Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A4 Quattro (Vastuseid: 17 | Vaatamisi: 2569)
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 10.04.13 18:07 Tsiteeri
Audi A4 Quattro



Olen sunnitud autot vahetama ja olen enda jaoks välja mõelnud mõned kriteeriumid, mida arvestada.

1. Universaal
2. Manuaal
3. Quattro

Silma on jäänud paar isendit ja sooviksin siinkohal kaasklubiliste arvamusi ja soovitusi.

http://www.auto24.ee/used/1297597

http://www.auto24.ee/used/1307831

http://www.auto24.ee/used/1274446

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1167328


Mida karta, mida kontrollida?

Tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 10.04.13 18:39 Tsiteeri


Kui eelnevalt proovinud pole selliseid kooslusi, siis mine ja sõida mõlemaga - nii v6 kui ka r4'ga. Mina eelistan sellest valikust nii väiksel kerel 100% 1.9't rääkimata tehnilisest lihtsusest kapoti all r4 vs v6. Müügiplatsil selliste isendite "kontrollimine" on tegelikult selline kergelt kaheldav tegevus, sest enamus tüüpvigasid tulevad alles pikemal sõidul esile ja sel juhul saab need alles kõrvaldada. Sillad ja muu on juba lihtsam ja ei ole seal midagi pead vaja murda kui kõik toimib.

PS! Mind ajas sellise kompoti juures närvi v6 puhul käikude pikkus. 1.9'ga pole see vääne nii tappev ja käikude vahetus ei ajanud vasakut jalga musklisse :D. Ehk siis kui v6 siis pigem tiptronic, kui 1,9 siis manual.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 11.04.13 14:24 Tsiteeri


Minu poolt ka kindel pluss 1,9TDiQ-le. Mul olnud igasugu Audisid, kuid see on kuidagi lemmikuks saanud. Odav pidada, hea juhitavus, öko, kuuene kast jne. Teed vajalikud toimingud ja lihtsalt sõidad.
Ainult head sõnad. Rondi otsa ei soovita sattuda, pean silmas just mootorit. Kahepoolestel on küll ahvatlevad lisad, kuid minu pärast pangu sinna või elav ettekandja, ikka ei taha.
Arvatavasti lasen alates teisipäevast enda B6-e hinda ka veidi paremaks. Sõltub asjaoludest.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Summutaja
huviline



Registreerunud 13.11.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 176kW 2010 Quatro Full S-Line

postitati 11.04.13 14:33 Tsiteeri


Mina jälle vastupidi eelistan 132kW. See 96kW on ikka suhteliselt lahja (võibolla maitse asi, aga naisel on 1,9TDI ja no ei lähe edasi) :) 132kW ikka oluliselt äkilisem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.04.13 14:41 Tsiteeri


Kirjutaks ka oma kogemusest, et kui osta uuema tüübi 132kw (rullnookuritega) mootoriga A4, siis on tegemist väga hea autoga. Loomulikult on tema hoolduskulud suuremad kui R4-l aga samas on ka sõidumõnu hoopis teisest puust, jutt siis manuaalkastiga isendist. Kui ma leiaks mõistliku läbisõidu ja hinnaga 2004 aasta S-line paketiga auto, siis tõsiselt kaaluksin uuesti sellise ostmist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 11.04.13 14:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Summutaja
Mina jälle vastupidi eelistan 132kW. See 96kW on ikka suhteliselt lahja (võibolla maitse asi, aga naisel on 1,9TDI ja no ei lähe edasi) :) 132kW ikka oluliselt äkilisem.


Järelikult on katki ;)


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.04.13 14:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Järelikult on katki ;)

Kui mul endal A4 (132kw) oli, siis proovisin nii B6 (96kw) kui B7 (103kw) ja tõesti ei liigu kumbki neist suurt edasi. Kõige rohkem häirib mind isiklikult R4 puhul mootorihääl, V6 on ka diislina selle kõrval lust kuulata. Samas saab nende R4 mootoritega ka oma sõidud kõik edukalt tehtud ja eks valiku paneb paika mida on turul saada ja mis hinnaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 11.04.13 15:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Järelikult on katki ;)

Kui mul endal A4 (132kw) oli, siis proovisin nii B6 (96kw) kui B7 (103kw) ja tõesti ei liigu kumbki neist suurt edasi. Kõige rohkem häirib mind isiklikult R4 puhul mootorihääl, V6 on ka diislina selle kõrval lust kuulata. Samas saab nende R4 mootoritega ka oma sõidud kõik edukalt tehtud ja eks valiku paneb paika mida on turul saada ja mis hinnaga.


Järelikult olid need ka katki, nagu enamus eestlaste autosid. Ja ma pole neid vähe näind. ;)


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 11.04.13 15:14 Tsiteeri


Lähen vaatan nädalavahetusel reaalselt üle ja eks paistab, mis on edasised emotsioonid.

http://www.auto24.ee/used/1116024

See on ka valikus. Kes teab sellise aparaadi kohta midagi rääkida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
R.U
huviline



Registreerunud 29.12.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.04.13 15:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lkallas
Lähen vaatan nädalavahetusel reaalselt üle ja eks paistab, mis on edasised emotsioonid.

http://www.auto24.ee/used/1116024

See on ka valikus. Kes teab sellise aparaadi kohta midagi rääkida?


See auto on seal Raadil seisnud juba vähemalt septembrist 2012, kui õigesti mäletan vahetati minu külastuse ajal sellel autol parajasti küünlaid. Sisu oli üldiselt väga korralik, aga eks on seisma jäänud väljalaske aasta ja hinna suhte tõttu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 11.04.13 16:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R.U
Tsitaat:
Algselt postitas: lkallas
Lähen vaatan nädalavahetusel reaalselt üle ja eks paistab, mis on edasised emotsioonid.

http://www.auto24.ee/used/1116024

See on ka valikus. Kes teab sellise aparaadi kohta midagi rääkida?


See auto on seal Raadil seisnud juba vähemalt septembrist 2012, kui õigesti mäletan vahetati minu külastuse ajal sellel autol parajasti küünlaid. Sisu oli üldiselt väga korralik, aga eks on seisma jäänud väljalaske aasta ja hinna suhte tõttu.

2012 september pole mingi näitaja, see oli ju alles;) Mõni masin on seal aga juba kaks aastat seisnud ja pildidki samad, nendel juba ilmselt tegelikkus hoopis teine, kui oli kaks aastat tagasi.
Aga muidu olles ise b6-te täitsa pikalt omanud, siis kiidaks lkallase valikuid ses mõttes, Coupest on ikka palju mõnusamad masinad, tõsi igavamad, aga autona ikka sõita teine tera:)


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 11.04.13 19:00 Tsiteeri


Sõitsin ka kunagi natuke maad selle Indro autoga ja mulle meeldis see ka väga. Mootor sobis manuaalkastiga kenasti kokku ja minek oli reibas. Vaatamata lumistel teedel pisut vallatlemisele jäi pikema otsa keskmine kulu 6L kanti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.04.13 20:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Järelikult olid need ka katki, nagu enamus eestlaste autosid. Ja ma pole neid vähe näind. ;)

Ei olnud neist autodest kumbki katki, tehaseandmeid vaadates ei saagi nad eriti liikuda. Arusaam liikumisest on muidugi individuaalne, ühele piisab B6 kerel 96, teisel on ka 253kw vähe:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 12.04.13 13:41 Tsiteeri


Aastaid tagasi oli ka minu käes nädal aega üks 96 kW-ne B6 TDIq. Kui me jätame miili ja 400m kõrvale, siis meie liiklustingimustes käib see masin selle kubatuuri kohta täiesti arvestatavalt edasi. 2.5 V6 TDI on äge küll, muidugi selle hetkeni, kui kapoti all peaks tekkima mõni suurem investeeringuvajadus. Eks seda R4-ja ole odavam ja lihtsam remontida. Iseasi muidugi see, millises seisukorras isendi otsa satutakse.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Laurent
huviline



Registreerunud 25.08.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.04.13 09:07 Tsiteeri


Tere!

See mootor juba valgele inimesele mõeldud. Kui korras siis käib nagu siidi,liigub parasjagu,saab juttu ka ajada auto kõrval kui mootor töötab ja kütusekulu pole ka just teab mis ameeriklasel!


Tsitaat:
Algselt postitas: lkallas
Lähen vaatan nädalavahetusel reaalselt üle ja eks paistab, mis on edasised emotsioonid.

http://www.auto24.ee/used/1116024

See on ka valikus. Kes teab sellise aparaadi kohta midagi rääkida?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 16.04.13 10:29 Tsiteeri


1.
http://www.auto24.ee/used/1297597

See masin välimuselt kui sisult üldiselt ilus. Istmed korras. Kulumisjäljed tuledelülitil, sigaretisüütaja nupul, Elektriakende nuppudelt värv maha kulunud. Ja esimeste uste sisemistel käepidemetel pehme kummjas värv kulunud. Väljas väiksemaid kriipse kraapse - peaaegu pole nähagi. Sisu on omane S-linele. Esiklaas nagu uus. Toonkile korralik. Kõik lisad töötasid ja veakoode(väidetavalt) ei olnud. Tagaluugi alumine sisemine plastik kriibitud. Esitiibade koopaääred tahaks tegemist - pleki servad kobrutavad ja aastake meie soolas sõitmist on tulemuseks rooste. Juhiukse alumine liist väikse täkkega. Mootor käis ühtlaselt ja läks hästi käima. Vahetatud rihmad, rullikud. Nukkvõllide ja nookurite kohta ei teatud midagi - ilmselt vahetamata ja ootab uut omanikku ja tema ca. 2000€ investeerimist. Veljed pea uued. Rehvidel ca. 5mm mustrit(suvekad). Hinna sees lubati ülevaatus ja registreerimine teha. Liikus reipalt ja probleemideta. Üldmulje hea.

2.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1167328


Piltidelt küll efektne aga reaalselt kehvake. Esitiibadel värv koopa äärest kobrutab. Kapotil oli ühes kohas värv maas ja rooste. Taga oli ise paigaldatud konks ja seetõttu ka stanget lõigatud. Salongis tavapärased kulumisjäljed. Mootor käivitus normaalsest kauem. Tahab pumba remonti. Mootoriremondi kohta olid paberid olemas ja sõit oli reibas. Sillad ei kolisenud. Esiklaas OK. Rool kulunud. Üldmulje rahuldav, kuid mitte nii hea kui eelmine.


3.
http://www.auto24.ee/used/1116024

Välimus väga hea. Kerel midagi viga ei näinud. Veljed kohati kriibitud. Sisul tüüpilised kulumisjäljed. Rool kulunud. Juhiistmel tagumine plaat lahti. Mootoril rihmad, rullikud jms vahetamata - ootab ca. 1000€ investeeringut. Lisaks oli mingi kiuks mootoris, kostus nagu roolivõimupumba juurest. Kõrgematel pööretel kadus. Näha oli, et süütepoole oli vahetatud, kuid mingite kasutatute vastu. Üldmulje hea kuid hind meeletult kõrge. Ise pakuks max. 4500€ selle eest.


4.
http://www.auto24.ee/used/1274446

See oli Välimusel, sisemuselt täitsa OK. Mootorit ei kuulnud, proovida ei saanud. Piduriklotsid tahavad vahetust. Registreeringut ka ei olnud. Välimuselt kõige parem vaadatud autodest.


Rohkem nagu meelde ei tulegi.

Mina oma pirtsakusega ei ostaks ühtegi(vähemalt selliste hindadega).


Kuigi ringi kolamine valmistas paljus pettumust leidsin ühe väga kena auto:
http://www.auto24.ee/used/1308644
Ei leidnud midagi, mille kallal nuriseda. Kugi võiks olla manuaal. ABT tuuningpakett teeb selle masina väga kenaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.13 21:29 Tsiteeri


Krt nad ei võinud tehases 1,9tdi autodele panna veidigi paremat varustust(võrreldes 2,5tdi-ega).
Aga selle teisega olen kaasreisjana sõitnud,siis oli küll väljast ja sees korralik. Väidetavalt chipitud ka.
Siis oli veaks kiirendamisel värin ja suitses ka minuarust omajagu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
sileem11
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Hrku
Kasutaja on eemal

Auto: G30LCI, B6,C3

postitati 23.04.13 10:51 Tsiteeri


Kordame siis faktid igaksjuhuks veel korra üle, 96kw esivedu kiirendunumber on sama mis 132kw automaat ja quattro, e 9,9 sek. Kas on veel küsimusi?


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Aastaid tagasi oli ka minu käes nädal aega üks 96 kW-ne B6 TDIq. Kui me jätame miili ja 400m kõrvale, siis meie liiklustingimustes käib see masin selle kubatuuri kohta täiesti arvestatavalt edasi. 2.5 V6 TDI on äge küll, muidugi selle hetkeni, kui kapoti all peaks tekkima mõni suurem investeeringuvajadus. Eks seda R4-ja ole odavam ja lihtsam remontida. Iseasi muidugi see, millises seisukorras isendi otsa satutakse.
:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.6% - SQL: 60.4%]