Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: head ja vead a4 quattro 3.0 v6 162 kw (Vastuseid: 23 | Vaatamisi: 7172)
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 27.12.08 12:53 Tsiteeri
head ja vead a4 quattro 3.0 v6 162 kw



kas keegi oskaks rääkida selle isendi häid külgi ja vigu et oleks plaan soetada kas laguneb, kas on ka mingeid tüüp vigu oleks igasuguse infi eest tänulik;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ur666
huviline



Registreerunud 27.12.02
Asukoht: Viljandi mk
Kasutaja on eemal

Auto: A8,ur&coupeQ 20v

postitati 27.12.08 14:04 Tsiteeri


Olen kulgenud ca 2a sellist motot omava autoga.Probleeme olnud süütepoolidega(peal minu autol 3. ring,reaalne ls ca 300 tkm),secondary air injectioni õhutorudega,roolivõimu pumbaga(2x) ja sisselaske koldega mis ei muutnud geomeetriat nii nagu vaja.Üldiselt ei kurda oma valiku üle kuid igav ka ei ole olnud.


AUDI - Another Useless Deutche Invention
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 27.12.08 17:41 Tsiteeri


küsin siis et mis aastast su auto on ja kas oled kuulnud et teistel ka laguneb ???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.12.08 17:56 Tsiteeri


Üldjuhul sõidab 3,0 bens väga edukalt, osadel on süütepoolide probleeme aga kui need saab uuema tüübi omade vastu vahetatud siis mina nagu poleks kohanud, et vahetatud pool taas saba annab.

Tean seda, et tehasest pandud poolid on kehvad ning tehas asendas tootja ja uued peaks ok olema.

3,0 bens on aga selline mootor, et seda külaseppadel teha lasta ei tohi, alles nägin perse keeratud A4'ja millel selline mootor...

Isegi meie alguses nendel mootoritel osasid töid ei teinud aga nüüdseks vajalikud abinõud, teadmised ja kogemused olemas ja töö käib.

Mul kah mõnel sõbral sellise mootoriga auto, sõidavad probleemivabalt ning seepärast uut kuut ei osta...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 29.12.08 17:21 Tsiteeri


kle juks mis aastast algavad ned uuema tüübi süütepoolid see isend mida piilun on aastast 2002 .siiani on mu teinepool kärutanud 2.4 v6 aastast 98 ja pole mootoriga 1,5 aasta jooksul küll muresid olnud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.12.08 18:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arakas2424
kle juks mis aastast algavad ned uuema tüübi süütepoolid see isend mida piilun on aastast 2002 .siiani on mu teinepool kärutanud 2.4 v6 aastast 98 ja pole mootoriga 1,5 aasta jooksul küll muresid olnud


Ma tõesti ei mäleta aga süütepoolide jama ei ole küll mingi eriline põhjus seda autot ostmata jätta, me vahetame aastas ehk 3 3,0 mootori süütepooli


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 29.12.08 22:48 Tsiteeri


tänud juksile.kuid mis ma veel peaks vaatama selle auto juures kui ostuks läheb ????


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 30.01.09 18:59 Tsiteeri


väga mõnus auto see quattro 3.0 ei kahetse et sai soetatud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kivialune
huviline

Avatar


Registreerunud 02.12.08
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Kasutaja on eemal


postitati 12.02.09 21:56 Tsiteeri


Kõik 3.0 esiveolised automaadid on Multitronikud?

Rihma kohapealt vaatasin: sellel isendil 2 pingutusrulli ja 1 juhtrull ja üks kole pikk rihm:)


5291327
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raigo22
huviline

Avatar


Registreerunud 02.10.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 02.11.09 14:17 Tsiteeri


Tekkis ka endal antud isendi vastu huvi. Nimelt just selle:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/977/auto_php-id=578977-www_auto24_ee.html

Palju neil umbes kütusekulu on? ca 15 kanti? Arakas 2424 kuidas endal masin vastu pidanud on?


58 160 982
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 02.11.09 14:43 Tsiteeri


Ma usun, et küttekulu ei ole oluliselt suurem, kui vanatüübi 2.8 quattrol... Ehk siis täpsemalt 10 liitrit sajale keskmiselt ( minul tuli peaaegu 50-50 maantee,linn). Igapäev ju ringrajal ei ole;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 02.11.09 16:36 Tsiteeri


Antud auto on kuskil aasta aega müügis,eks mine kohale ja uuri välja mis sellega on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Raigo22
huviline

Avatar


Registreerunud 02.10.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 02.11.09 19:18 Tsiteeri


Lähen kaen lähipäev masina üle. Rääkisin ka mehaanikuga - ütles et mingeid "erilisi" tüüpprobleeme ei tohiks antud isenditel olla. Süütepoolid nagu ka eelnevalt kirjutatud jah.


58 160 982
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 02.11.09 22:02 Tsiteeri


Minu arust see süütepooli teema 2.0'l ja 3.0'l on jälle täielik pseudoprobleem, umbes nagu A4 esisild. Kui selle süütepooliga on probleem, siis mootor lonkab, kui diagnost tehtud lased pooli kõige uuema ja vastupidavama tüübi vastu ära vahetada ja mure unustatud.
Kuid see on jälle selline asi, millest inimesed keerulise mootori juures veel aru saavad, mida tehas on ka ise tunnistanud (esineb näiteks 3.7%'l 2004. aastal valmistatud A4/A6 populatsioonist) ja mille vahetust iga külasepp oskab seetõttu esimese asjana ja ühtlasi universaalse "arstimina" soovitada ja süütepoolide sõna otses mõttes lapiku kruvikaga ja näpitsatega lahti nüsimise eest ka raha küsida.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vanquish
huviline



Registreerunud 01.02.08
Kasutaja on eemal


postitati 04.11.09 21:58 Tsiteeri


Keegi omanik võiks veel kütusekulu kommenteerida, 10 keskmist tundub liigagi hea. Oskab keegi ehk võrrelda autot näiteks 2 generatsiooni lexus gs300-ga ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.11.09 22:06 Tsiteeri


Autoweek ütleb keskmiseks 10,9. Eks oleneb sõidustiilist ja -kohast jms.

Mainitud Lexuse keskmiseks kuluks väidetakse 11.4. Tühimass on tal 150 kilo võrra suurem. Ka klassi poolest võrreldav pigem A6-ga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vanquish
huviline



Registreerunud 01.02.08
Kasutaja on eemal


postitati 04.11.09 22:37 Tsiteeri


Saan aru,et lexus teisest klassist, kuid ei soovi võrrelda teda a6-ga sest seda nagunii osta ei kavatse. Mõtlesin,et ehk mõnel inimesel kogemusi mõlema autoga.

EDIT: Ja kas tõesti 0-100-ni läheb 8.9 sekundit?? Kudiagi palju tundub, arvestades,et tegu ju suht kerge autoga ja mootor 162kw. Isegi mainitud raskem lexus peaks kiirem olema. Nagu ma aru saan võtab 3.0 rohkem bensiini, kui 1.8T, kuid kas ta ka liigub siis vastavalt paremini? sellise 0-100-ni aja juures hakkan ma juba kahtlema. Isegi sõbra 3.0 diisel on kiirem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cool_d
huviline



Registreerunud 23.07.05
Asukoht: Märjamaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi A6 2.6 110kw/ audi S6 4.2 manuaal

postitati 21.11.09 15:49 Tsiteeri


Olen omand 3.0 162 kw a4 2003 juba 3 a ja keskmine kütusekulu jääb mul 8.5 peale! Mul siis manuaal kastiga isend. Olen vahetand terve selle ajajooksul 1 pooli ja 2 xenon pirni ja sellega ka jupi nimekiri lõppeb!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 21.11.09 16:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Cool_d
olen omand 3.0 162 kw a4 2003 juba 3 a ja keskmine kütusekulu jääb mul 8.5 peale! Mul siis manuaal kastiga isend. Olen vahetand terve selle ajajooksul 1 pooli ja 2 xenon pirni ja sellega ka jupi nimekiri lõppeb!


Selline küttekulu saab olla vaid 100% maantee sõidul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
orukaspoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 04.11.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant - 2013

postitati 28.06.10 22:13 Tsiteeri
3.0 162kw



Kas ma saan õigesti aru, et tegu on suhteliselt mõttetu mootoriga, arvestades kiirendus vs kütusekulu?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 28.06.10 22:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: orukaspoiss
Kas ma saan õigesti aru, et tegu on suhteliselt mõttetu mootoriga, arvestades kiirendus vs kütusekulu?

Millega Sa seda mootorit võrdled?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
orukaspoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 04.11.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant - 2013

postitati 28.06.10 22:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Tsitaat:
Algselt postitas: orukaspoiss
Kas ma saan õigesti aru, et tegu on suhteliselt mõttetu mootoriga, arvestades kiirendus vs kütusekulu?

Millega Sa seda mootorit võrdled?

Võrdlen kasvõi 1.9D 2,5TDI
Samas 2,4 2,8 ja 3,0 paistavad ka sama auk olevat?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 29.06.10 10:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: orukaspoiss
Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Tsitaat:
Algselt postitas: orukaspoiss
Kas ma saan õigesti aru, et tegu on suhteliselt mõttetu mootoriga, arvestades kiirendus vs kütusekulu?

Millega Sa seda mootorit võrdled?

Võrdlen kasvõi 1.9D 2,5TDI
Samas 2,4 2,8 ja 3,0 paistavad ka sama auk olevat?

Neid asju ju ei saa kuidagi omavahel võrrelda. Vaata ikka sama kütuse piires asjadele otsa. Kui laskuda diisli arutellu, siis selles teemas seda küll mitte teha.
Mul pole küll mingist otsast tundunud, et see 3.0 moto janune oleks. Normaalsetel tingimustel võin julgelt öelda, et 2.8 12v motoga näiteks võrreldes on dünaamika ja tööeffektiivsuse vs küttekulu proportsioon igati paigas. Kindlasti tuleb eristada talvisel perioodil manuali vs tiptronicut, kuna siis on kindlasti eelis manualil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
goblin
huviline

Avatar


Registreerunud 18.03.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: nelivedune

postitati 29.06.10 13:48 Tsiteeri


Mul on olnud selle mootoriga A4 nüüdseks juba 4 aastat. Kahjuks küll esiveoline. Manuaal, 6 käiku. Vahetatud 3 süütepooli (l.s. 200000 km, sellest ise 150000 km), pirnid kuluvad suht tihti (xenonit pole vaja olnud veel vahetada). Kütuse kulu - kiirtee 140km/h keskmine 8,7l/100km, 90km/h 8,2l/100km, linn kuskil 10 l/100km. Saan ainult kiitvaid sõnu antud isendi kohta öelda. Sisuliselt probleemivaba kulgemine. Kõik on toiminud, nagu peab. Muidugi olen ma teinud kõik hooldused vastavalt ettekirjutustele. Samuti on auto kohe kontrollis, kui midagigi kahtlane tundub. Aga siiani pole kahtlused kinnitust leidnud :). Ma pole proovinud automaati, kuid manuaal on ikka päris terav. Ka veel 4.käiguga ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.1% - SQL: 59.9%]