Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Uut tüüpi võtmed vanadele asemele (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 2816)
-anc-
huviline

Avatar


Registreerunud 09.05.05
Asukoht: Bournemouth, UK
Kasutaja on eemal

Auto: 2017 A5 Cabrio

postitati 22.08.08 15:29 Tsiteeri
Uut tüüpi võtmed vanadele asemele



Kui on vana tüüpi võti ja alarmipult eraldi, kas on võimalik tellida uut tüüpi võtit(mis nupule vajutades välja hüppab) ja lasta sinna sisse panna vana immo kivi ja progeda vana alarmi pult ka. Kui saab siis kus?

Terv!

võti ja alarmipult

p.s. mis alarm see selline on? audi originaal?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 22.08.08 16:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -anc-
Kui on vana tüüpi võti ja alarmipult eraldi, kas on võimalik tellida uut tüüpi võtit(mis nupule vajutades välja hüppab) ja lasta sinna sisse panna vana immo kivi ja progeda vana alarmi pult ka. Kui saab siis kus?

Terv!

võti ja alarmipult

p.s. mis alarm see selline on? audi originaal?


võtme ja immoga saab ilmselt suht lihtsalt hakkama ... aga alarmi pulti tõenäoliselt ei saa. Ja asi läheb enivei suht kalliks.

Ehk midagi sellist - neid leiab sealt ka erinevate kujudega - osad on suht sarnased originaal võtmetele.

E-bay


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 22.08.08 17:28 Tsiteeri


Tehtav, aga kas hind välja kannatab.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
altzz
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.02.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 2,0TFSI | Audi A6 c6 Avant 2,8FSI Q

postitati 22.08.08 23:25 Tsiteeri


Ise olen sama tee osaliselt läbi teinud. eBay-st soetasin mingi sarnase võtmekomplekti. Immo kivi ümber tõsta ja võtmetoorik sobivaks lasta treida oli lihtne. Kuna sügavamad teadmised alarmi hingeelust puuduvad, siis olen siin toppama jäänud - vaja oleks nüüd see võtmekomplektiga kaasas olev "karbike" kesklukuga (või alarmiga?) ühendada (ühendusskeem oli kaasas). Siis peaks teoreetiliselt uue võtme pult tööle hakkama. Selle tööetapi usaldaks hea meelega kellelegi asjatundjale. Huvitab ennastki, kui keeruliseks siis see uue võtme signaali vastuvõtja ühendamine osutub.
PS. Kas neid võtme sees olevaid "kivikesi" saab mingit moodi paljundada, et immo tunneks uued võtmed (2 tk) mõlemad ära? (Ühest orig.võtmest saab kivi kergelt ümber tõsta, teisele oleks vaja "paljundada")


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 23.08.08 17:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: altzz
Ise olen sama tee osaliselt läbi teinud. eBay-st soetasin mingi sarnase võtmekomplekti. Immo kivi ümber tõsta ja võtmetoorik sobivaks lasta treida oli lihtne. Kuna sügavamad teadmised alarmi hingeelust puuduvad, siis olen siin toppama jäänud - vaja oleks nüüd see võtmekomplektiga kaasas olev "karbike" kesklukuga (või alarmiga?) ühendada (ühendusskeem oli kaasas). Siis peaks teoreetiliselt uue võtme pult tööle hakkama. Selle tööetapi usaldaks hea meelega kellelegi asjatundjale. Huvitab ennastki, kui keeruliseks siis see uue võtme signaali vastuvõtja ühendamine osutub.
PS. Kas neid võtme sees olevaid "kivikesi" saab mingit moodi paljundada, et immo tunneks uued võtmed (2 tk) mõlemad ära? (Ühest orig.võtmest saab kivi kergelt ümber tõsta, teisele oleks vaja "paljundada")



Kui sul on ainult üks "kiviga" võti, siis tuleb üks juurde muretseda ja autole selgeks õpetada. Immokiipe paljundada ei saa. Keskluku juhtimine nüüd küll mingi probleem ei ole.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-anc-
huviline

Avatar


Registreerunud 09.05.05
Asukoht: Bournemouth, UK
Kasutaja on eemal

Auto: 2017 A5 Cabrio

postitati 25.08.08 10:13 Tsiteeri


Ma küll mõtlesin midagi sellist:

võti1
võti2

kas seal sees on siis võti, immo ja keskluku juhtimine? aga kui paned nupust kinni läheb ju alarm ka peale? siis peaks ju signa pult ka sees olema?

EDIT: ja kui juba teemaks läks siis kus tehakse, hinnaks öeldi miskit 1000-1500, vastab tõele?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 25.08.08 10:29 Tsiteeri


Reval autost uus võti maksab 1700 pluss kodeerimine... kokku mingi 2000 siis. Küsisin ka nendelt, et kui mul vana võti kas siis tellides saab uuema, ei osatud midagi vastata sellele..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 25.08.08 10:37 Tsiteeri


Selgeksõpetamine ei ole väga keeruline.
Kuskil oli ka see juhis üleval


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-anc-
huviline

Avatar


Registreerunud 09.05.05
Asukoht: Bournemouth, UK
Kasutaja on eemal

Auto: 2017 A5 Cabrio

postitati 27.08.08 12:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: priidik
Reval autost uus võti maksab 1700 pluss kodeerimine... kokku mingi 2000 siis. Küsisin ka nendelt, et kui mul vana võti kas siis tellides saab uuema, ei osatud midagi vastata sellele..


Mis see Reval on siis ainuke koht vä?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 27.08.08 13:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -anc-
Tsitaat:
Algselt postitas: priidik
Reval autost uus võti maksab 1700 pluss kodeerimine... kokku mingi 2000 siis. Küsisin ka nendelt, et kui mul vana võti kas siis tellides saab uuema, ei osatud midagi vastata sellele..


Mis see Reval on siis ainuke koht vä?

Too much msn... :D

Võid ju Taufi kah pöörduda kui Revalisse ei taha minna :) Tegelikult on neil lukusüdamikud ja roolilukustus mehhanism juba füüsiliselt päris erinevad ja sellest ilmselt võibki suurim probleem saada. Kui muidugi leidur oled, siis võib kõike custom'ina valmistada, piisab ainult toorikust ja aretamisest ning tulemuseks võibki änksa/mõnna/nummi/trateabveelmida tulemus olla :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-anc-
huviline

Avatar


Registreerunud 09.05.05
Asukoht: Bournemouth, UK
Kasutaja on eemal

Auto: 2017 A5 Cabrio

postitati 27.08.08 14:11 Tsiteeri


Ma küll ei saanud su jutust hästi aru, mis kus erinev on, ja mida kuradit msn??

Neid kandilisi väljahüppavaid võtmeid on ju kah erineva profiiliga, ise nägin. Kuidas see lukusüdamik ja roolilukustus siis erinevad on kui lukustatakse sama võtmega. Kui võti on õge siis mind ei huvitagi see et nad erinevad on.

Küsimus ongi selles et tuleb leida uus võti, õige profiiliga. Eks ma olen jah leidur ja oskaja, küll ma leian seal võtmes kohta kuhu see immo kivi toppida ja lasen uue signa panna mille puldi saab sinna võtmesse progeda. Otsin vaid juhtnööre...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 27.08.08 14:29 Tsiteeri


Tartus oli sepa turus üliodavast plastist samasuguse lahti käiva võtme mingi veider imitatsioonkorpus müügil. Metallist toorikut ei sisaldanud vaid eeldas võtme olemasolu. Esimene vajutus oleks ilmselt see korpus kartulikrõpsu moodi laiali pudenenud.
Mitte et mul endale seda jama vaja oleks olnud, aga hakkas lihtsalt silma, et mida kuradit need hiinlased nüüd on järgi teinud. Otsi mõnest lammarist mõni doonorvõti, nii on ilmselt lihtsam ideetada kui asi juba peos.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
uunp
huviline



Registreerunud 10.10.07
Asukoht: harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 27.08.08 14:30 Tsiteeri


kui juba hiinlaste järgitegemisest rääkimiseks läks..ma käisin tais ja seal müüdi ka audi seda nn. lahtikäivat võtit..vaatasin, et oh saab endale ka uuema tüübi välimuse. nigu seda nuppu vajutasin, mis peaks võtme avama sain sellise suraka et ise ka ei usu:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.2% - SQL: 64.8%]