Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: K: S...tt valgustus (Vastuseid: 29 | Vaatamisi: 3989)
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.11.05 10:20 Tsiteeri
K: S...tt valgustus



Küss siis selline, et kas Sigari esituled (lähituled) valgustavad kõikidel nõmedalt vähe? Tahaks nagu korralikult näha aga võta näpust. MIda teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 01.11.05 10:24 Tsiteeri


Releed asjadele vahele ja asi muutub ikka märgatavalt. Hetkel on selline probleem lihtsalt, et kui sa testriga tule juurest mõõdad siis on hea kui sealt 11V kätte saad, aga laadimispinge on seal kuskil 14V piirimail. Et genekalt otse vool, kaks releed ja praegused juhtmed releed juhtima, otsi siit foorumist, kuskil oli pikk jutt selle kohta kuda seda täpselt teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.11.05 10:34 Tsiteeri


ok:) tnx.

Ma ka nagu teadsin midagi olevat siin foormuis aga ei leidnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 01.11.05 10:40 Tsiteeri


http://www.wiseman.ee/gallery/Releed


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 01.11.05 23:15 Tsiteeri


Ütlen vaid seda, et enda sigaril nii head tuled, mida pole ühelgi teisel autol veel kohanud...nb olen ka palju uuemaid autosid omanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Lauri2
huviline



Registreerunud 03.03.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 80

postitati 02.11.05 13:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
http://www.wiseman.ee/gallery/Releed


kas 92aasta 100-l jääb autocheck ka toimima kui seda õpetust järgida? Või peab keerulisema triki ette võtma ikka?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 02.11.05 21:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri2
kas 92aasta 100-l jääb autocheck ka toimima kui seda õpetust järgida? Või peab keerulisema triki ette võtma ikka?

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=13246


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tafkinmeez
huviline



Registreerunud 02.09.04
Asukoht: Tallinn/Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: oli b4 2,0 aut nüüd bmw 528 e39

postitati 03.11.05 22:51 Tsiteeri


kle "big" minu meelest sul seal esilaternates 80/100w pirnid ka:D


statahunt
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 04.11.05 07:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tafkinmeez
kle "big" minu meelest sul seal esilaternates 80/100w pirnid ka:D


Sellega pole kursis aga head on küll :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 04.11.05 08:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Big
Tsitaat:
Algselt postitas: tafkinmeez
kle "big" minu meelest sul seal esilaternates 80/100w pirnid ka:D


Sellega pole kursis aga head on küll :P


Kui sul releesid vahel pole, põleb ka lüliti suurema tõenäosusega maha, eriti veel kui sul seal mingid 100W pirnid tuledes on.


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 04.11.05 08:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reix
Tsitaat:
Algselt postitas: Big
Tsitaat:
Algselt postitas: tafkinmeez
kle "big" minu meelest sul seal esilaternates 80/100w pirnid ka:D


Sellega pole kursis aga head on küll :P


Kui sul releesid vahel pole, põleb ka lüliti suurema tõenäosusega maha, eriti veel kui sul seal mingid 100W pirnid tuledes on.


Kui see jutt ka reaalselt nii, et mul 80/100w pirnid on siis on see auto juba aastaid nii sõitnud ning probleemivabalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 04.11.05 09:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Big
Kui see jutt ka reaalselt nii, et mul 80/100w pirnid on siis on see auto juba aastaid nii sõitnud ning probleemivabalt.


Nu ja mis sa sõidad aastaid ühtede pirnidega w? Mul kestavad lähitulepirnid tavaliselt aasta, tavalised Narva H4.


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
galen
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2.6 V6, Škoda kahene aiatraktor

postitati 04.11.05 09:10 Tsiteeri


Lisaks releede paigaldamisele soovitaks mingeid paremaid pirne, ntx
Powe2Night GT150
Panin omale ca aasta tagasi ja ei kahetse


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 04.11.05 09:14 Tsiteeri


Mina olen oma 200-l, terve selle aja jooksul, mil omanik olen olnud (u. 3a), vahetanud vaid ühe seisutule pirni. Huvipärast sai tookord ka vaadatud, et mis pirnid lähituledeks on? 100/90w, "Not for use in Europe", oli kogu info, mis leidsin...
Releesid (veel) vahel ei ole. Aga korra on tulede lülitiga probleem esinenud küll. Nimelt kaugtulesid ei saanud lülitit enda polle tõmmates vilgutada. Lahti võttes oli sees määre (ilmselt mingi spets kontaktide määre vms) kahele klemmile kinni kuivanud ja ei andnud kontakti. Kärssamise jälgi polnud, aga usutavasti ikka liigsest soojusest see tingitud oli.


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sven07
huviline



Registreerunud 05.04.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 1.9 TDI B4 avant

postitati 04.11.05 10:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: galen
Lisaks releede paigaldamisele soovitaks mingeid paremaid pirne, ntx
Powe2Night GT150
Panin omale ca aasta tagasi ja ei kahetse


Vabandan, et pisust risustan teemat.
Kuid küsimus millisest kaubandusvõrgust Power 2 Night GT 150 pirne leiab?


audiitor
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 04.11.05 11:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sven07
Tsitaat:
Algselt postitas: galen
Lisaks releede paigaldamisele soovitaks mingeid paremaid pirne, ntx
Powe2Night GT150
Panin omale ca aasta tagasi ja ei kahetse


Vabandan, et pisust risustan teemat.
Kuid küsimus millisest kaubandusvõrgust Power 2 Night GT 150 pirne leiab?


Aaves on kindlasti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 05.11.05 07:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaits
Mina olen oma 200-l, terve selle aja jooksul, mil omanik olen olnud (u. 3a), vahetanud vaid ühe seisutule pirni.

See on ka muide tingitud sellest, et releesid pole. Pinge on madalam ja pirnid ei põle nii kiirelt läbi. ;) Samas ei valgusta ka päris nii nagu võiks...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 05.11.05 13:33 Tsiteeri


Kiskusin ka selle jutu peale kaaned maha ja mõõtsin pinget.
Lähitule pirnile (H1)tuli 13,99V kui mootor töötas.Mingeid releesid pole pandud vahele,vähemalt näha ei ole ja vaevalt , et Saksas keegi neid pani.
Täna sai ka ostetud Osram cool blued , eks näis siis :).
Siiani olid mingid 25 kr. tundmatud.Nägi muidu sõita küll,aga loodan nüüd hästivalgustatud olla;).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 06.11.05 11:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Kiskusin ka selle jutu peale kaaned maha ja mõõtsin pinget.
Lähitule pirnile (H1)tuli 13,99V kui mootor töötas.Mingeid releesid pole pandud vahele,vähemalt näha ei ole ja vaevalt , et Saksas keegi neid pani.
Täna sai ka ostetud Osram cool blued , eks näis siis :).
Siiani olid mingid 25 kr. tundmatud.Nägi muidu sõita küll,aga loodan nüüd hästivalgustatud olla;).

Azaa rks kui hea pinge pirni tagant said:o miskit peaks seal tehtud siiski olema... sest niipalju kui mina aru olen saanud ei saa seal eriti üle 12V olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
krooni
huviline



Registreerunud 13.10.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80

postitati 06.11.05 11:39 Tsiteeri


Teie tulede probleemid algavad miinus ühendustest,audi ja vw põhi probla on geneka-mootori,mootori-kere,salongi seinal-vasakul armatuuri all olev maandusklemmid ja juhtmed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 06.11.05 12:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Kiskusin ka selle jutu peale kaaned maha ja mõõtsin pinget.
Lähitule pirnile (H1)tuli 13,99V kui mootor töötas.Mingeid releesid pole pandud vahele,vähemalt näha ei ole ja vaevalt , et Saksas keegi neid pani.
Täna sai ka ostetud Osram cool blued , eks näis siis :).
Siiani olid mingid 25 kr. tundmatud.Nägi muidu sõita küll,aga loodan nüüd hästivalgustatud olla;).

Azaa rks kui hea pinge pirni tagant said:o miskit peaks seal tehtud siiski olema... sest niipalju kui mina aru olen saanud ei saa seal eriti üle 12V olla.

Ma ei tea , nüüd asja vastu huvi tekkis.Mõõdan homme teise tule ja kaugtulede pinged ka ära.Kuhu neid releesid üldjuhul pannakse,kapoti all ei ole küll midagi mis silma jääks?
Juhtmed tunduvad ka kõik originaalid olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 06.11.05 15:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Ma ei tea , nüüd asja vastu huvi tekkis.Mõõdan homme teise tule ja kaugtulede pinged ka ära.Kuhu neid releesid üldjuhul pannakse,kapoti all ei ole küll midagi mis silma jääks?
Juhtmed tunduvad ka kõik originaalid olema.


Kui kõik originaal, siis releesid kindlasti ei ole. Vastasel juhul saaksid kohe aru. Vaata üleval antud linki, seal näed kuidas minul pandud on.

Ranz...12V saab vast ikka kätte. Aga see ei ole ju hea. Mul oli ilma releedeta ~12.5V ja pärast 13.8V, kui õigesti mäletan.
Aku vajab ka tegelikult vahetamist :P.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.11.05 15:48 Tsiteeri


Releed saab panna ka vasakul pool tulemüüri ees olevasse releekarpi. Sel juhul jäävad juhtmed originaaliks ja kapoti alt midagi näha pole.

Mõnel autol võib vabalt tule taga üle 13V pinge olla, ilmselt on lüliti siis veel kulumata ja kontaktid puhtad. Et lüliti kontakte kõrge amperiaasiga voolust säästa, oleks siiski mõistlik releed paigaldada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lankora
huviline

Avatar


Registreerunud 11.07.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 & Golf IV

postitati 06.11.05 15:52 Tsiteeri


...sai siis ka mõõdetud ,töötava mootoriga ja põlevate tuledega laadimine 14.1 volti .Põleva pirni tagant siis 13.1 volti ja süsteem on originaal !!! Arvan ,et tasuks laadimist ja generaatorist akuni minevaid juhtmeid kontrollida .Loomulikult ka mootori ja aku massi.
Paljudel autodel lihtsalt juhtmete probleem(kulunud ,vigastatud jne) volte võib näidata kuid juhe ise enam ampreid läbi ei lase...
Parem mõõtke oma generaatori tagant palju näitab ja siis aku juurest ,kui on suur erinevus siis juhe vahetusse või lisajuhe juured.


GAS & MDS ...hinnad pole kivist , küsi julgelt !

lankora & GReddy
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kirsa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.05.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe Q 20v

postitati 06.11.05 21:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz

Azaa rks kui hea pinge pirni tagant said:o miskit peaks seal tehtud siiski olema... sest niipalju kui mina aru olen saanud ei saa seal eriti üle 12V olla.


95 aasta A6 ja pirni tagant sain 13.3v - midagi tehtud ei ole.

89 aasta 200 ja kui kõik 4 kaugtuld põlema panna, siis tühikäigul on prini taga 10.1v :((. 200 tuled on muidu head, aga jah see pinge...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.4% - SQL: 55.6%]