Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi RS5 ostuabi. (Vastuseid: 30 | Vaatamisi: 7988)
Desteny
huviline



Registreerunud 05.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 '15

postitati 22.09.14 10:09 Tsiteeri
Audi RS5 ostuabi.



Plaanin siis enda hetkese a5 3.0d kõrvale võtta veel RS5-e.
Kahjuks ei leidu väga palju tüüpvigade, suurte murede ja probleemide arutelusid ei siin, egai ka muudes keskkondades.

Kuna Eestis valik väike, siis tuleb kindlasti vaadata saksast või itaaliast. Saksas valikut on, leiaksin endale paari tunniga sellise, nagu soovin.

Kuna antud mootori (4.2 FSI), ega ka käigukasti (s-tronic, eeldades, et neil kõigil 2010-2012 mudelitel on s-tronic??) kohta mitte midagi ei tea, siis pöördungi Teie poole.

-Kuidas vastupidamisega lood(auto läbisõit max 70k ja hooldusraamat täidetud, plaanis auto soetada ainult margiesindusest või väga väga usaldusväärselt edasimüüjalt)?
-Esimestelt mudelitelt võib loota suuremaid lapsevigu(2010), või tasub kohe vaadata 2011-2012 toodangut? S-tronic õigustab ennast?
-Hetkel a5 3.0d quattro aastane hoolduskulu jääb margiesinduses kuskil 2.5k-3k vahele, kuna uue masina puhul tegemist rs mudeliga, siis kindlasti peab arvestama topelt summat(pole kunagi omanud RS-i) või isegi rohkem?
-Hoolduste interval 10-15k?
-Mingeid iseärasusi RS puhul(reegleid, mida peab kindlasti jälgima, et auto kestaks)?
-Kuna minu aeg on vägagi limiteeritud, siis plaan lasta mõnel ettevõttel auto tuua Eesti(mobile.ee, baltasar.ee), kellegil kogemusi antud vahedajatega?
-Teine mure on see, et oleks vajadus auto peale Eestis registreerimist transportita lõuna-hispaaniasse, kas keegi oskaks ka soovitada firmat, kes tegeleks sarnase ülesandega?


Kui ma saaksin vastused kasvõi paarile küsimusele, oleksin väga õnnelik. Tänan ette kõigile inimestele, kes võtavad enda päevast aega, et vastata.

Cheers,
Desteny.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 22.09.14 12:03 Tsiteeri


Küsin pigem niipidi, kas RS5 on kindel valik?


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Desteny
huviline



Registreerunud 05.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 '15

postitati 22.09.14 12:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Küsin pigem niipidi, kas RS5 on kindel valik?


Kas mõtlete seda, et kaalun veel mitme mudeli vahel?
Üldiselt ei, R8 ei meeldi, S7 jääb natuke budgetist välja ja 8 seeria on liiga suur, 6 liiga mainstream. Seega RS5 üpriski kindel, kui just keegi ei too väiteid, et antud auto on täiesti pettumus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 22.09.14 12:42 Tsiteeri


Kui A5-ga rahul, siis RS5 on kindlasti vägagi vinge valik. Minu jaoks on 5 mudel natuke liiga 4 alati olnud, platvorm, keskkonsool, nupud, käepidemed jne. Aga see on maitseasi, kindlasti ei halvusta midagi. Loe see teema läbi
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=107261&page=1 , võibolla saad targemaks FSI mootorite koha pealt. Võimalik, et uutel on midagi ette võetud, ei tea.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Desteny
huviline



Registreerunud 05.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 '15

postitati 22.09.14 13:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Kui A5-ga rahul, siis RS5 on kindlasti vägagi vinge valik. Minu jaoks on 5 mudel natuke liiga 4 alati olnud, platvorm, keskkonsool, nupud, käepidemed jne. Aga see on maitseasi, kindlasti ei halvusta midagi. Loe see teema läbi
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=107261&page=1 , võibolla saad targemaks FSI mootorite koha pealt. Võimalik, et uutel on midagi ette võetud, ei tea.


Suurimad tänud vastamast.

Peale 50 minutilist lugemist ja googeldamist ei saanud mitte karvavõrdki targemaks. Küll väidetakse, et RS5-el on antud probleem mitte lahendatud, vaid saadud paremaks vs RS4 puhul. Aga mingisugust ametlikku kinnitavat väidet ei leidnud. Leidsin küll ühe teema, kus inimesel oli 17k peal esinenud seda probleemi, aga hiljem tuli välja, et build up-i oli põhjustanud lekkiv injector.
Muidugi antud probleem ei kõiguta minu valikut hetkel, sest puhastus ei ole kõige hullema hinnasildiga.

Ootan veel tagasisidet.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 22.09.14 15:21 Tsiteeri


Kuna tegemist on üpris uue autoga, siis vaevalt, et siin keegi oskab oma kogemustest midagi rääkida. Silma jäänud, et probleeme on sisselaske ummistumise ja mingil määral ka DRC amortidega. Sisselaske ummistumisega midagi otseselt ei juhtu, jõudu jääb lihtsalt ajapikku aina vähemaks ja mõistlik oleks 20-30tkm tagant seda puhastada.

Arvan, et otsitava auto läbisõidu juures (max 70tkm), ei tohiks väga üle põdeda.

Kui soov võimalikult palju selle auto kohta teada saada, siis sirvi läbi see, see, see ja see foorum:D

Praegu Eestis müügil olev facelift RS5 on päris hea pakkumine, isegi Saksast ei saa sellise hinnaga facelifti.

S5 sportback ei meeldi? Seal on kasutusel 3.0 kompressoriga mootor, mille saab vähese sekkumisega vähemalt sama kiireks kui RS5'e. Kuigi jah, S ei ole RS..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Desteny
huviline



Registreerunud 05.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 '15

postitati 22.09.14 17:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AronL
Kuna tegemist on üpris uue autoga, siis vaevalt, et siin keegi oskab oma kogemustest midagi rääkida. Silma jäänud, et probleeme on sisselaske ummistumise ja mingil määral ka DRC amortidega. Sisselaske ummistumisega midagi otseselt ei juhtu, jõudu jääb lihtsalt ajapikku aina vähemaks ja mõistlik oleks 20-30tkm tagant seda puhastada.

Arvan, et otsitava auto läbisõidu juures (max 70tkm), ei tohiks väga üle põdeda.

Kui soov võimalikult palju selle auto kohta teada saada, siis sirvi läbi see, see, see ja see foorum:D

Praegu Eestis müügil olev facelift RS5 on päris hea pakkumine, isegi Saksast ei saa sellise hinnaga facelifti.

S5 sportback ei meeldi? Seal on kasutusel 3.0 kompressoriga mootor, mille saab vähese sekkumisega vähemalt sama kiireks kui RS5'e. Kuigi jah, S ei ole RS..


Suurimad tänud väga abivalmi ja informeeriva postituse eest.
Selgesti on lugemismaterjali pooleks ööks, seda ma ka teen.

Ma väga ei muretsegi, et midagi kohe suurelt lagunema hakkab, lihtsalt soovisin teada auto nõrkade kohtade kohta ja just kuidas/millele rohkem rõhku pöörata hooldustel, et auto kestaks ilusti ka tulevikus.

Ma nägin seda facelift rs5-te. Väga ilus auto, hind on supper, aga punane värv ei istu kohe üldse, kohe mitte üldse! Ja see facelift kuidagi ka ei meeldi nii palju, ehk harjumus kuna praegune a5 ka prefacelift. Aga see selleks. Sportback meenutab liiga palju A4-ja, seega pigem ei.

Thanks again,
Cheers.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 22.09.14 21:18 Tsiteeri


Ma ei ole auto24 vaadanud, aga kleepimine oleks selle punase puhul lihtne lahendus. :-) Iseasi kui salogis punast leidub. :-)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ott_S
klubiliige

Avatar


Registreerunud 15.08.06
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B9

postitati 22.09.14 21:20 Tsiteeri


Siina natuke mõtlemist, et ehk hoopis natuke odavam S4/S5 võtta
https://www.youtube.com/watch?v=2KfMY96v_Gc


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 23.09.14 07:17 Tsiteeri


Kui Sul preface A5 on juba garaazis, siis siiralt loodan, et otsustad facelifti kasuks. Aastate pärast järelturul "that makes all difference."
Ka teised mudelid ehk kogu lineup liigub ju kaasa. Lisaks on faceliftidel alati mõningaid mittenähtavaid täiustusi ja uusi lisasid.

"Mittepunaseid" värve emotsiooni tekitamiseks:
http://www.autogespot.com/audi-rs5-b8-2012-1/2014/07/10#img1
http://www.autogespot.com/audi-rs5-b8-2012/2013/09/15#img2
http://www.autogespot.com/audi-rs5-b8-2012/2014/07/24#img7


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 23.09.14 19:24 Tsiteeri


Soovitan mõne RS5-ga vähemalt paar päeva sõita ja siis otsustada, kas sa tahad seda autot.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Desteny
huviline



Registreerunud 05.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 '15

postitati 24.09.14 12:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Ma ei ole auto24 vaadanud, aga kleepimine oleks selle punase puhul lihtne lahendus. :-) Iseasi kui salogis punast leidub. :-)


Jah 5+ mõte.

Võtsin selle isikuga Eestis ühedust, minu sugulane läheb reedel auto pildistama, võtab WIN koodi ja käib Revalis ajalugu uurimas. Ideeekohaselt tõesti saaks auto kas üle värvida või üle kleepida vastavalt enda huvile.

Kui reede tulevad head uudised, siis esmaspäevaks võtan lennud Eesti.

Sain pakkumise transpordi kohta Tallinn-Marbella 2.3k eur + käive, oleks oodanud natuke paremat pakkumist, aga see juba sobib ka enamvähem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Desteny
huviline



Registreerunud 05.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 '15

postitati 24.09.14 12:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Kui Sul preface A5 on juba garaazis, siis siiralt loodan, et otsustad facelifti kasuks. Aastate pärast järelturul "that makes all difference."
Ka teised mudelid ehk kogu lineup liigub ju kaasa. Lisaks on faceliftidel alati mõningaid mittenähtavaid täiustusi ja uusi lisasid.


Jah, hakkasin ka ise mõtlema ning tõsti loogilisem oleks võtta facelift just järelturu väärtuse suhtes.

5+ nõuanne.

Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Soovitan mõne RS5-ga vähemalt paar päeva sõita ja siis otsustada, kas sa tahad seda autot.


Jah, täiesti nõustun, et RS mudeliga peab kindlasti enne paar päeva sõitma(tegelikkuses ka muud margid - porche/ferrari/lambo jne). Seda ma olen ka teinud, küll sain proovida Cabrio versiooni, aga eeldan, et cabrio ja kupee vahe ei tohiks olla hiiglaslikult suur.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 24.09.14 12:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Desteny
Jah +1 mõte.

Võtsin selle isikuga Eestis ühedust, minu sugulane läheb reedel auto pildistama, võtab WIN koodi ja käib Revalis ajalugu uurimas. Ideeekohaselt tõesti saaks auto kas üle värvida või üle kleepida vastavalt enda huvile.

Kui reede tulevad head uudised, siis esmaspäevaks võtan lennud Eesti.

Sain pakkumise transpordi kohta Tallinn-Marbella 2.3k eur + käive, oleks oodanud natuke paremat pakkumist, aga see juba sobib ka enamvähem.

Mina selle raha eest juba isiklikult sõidaksin ise kohale. :) Samas, kui raha on, võib ka lasta kohale toimetada. :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Desteny
huviline



Registreerunud 05.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 '15

postitati 24.09.14 12:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Mina selle raha eest juba isiklikult sõidaksin ise kohale. :) Samas, kui raha on, võib ka lasta kohale toimetada. :)


Kahjuks praegusel ajal ei saaks nii kaua arvutist eemal olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 24.09.14 13:03 Tsiteeri


Selle raha eest oleksid ilmselt paljud klubikaaslased selle autoga selle otsa ette võtma :)
Usun, et usaldusväärsuse poolelt jääb sealt rahast piisavalt üle, et mingi korralikum kindlustus autole teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 24.09.14 13:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Eero
Selle raha eest oleksid ilmselt paljud klubikaaslased selle autoga selle otsa ette võtma :)
Usun, et usaldusväärsuse poolelt jääb sealt rahast piisavalt üle, et mingi korralikum kindlustus autole teha.

Omanikuna veel. Kellegile võõrale ise ei annaks. Pigem sõbrale, kui kasko tehtud. :D
Arvuti koha pealt lahenduseks netipulk. ;) Oleneb muidugi, palju kasutada vaja. :) Kui 8h päevas, siis muidugi mitte.


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Desteny
huviline



Registreerunud 05.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 '15

postitati 24.09.14 14:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Eero
Selle raha eest oleksid ilmselt paljud klubikaaslased selle autoga selle otsa ette võtma :)
Usun, et usaldusväärsuse poolelt jääb sealt rahast piisavalt üle, et mingi korralikum kindlustus autole teha.


Tegelikkuses ei tule ise tuues(eriti, kui lasta kellegil kolmandal isikul), hind väga palju parem.

Tallinn-Malaga marsuut läbi Saksamaa ja Prantsusmaa mõne pisikese eksimusega 4500km. Eeldan, et keskmine küttekulu tuleb kuskil 11.5l/100, mis tähendab 1.5 e/l hinna juures ümardatult 600e. Kiireteemaksud kokku kuskil 200-250e. Inimesele annaks 200e. 4-5 ööd hotellis 250e kokku(olenevalt riigist, minimaalne hind). Lennupiletid (nt 13 oct) 265e. Kindulustuse kohta ei oska täpsel öelda, aga usun, et see ei ole väga kulukas.

Mis teeb kogusummaks umbes 1600e. Ma küll säästan natuke, aga oht, et midagi juhtub(tehniliselt) ei ole kindlasti probleem, mida eirata. Sellisel juhul maksan veel peale, kui kuskil Saksamaal peab auto esindusse minema. Ma muidugi ei väida, et siin on remont odavam, aga siin rohkem võimalusi ja aega, et vaadata ringi ning leida parim lahendus. Teine asi on ebavajalikud kilomeetrid - 4.5k.

Olen saatnud täna välja päris mitu hinnapäringut, eks näha, kas keegi pakub parema hinna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 24.09.14 15:34 Tsiteeri


Odavaim variant on lasta auto siit treilaga Itaaliasse (või lõuna-saksa) transada, kuhu muidu treilad tühjalt sõidavad autosid tooma. Peaks ikka väga hea hinnaga saama. Ja seal ise vastas olla :)


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Desteny
huviline



Registreerunud 05.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 '15

postitati 26.09.14 14:24 Tsiteeri


Auto kontrollitud ja üle vaadatud.

Esmaspäeval läheb tehinguks.

Auto kuulus inimesele, kes pidanud tast korralikult hoolt(respect). Kõik hooldused tehtud(viimane 3k km tagasi). Puhas, Poleeritud/vahatatud.

Auto transport 2100e + km ka organiseeritud.

Ma tänan kõiki, kes võtsid aega, et vastata mulle.


Päikest.
-Desteny.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 26.09.14 14:34 Tsiteeri


Edu!
Loodame siin peagi siis uuest ilusast masinast teemat näha :)


-=/ nAUDIn \=-
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 26.09.14 15:03 Tsiteeri


Kui tulevikus müüma hakkad, tee siia vähemalt väike ülevaade omamis- ja sõidukogemusest :)
Pluss kindlasti müügipakkumine !


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.09.14 18:13 Tsiteeri


Kas see punane on see sama mis ka korra VKM-is korra käis?

Kommentaariks oskan öelda seda, et olles ise suve algul korra ühe musta sangas olnud ja veidi saanud seda paugutajat proovida siis tegu on äärmiselt muhedalt liikuva aparaadiga. Meie oludes on ta igapäevaseks sõitmiseks vähe liiga jäik, samas siledate tänavate peal on lausa lust sõita.

Kui ma nüüd valetan siis oli see, millega ma sõita sain 2010 aasta oma, mingid suuri muresid polnud tal esinenud (LS-i ei mäleta kahjuks, äkki oligi mingi 50-60 kanti vms). S-tronic kast oli mootoriga üsna heas koosluses, toimetas kiirelt ning oli üsna nauditav kompott.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 27.09.14 11:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: antsu
Kas see punane on see sama mis ka korra VKM-is korra käis?

Kommentaariks oskan öelda seda, et olles ise suve algul korra ühe musta sangas olnud ja veidi saanud seda paugutajat proovida siis tegu on äärmiselt muhedalt liikuva aparaadiga. Meie oludes on ta igapäevaseks sõitmiseks vähe liiga jäik, samas siledate tänavate peal on lausa lust sõita.

Kui ma nüüd valetan siis oli see, millega ma sõita sain 2010 aasta oma, mingid suuri muresid polnud tal esinenud (LS-i ei mäleta kahjuks, äkki oligi mingi 50-60 kanti vms). S-tronic kast oli mootoriga üsna heas koosluses, toimetas kiirelt ning oli üsna nauditav kompott.


Arvatavasti oli see sama jah, palju meil ikka punaseid facelift RS5'si on. Kui õigesti mäletan siis ei olnud dyno tulemused ligilähedalgi lubatud 450 hobujõule. Samas ei saa dyno näitu võtta kindla võimsuse määrajana, eriti kui erinevate dynode tulemused erinevad tublisti. Peale ostmist tasuks see sisselase ikka ära puhastada, mingi jõukadu on ka seal kindlasti peidus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Desteny
huviline



Registreerunud 05.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 '15

postitati 27.09.14 16:27 Tsiteeri


Uurisin ARK-st, Eestis registreeritud üks 2010, üks 2011 ja üks 2012 RS5, seega usun, et see punane peaks sama olema jah.

6 okt läheb auto Audisse hooldusse, loodetavasti saan ka sisselaske puhastatud.

Ega juhuslikult ei mäleta, missugust jõudu dyno näitas ja kust seda mõõdeti?

Sõidan paar nädalat ka antud autoga Eestis(enne transporti) - Tallinn, Tartu, Võru. Eks siis saan tunda, kuidas selline auto sobib Eesti teedele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.1% - SQL: 54.9%]