Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: tavalise rooli vahetamine airbagiga oma vastu (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 1421)
duman
huviline

Avatar


Registreerunud 15.01.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2,6; 100 C4 2,3

postitati 23.04.07 18:37 Tsiteeri
tavalise rooli vahetamine airbagiga oma vastu



otsisin küll sarnaseid teemasid kuid ei sattunud ühegile peale.... tuli tahtmine enda 100-le uus rool peale visata.... s-i oma nimelt.... sellest tuligi küsimus et kas oleks võimalik ka bagi tööle saada?ja mis selleks teha tuleb... sõbra bmw-l ka samamoodi tehtud aga muidugi pole kindel et tal töötab.....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 23.04.07 18:41 Tsiteeri


Pead ostma kogu juhtmestiku +aju. Võimalik aga raske.


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
duman
huviline

Avatar


Registreerunud 15.01.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2,6; 100 C4 2,3

postitati 23.04.07 18:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Offroader
Pead ostma kogu juhtmestiku +aju. Võimalik aga raske.
et ühesõnaga kogu auto el-süsteem vaja välja vahetada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 23.04.07 18:46 Tsiteeri


Airbagi juhtmestiku pead ostma.


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 23.04.07 18:49 Tsiteeri


Võiks öelda, et vägagi raske ettevõtmine... airbagil on ju oma aju + veel andurid mis tema avamist reguleerivad jne jen jne... kardan, et suht mõttetu ettevõtmine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
duman
huviline

Avatar


Registreerunud 15.01.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2,6; 100 C4 2,3

postitati 23.04.07 18:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Võiks öelda, et vägagi raske ettevõtmine... airbagil on ju oma aju + veel andurid mis tema avamist reguleerivad jne jen jne... kardan, et suht mõttetu ettevõtmine.


sellel juhul küll... seda tahtsingi teada... tänud...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 23.04.07 19:19 Tsiteeri


Asi on täitsa teostatav, pole seal midagi rasket.
Tuleb ainult turvalisusnõudeid järgida, kuna airbagi näol tegemist lõhkeseadeldisega.
Andurid on ajuga kokku ehitatud, eraldi istme all paiknevad nn. crashsensorid on külgturvapatjade jaoks (hilisematel mudelitel). Ja auto ninas paiknevad andurid on uuematel masinatel kaheastmeliste (eeltäitmisega) airbagide jaoks.
Veel on olemas sellised asjad nad turvavöö elektropneumaatlised eelpingutid, mis võivad samuti airbagi ajuga ühendatud olla.
Nii et süsteeme on erinevaid, aga basic varianti, kus ainult juhi või ka kõrvalistuja front airbag, ei tohiks küll keeruline paigaldada olla.
Niipalju veel, et peale airbagi võib peale avariid n-ö hapuks minna ka airbagi aju, nii et romulast ostmisel peaks ettevaatlik olema. Ta salvestab crash event'i toimumise pluss veel mingid parameetrid ja seejärel n-ö lukustub.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.04.07 19:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Asi on täitsa teostatav, pole seal midagi rasket.
Tuleb ainult turvalisusnõudeid järgida, kuna airbagi näol tegemist lõhkeseadeldisega.
Andurid on ajuga kokku ehitatud, eraldi istme all paiknevad nn. crashsensorid on külgturvapatjade jaoks (hilisematel mudelitel). Ja auto ninas paiknevad andurid on uuematel masinatel kaheastmeliste (eeltäitmisega) airbagide jaoks.
Veel on olemas sellised asjad nad turvavöö elektropneumaatlised eelpingutid, mis võivad samuti airbagi ajuga ühendatud olla.
Nii et süsteeme on erinevaid, aga basic varianti, kus ainult juhi või ka kõrvalistuja front airbag, ei tohiks küll keeruline paigaldada olla.
Niipalju veel, et peale airbagi võib peale avariid n-ö hapuks minna ka airbagi aju, nii et romulast ostmisel peaks ettevaatlik olema. Ta salvestab crash event'i toimumise pluss veel mingid parameetrid ja seejärel n-ö lukustub.


Selle lukustuse saab lahti...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 24.04.07 05:27 Tsiteeri


Mina ei hakkaks sellist asja ise aretama,sest jube sitt võib olla sõita tundega , et millal ma selle bag-iga vastu molu saan.:D


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
duman
huviline

Avatar


Registreerunud 15.01.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2,6; 100 C4 2,3

postitati 24.04.07 08:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Mina ei hakkaks sellist asja ise aretama,sest jube sitt võib olla sõita tundega , et millal ma selle bag-iga vastu molu saan.:D


sama mõte tekkis jah.....pigem turvavöö ilusti kinni:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mig
huviline

Avatar


Registreerunud 14.04.07
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: A8 quattro 4,2 '99 / Chrysler Grand Voyager Ltd CRD

postitati 24.04.07 22:45 Tsiteeri


tuleb välja, et ma mitte ainuke oinas ei ole. mul ka sama idee. vanu 1996 aasta c4 doonoreid meil ju on.
ja asi see juhtmed vedada on. aga kõik ajavad sama juttu, ma ei tea, ei viitsi, ohtlik, ära tee, osta uus, ...
no krt, kui ma tahaks uut osta, siis ostaks. ja kõik teised autod, millega igapäevaselt sõidan, nendel on olemas. asi on natuke teise punktiga, vähemalt minu jaoks.

et, kui sa asja ette võtad, duman, siis ma liituks sinuga rõõme jagama. mul endla nimelt S rool juba olemas ja hulk tarkust, kuidas armatuur maha käib jne jne. muidu üksi tuuleveskitega võitlus ka suht tülikas. anna siis teada!

to: Rocket
äkki sa palun jagad oma tarkust, kui nii julgelt välja käid, et pole hullu. oleks tänulik.

BTW! 1 tavaline värskelt nahatatud (nüüd mõnusalt sama paks kui S rool) tavaline 4 kodaraga 1996 aasta avanemata airbagiga rool, on mul üle. annaks mõistliku hinnaga ära.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 25.04.07 16:15 Tsiteeri


Ma alustaks elektriskeemist, samas kui sa veel täpselt ei tea missugune mudel saab olema doonoriks, siis võiks alustada ka romula külastusest, et vaadata mida on pakkuda ja kas on võimalik koos juhtmestikuga midagi autodelt demonteerida.
Romula kogemus on see, et elektrijuhtmestik jäetakse kas vihma kätte või visatakse otse prügikasti, nii et pead õigel ajal peale sattuma. Vihma käes olnud pistikud ja juhtmed on oksüdeerunud ja ebausaldusväärsed. Plokid üldiselt kistakse välja, aga pistikuid oleks ju siiski ka vaja nende külge.
Saadan sulle (mig!!) täiendava info meili peale, aga soovitan välismaistest foorumitest ise edasi uurida.
Võib uurida SSP 114 ja SSP 152 !!!


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.0% - SQL: 64.0%]