Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Umbne ventilatsioon (Vastuseid: 41 | Vaatamisi: 3804)
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 07.09.07 07:13 Tsiteeri
Umbne ventilatsioon



Probleemiks siis umbne salong. Kui vajutan kliima kinni (econ) siis hakkab hullu moodi sellist lõptunud haisu ajama. Mingi aeg ajab seda hapniku vaest õhku sisse ja siis mingi aeg tunned, et kuradi niiskeks kisub. Lülitad kliima sisse-kõik ok. Probleem selles, et tervis ei luba kogu aeg sõita (eriti selliste hetkel jahedamate ilmadega) kont taga,hakkan tatistama:D
Samas kõik filtrid vahetatud. Mis võib häda olla?Mis päästaks?
Olen kuulnud mingist purgikesest, mille jätad salongi pihustama ja paned ventika siseringlusele. Kas see puhastaja aitab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 07.09.07 07:46 Tsiteeri


Soovitan AC bakterist puhastamiseks sellist Motip'it
See vaht mõjub ikkagi otse, mitte kaudselt, kuid nõuab natuke rohkem vaeva ja teadmisi, et AC'le pihustustoruga ligi pääseda.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 07.09.07 07:52 Tsiteeri


Võibolla ei saanud ma hästi pakutust aru,aga probleem selles,et kui võtan kondi välja, siis hakkab läptunud haisu ajama ja salong läheb nagu niiskeks. Kui kont sees, siis kõik ok. Konti ma nagu ei peaks ju siis puhastama?Või?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 07.09.07 08:19 Tsiteeri


Ma arvan, et mõtlesid Seda asja.

Samas haisu ja niiskust võib põhjustada ka ummistunud kliimavee äravoolutorud, mida soojendusega haisutama hakkab.
Salongi ei tule vett?


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 07.09.07 08:28 Tsiteeri


Kojameeste aluse ja filtrikarbi võiks lahti võtta ja vaadata mis seal toimub. Enamasti mitmenda generatsiooni elu ja kõdunemine - puulehed, putukad jms.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 07.09.07 10:31 Tsiteeri


Salongi vett ei tule.Salong on kuiv.

Siit küsimus rassile, et salongi filtrid on kapoti küljes. Mingi mega korpus on küll nende kahe vahel,kojemeeste karbis. Kisun selle siis lahti või?
Olen mõelnud isegi seda toru ummistust.Kust neid näha saab?:D

Edit: Jah,see sama komma "pomm". Kas panen siseringlusele?Proovin ära,kas mõikab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 07.09.07 10:39 Tsiteeri


Rass räägib A4 põhjal ja seal põhjustab puulehtede ning pori kogunemine tõepoolest vihmavee imbumise salongi vms. süsteemidesse, kuna ta ei voola enam mööda loomulikku teed/renne ära.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 07.09.07 12:41 Tsiteeri


A4 oma tean küll hästi jah.
Probleem A8-ga! Panin nüüd selle "pommi" autosse:D
Valisin parima lõhna,mis valida andis (Motip). Lõhnab hetkel terve salong nagu kommipood, tuulutan,ehk läheb siis paremaks:D
Kui homseks sama lõptunud hais tagasi,siis tuleb miskit muud ette võtta!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sospert
huviline



Registreerunud 18.05.04
Kasutaja on eemal

Auto: q7

postitati 07.09.07 12:55 Tsiteeri


Kas peale kliima töötamist alt vett tilgub, kui ei siis äravoolutorud umbes. Need käigukasti tunneli peal. Kogetud teema. Läppas kah.
Sellest juttu ka olnud siin - ise moment kohe linki ei leidnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 07.09.07 13:06 Tsiteeri


Vesi nõriseb mõnuga. Kondents siis.

Aga jah,kui homseks tagasi siis peame miskit muud välja mõtlema.
Kas A8-sal on veel kuskil mingid salongi filtrid või ainult kapoti küljes? Tundub, et kuskil nagu oleks mingi ilgelt vana ja umbes filter veel,mis tahaks vahetamist. Kliimaga on tõesti,hea värske õhk,aga nii kui econi punaseks vajutan nii hakkab mingi tolmu hais otse näkku:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 07.09.07 14:06 Tsiteeri


Nii, käisin tiirul siis. Peale selle ,et autos on meeldiv lõhn,lõhnan ka ise selle järgi, kuigi sai pikalt tuulutatud nii ennast,kui ka autot:D
Tundub,et see motip-i kraam mõjus!ptüi-ptüi-ptüi!
Lets see!;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 09.09.07 15:12 Tsiteeri


Nii, nüüd siis sõidetud paar päeva ja asi näib töötavat. Uskumatu,aga ei aja enam tolmu haisu sisse. Samtui ei ole tunda mingit niiskust. Ma täpselt küll ei tea,mida see motipi staff teeb aga korda ta minu probleemi tegi.
Niisiis soovitan teistelegi,väärt kraam! Maksis 57.- krooni!;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
bensumees
huviline



Registreerunud 08.11.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6, 2,4l

postitati 02.10.07 13:46 Tsiteeri


Mul täpselt sama jama aga tekkis küsimus, kas seda Motip asja müüakse igas ettejuhtuvas autopoes või tegeleb sellega mingi spets firma???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 02.10.07 14:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Nii, nüüd siis sõidetud paar päeva ja asi näib töötavat. Uskumatu,aga ei aja enam tolmu haisu sisse. Samtui ei ole tunda mingit niiskust. Ma täpselt küll ei tea,mida see motipi staff teeb aga korda ta minu probleemi tegi.
Niisiis soovitan teistelegi,väärt kraam! Maksis 57.- krooni!;)


sekundeerin bensumehe küsimusele! lisaks, ole hea, seleta täpselt- kas sa panid tööle siseringluse pommi ajaks jne :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 02.10.07 14:25 Tsiteeri


Jah , müüakse enam vähem igas poes-minuarust. Ise ostsin ta Lõuna-keskusest Autoringist. Panin mootori tööle,vent siseringlusele ja avasin pommi. Lasin mootoril töötada 10 minutit ja vamis.
Auto uksi soovitan kah hiljem 2 minutit avatuna hoida,kuna lillelõhn tahab jalust niita:D
Mingi aeg oli ok. Probleeme polnud. Kuid just täna konti välja lülitades hakkas jälle pull pihta...:mad: Ei oskagi miskit öelda,kui et mingi aeg on mõnus ja umbsus kaob,aga kuu pärast on tagasi.
Arvan,et mul miskit muud umbes kuskilt:)
Proovige,äkki teil töötab!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 02.10.07 14:30 Tsiteeri


ilmselt see lillehais oli nii võimas et "tappis" selle läppand värgi ära :)

nüüd, kui lillehais hajus siis .. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 02.10.07 14:37 Tsiteeri


Ei ma arvan,et ta töötab kah. Ei ole küll keemik,aga eks ta neutraliseerib õhu ja puhastab kah seda erinevatest jääkidest,mis torustikus. Tuli üks mõte, et kuna mul auto seisab iga öö maja aluses kinnises ühiskasutatavas garaazis, mis lõhnab suhteliselt sarnaselt läptunud haisule...siis äkki sellest?:D no kurat autol pole midagi viga.Olen käinud nii siin kui seal alati vaadatakse mind pärast kontrolli nagu lolli ja öeldakse ,et ole normaalne kõik on korras:DMa ei tea,tuli selline mõte, et äkki garaazil oma käsi siin mängus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 02.10.07 18:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Ei ma arvan,et ta töötab kah. Ei ole küll keemik,aga eks ta neutraliseerib õhu ja puhastab kah seda erinevatest jääkidest,mis torustikus. Tuli üks mõte, et kuna mul auto seisab iga öö maja aluses kinnises ühiskasutatavas garaazis, mis lõhnab suhteliselt sarnaselt läptunud haisule...siis äkki sellest?:D no kurat autol pole midagi viga.Olen käinud nii siin kui seal alati vaadatakse mind pärast kontrolli nagu lolli ja öeldakse ,et ole normaalne kõik on korras:DMa ei tea,tuli selline mõte, et äkki garaazil oma käsi siin mängus

sul tundub olevat sma (D2) kerega A8 mis mulgi, ometigi seisab mul auto v2ljas. Nii kui ECO nupu punaseks vajutan, tuleb sisse v6rdlemisi ebameeldiv ja suhteliselt niiske 6hk (kuigi lylitades kondika v2lja peaks ju teoreetiliselt otse 6uest 6hku puhuma). niikui ECO maha v6tta kaob niiskus ja hais. Statoilist ei leidnud seda puhastajat, homme vaatan automaailma.

p.s. kas sa, Janar, lasid k2ia siseringlusel nii et kondikas sees v6i lylitasid v2lja ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
bensumees
huviline



Registreerunud 08.11.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6, 2,4l

postitati 03.10.07 07:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Ei ma arvan,et ta töötab kah. Ei ole küll keemik,aga eks ta neutraliseerib õhu ja puhastab kah seda erinevatest jääkidest,mis torustikus. Tuli üks mõte, et kuna mul auto seisab iga öö maja aluses kinnises ühiskasutatavas garaazis, mis lõhnab suhteliselt sarnaselt läptunud haisule...siis äkki sellest?:D no kurat autol pole midagi viga.Olen käinud nii siin kui seal alati vaadatakse mind pärast kontrolli nagu lolli ja öeldakse ,et ole normaalne kõik on korras:DMa ei tea,tuli selline mõte, et äkki garaazil oma käsi siin mängus


Kindlasti ei saa asi olla kinnises garaazis, kuna mu auto pole sellist asja näinud ja ikka teeb troopilist kliimat sisesalongis.
Proovin asja ära see nädal ja eks siis saab näha, kas lõhnan ka nagu mingi orhidee või saan ikka oma troopikas edasi sõita


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 03.10.07 07:13 Tsiteeri


No nii! D2 kere nagu sinulgi.
Täpselt samad sümtomid. See vastik niiskus ja tolmu hais tuleb jah just siis,kui paned kondi kinni. Just ümber lülituse ajal mingi aeg siis teeb seda vihmametsa kliimat:D
Nüüd sõidan juba teine päev ringi väljalülitatud kondiga. Hais kaob peale ümber lülitamist mingi aja vältel ja siis normaalne. Kahjuks on meie ilmad hetkel sellised, et kogu aeg ei saa sõita ilma kliimata, kuna siis peksab klaasid uduseks nii kui vihma sajab. Tuleb jälle kont sisse lülitada ja hiljem maha võttes hakkab jälle troopika pihta. Minu mõistus otsas. On pakutud siin kondi nö. kanalite ummistust, kus kondents vesi jääb kuhugi pidama. Seda nagu keegi ei leidnud, et oleks umbes ja kui kliimaga sõita siis seistes niriseb kondents vesi ikka endiselt auto alla.
Samuti ei parandanud salongifiltrite vahetus seda troopilist kliimat. Ei tea kas see nüüd selline tüüpviga A8-sal või mis? Siiski otsustasin peale teie juttu, et pole mõtet osta seda haisupommi, see ei aita. Eks arutame edasi ja ehk saame mingi rahuldava tulemuseni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 03.10.07 07:21 Tsiteeri


mu audi a6 2001a. sama jama nagu siin kirjeldatud. täiesti nõutu hetkel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
bensumees
huviline



Registreerunud 08.11.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6, 2,4l

postitati 03.10.07 08:44 Tsiteeri


huvitav kas keegi seda kallimat asja ka proovind on??? Seda mis maksis autopartneris mingi paar sotti...

Ma vist proovin ära, pole ju niii hiigel summa sellise asja eest


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 03.10.07 10:58 Tsiteeri


No võibolla tõesti see kallim seekord ka selline TÕSISEM asi on ja ehk aitab! See pomm mis mina ostsin maksis mingi 50 eeki ja midagi ta tegi aga jäädav see tulemus ei olnud. Proovi siis ära ja anna siia kah kohe teada, sest meid TROOPILISE kliimaga mehi siin juba päris palju:D

EDIT: Kas on võimalik, et audil on veel kuskil mingi salongi filter või mingi puhastus junn vahel kuskil. Lõhnab kahtlaselt selle moodi, kuna vesi ja tolm küll lihtsalt torru kinni ei jää. Tundub nagu tahaks mingi filter veel vahetust...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 03.10.07 11:11 Tsiteeri


huvitav kust see niiskus (n.n. troopiline kliima) torudesse poeb:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 03.10.07 11:36 Tsiteeri


Üldjuhul selline situatsioon siis, kui autole on tehtud mingit sisepesu ja pole korralkult ära kuivatatud või talvel lund sisse kantud ja autot väljas hoitud. Nüüd kogu sisu "vindub" ja ilma kliimata ventilatsioon keerutab seda "sisemist" värki ringi. Torude puhastus sai ise ära tehtud (klaasikillud purunenud esiklaasist). Ei kujuta ette kui palju erinevad erinevate ajastute d2 kere vendisüsteemid :( Selge on see, et ligi sellele on väga raske saada, et "sisemiselt" puhastada :( "Lõhnastamine" on hetkeline nähtus ja võib teistsugust peavalu tekitada kui keemiat liiga palju õhus hõljub autos olles.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.7% - SQL: 53.3%]