Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: udutuledesse mis pirnid (Vastuseid: 44 | Vaatamisi: 5470)
metsakas
huviline



Registreerunud 13.09.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant 2,5 tdi quattro

postitati 13.05.08 19:25 Tsiteeri
udutuledesse mis pirnid



Mis pirnid oleks hea panna udutuledesse, et nad oleks
xenonide moodi valged?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Darkdog
huviline



Registreerunud 20.03.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 13.05.08 19:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: metsakas
Mis pirnid oleks hea panna udutuledesse, et nad oleks
xenonide moodi valged?


Väga head on Philips Bluevision. Saavutad just sellise tulemuse, nagu soovisid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
metsakas
huviline



Registreerunud 13.09.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant 2,5 tdi quattro

postitati 13.05.08 19:48 Tsiteeri


Ok, tänud, proovime järgi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 13.05.08 19:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: metsakas
Mis pirnid oleks hea panna udutuledesse, et nad oleks
xenonide moodi valged?

A minul on jäänud mulje, et just udu ja seenevihmaga, st olukorras kus udutulesid kasutada tohib, ei näe valgete või sinakate tuledega mitte s.ttagi.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 13.05.08 20:23 Tsiteeri


Udus need veneajal kasutatud kollased lisatuled ei aidanud kah suht S*ttagi :) Ei ole mingit vahet, mis nendes enamlevinud pisikestes luupides või stange lisatuledes sees istub, mingit valgustavat toimingut need niikuinii lähitulede kõrval ei oma. Pigem sinakam pirn sisse panna, et kontrast liiga suur pole kui koos põlevad. Teiseks ka parktulede pirnid soovitan sel juhul ära vahetada, kui juba vahetamiseks läheb - need on muidu nagu jubedad kollased jurakad vahet pole mille muu kõrval :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
markokx
huviline



Registreerunud 02.05.07
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 14.05.08 09:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: metsakas
Mis pirnid oleks hea panna udutuledesse, et nad oleks
xenonide moodi valged?


Kõige lähedasem pirn tõesti xenonile, nii ka kvaliteedi suhte pärast oleks Philips Bluevision!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 14.05.08 12:11 Tsiteeri


See Bluevision osutus minu puhul saastaks. Ostsin kogu kompotti ja esimene suri 6 päeval kuigi karbil oli kirjas, et kestavad blablaa miljon protsenti kauem jne. Panin sisse vanad kasutatud Osramid ja põleb jälle aastaid. Lihtsalt kurjaks ajas, et maksad pea 400 krooni ja kohe pees. Kurta pole midagi, sest paigaldasid ise jne võisid peeti keerata oama lollusest jne. Kuigi osramit paigaldan samamoodi jne. Ilus värv ja valgustugevus oli küll kuid 6 päeva eest 4oo-. oli vaid vihale ajav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 14.05.08 12:42 Tsiteeri


sa garantiist oled midagi kuulnud? Pirnidele kehtib see täpselt samamoodi nagu igale teisele tootele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ultra
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.04
Asukoht: Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C3 1.8T aeb Quattro

postitati 15.05.08 18:04 Tsiteeri


mul olid Philips Bluevision parktule pirnid ja kestsid 2kuud.Ning välja käisin 260.- :D
Kaua pirnil garantii on??:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
taavo23
huviline

Avatar


Registreerunud 04.07.04
Asukoht: TLN/Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5 TDI

postitati 13.11.08 20:20 Tsiteeri


mul on praegu udutuledes philips bluevisionid ja minumeelest on tulemus väga hea, kuigi jah see valgus ei ole võrdne xenoni omaga aga ta on ikka oluliselt valgem kui teised pirinid.

siinkohal kas on võimalik kuidagi putitada H3 xenon-i komplekt udutuledesse (neid komplekte ka siin foorumis piisavalt müüa)?

T


AUDI is the BEST!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 13.11.08 22:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ultra
mul olid Philips Bluevision parktule pirnid ja kestsid 2kuud.Ning välja käisin 260.- :D
Kaua pirnil garantii on??:o

Garantii annab seadusandlus.
2kuud on vähe otsi tsekk ülesse ja mine vaheta välja.

Tsitaat:
Algselt postitas: taavo23
mul on praegu udutuledes philips bluevisionid ja minumeelest on tulemus väga hea, kuigi jah see valgus ei ole võrdne xenoni omaga aga ta on ikka oluliselt valgem kui teised pirinid.
siinkohal kas on võimalik kuidagi putitada H3 xenon-i komplekt udutuledesse (neid komplekte ka siin foorumis piisavalt müüa)?
T


Endal samamoodi need udukates ja vahe tavapirniga oli ikka suur.
Xenoga ei saa muidugi võrrelda.

H3 võid vabalt xenod sisse panna paigaldusega ei tohiks muret olla.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 13.11.08 22:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: taavo23
mul on praegu udutuledes philips bluevisionid ja minumeelest on tulemus väga hea, kuigi jah see valgus ei ole võrdne xenoni omaga aga ta on ikka oluliselt valgem kui teised pirinid.

siinkohal kas on võimalik kuidagi putitada H3 xenon-i komplekt udutuledesse (neid komplekte ka siin foorumis piisavalt müüa)?

T


On ikka, pead lihtsalt leidma koha kuhu ballastid kinnitada. Aga teiste liiklejate huvides ära seda lihtsalt tee, suhteliselt rõve on kui mõni udukates xenonitega vastu sõidab, laseb näkku suht, sest need ei ole enamus juhtudel isegi luubid, vaid reflektoriga tuled. Mis tähendab et kui selle xenon pirni sinna paned siis lendab see valgus enamvähem sinna kuhu ise tahab.

Pane need philipsi pirnid parem. Xenon on ilus ja lahe küll, aga sõita nendega võid nagunii ainult halva nähtavus korral, teistele kriiskavad maru jubedalt silma ja politseile see kah väga ei meeldi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 13.11.08 22:29 Tsiteeri


Xenoga võid politsei silma kergemini jääda ka.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cigaro
huviline

Avatar


Registreerunud 19.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.8 '97 + A6 C5 1.8T '02 + Avensis '16

postitati 17.11.08 15:48 Tsiteeri


Mul parktuledes Osram Cool Blue-d ja käivad juba pool aastat väsimusemärke näitamata. 2 tk maksid 54 krooni, kui ma valesti ei mäleta. Valgemad on nad tavapirnidest kindlasti, aga xenoni kõrval jääb siiski kollakaks. Aga PowerLED-ide vastu ka ei vaheta. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 17.11.08 16:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cigaro
Mul parktuledes Osram Cool Blue-d ja käivad juba pool aastat väsimusemärke näitamata. 2 tk maksid 54 krooni, kui ma valesti ei mäleta. Valgemad on nad tavapirnidest kindlasti, aga xenoni kõrval jääb siiski kollakaks. Aga PowerLED-ide vastu ka ei vaheta. :cool:

Kuidas see nüüd udutuleteemasse sobis?

Mina ei soovitaks udukatesse läbi sinise klaasi filtreeritud hõõglampi. Tavaline loomulik on oludes, kus udukaid reaalselt vaja läheb, oluliselt etem. Gaaslahenduslamp on hoopis teine ooper, sel pole sinise värvifiltriga miskit ühist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cigaro
huviline

Avatar


Registreerunud 19.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.8 '97 + A6 C5 1.8T '02 + Avensis '16

postitati 17.11.08 18:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: cigaro
Mul parktuledes Osram Cool Blue-d ja käivad juba pool aastat väsimusemärke näitamata. 2 tk maksid 54 krooni, kui ma valesti ei mäleta. Valgemad on nad tavapirnidest kindlasti, aga xenoni kõrval jääb siiski kollakaks. Aga PowerLED-ide vastu ka ei vaheta. :cool:

Kuidas see nüüd udutuleteemasse sobis?

Mina ei soovitaks udukatesse läbi sinise klaasi filtreeritud hõõglampi. Tavaline loomulik on oludes, kus udukaid reaalselt vaja läheb, oluliselt etem. Gaaslahenduslamp on hoopis teine ooper, sel pole sinise värvifiltriga miskit ühist.


Kuidagi läbi lillede (ise ka ei tea kuidas) tahtsin juhtida tähelepanu sellele, et millegipärast peavad Osrami pirnid kauem vastu kui Philipsi omad, mõlemaga kogemused. Philipsi omad näitavad küll veidi paremini tho' :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 17.11.08 21:10 Tsiteeri


OT

Mis kasu annavad udutuledes xenonid või mingid ülivalged pirnid?? Kasu nendest tulukestest nagunii muud pole kui ainult pimestavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 17.11.08 21:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mihkel
OT

Mis kasu annavad udutuledes xenonid või mingid ülivalged pirnid?? Kasu nendest tulukestest nagunii muud pole kui ainult pimestavad.


nnnohh oleneb ikka autost


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 17.11.08 21:35 Tsiteeri


No olen pikka aega keelt hammaste taga hoidnud aga enam ei suuda. Nõustun täielikult kasutaja mihkel -iga, et eriti neist udutuledest seal ees küll kasu ei ole ja enamustel juhtudel ainult pimestavad. Pimedal ajal on juba vaikselt võimatu sõita sest iga teine tropp tuleb kas udutuledega vastu või siis venib tahavaatepeeglis sul, keevitades valgusega sul silmi. Ma ei saa aru neist inimestest, kes kasutavad maanteesõidul udutulesid jummala selge ilmaga ja normaalse nähtavusega. Autol on xenon tuled juba ees säramas aga jubedalt on vaja seda pisikest lisavalguse hulka mida annab udutuli.
Ma saan aru et pime aeg on, aga tehke endal tuled korda, ostke normaalsed tuled ette ja jätke ükskord udutuled rahule, sest muidu võite ükspäev teise autojuhi käest kas lõuga saada või siis lüüakse teil need udutuled puruks.


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 17.11.08 21:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MorpheusS
Ma saan aru et pime aeg on, aga tehke endal tuled korda, ostke normaalsed tuled ette ja jätke ükskord udutuled rahule, sest muidu võite ükspäev teise autojuhi käest kas lõuga saada või siis lüüakse teil need udutuled puruks.

Word! Kes udus või lumetuisus sõitnud, see teab, et tegelikult on udukad ühed head asjad. Seal, kus lähikatega (kaugetest rääkimata) näed vaid valget kardinat, valgustavad udukad kuidagi teepinna ära. Väikses ulatuses küll, aga näeb siiski vaikselt edasi sõita. Aga selge ilma korral võiks küll udukad ära unustada. Päeval udukate ja parkidega sõitmine on ka cool vaid 15-aastaste jõmpsikate silmis. Kasvage suureks!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 17.11.08 21:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Päeval udukate ja parkidega sõitmine on ka cool vaid 15-aastaste jõmpsikate silmis. Kasvage suureks!


Nende tegelaste meelest on ka äge, kes sõidavad valges/pimedas selge ilmaga põlevate udukatega ringi :D


A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 17.11.08 22:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MorpheusS
jätke ükskord udutuled rahule, sest muidu võite ükspäev teise autojuhi käest kas lõuga saada või siis lüüakse teil need udutuled puruks.



Kui autol on udutuled, siis miks mitte neid vastavates oludes kasutada ?
A`la kui minu autol neid ei ole, siis ei tohi ka teised kasutada :mad:


Audi pole lihtsalt auto - Audi on stoori omaette :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 17.11.08 22:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: OnuJack
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Päeval udukate ja parkidega sõitmine on ka cool vaid 15-aastaste jõmpsikate silmis. Kasvage suureks!


Nende tegelaste meelest on ka äge, kes sõidavad valges/pimedas selge ilmaga põlevate udukatega ringi :D


Sõitku siis valges kasvõi. Aga no kui pimedal ja märjal maanteel tuleb mingi tohm vastu siis 4 tule asemel paistab vastutulijale tänu märja teekatte peegeldavale toimele 8 tulukest otse silma....eile võis tallinn-haapsalu maanteel selliste lugemine segamini minna ja tallinna jõudes oli tunne nagu oleks keevitaja ametit pidanud.
Vihmane ilm või öö pimedus ei ole kuigivõrd argument udukate kasutamiseks. Mõtlen et peaks kaugtuledesse ka mingid heledamad lambid vaatama, saab ka vastu hellitada selliseid.
90% juhtudest põlevad udutuled = pedemajakad.

MorpheuS....ka mina püüan keelt hammaste taga hoida aga sellised lauslollused teevad ka mind nõrgaks :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 17.11.08 22:26 Tsiteeri


Sellega seonduv punkt liikluseeskirjast:
§180. Eesmised udutuled võivad põleda sõidu ajal ainult koos lähituledega või lähitulede asemel, kui nähtavus on halb.

Ja veel üldsätete alt:
Halva nähtavuse all mõistetakse ilmast või muudest nähtustest (udu, vihm, lumesadu, tuisk, hämarus, suits, tolm, vee- ja poripritsmed, vastupäike) tingitud ajutist olukorda, kui vaadeldava objekti nähtavus on taustast eristamatu alla 300 m.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 17.11.08 22:40 Tsiteeri


Ka mina lasen oma liikurile panna udutuledesse xsenonid , võimalikult kanged , et kasutada neid tebiilide vastu , kes selge ilmaga udutulesid põletavad .
Millal ükskord inimesed mõistavad , et neil pole vaja näha autost 10 meetrit ette vaid 40 meetrit ja rohkem !?
Peale tallin-tartu otsa tekkib tahtmine installida tuuleklaasi sisepooleloe ka kojamees ....niimoodi ajab tatti pritsima .....


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.2% - SQL: 60.8%]