Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Peegel klaas. (Vastuseid: 40 | Vaatamisi: 5310)
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 25.03.05 10:40 Tsiteeri
Peegel klaas.



Eile siis peeti kinni ja kukuti kohe 3000 kilo selga väänama,mina muidugi madalam kui muru:Dkukkusin kohe vabandama vot nii ja vot naa,sain hoiatuse,kuid algul arvasin,et kakun eest usteklaasidel kile maha ja sõit võib jätkuda;)aga mis välja tuli,et ei tohi üle ültsegi autodel olla peegel tooni miskid uued seadused vist:o.
Nüüd siis hoiatus neile kel Pärnus peegel peal,et siin nüüd sellega tegeltataksegi ja kohe 3000kilo soolavad,et siis läbi auto omanike karistada neid firmasid kes neid paigaldavad,et mina siis nagu kaevaks nad kohtusse,et nad üldsegi lubasid panna sellist kilet ja et maksaksid nad siis kõik kulud kiled jne. kinni.:D:D:D
See teeb ju vihaseks küll.:mad::mad::mad::mad:

Peb siis katkuma minema ja uuesti musta tooni paigaldama:(:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
eroz
huviline



Registreerunud 02.01.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 25.03.05 10:57 Tsiteeri


Kle ma arvan et firmadel kes kilet paigaldavad on sügavalt pohhui kas sa saad trahvi või ei...autoomanik peaks ikka ise enne välja uurima mis on lubatud ja mis mitte.Minu teada on peegel kile koguaeg keelatud olnud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 25.03.05 11:01 Tsiteeri


siis peaks korralikult metallikvärvitud ja vahatatud autod ju ka keelatud olema!

ja kroomvelgi siis ka enam olla ei tohi või?

varem oli ju nii, et juhiustest tagapool tee mis tahad akendega?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 25.03.05 11:21 Tsiteeri


Peegeltoon on alati keelatud olnud.


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 25.03.05 12:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kala
siis peaks korralikult metallikvärvitud ja vahatatud autod ju ka keelatud olema!

ja kroomvelgi siis ka enam olla ei tohi või?

varem oli ju nii, et juhiustest tagapool tee mis tahad akendega?


Vaata, peegelklaas ja metallikvärv on ikka natuke erinevad asjad. Peegelklaasiga autosse ei näe politseinik sisse ja siis on hea talle sealt näiteks kuul keresse lasta, kui ta aknale koputama tuleb. :D

Minu meelest peaks ka tumedad klaasid ära keelama. Seda ka tagaaknal. Möödasõidul ei näe ees liikuvast tumeda klaasiga autost läbi ja möödasõit on seetõttu ohtlikum.


Edit: Aga valged klaasid peaks au sisse tõstma. (vt avatari pilti) :D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
endel
huviline



Registreerunud 25.09.03
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100.2,3

postitati 25.03.05 13:21 Tsiteeri


kuidas sa siis kaubikutest ja vuuradest mööda sõidad,neist ju ka läbi ei näe, või äkki peax need ka teedelt kõrvaldama.?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 25.03.05 13:37 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=13520#pid103816

lisaks:

Kood 607. Klaasid

4) katmiseks on keelatud kasutada valgust peegeldavaid materjale.

Ka tavaline must kile peegeledab valgust, see ongi asja point, et vähem sisse näeks jne.

Sul on Quantum kile, sellel peaks juba kõik sertifikaadid jne. olemas olema. Kui trahvi ja ajakulu ei karda, siis vaidle . . . mine kasõvi ülevaatus punkti ja las mõõdavad siis peegelduse taset.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 25.03.05 15:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Minu meelest peaks ka tumedad klaasid ära keelama. Seda ka tagaaknal. Möödasõidul ei näe ees liikuvast tumeda klaasiga autost läbi ja möödasõit on seetõttu ohtlikum.





Siis peaks tagakardina ka ära keelama. :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 25.03.05 15:11 Tsiteeri


OT!
Peeglid kiskuge ka maha :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 25.03.05 15:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: endel
kuidas sa siis kaubikutest ja vuuradest mööda sõidad,neist ju ka läbi ei näe, või äkki peax need ka teedelt kõrvaldama.?


No selge see, et kaubikutest, veoautodest ja bussidest enne möödasõitu läbi ei näe.
Aga neid pole vähemalt keegi edevusest kilesid kleepides teistele liiklejatele ohtlikumaks muutnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 25.03.05 17:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lynx
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=13520#pid103816

lisaks:

Kood 607. Klaasid

4) katmiseks on keelatud kasutada valgust peegeldavaid materjale.

Ka tavaline must kile peegeledab valgust, see ongi asja point, et vähem sisse näeks jne.

Sul on Quantum kile, sellel peaks juba kõik sertifikaadid jne. olemas olema. Kui trahvi ja ajakulu ei karda, siis vaidle . . . mine kasõvi ülevaatus punkti ja las mõõdavad siis peegelduse taset.


Kas selle quantumiga võib siis ikkagi sõita?
Päris peegel ta mul ju ei ole jah kuid n.ssivad läbi ikka.:(
Ja kui palju võib või peab see peegeldus tase olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 25.03.05 17:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: oleeev

Kas selle quantumiga võib siis ikkagi sõita?
Päris peegel ta mul ju ei ole jah kuid n.ssivad läbi ikka.:(
Ja kui palju võib või peab see peegeldus tase olema.


silma järgi võivad nad endal ***** pikkust hinnata, mitte Sinu klaasi peegelduse taset. Ütle neile seda ja saad puuduolevate nõelte eest esmaabi pakist! :D

Kuid . . . küsi nende käest, mismoodi siis must kile valgust ei peegelda? Kui ikka ei aita, siis nõua oma õigust klaaside peegelduse tase ära mõõta ning näha norme (siis mingi ühiku kohaselt).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
PS
huviline



Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.03.05 17:50 Tsiteeri


...Panen autole peegelkile. Igati popp ja vahva.Enne olid ka ilusad sinised tuled, kuid need käskisid lollid onud ära kiskuda... Mitte sellest ei tahtnud ma rääkida... Kuna kogu papp läks neoonsprayle, siis jäin autoga ilma bensiinita maanteele. Ilm juba pime kah. Ja mida kuradit, pea igav tagant tulev auto vilgutab tulesid ja annab aeglaselt möödudes signaali. Lõpuks peatub mu kõrval rekka, millest ronib välja karvane näss ja teeb tiiru ümber mu auto, naaseb siis kabiini ja tuleb rattavõtmega tagasi. Veel tiir ümber auto ja läind ta ongi. Keegi enam möödujaist ei vilguta, igav on, külm hakkab ja tuul puhub salongis...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eroz
huviline



Registreerunud 02.01.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 25.03.05 17:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: PS
...Panen autole peegelkile. Igati popp ja vahva.Enne olid ka ilusad sinised tuled, kuid need käskisid lollid onud ära kiskuda... Mitte sellest ei tahtnud ma rääkida... Kuna kogu papp läks neoonsprayle, siis jäin autoga ilma bensiinita maanteele. Ilm juba pime kah. Ja mida kuradit, pea igav tagant tulev auto vilgutab tulesid ja annab aeglaselt möödudes signaali. Lõpuks peatub mu kõrval rekka, millest ronib välja karvane näss ja teeb tiiru ümber mu auto, naaseb siis kabiini ja tuleb rattavõtmega tagasi. Veel tiir ümber auto ja läind ta ongi. Keegi enam möödujaist ei vilguta, igav on, külm hakkab ja tuul puhub salongis...


:D Okkeii


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 25.03.05 17:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: eroz

:D Okkeii


kodanik PS' il oli raske lapsepõlv, mis teha!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sermon
huviline



Registreerunud 06.07.03
Asukoht: Järvamaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330xd

postitati 25.03.05 18:17 Tsiteeri


Härra PS...
kas sul oli väga valus, kui ilmavalgust nägid ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
PS
huviline



Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.03.05 18:38 Tsiteeri


Kes sai aru, kes mitte. Püüdsin vaid kirjeldava näitena tuua välja põhjuse, milliseid probleeme tekitab teistele liiklejatele valgust peegeldav klaas, rääkinud pole veel päikesest jms.
Ehk siis kokkuvõtlikult : mida vähem on liikluses mitte vajalikke optilisi effekte tekitavaid vidinaid, seda parem kõigile ( jätaks eriti edevad kodanikud välja).
Aga lapsepõlv oli vahva ja sünni kohta jään kahjuks vastuse võlgu.

Aga trassil teile otse vastusõitvat autot kogeda pole just meeldiv.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 26.03.05 01:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: john
OT!
Peeglid kiskuge ka maha :D



:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 26.03.05 18:13 Tsiteeri


Ja päikse prille ka ärge kandke sõidu ajal enam:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 26.03.05 18:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: oleeev
Ja päikse prille ka ärge kandke sõidu ajal enam:D


Ja üle üldsegi ma tahaks seda nautot näha millel tuled ulatuvad minu klaasideni nii,et nad pimestama ja peegeldama hakkavad.Vbl rekka kaug tuled mis katusel on ja seda ka aind siis kui on see korralik peegel nigu mõningatel aga mitte see quantium kile.

Esmaspäeval kile taset ülevaatusele möötma siis pilt selge;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
bob
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B2CQ 20vT, BMW G31

postitati 27.03.05 19:25 Tsiteeri


Anna siis meile ka teada, mis sulle sealt öeldakse. Ma siin ise ka juba pikkaaega plaanin Quantumit oma autole panna aga kui ei tohi siis ilmselt vist pole mõtet.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
voit17
huviline



Registreerunud 18.08.04
Asukoht: T a l l i n n
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100

postitati 27.03.05 19:55 Tsiteeri


no mind võeti kinni, kästi tuuleklaasi üleval olev valge päikeseriba ära tirida muidu oleks ka kohe 3k protokolli saanud, aga peegeltooni kohta ei kobisetud midagi , kuigi päris tugev teine peal mul...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
eroz
huviline



Registreerunud 02.01.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 28.03.05 10:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: voit17
no mind võeti kinni, kästi tuuleklaasi üleval olev valge päikeseriba ära tirida muidu oleks ka kohe 3k protokolli saanud, aga peegeltooni kohta ei kobisetud midagi , kuigi päris tugev teine peal mul...


jah...seda päikeseriba olen isegi teepeal ära tirinud(ka mitte vabatahtlikult)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 28.03.05 12:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: V200
Tsitaat:
Algselt postitas: kala
siis peaks korralikult metallikvärvitud ja vahatatud autod ju ka keelatud olema!

ja kroomvelgi siis ka enam olla ei tohi või?

varem oli ju nii, et juhiustest tagapool tee mis tahad akendega?


Vaata, peegelklaas ja metallikvärv on ikka natuke erinevad asjad. Peegelklaasiga autosse ei näe politseinik sisse ja siis on hea talle sealt näiteks kuul keresse lasta, kui ta aknale koputama tuleb. :D

Minu meelest peaks ka tumedad klaasid ära keelama. Seda ka tagaaknal. Möödasõidul ei näe ees liikuvast tumeda klaasiga autost läbi ja möödasõit on seetõttu ohtlikum.


Edit: Aga valged klaasid peaks au sisse tõstma. (vt avatari pilti) :D:D:D

No minu arust panid nüüd natuke mööda.
Esimesed ukseklaasid peavad juhi nägemiseks ja parema väljavaate nimel läbipaistvad olema.
Tagaklaasid seda ei pea, endal on lihtsalt halvem sõita.
Mina ei tahtnud täistumedat tooni endale näiteks panna, sest talvel ja pimedas oleks halb tagurdada.
Politsei poolest peavad klaasid lihtsalt seadusest kehetstatud normidesse jääma.
Peegeltooni miinus oli see, et ta peegeldab peamiselt päikest, mitte niivõrd teiste autode tulesid .
Kui nüüd mõelda, et kas pimestab, siis ütleks et taga sõites ilmselt mitte, sest klaas on üldjuhul nurga all.
Sel juhul pimestaks vaid püstise klaasiga pinnad nagu küljed ja kaubikute tagaosad :)
Üldiselt on aga peegelklaas nõme anyway :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
emtecx
huviline



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80

postitati 31.03.05 10:29 Tsiteeri


Nõme või mitte see on iga yhe enda otsustada. Asi siis selline et on juba pool aastat peegelkile klaasidel ringi sõidetud kui paar nädalat tagasi hakkas politsei onuke kobisema...... Aga noh ei ole midagi teha minu autolt nii kergelt need kiled maha ei tule :cool:
Ja lisaks veel et kile on 17% (kui keegi ei tea mis see tähendab siis mine enda vannituppa ja vaata peeglisse)


Don t fu..k with sawmiller
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.5% - SQL: 55.5%]