Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Konkreetne a4 b7 tartust, 3.0 150kw Q (Vastuseid: 23 | Vaatamisi: 3523)
juq
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.07
Asukoht: Eesti, Tartu; Soome, Rauma
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0 v6 Q

postitati 25.12.13 14:12 Tsiteeri
Konkreetne a4 b7 tartust, 3.0 150kw Q



On keegi seda vaatamas käinud? Päris pikalt mu meelest müügis olnud..
Millele tähelepanu pöörata ostes? Ja kas tasub üldse osta?


http://www.auto24.ee/used/1471021


Ma olen täiesti normaalne...hääled mu peas ütlesid mulle ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 25.12.13 14:35 Tsiteeri


See on ju B7.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 25.12.13 16:38 Tsiteeri


Minu arvamus on, et jäta Leedust toodud autod heaga kõrvale. See on minu arvamus ja sellel teemal siin arutelu ei oota.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 25.12.13 17:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Minu arvamus on, et jäta Leedust toodud autod heaga kõrvale. See on minu arvamus ja sellel teemal siin arutelu ei oota.


Sekundeerin. Pealegi on hind kahtlaselt odav - liiga odav isegi kogu selle kompoti kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
A-kaheksa
huviline



Registreerunud 23.11.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 4,2Q, Mondeo 11

postitati 25.12.13 21:09 Tsiteeri


Ei-ei, just parajalt mõõdukas hind nii kauni makiga mudeli eest.


Auto LCD displayde remont ja vahetus, armatuuride remont.
www.harteron.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SiimHH
huviline

Avatar


Registreerunud 25.02.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 26.12.13 05:51 Tsiteeri


Mine vaata masin üle, olgu ta Leedust või Leedu tagant, kui käib hästi ja midagi kahtlast pole, siis tee kontrolle, või mida iganes arvad heaks olevat. Ühesõnaga, kui auto okei, siis pole midagi põdeda olgu ta pärit kas või Tadžikistanist. Hind on hea ja oma silm/kõrv on kuningas. Ja see on minu arvamus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 26.12.13 10:58 Tsiteeri


Kui asjal on hinna/kvaliteedi suhe korras, siis ei müüda teda 6 kuud juba (pildid tunduvad suvest). Ei imestaks üldse, kui on paarist autost kokku pandud asjaga tegemist.


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 26.12.13 11:15 Tsiteeri


See makk mis sinna pandud on, on kohutav. Võimalik, et ka see peletab inimesi eemale. Kuid siiski, kõik autod leedust ei ole korraks pooleks lõigatud ja uuesti kokku pandud. Seega vaata ise üle. Ning kui endale meeldib, lase kontrollida korralikus kohas ja that's it.


Defu - Matu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 26.12.13 21:11 Tsiteeri


Leedust ei tule 99.9 % mitte midagi ostetavat normaalse inimese mõistes. Loota, et see isend ei ole varjatud vigadega on naiivsus. Mina ei julge oma perele enam iial osta kahtlase taustaga ja ajalooga autot. Isegi Eestist uuena ostetud autodega tehakse igasugu trikke, et varjata auto ajalugu. Olge ettevaatlikud ja jätke "hea hinnaga rämps" ostmata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 26.12.13 21:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Kui asjal on hinna/kvaliteedi suhe korras, siis ei müüda teda 6 kuud juba (pildid tunduvad suvest). Ei imestaks üldse, kui on paarist autost kokku pandud asjaga tegemist.

Ka endale jäi see auto suveperioodil juba silma (meeles selle kahtlase välimusega maki ümber oleva paneeli järgi). Kuid võibolla müüb juba uus omanik ja kasutab vana kuulutuse pilte vm.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 27.12.13 13:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Leedust ei tule 99.9 % mitte midagi ostetavat normaalse inimese mõistes. Loota, et see isend ei ole varjatud vigadega on naiivsus. Mina ei julge oma perele enam iial osta kahtlase taustaga ja ajalooga autot. Isegi Eestist uuena ostetud autodega tehakse igasugu trikke, et varjata auto ajalugu. Olge ettevaatlikud ja jätke "hea hinnaga rämps" ostmata.


Järjekordne mõttetu ja arvatavasti ämbrisse astunud kodaniku üldistus, mis midagi ei maksa. Kui ise oled rumal, siis on kaks varianti, kas ostad esindusest ja saad kindla peale rahaliselt lüpsta või lased kasutatud auto pädevatel üle vaadata, ning 90% ei saa lüpsta. Vähemalt mitte uksest välja sõites. Minu meelest (tsiteerin Linnar Priimäge) on meestel kaks võimalust elus, kas olla ilus või tark, kui aga pole kumbagi, siis...:D


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 27.12.13 20:23 Tsiteeri


Minu jutu mõte ongi selles, et isegi esindus ei suuda teha kindlaks "hästi taastatud" ja peidetud vigadega autot ennem, kui õnnetus käes. Ma ei pea ennast lolliks inimeseks ja süvenen põhjalikult igasse otsusesse mille vastu võtan, sama kehtib ka auto ostu kohta.
Paraku ei ole puudulikku turvavarustust (näiteks) võimalik nii lihtsalt avastada, nagu on ajalugu näidanud. Füüsiliselt "osadeks" ei hakka autot ükski esindus võtma ostueelse põhjaliku kontrolli jooksul. Kes arvab, et käib esindusest läbi ja saab 100% tõese info, siis see paraku eksib.
Elu on karm.

Edit: Jann- siit järeldan, et sa oled ilus, kuna sa tsiteerid L.Priimäge :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 27.12.13 21:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Minu jutu mõte ongi selles, et isegi esindus ei suuda teha kindlaks "hästi taastatud" ja peidetud vigadega autot ennem, kui õnnetus käes. Ma ei pea ennast lolliks inimeseks ja süvenen põhjalikult igasse otsusesse mille vastu võtan, sama kehtib ka auto ostu kohta.
Paraku ei ole puudulikku turvavarustust (näiteks) võimalik nii lihtsalt avastada, nagu on ajalugu näidanud. Füüsiliselt "osadeks" ei hakka autot ükski esindus võtma ostueelse põhjaliku kontrolli jooksul. Kes arvab, et käib esindusest läbi ja saab 100% tõese info, siis see paraku eksib.
Elu on karm.

Edit: Jann- siit järeldan, et sa oled ilus, kuna sa tsiteerid L.Priimäge :D


Kui tark silm ei leia põhjaliku kontrollimise käigus vigu üles, siis järelikult neid seal polegi. Auto päritolumaa ei tähenda tingimata seda, et tegu on saastaga, seda võib tulla igalt poolt, Läti ja Leedu kohta on lihtsalt arvamused teisiti, kuna seal liigub seda jama rohkem. Sellise auto kohta on hind kindlasti väga hea, kui makk välja vahetada ja muu kõik korras on, siis super ost!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 27.12.13 23:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: S4BiT


Kui tark silm ei leia põhjaliku kontrollimise käigus vigu üles, siis järelikult neid seal polegi.


Ahah... :D
Just sellest ma räägingi, et paraku on Eesti selliseid teistpidi näiteid täis. Sain sellele kinnitust, kui ise sellise situatsiooni üle elasin.
Teiseks, kuigi see juba väga ot - margiesindused on kinnitanud, et nad ei saa mitte kunagi 100% väita, et turvavarustus ja kõik sellega seonduv toimib, isegi siis, kui auto nende juures ostueelses kontrollis käib. Kui arvuti ei näita vigu ja visuaalselt kõik ok, siis auto saabki OK linnukese lehele kirja. Samuti on selgelt öeldud, et visuaalselt (mitte tehniliselt (turva varustus)!) taastatud autol on väga raske avastada tema tegelik seisukord. Ilmselgelt ei räägi me siin äärmuslikest näidetest, kus iga autohuviline saab juba visuaalselt aru, et midagi on "pildil" valesti.
Lihtsalt teadke, et see ei ole nii lihtne, et "teadja ja pädev silm" sul autole 100% garantii suudab anda. Ei suuda.
Reeglina käiakse Leedus autosid toomas nendelt kurikuulsatelt platsidelt. Miks? Kuradi odavad on loomulikult.;)


Loomulikult on Leedu, Läti samasugused tarbijad nagu meiegi ja ka nendel on oma autoturg, mis on aus. Enamus meie turule jõudvad autod ei tule ausatest müügikohtadest, kuna neid ei ole mõtet hinna pärast siia tuua. Meil on autod sama kallid. Tuuakse "treiler-parkidest" otse-saksast paberitega "maasikad", millede seas, julgen väita, on enamus prügi..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 28.12.13 07:18 Tsiteeri


Jätkuks ja sekundeerimiseks Janarile- pole küll Audi, kuid siiski. Toodi meile esindusse remonti Honda Jazz, mille küljekarbid olid tugevasti roostes. Klient rääkis, et ostis auto ca pool aastat tagasi Tartust ühelt üsna tuntud autoplatsilt, kes omakorda oli auto väidetavalt Saksamaalt toonud. Hind olnud ka hea. Auto olla viidud kontrolli Tartus margiesindusse, seal ei tuvastatud mitte mingit moodi, et autol midagi viga oleks olnud. Kere oli sile, tehnika toimis, arvuti vigu ei näidanud ja läkski OK kirja. Klient sõitis mingi aja, kui hakkasid jamad pihta. Küll leidis autost leedu- ja poolakeelseid kleepekaid, küll ilmnesid järsku igasugu elektrikalad jms. Kuid tõsine pärl saabus siis, kui meie koostööpartnerist keretöömees hakkas küljekarpe vahetama- kui karbid alt lõigatud, ilmnes, et esimene pool autost oli oma algses elus punane, teine pool roheline. Auto ise oli aga must. :D Niiet...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 28.12.13 08:10 Tsiteeri


Mulle tundub JanariA4 kliendina, kes soovib kasutatud asja hinnaga uut saada. Autoärimehed võivad sellistest pikalt rääkida. Ise ei viitsiks sellisega minutitki tegeleda.
Lihtsalt annaks esinduse aadressi. Paranoia on mingil määral ravitav isegi.
Kui ma poest korra kõva saia saanud, ei tähenda, et pood halb on.. Tavaliselt tõstetaksegi vanemad ettepoole. Nüüd on küsimus, kas kliendil on oidu tagumisi ka näppida.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 28.12.13 08:56 Tsiteeri


Ilmselt selles teemas oleme jah väga eri arvamusel. Sihilikult kirstu ei osta ja olen teinud selleks ka kõik vajalikud toimingud. Paraku ei anna ka see sageli soovitud tulemust.
Saan aru, et sina oled ülivõimetega autohuviline, kelle jaoks on sellised asjad ei ole probleem.
Mina olengi pigem ausa kauba eest nõus rohkem maksma, kuna pere heolu on võrreldamatult tähtsam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 28.12.13 13:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Mulle tundub JanariA4 kliendina, kes soovib kasutatud asja hinnaga uut saada. Autoärimehed võivad sellistest pikalt rääkida. Ise ei viitsiks sellisega minutitki tegeleda.

Autoärimehed kipuvad üldiselt ühed ebameeldivad petised olema, kliendid võivad nendest pikalt rääkida. Harva leidub ka üksikuid ausaid, kuid väga suur enamus, kellega kokkupuutunud olen, on julmad petised. Üks selline on isegi sugulane. :D

Ma ei otsi uut autot kasutatud auto hinnaga, kuid ma otsin ausat kaupa ja olen nõus ka vigadega auto ostma, kui neid ei varjata teadlikult ning nende likvideerimine on lihtne. Paraku on enamus müügil olevast (autoärimeeste) kaubast esiteks paras jama ning tagatipuks valetatakse ka näkku. Stiilis: "originaalvärv (kuigi lähemal vaatlusel on halvemal juhul isegi pahtel tuvastav); pihustid vahetatud, sisselase, DPF korras jne". Kui isegi värvkatte kohta valetatakse, siis miks peaks ülejäänud juttu uskuma? Kontrollide käigus on selgunud, et väidetavad pihustite vahetused on tegemata või vahetatud kasutatu vastu ja seega ka näidatud dokument võltsitud. Ilmselgelt ei saa sellise sõiduki turvavarustust enam usaldada, sest leidub mitmeid võimalusi, kuidas nii visuaalis kui ka andurite tasemel kontrolli petta. Just sellele Janari vihjabki.

Kuigi kasutatud autot või muud eset otses ei saa selle korrasolekus täielikult veenuda, sest nagu Janari ütles - päris pulkadeks seda kontrolli käigus nagunii ei võeta, siis müüja käitumist ja kauba üleüldist seisukorda hinnates on siiski võimalik riske vähendada. Üldjuhul tähendabki see seda, et nt Leedu päritolu autosid tasub vältida. Üle võib ju vaadata, aga tõenäoliselt on nii autoärikas kui auto piisavalt kahtlased, et minema jalutada. Ma enamasti ei tee proovisõitugi - mõttetu ajakulu meile mõlemale - tavaliselt paistavad kohe esmasel ülevaatusel valed välja.

Kui pood müüb teadlikult kõva saia, kuid ka viitab sellele ning veel parem - teeb vastava allahindluse, siis on kõik väga hästi. Kui aga kuulutatakse, et saiad on pehmed ja hallitust pole, kuid tegelikkus on midagi muud, siis on poemüüja klienti eksitanud ja müüb ohtlikku kaupa (hallituse nähtav osa on maha kraabitud - visuaalselt on korras, kuid mürgine seen on reaalselt olemas). Klienti eksitav ja tema elu ohtu seadev pood on väga halb pood.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 28.12.13 16:44 Tsiteeri


Järjekordne üldistus, proovige nüüd natuke laiemalt mõelda. Ma ei viitsi enam vaielda. Eestlaste suur viga ongi asjade üldistamine mingi saunajutu põhjal.
Võtke käest kinni ja nautige oma arvamust.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Creative
huviline



Registreerunud 16.02.05
Kasutaja on eemal

Auto: S6- S4- S8

postitati 28.12.13 16:59 Tsiteeri


See auto oli juba 7-8 kuud tagasi müügis samade piltidega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 28.12.13 19:31 Tsiteeri


See auto oli müügis juba eelmine suvi, pildid olid siis vist veidi erinevad, aga mälu järgi on kuulutuses asukohaks koguaeg Tartu olnud ja auto müügis püsivalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 28.12.13 19:45 Tsiteeri


Konkreetse Eesti numbriga registreeriti ta siin selle aasta juunis. Varem võis olla kui ümberregamata leedukas.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 28.12.13 19:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Konkreetse Eesti numbriga registreeriti ta siin selle aasta juunis. Varem võis olla kui ümberregamata leedukas.

See makilahendus on piisavalt..originaalne, et meelde jääda, arvelolekut tõesti ei mäleta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juq
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.07
Asukoht: Eesti, Tartu; Soome, Rauma
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0 v6 Q

postitati 31.12.13 15:55 Tsiteeri


No igatahes mina teda vaatama ei läinud, olgu see leedu saunajutt või mitte - ühtegi tuttavat mul sealt toomas autosid pole ja mulle see maki lahendus absoluutselt ei meeldi ja leidsin hoopis a4 b6 selle asemele.


Ma olen täiesti normaalne...hääled mu peas ütlesid mulle ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.4% - SQL: 53.6%]