Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: klappvõtme hankimine(kustkohast) (Vastuseid: 32 | Vaatamisi: 5807)
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 20.11.08 00:08 Tsiteeri
klappvõtme hankimine(kustkohast)



tekkis küsimus seda kuulutust( http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=56873 ) lugedes et kustkohast saab osta sellist võtmetoorikut ilma nende nuppudeta. vw passatil ja a6'el olen näinud selliseid. google otsingusse ka ei osanud midagi tarka panna, kuna ei tea jubina täpset nime.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 20.11.08 04:55 Tsiteeri


Näiteks siit


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ehv
huviline



Registreerunud 22.10.08
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2,2 20vt man `96

postitati 20.11.08 07:31 Tsiteeri


Inglismaal on selline ettevõte nagu RightClick, mis pakub ka taolisi vidinaid. Ise olen sealt tellinud ning Eestisse saadavad probleemideta.

http://www.rclick.co.uk/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 20.11.08 08:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ehv
Inglismaal on selline ettevõte nagu RightClick, mis pakub ka taolisi vidinaid. Ise olen sealt tellinud ning Eestisse saadavad probleemideta.

http://www.rclick.co.uk/


kas saan õieti aru et see toode http://www.rclick.co.uk/product_info.php?products_id=320 sisaldab ainult 1hte võtit ja peal pole logo ja maksab ca 180kr?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 20.11.08 08:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ehv
Inglismaal on selline ettevõte nagu RightClick, mis pakub ka taolisi vidinaid. Ise olen sealt tellinud ning Eestisse saadavad probleemideta.

http://www.rclick.co.uk/

Päris hea koht, sai kah paar komplekti just sealt ära tellitud, eks vaatame millas kohale jõuab :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 20.11.08 08:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Tsitaat:
Algselt postitas: ehv
Inglismaal on selline ettevõte nagu RightClick, mis pakub ka taolisi vidinaid. Ise olen sealt tellinud ning Eestisse saadavad probleemideta.

http://www.rclick.co.uk/


kas saan õieti aru et see toode http://www.rclick.co.uk/product_info.php?products_id=320 sisaldab ainult 1hte võtit ja peal pole logo ja maksab ca 180kr?


Ja mida sa selle võtmega peale hakkad, ega see auto originaalsüsteemiga ei ühildu. See võti sobib ainult nende endi poolt müüdavate keylessentry süsteemidega.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 20.11.08 08:43 Tsiteeri


tegelt tegelik soov ongi saada nuppudeta selline klappvõti, aga kuna edasi otsides nägin ainult ühte rõveda kujuga võtit siis võivad juba need nupud niisama ka küljes olla aga vähemalt on kuju ja soovitud klappvõti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 20.11.08 09:12 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=56873


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 20.11.08 10:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaakk
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=56873

Nu seda müüakse ikka erilise kirve hinnaga... piirhind on pea 1K ühe võtme eest:o sealt eespool antud lingilt tellisin kaks komplekti ja kokku tulevad koos kohale saatmisega tiba alla 500.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TarvoL
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 20.11.08 10:09 Tsiteeri


Kuidas need toorikud toimima saab? Immo jne?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 20.11.08 10:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Audivend
Kuidas need toorikud toimima saab? Immo jne?

Hambad saab sisse saagida suht igas võtmevalmistus punktis, kuid immoga on nii, et too väike pulk tuleb teise võtme seest välja võtta ja antud võtme sisse panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 20.11.08 11:04 Tsiteeri


Majandussurutise varjus on 4 kordne profit täiesti õigustatud :) Ostma aga ise ei kipu.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 20.11.08 12:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Tsitaat:
Algselt postitas: Audivend
Kuidas need toorikud toimima saab? Immo jne?

Hambad saab sisse saagida suht igas võtmevalmistus punktis, kuid immoga on nii, et too väike pulk tuleb teise võtme seest välja võtta ja antud võtme sisse panna.
kas nuppude alune osa on piisavalt tühi, et sinna näiteks tavalise signapuldi ära saaks mahutada, ning kaane nuppudega tööle panna?


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 20.11.08 12:06 Tsiteeri


Seal sees on nende omapoolne süsteem mille peaks saama eemaldada sest S2 foorumist sattusin ühe teema peale kus üks vennike selle nii tööle sai ning ka enda omal tegelt kavatsen sama asja proovida, eks näis kas õnnestub.
Hetkel tuli mul juba sealt lehelt vastus, et kas mul on juba nende poolt ostetud signa süsteem peal jne, et see võit töötab ainult nende süsteemiga jne jne jne :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 20.11.08 12:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
tekkis küsimus seda kuulutust( http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=56873 ) lugedes

Kui nüüd tekib küsimus, et kuhu antud kuulutus jäi, siis selgituseks, et meil ei ole oksjonikeskkond! Kõik konkreetse hinnata kuulutused lähevad kustutamisele!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 20.11.08 14:00 Tsiteeri


V6tmesabal on sees tyhi ruum, kuhu on m6eldud paigaldada vajadusel see immo tabla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 20.11.08 14:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Seal sees on nende omapoolne süsteem mille peaks saama eemaldada sest S2 foorumist sattusin ühe teema peale kus üks vennike selle nii tööle sai ning ka enda omal tegelt kavatsen sama asja proovida, eks näis kas õnnestub.
kui selle puldi niimodi tööle saad, siis ma oleks väga tänulik, kui DIY alla teema viitsid teha.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 01.12.08 12:11 Tsiteeri


Nii, täna sain paki kätte ning oma üllatuseks avastasin pakist ühe võtme :o tellisin ja maksin aga ma kahe võtme eest... saatsin juba kirja ja ootan sellekohast vastust.
Võtme plastmassosa on täpselt sama mis on ta minu teisel masinal, vw passatil, et miski päris mänguasi ei ole. Kuna küljes oli metalltoorik teine, tuli too küljest monteerida ning tellitud õige variant külge keerata. Samuti lammutasin sisu laiali nii võtmel kui ka olemasoleval signa puldil... natuke mässamist temaga tuleb, kuid ise arvan, et suudan ta sinna sisse ära panna küll :D Eks püüan kogu tööst pilte teha ja DIY alafoorumisse teema teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
-anc-
huviline

Avatar


Registreerunud 09.05.05
Asukoht: Bournemouth, UK
Kasutaja on eemal

Auto: 2017 A5 Cabrio

postitati 01.12.08 14:38 Tsiteeri


lõpuks saabus minu TEEMALE kah vastus. Tellisin omalegi sealt ühe toreda võtme prooviks, eks näis mis saab. 300eeku või 2000(Reval) on ikka suur vahe!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 01.12.08 14:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -anc-
lõpuks saabus minu TEEMALE kah vastus. Tellisin omalegi sealt ühe toreda võtme prooviks, eks näis mis saab. 300eeku või 2000(Reval) on ikka suur vahe!


Selle võtme korpusesse on vaja panna immo transponderkiip aga kesklukku ta juhtima ei hakka kui sa tellisid võtme ilma vastuvõtuplokita.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 02.12.08 12:35 Tsiteeri


Need kelledel võtmetes on väike immo pulk siis selles võtmes on selle jaoks tema koht täiesti olemas.
Igatahel minu võti on nüüd valmis :) sai too hoopis teise nuppude asetusega puldi süsteem sinna võtmesse ära mahutatud.
DIY alafoorumisse teema tegemist ma siiski väga mõtekaks ei pea. Nimelt on igaühel omaette puldid suht ning see töö ei ole ka igaühele jõutekohane, see aga kes jootekolviga suudab trükiplaadilt väiksed lede ja lüliteid lahti ja kinni joota suudab ka selle töö oma peaga valmis teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 02.12.08 14:09 Tsiteeri


ranz, kas võtme enda puldil on need lülitid sellised, et kui too vana sisu eraldada, siis nuppude alla jääb see lüliti osa ikka alles?
st saab auto puldi pealt lihtsalt vedada juhtmed võtme lülitite alla, või tuli võtme nuppude alla uued lülitid ka arendada?


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 02.12.08 14:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
ranz, kas võtme enda puldil on need lülitid sellised, et kui too vana sisu eraldada, siis nuppude alla jääb see lüliti osa ikka alles?
st saab auto puldi pealt lihtsalt vedada juhtmed võtme lülitite alla, või tuli võtme nuppude alla uued lülitid ka arendada?

Kui võtme ots lahti võtta tuleb seest trükiplaat välja koos kogu kupatusega. Minu teine pult oli siis selline kus ei olnud otseselt mikrolüliteid vaid olid plaadil rajad millede lühistamise teel toimus lülitus. Jootsin siis võtme sees olnud plaadi pealt need kolm mikrolülitit maha ning liimisin puldi plaadi külge ning otstele vedasin vajalikest kohtadest kaablid, samuti tõstsin ümber led valguse mis lülitades vilgub... omaette teema oli veel sellega, et puldi plaat oli mul tiba pikem, ehk siis ühest otsast tuli 5-6mm maha veel lõigata, õnneks seal otsas peale ümber tõstetud ledi ning nn "antenni" muud ei olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
-anc-
huviline

Avatar


Registreerunud 09.05.05
Asukoht: Bournemouth, UK
Kasutaja on eemal

Auto: 2017 A5 Cabrio

postitati 02.12.08 15:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: samru

Selle võtme korpusesse on vaja panna immo transponderkiip aga kesklukku ta juhtima ei hakka kui sa tellisid võtme ilma vastuvõtuplokita.


Ma just tahtsingi saada võtme toorikut. Savi mis seal sees on. Edasi saab aretada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.12.08 18:50 Tsiteeri


lihtsalt teadmiseks,et ärge sellele klappvõtmele lisavõtmehoidjat külge pange.Rikub ära.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.0% - SQL: 58.0%]