Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Turvavöö mure (Vastuseid: 18 | Vaatamisi: 3117)
Kalkaan
huviline



Registreerunud 08.10.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,8 Q '97 C5

postitati 11.12.06 21:32 Tsiteeri
Turvavöö mure



Mure selline, et turvavööd ei taha eriti ilma abi osutamiseta tagasi joosta. Kas annab sel juhul midagi reguleerida - peale keerata või tuleb uued komplektid osta. Jutt tuli veits segane aga ei oska muudmoodi seda sõnastada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 11.12.06 22:08 Tsiteeri


Poob ülevalt kinni, sealt, kust vöö läbi plastikust piida läheb. Miskipärast ei libise läbi...Mul samamoodi - vahel läheb kiirelt, vahel ei lähe. Peale midagi ei anna keerata, kui alt plastik lahti võtta, näed, et vöö jookseb muidu ilusti.
Audi TüüpViga...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 12.12.06 00:16 Tsiteeri


Tüüpvga jah, mul ka mõlemal autol see jama. Lahendus oleks teretulnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kevadlilleke
klubiliige



Registreerunud 26.04.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe '95 85kW

postitati 12.12.06 10:49 Tsiteeri


See probleem tekib tavaliselt siis kui turvavöö määrdunud on... ikkagi aastaid kasutust.


Noh? Päris kõva, mis? Onju?
Nojah, ainuke jama on selles, raisk, et, kuradi, kaua ei saa nii lasta - tõmbab... tõmbab aku tühjaks...
B4 http://images.spritmonitor.de/308015_5.png Coupe http://images.spritmonitor.de/739191_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 12.12.06 10:58 Tsiteeri


Würth näiteks toodab turvavöö puhastajat ja hooldajat, mis laseb vööl kergemalt liikuda. Aerosoolina siis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 12.12.06 13:50 Tsiteeri


Mul ka turvavöö mure, kuid mitte päris selline... mul esiistmetel turvavöö ei taha "jooksma" hakata.
Sihuke tunne et eelpingutid pingutavad liga vara?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 12.12.06 16:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Mul ka turvavöö mure, kuid mitte päris selline... mul esiistmetel turvavöö ei taha "jooksma" hakata.
Sihuke tunne et eelpingutid pingutavad liga vara?



Mul esimese kõrvalistuja turvavööga sama teema, et kuidagi ei taha välja tulla ja on justkui lukus, tuleb välja alles suure trikitamise ja aretamise peale :D samas vahest tuleb ilusti välja ja pole mingit probleemi. Proovin millalgi seda turvavöö puhastajat ja hooldajat, mida Offroader soovitas ja eks ma siis kirjutan, kas aitas ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 12.12.06 16:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Simps
Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Mul ka turvavöö mure, kuid mitte päris selline... mul esiistmetel turvavöö ei taha "jooksma" hakata.
Sihuke tunne et eelpingutid pingutavad liga vara?



Mul esimese kõrvalistuja turvavööga sama teema, et kuidagi ei taha välja tulla ja on justkui lukus, tuleb välja alles suure trikitamise ja aretamise peale :D samas vahest tuleb ilusti välja ja pole mingit probleemi. Proovin millalgi seda turvavöö puhastajat ja hooldajat, mida Offroader soovitas ja eks ma siis kirjutan, kas aitas ;)


Mul ka mingi elu trikitamise peale:D või siis asetan selle turvavöö kõrguse muutja kuskile vahepeale:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kaimagk
huviline



Registreerunud 09.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 1,4 tsi vag

postitati 12.12.06 18:31 Tsiteeri


Siin sama lugu et ei jookse koju tagasi see t-vöö.
Kas keegi pole seda probleemi veel lahendada püüdnud?
Ise kasutasin aastakese tagasi üht õli (PTF spray) , tegi nata paremaks küll , aga nüüd jälle sama jama:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Vincento
huviline

Avatar


Registreerunud 18.11.05
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 Avant

postitati 18.12.06 06:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kalkaan
Mure selline, et turvavööd ei taha eriti ilma abi osutamiseta tagasi joosta. Kas annab sel juhul midagi reguleerida - peale keerata või tuleb uued komplektid osta. Jutt tuli veits segane aga ei oska muudmoodi seda sõnastada.


Mul sama jama - oskab keegi probleemile lahendust välja pakkuda. Turvavööde puhastajat olen kasutanud, aga mõne aja pärast probleem tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jaanus100
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Corolla

postitati 18.12.06 07:27 Tsiteeri


maadlesin ka selle jamaga mul nimelt jooksis turvavöö niipalju välja ,et kui see endale peale tõmmata pressis silmad punni, ostsin valga romulast uued (kokku läks 300.-) vahetasin ära ja mured kadusid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 06.10.11 22:01 Tsiteeri


Tooks vana teema üles, ehk keegi nüüd mingi töötava sprei asjanduse leidnud?
Endal kah siis kunde oma ei jookse tagasi ja nüüd hakkab juhi oma ka jukerdama. Mõtlesin kasutan Super 10t aga veel pole jõudnud proovida :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 07.10.11 09:19 Tsiteeri


Täpselt sama asi vaevab ka mind. Kundepoolne jookseb ilusti, kuid juhipoolsega on paras jama.
Mõnikord tõmbab end kiiresti tagasi, teinekord jääb ripakile, kuid autost väljusdes hakkab hästi vaikselt ise tagasi keerama, teinekord ei lähe kohe üldse tagasi. Ja kui käega aitad, siis on tunne, et alumine tõmbemehanism nagu tötöaks korralikult, aga just see suu kust ta posti sisse jookseb, nagu sealt kiiluks kinni.
Leiduks mõni püsiv lahendus, siis oleks hea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wilba
huviline



Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tallinn/Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5

postitati 07.10.11 13:03 Tsiteeri


Päris püsiv see ei ole, aga eelmine aasta sai tehud silikoonõliga üle need. Hea libe ja liikus hästi. Enne tegin pm terves ulatuses nii palju kui välja tuli keemilise pesu ka ära. Nüüd veidi rohkem kui aasta hiljem on hakanud jälle pull pihta et ei taha sisse joosta. Peab asja uuesti üle tegema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 07.10.11 13:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: wilba
Päris püsiv see ei ole, aga eelmine aasta sai tehud silikoonõliga üle need. Hea libe ja liikus hästi. Enne tegin pm terves ulatuses nii palju kui välja tuli keemilise pesu ka ära. Nüüd veidi rohkem kui aasta hiljem on hakanud jälle pull pihta et ei taha sisse joosta. Peab asja uuesti üle tegema.


Ei tahaks uskuda, et see silikoonõlitamine edaspidi riideid ära ei määri! Ikka puhtaks vast tuleks pesta korralikult vms.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 12.10.11 18:34 Tsiteeri


Ise tegin igastahes turvavööd üle silikooni sisaldavate lappidega, neid oli mul kohe võtta. Turtle Wax omad..Hetkel igastahes kõik töötab!:P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 14.10.11 16:15 Tsiteeri


Tsitaat:
mul tagumine sees kinni ja välja ei tule...eks läheb vast vahetusse...

Mul tagumine sees kinni ja välja ei tule... Eks läheb vast vahetusse...


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
wilba
huviline



Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tallinn/Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5

postitati 14.10.11 17:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: wilba
Päris püsiv see ei ole, aga eelmine aasta sai tehud silikoonõliga üle need. Hea libe ja liikus hästi. Enne tegin pm terves ulatuses nii palju kui välja tuli keemilise pesu ka ära. Nüüd veidi rohkem kui aasta hiljem on hakanud jälle pull pihta et ei taha sisse joosta. Peab asja uuesti üle tegema.


Ei tahaks uskuda, et see silikoonõlitamine edaspidi riideid ära ei määri! Ikka puhtaks vast tuleks pesta korralikult vms.


Vöö jälgi riietel ei ole igaljuhul täheldanud. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
meli666
huviline



Registreerunud 30.09.08
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4-B5 1,9 81 kw

postitati 15.10.11 16:10 Tsiteeri


Arvan, et mingiks ajaks see silikoonitamine aitab, aga hiljem maksab kätte. Õli ikka õli, hakkab tolmu külge korjama ja siis pole riiete määrimine ka enam kaugel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.8% - SQL: 62.2%]