Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi S4 (Vastuseid: 26 | Vaatamisi: 4232)
Ee.rik
huviline



Registreerunud 29.12.15
Kasutaja on eemal


postitati 29.12.15 12:44 Tsiteeri
Audi S4



Tere,

Olen siin otsinud miskit äkilisemat ja jäi silma üks s4.

On keegi ehk vaatamas käinud või uurinud auto kohta ?


Ehttp://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/553/auto_php-id=2111553-www_auto24_ee.html


Tervitades


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.12.15 21:18 Tsiteeri


Krt see gaasiseade peletaks mind eemale, pole see kütusekulu midagi nii hull, et seda kannatust ka veel vaja oleks. Auto esmane registreerimine tuleb ka ikka kuulutuses alati värskemaks valetada :). Targemad mehed teavad ka mis mudeli rool seal peal on, kuid sellele mudelile sellist ei pandud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 29.12.15 21:24 Tsiteeri


Kasutaja samru oskab rääkida antud kubatuuriga s4jast, mis teadaolevalt on kütusekulu ikka mega;)
Lisaks toodud Leedust, müüa varjab oma isikunime.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ee.rik
huviline



Registreerunud 29.12.15
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.15 14:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aixx
Krt see gaasiseade peletaks mind eemale, pole see kütusekulu midagi nii hull, et seda kannatust ka veel vaja oleks. Auto esmane registreerimine tuleb ka ikka kuulutuses alati värskemaks valetada :). Targemad mehed teavad ka mis mudeli rool seal peal on, kuid sellele mudelile sellist ei pandud.


Isiklikult arvan,et ehk lihtsalt näpukas kuna vin ja nr märk ju olemas sealt näeb kohe,mis aasta auto on.

Arvan,et gaas lihtsalt hea alternatiiv.

Rool on küll viimane asi mille pärast muretsen,sest maitseid on erinevaid.Kui padjad töötavad siis poogen :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ee.rik
huviline



Registreerunud 29.12.15
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.15 14:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MEEMEES
Kasutaja samru oskab rääkida antud kubatuuriga s4jast, mis teadaolevalt on kütusekulu ikka mega;)
Lisaks toodud Leedust, müüa varjab oma isikunime.




Kui ma küttekulu kardaks siis vaataks ilmselt TD.

Minu tutvusrindkonnas pole kellegile probleem olnud Leedust toodud autodega kui loll oled ja autost midagi ei jaga saad kirikus ka peksa.

Kuna ise Eesti alles veb alguses siis ei hakka helistama ega kõvatama.

Ehk tekib vahepeal keegi kes pilli ülevaatab ja siin jagab :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Azenics
huviline

Avatar


Registreerunud 27.05.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4

postitati 30.12.15 15:48 Tsiteeri


Siin rohkem tasuks muretseda, et kui palju see tegelik läbisõit on kui sellele juba LPG süsteem - eriti korralik - on paigaldatud.
Manuaal ei tähenda ka üldiselt, et sellega väga hellalt sõidetud oleks, kompressioonid tuleks kindlasti üle mõõta.
Nii üli agressiivne müügikuulutus ei tee ka asja vähem kahtlaseks.
Ise sai kunagi UM-is ühte samasuguse jutuga venna (ka Leedust toodud ülikorralik eks) 330i kontrollitud ja ütleme nii, et 1x A4 jäi nagu teksti jaoks väheks.
Selline mootor võiks ainult 98 peal sõita ka ju muidugi, aga no see on juba iga omaniku enda asi.
Kütusekulu pole ka kõige hullem nii 15 (65/35 linn/maantee) - pigem rohkem kui vähem, pühade aeg kui sai ka vähe rahulikumalt pikemaid otsi sõidetud sai isegi 12.6 paagi peale, mingi ime läbi olen korraks saanud 9.9 kompuutris ette, aga siis tuli haabersti ring ja kohe 10.2 - mul on muidugi automaat.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ee.rik
huviline



Registreerunud 29.12.15
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.15 16:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Azenics
Siin rohkem tasuks muretseda, et kui palju see tegelik läbisõit on kui sellele juba LPG süsteem - eriti korralik - on paigaldatud.
Manuaal ei tähenda ka üldiselt, et sellega väga hellalt sõidetud oleks, kompressioonid tuleks kindlasti üle mõõta.
Nii üli agressiivne müügikuulutus ei tee ka asja vähem kahtlaseks.
Ise sai kunagi UM-is ühte samasuguse jutuga venna (ka Leedust toodud ülikorralik eks) 330i kontrollitud ja ütleme nii, et 1x A4 jäi nagu teksti jaoks väheks.
Selline mootor võiks ainult 98 peal sõita ka ju muidugi, aga no see on juba iga omaniku enda asi.
Kütusekulu pole ka kõige hullem nii 15 (65/35 linn/maantee) - pigem rohkem kui vähem, pühade aeg kui sai ka vähe rahulikumalt pikemaid otsi sõidetud sai isegi 12.6 paagi peale, mingi ime läbi olen korraks saanud 9.9 kompuutris ette, aga siis tuli haabersti ring ja kohe 10.2 - mul on muidugi automaat.


Ilmeselt seda õiget läbisõitu võimatu kindlaks teha.Võin ka eksida.

Nii palju kui uurinud olen siis kaabel taha ja peaks ka päris palju infot mootori töö ja muude asjade kohta saama.

Ehk olen sinisilmne kuid isiklikult agressiivsust sellest kuulutusest välja ei loe :P

Aga tänud arvamuse eest :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Azenics
huviline

Avatar


Registreerunud 27.05.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4

postitati 30.12.15 16:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ee.rik
Ilmeselt seda õiget läbisõitu võimatu kindlaks teha.Võin ka eksida.

Nii palju kui uurinud olen siis kaabel taha ja peaks ka päris palju infot mootori töö ja muude asjade kohta saama.

Ehk olen sinisilmne kuid isiklikult agressiivsust sellest kuulutusest välja ei loe :P

Aga tänud arvamuse eest :)


Ma ilmselt natuke butthurt, kuna ma ise ostsin enda oma platsilt :p

Siin ongi niiöelda oma silm kuningas, et minna kohale, katsuda ja proovida kui palju elu veel loomas alles on. Arvestades, et korralik gaasisüsteem on üsna kallis ja neid panevad tavaliselt peale need, kes Autobahni üsna rohkelt sõidavaid, siis seda alla 200tkm on natuke raske uskuda. Eks juhtu vahest imesid ka, aga selliste autode puhul on skeptilisus ainult tervislik.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.15 17:49 Tsiteeri


Ilma gaasita masin aga puudub rns-e https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/s4/eecdj.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.15 18:37 Tsiteeri


Mina tahaks enne ostu ikkagi selle auto ajalugu natukenegi teada. Ei panda ilma põhjuseta odavama auto rooli peale, RNS-E selle aasta mudelil pole ka tavapärane. Ketipingutite jutt on rahustamiseks, kuna see on tüüpprobleem selle läbisõidu juures, vaevalt tegelikult midagi tehtud on. Leedu kuulutuses on veel läbisõit 150k


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 30.12.15 19:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Azenics

Selline mootor võiks ainult 98 peal sõita ka ju muidugi, aga no see on juba iga omaniku enda asi.


Miks just selline soovitus?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ee.rik
huviline



Registreerunud 29.12.15
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.15 19:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aixx
Mina tahaks enne ostu ikkagi selle auto ajalugu natukenegi teada. Ei panda ilma põhjuseta odavama auto rooli peale, RNS-E selle aasta mudelil pole ka tavapärane. Ketipingutite jutt on rahustamiseks, kuna see on tüüpprobleem selle läbisõidu juures, vaevalt tegelikult midagi tehtud on. Leedu kuulutuses on veel läbisõit 150k




Ma isiklikult usun,et makki sai valida lisavarustusena.
Ja mis näitaja see peaks olema kui teine makk peale on pandud?

Olen üllatunud,et B7 rool on odavam kui B6 mida väidetavalt sellele kerele ei pandud.

Kas Sa oled seda autot käinud vaatamas,et julged väita,et ketipingutite jutt rahustamiseks ?:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.15 19:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ee.rik

Ma isiklikult usun,et makki sai valida lisavarustusena.
Ja mis näitaja see peaks olema kui teine makk peale on pandud?

Olen üllatunud,et B7 rool on odavam kui B6 mida väidetavalt sellele kerele ei pandud.

Kas Sa oled seda autot käinud vaatamas,et julged väita,et ketipingutite jutt rahustamiseks ?:)


Võib-olla tõesti oli eelmine omanikud autogurmaan ja RNS-E installides tahtis ilusamalt MF rooli, mis b6-l on kole. Tõepoolest ei lähe ma vaatama autot, mida mul vaja pole. Kui see Tallinnas oleks võiksin sinu rahustuseks käia ja kuulata, võib-olla isegi arvutiga grupid 91,92,93 üle vaadata. Praegu tundub, et tegemist on su enda autoga, mida sa siin kavalalt turundad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
sir-mac
huviline



Registreerunud 26.06.03
Asukoht: Harjumaa, Keila vald
Kasutaja on eemal

Auto: S6 4,2 Avant

postitati 30.12.15 20:17 Tsiteeri


Kui sulle kütusekulu peavalu ei tekita, siis milleks gaasi vaja? Igasugused leelotamised läbisõidu osas võiks ära jätta ehk siis teha nagu tehti kasutatud autode müügil (tõsi, veokad) Rootsis - müüdi tehnikat, mitte aga aastaarvu v läbisõitu. Korras tehnika maksis.
Meil Eestis aga senini paljud usuvad, et mingi 10-15 või 20 aastat vana tehnika on läbinud oma eksistentsi ajal JUBA ca 5000 km aastas! Ja see on müüja poolt pakutud tõsine argument! Ja seda riikides, kus vahemaad on veidi teistsugused kui meil. Lüpsta võid saada nii või teisiti. Nõu küsimine on loomulik oma strateegilise ava kaitsmiseks, aga kui peale kõiki nõuandeid ikka sattud mingi portsu otsa, kas siis hakkad halama, et jagati halbu nõuandeid? Ei usu, et keegi lihtsalt mingite piltide ja lühikese jutu põhjal julgeb/saab anda 100% vastupidavaid soovitusi tehnika kohta. Kõik käib ikka läbi oma kogemuste, sest jutt on üks asi, oma silmaga nägemine ja katsumine hoopis teine!
Tundub ehk julmalt ja häbematult vastatud, aga selline on minu arvamus. Osta auto, mis meeldib, küll pärast saad temaga ehk ka sõbraks!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Xen0n
huviline



Registreerunud 01.03.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lexus IS250

postitati 30.12.15 20:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ee.rik
Tsitaat:
Algselt postitas: aixx
Mina tahaks enne ostu ikkagi selle auto ajalugu natukenegi teada. Ei panda ilma põhjuseta odavama auto rooli peale, RNS-E selle aasta mudelil pole ka tavapärane. Ketipingutite jutt on rahustamiseks, kuna see on tüüpprobleem selle läbisõidu juures, vaevalt tegelikult midagi tehtud on. Leedu kuulutuses on veel läbisõit 150k




Ma isiklikult usun,et makki sai valida lisavarustusena.
Ja mis näitaja see peaks olema kui teine makk peale on pandud?

Olen üllatunud,et B7 rool on odavam kui B6 mida väidetavalt sellele kerele ei pandud.

Kas Sa oled seda autot käinud vaatamas,et julged väita,et ketipingutite jutt rahustamiseks ?:)

Kuidagi imelikult kaitsed antud müügikuulutust?
Kuulutus nüüd kadunud ka muidugi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 30.12.15 20:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aixx
Mina tahaks enne ostu ikkagi selle auto ajalugu natukenegi teada. Ei panda ilma põhjuseta odavama auto rooli peale, RNS-E selle aasta mudelil pole ka tavapärane. Ketipingutite jutt on rahustamiseks, kuna see on tüüpprobleem selle läbisõidu juures, vaevalt tegelikult midagi tehtud on. Leedu kuulutuses on veel läbisõit 150k

Teab keegi öelda, kas selle B7me rooli saab panna B6-le peale nii, et ka Airbag toimima jääks ilma kogu airbagi süsteemi välja vahetamata?

EDIT: Väike otsimine viis sellise teemani, kus pannakse esimene ja teine aste airbagil kokku (samas teises teemas lugesin, et keegi tegi avarii nii ühendatud airbagiga ja patja lahti ei löönud) http://www.diyaudi.com/Home/Entries/2011/4/27_Audi_Multi-Function_Steering_Wheel_Retrofit.html. Teises kohas lugesin, et tuleb ühendada ainult see tugevama avarii aste, kuna B6-l ongi ainult see olemas ja siis toimib kõik nii nagu vaja.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raul55
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.09
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 30.12.15 21:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Xen0n
Kuulutus nüüd kadunud ka muidugi.

Kuulutus alles.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 31.12.15 06:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Tsitaat:
Algselt postitas: Azenics
Selline mootor võiks ainult 98 peal sõita ka ju muidugi, aga no see on juba iga omaniku enda asi.

Miks just selline soovitus?

Kui gaasiseadme häälestus pole just kõige paremini välja "kukkunud" ja tegemist pole tehase paigaldusega, siis pole sellest mootorist enam midagi järel. Kontrollimise võimalusi praktiliselt pole, sest ostueelselt sul ju mootorit keegi pooleks ei hakka kakkuma. Silindrite kompressioon ei ütle samuti suhteliselt midagi, kui just midagi mõnes silindris totaalselt juba läbi põlenud pole ja silinder eristub teistest märkimisväärselt. Kes on gaasiseadme ebakorrektse töö "tulemusi" näinud, see saab aru millest räägin. Mulle võiks keegi peale maksta, aga mina sõidan mootoritele ette nähtud kütusega kuni oma elu lõpuni! Ma ei hakka selles osas ka kellegagi diskuteerima, kes on jube gaasiseadmete fänn või tegeleb lausa nende paigaldusega - tegelege ja rääkige avalikult ka oma ebaõnnestunud juhtumitest, mitte ärge kiitke takka nagu poolearulised.

Mis antud masinatesse puutub, siis olen selliseid käinud aastaid tagasi väga tõsise pilguga otsimas ja masin kui selline ise heas seisukorras on absoluutselt ostmist väärt! Vabandust nende ees, kes mulle kohe vastu pead virutavad, aga see mootor selle kapoti all on oluliselt muhedam kui vanema kere 2,7bit :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ee.rik
huviline



Registreerunud 29.12.15
Kasutaja on eemal


postitati 31.12.15 09:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aixx
Tsitaat:
Algselt postitas: Ee.rik

Ma isiklikult usun,et makki sai valida lisavarustusena.
Ja mis näitaja see peaks olema kui teine makk peale on pandud?

Olen üllatunud,et B7 rool on odavam kui B6 mida väidetavalt sellele kerele ei pandud.

Kas Sa oled seda autot käinud vaatamas,et julged väita,et ketipingutite jutt rahustamiseks ?:)


Võib-olla tõesti oli eelmine omanikud autogurmaan ja RNS-E installides tahtis ilusamalt MF rooli, mis b6-l on kole. Tõepoolest ei lähe ma vaatama autot, mida mul vaja pole. Kui see Tallinnas oleks võiksin sinu rahustuseks käia ja kuulata, võib-olla isegi arvutiga grupid 91,92,93 üle vaadata. Praegu tundub, et tegemist on su enda autoga, mida sa siin kavalalt turundad.



Siin kohal ei saagi maitse üle vaielda.
Mind isiiklikult ei häiri,mis makk või rool seal on :)
Sina ilmselt vaatasid asja vähe laiemalt.
Ma ei kaitse kuulutust siis kirjutades soovisin lihtsalt adekvaatset suhtumist.
Ja kui postituse algusesse tagasi kerid siis ehks suudad lugeda,et soovisin nõu inimestelt kes on konkreetselt käinud autot vaatamas :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.12.15 10:28 Tsiteeri


Ma arvan, et pole mu maitsel häda midagi ja kuna sõidan igapäevaselt ise samasugusega, siis mingi arvamus mudelist kui sellisest on tekkinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 31.12.15 12:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps

Kui gaasiseadme häälestus pole just kõige paremini välja "kukkunud" ja tegemist pole tehase paigaldusega, siis pole sellest mootorist enam midagi järel. Kontrollimise võimalusi praktiliselt pole, sest ostueelselt sul ju mootorit keegi pooleks ei hakka kakkuma. Silindrite kompressioon ei ütle samuti suhteliselt midagi, kui just midagi mõnes silindris totaalselt juba läbi põlenud pole ja silinder eristub teistest märkimisväärselt. Kes on gaasiseadme ebakorrektse töö "tulemusi" näinud, see saab aru millest räägin. Mulle võiks keegi peale maksta, aga mina sõidan mootoritele ette nähtud kütusega kuni oma elu lõpuni! Ma ei hakka selles osas ka kellegagi diskuteerima, kes on jube gaasiseadmete fänn või tegeleb lausa nende paigaldusega - tegelege ja rääkige avalikult ka oma ebaõnnestunud juhtumitest, mitte ärge kiitke takka nagu poolearulised.

Mis antud masinatesse puutub, siis olen selliseid käinud aastaid tagasi väga tõsise pilguga otsimas ja masin kui selline ise heas seisukorras on absoluutselt ostmist väärt! Vabandust nende ees, kes mulle kohe vastu pead virutavad, aga see mootor selle kapoti all on oluliselt muhedam kui vanema kere 2,7bit :).


Minu küsimus küll rohkem selle 98 pihta - miks just see? Mina olen sellise mootoriga pidevalt 95-ga sõitnud. Pole siiani aru saanud, miks see 98 sinna rohkem sobima peaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 31.12.15 13:11 Tsiteeri


See on jah offtopic, kuid esimesena viidatud autol on tõesti B7 dual-stage airbagiga rool, mis vähemalt teoreetiliselt B6's toimida ei saa (ilma kapitaalsete ümberehitusteta).

Tõenäoliselt pole seal ka MF nuppe või need ei tööta. Need on küll võimalik sinna lisada ja/või aktiveerida.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
uku619
huviline



Registreerunud 23.02.15
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 BiTDI

postitati 31.12.15 13:11 Tsiteeri


Kuskil on siin 95 vs 98 teema ka aga muidu üldiselt on see mootorile parem ja auto muutub tsipa erksamaks ka. Praegu on 98 nii odav, et seda on lausa lust osta. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 31.12.15 13:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: uku619
Kuskil on siin 95 vs 98 teema ka aga muidu üldiselt on see mootorile parem ja auto muutub tsipa erksamaks ka. Praegu on 98 nii odav, et seda on lausa lust osta. :)


Mingist hetkest hakkasin oma eelmisel 1.8 mootoriga A4-l 98-t kasutama (vahepeal sai ka 98E5-te) ja ma ei tea, kas asi oli selles, et ma tahtsin uskuda, et mootor töötab sellega paremini või töötaski paremini, aga mulle tundus, et isegi see võrr (võrreldes 4.2 V8-ga) liikus 98-ga jõulisemalt, kui varem 95-ga.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 31.12.15 13:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: uku619
Kuskil on siin 95 vs 98 teema ka aga muidu üldiselt on see mootorile parem ja auto muutub tsipa erksamaks ka. Praegu on 98 nii odav, et seda on lausa lust osta. :)


Mingist hetkest hakkasin oma eelmisel 1.8 mootoriga A4-l 98-t kasutama (vahepeal sai ka 98E5-te) ja ma ei tea, kas asi oli selles, et ma tahtsin uskuda, et mootor töötab sellega paremini või töötaski paremini, aga mulle tundus, et isegi see võrr (võrreldes 4.2 V8-ga) liikus 98-ga jõulisemalt, kui varem 95-ga.


Ma siin teema all rohkem seda ei lahkaks, aga see number näitab detonatsioonikindlust, kütteväärtusele ei osuta ta kuidagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.0% - SQL: 56.0%]