, nii et osutivõlle ära ei lõhu ja kalibreeringut ära ei riku, kellegi, kes teostab korraliku ühtlase valgustuse, kuna orig. valgustus on täiskettana põleva tausta jaoks kõlbmatult ebaühtlane jne. Esimest korda seda kõike tegija keerab 98%-se tõenäosusega midagi pe*sse või siis lappab kokku midagi sellist, mille üle ta ise küll uhke olla võib, kuid mida isegi ta sõbrad, soovimata halvasti öelda, kommenteerida ei taha...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
allar20
huviline



Registreerunud 18.03.09
Asukoht: viljandi mk
Kasutaja on eemal


postitati 20.04.09 13:37 Tsiteeri


Kui arvutiga ise teha siis ei pea sinna midagi juurde panema(mis valgus?)valgus jääb sama,aga peab lihtsalt arvutiprogrammi tundma,kuidas seda teha.Ja ei ole siin teie väidetega päri,et ei saa pärast armatuuri kokku,nende kellade lahti-kokku tegemine on lapsemäng.Tuleb lihtsalt julgeda teha,kui pers¤s siis pers¤s,aga kui tuleb hästi välja siis on ilus:D;)


-
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 20.04.09 14:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: allar20
Kui arvutiga ise teha siis ei pea sinna midagi juurde panema(mis valgus?)valgus jääb sama,aga peab lihtsalt arvutiprogrammi tundma,kuidas seda teha.Ja ei ole siin teie väidetega päri,et ei saa pärast armatuuri kokku,nende kellade lahti-kokku tegemine on lapsemäng.Tuleb lihtsalt julgeda teha,kui pers¤s siis pers¤s,aga kui tuleb hästi välja siis on ilus:D;)

No aga lase siis kätel käia, mis siin enam aega raisata?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zaddam
huviline

Avatar


Registreerunud 06.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 c4 quattro 1.8t

postitati 25.10.09 20:39 Tsiteeri


Keegi millegi sarnasega on kokku puutunud nagu järgnevatel lingitel on ehk siis plasma kelladega?

http://www.s2forum.com/forum/showthread.php?t=36517

Ja kui õigesti aru olen saanud, siis telliitud on need vist sealt

http://aeonlite.trustpass.alibaba.com/


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 25.10.09 21:30 Tsiteeri


Neist on siin varem ka juttu olnud:

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=3187
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=41411


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zaddam
huviline

Avatar


Registreerunud 06.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 c4 quattro 1.8t

postitati 26.10.09 07:19 Tsiteeri


Jah, peab ikka vägisi klubiliikmeks hakkama kiiremas korras vist, enamus teemad valgete kellade kohta näha ainult klubiliikmetele...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 26.10.09 07:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zaddam
Jah, peab ikka vägisi klubiliikmeks hakkama kiiremas korras vist, enamus teemad valgete kellade kohta näha ainult klubiliikmetele...


Blackil on ilmselt mingi eraklubi, isegi mina moderaatorina ei pääse sinna ligi :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinez
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 1.8TQ, Passat B7, DL 1000

postitati 26.10.09 08:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Eero
Tsitaat:
Algselt postitas: zaddam
Jah, peab ikka vägisi klubiliikmeks hakkama kiiremas korras vist, enamus teemad valgete kellade kohta näha ainult klubiliikmetele...


Blackil on ilmselt mingi eraklubi, isegi mina moderaatorina ei pääse sinna ligi :D


Pigem tundub et esimesest teemast lihtsalt viimane nr ära jäänud. Minu silm on täheldanud reeglit, et postituse id on viiekohaline. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 26.10.09 09:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martinez
Pigem tundub et esimesest teemast lihtsalt viimane nr ära jäänud. Minu silm on täheldanud reeglit, et postituse id on viiekohaline. :)


Mida vanem postitus, seda väiksem ID. :P


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.0% - SQL: 49.0%]