Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A4 või A6 ? (Vastuseid: 20 | Vaatamisi: 3402)
Kry
huviline



Registreerunud 07.01.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 3.0TDI Quattro

postitati 24.02.13 09:37 Tsiteeri
Audi A4 või A6 ?



Tere!
plaan lähiajal osta uus auto
aga küsimus siis selles, kas a6 või a4 ?
mõlemad on 2.5 tdi mootoriga (olen hitlerist teadlik...)

a4 on b6, 114kw, esivedu, automaat,riidest salong,
küsimus ongi et kas see kooslus on väga uimane ?
c5 audi a6 110kw oli küll väga uimane.

ja teine auto on audi a6 c5 2001 (facelift) nahktuba, quattro
132kw jne, kas on liiga jänune ?

mugavuse kohapealt võiks kah keegi kaasa rääkida.

Kristjan


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
wookie
huviline



Registreerunud 21.02.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A80 B4 Quattro 2.6 '94, VW Passat 4Motion '01, Audi A6Q C7 '11

postitati 24.02.13 09:47 Tsiteeri


Mis on esiveolise Audi (eriti A4) mõte, eriti meie kliimas, pole mulle veel keegi suutnud seletada... Kui tahad esiveolist B kerega VAG'i, võta Passat - saad odavamalt suurema ja mugavama masina...

Kas A4 või A6, sõltub sellest, kuidas sa autot kasutada kavatsed: A4 on väiksem, lihtsam parkida, veidi kergem jne, kuid A6 on oluliselt mugavam. Ütleme nii, et kui sa sõidad 2km tööle ja tagasi, siis on A4 küll ja küll. Kui sa tahad aga pikki otsi sõita, Ventspilsis puhkamas käia ja oskad parkida, siis A6.

Mootorite osas, well... see 2.5TDI @ 135kW on sõiduomadustelt diisli kohta nagu enam-vähem okei - olen sellisega nädalakese sõitnud (mootor oli küll 4Motion Passati peal, kuid suurt vahet ei ole, A6 pole vägapalju raskem). Turbolag on selgelt tunda, müriseb nagu diisel (vaiksemalt kui R4'd siiski).

Eriti ökonoomne see mootor ei ole. Vaadates väänet ja võimsust, võiks suisa öelda, et rumal kütuse raiskamine.

Olles uurinud, mis häält teeb remondimees töökojas, kui ta peab sellel mootoril rihmu vms. vahetama (nukkvõllidest rääkimata), siis leidsin, et see ei tasu ennast ära.

Olles kaalutlenud nii ja naa, leidsin, et 142kW 2.8l vabalthingav bensukas on oluliselt parem ost... Siiamaale ei kahetse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kry
huviline



Registreerunud 07.01.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 3.0TDI Quattro

postitati 24.02.13 10:57 Tsiteeri


Ma mäletaks küll et see 132kw quattro a6-l oli päris tigeda minekuga, vääne oli ka korralik 380nm vist...
Mis võiks tal aga reaalne kütusekulu olla ? 110kw-se a6 tdi-ga sai tallinnasse 9 liitriga mindud, automaatkast ja polnud just eriti kütuseröövel võinii ?
parkida oskan, jne, aga mõtlen et ehk 132kw kütusekulu kooliajal veits suur ? volkswagenist pole mõttet rääkida... ei istu need mitte üldse...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 24.02.13 14:52 Tsiteeri


Ega muud, kui vöimalikult korralik isend otsida ja soetada.
Arvan, et c5 A6 on ruumikam, kuid kindlat ei tea kinnitada, küll aga b6 A4 on c5 isendist ilusama välimusega, eriti sedaan c5 A6 suhtes.


Tsitaat:

Ventspilsis puhkamas käia ja oskad parkida, siis A6.

Wookie, selleks on ka mugavamaid isendeid, alates esimese otsa A8-st. ;)


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ändi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.12.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5,D2,D3

postitati 24.02.13 16:40 Tsiteeri


Kui on valida samade kulude juures suurema ja väiksema vahel, siis kindlasti suurem.Kui võimalik, siis kindlasti Q. C5 juures meeldis mulle väga kerge rool, mis tegi linnas sõidu mõnusaks. Samuti on c5 üsna ruumikas seest. Ainuke asi, mis häiris, oli autom. kasti uimane töö, ehk siis käiguvahetus oleks võinud ladusamalt toimida. Kas ise oli korras ja õli normis aga lihtsalt kuidagi aeglane tundus käiguvahetus. Muidu jättis auto väga hea mulje.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 24.02.13 16:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kry
Ma mäletaks küll et see 132kw quattro a6-l oli päris tigeda minekuga, vääne oli ka korralik 380nm vist...
Mis võiks tal aga reaalne kütusekulu olla ? 110kw-se a6 tdi-ga sai tallinnasse 9 liitriga mindud, automaatkast ja polnud just eriti kütuseröövel võinii ?
parkida oskan, jne, aga mõtlen et ehk 132kw kütusekulu kooliajal veits suur ? volkswagenist pole mõttet rääkida... ei istu need mitte üldse...


Võrdluseks võin tuua, et minu 1,9TDiQ B6-l on 310 nm 1900 pöörde juures ja kütusekulu maanteel talvel 5 sajale. Kusjuures maantel kuuendaga 95-100km/h kulgedes ongi u. 1900 pööret. Aga jah, hinnaklass muidugi teine nendel.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kry
huviline



Registreerunud 07.01.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 3.0TDI Quattro

postitati 25.02.13 10:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ändi
Kui on valida samade kulude juures suurema ja väiksema vahel, siis kindlasti suurem.Kui võimalik, siis kindlasti Q. C5 juures meeldis mulle väga kerge rool, mis tegi linnas sõidu mõnusaks. Samuti on c5 üsna ruumikas seest. Ainuke asi, mis häiris, oli autom. kasti uimane töö, ehk siis käiguvahetus oleks võinud ladusamalt toimida. Kas ise oli korras ja õli normis aga lihtsalt kuidagi aeglane tundus käiguvahetus. Muidu jättis auto väga hea mulje.


Selge!
muidu konkreetsed autod on siin!
a6:
http://www.auto24.ee/used/1235835 (mis arvate üldse sellest masinast ?)

a4:
http://www.auto24.ee/used/1023553 (mis sellest arvate?) 114kw äkki liiga uimane ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 25.02.13 10:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kry
parkida oskan, jne, aga mõtlen et ehk 132kw kütusekulu kooliajal veits suur ? volkswagenist pole mõttet rääkida... ei istu need mitte üldse...

Kooli ajaks osta 1.9TDi A3. Sul on terve elu ees, jõuad suuremaid ja kallimaid osta küll ja küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 25.02.13 10:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kry
Ma mäletaks küll et see 132kw quattro a6-l oli päris tigeda minekuga, vääne oli ka korralik 380nm vist...
Mis võiks tal aga reaalne kütusekulu olla ? 110kw-se a6 tdi-ga sai tallinnasse 9 liitriga mindud, automaatkast ja polnud just eriti kütuseröövel võinii ?
parkida oskan, jne, aga mõtlen et ehk 132kw kütusekulu kooliajal veits suur ? volkswagenist pole mõttet rääkida... ei istu need mitte üldse...


Kust kohast Tallinnasse 9L mindud? Või mõtled 9L/100km:P

Ma saan aru, et need 2,5 v6 diislid ahvatlevad oma varustusega ja hinnaga, ollles ikkagi diislid, kuid vaata, mis maksab sama varustusega 1,9 ja siis tee omad järeldused, igatahes võib see vanatüübi 2,5 v6 osutuda raha neelu auguks, kuid selle kohta foorumis piisavalt infot, küllap oled seda juba uurinud nagunii ja otsustanud selle mootoriga masina siiski valida.

Siit aga küsimus, et näiteks aut kastiga masinal, mis on vahet, kui palju see vääne on ja kus see tuleb? Mul näiteks kolmesel bensukal ca 300 Nm, aga sellest 2,5 diislist sama kaalu juures palju parema kiirendusega ikkagi olenemata diisli suuremast väändest.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kry
huviline



Registreerunud 07.01.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 3.0TDI Quattro

postitati 25.02.13 10:36 Tsiteeri


Tsitaat:
paremini võib ta liikuda, samas on ka küttekulu mõnuga suurem ju
mul üleelmine masin oli 528i, polnud just eriti hea bensumootori kogemus...
teised 2 masinat valikus oleks 525d või 530d
leian et audi oleks parem masin...
ja tartus sai paak täis lastud, ning tallinnasse sisse jõudes esimeses tanklas mahtus 9 liitrit kütust peale!

kui nukkvõllid on korras, ilusasti töötab, hammasrihm vahetatud rullikutega, ja soojalt ka ilusasti koheselt käivitub, siis ei tohiks ju mingeid probleeme mootoriga tekkida ?

Paremini võib ta liikuda, samas on ka küttekulu mõnuga suurem ju. Mul üleelmine masin oli 528i, polnud just eriti hea bensumootori kogemus... Teised 2 masinat valikus oleks 525d või 530d. Leian, et Audi oleks parem masin... Ja Tartus sai paak täis lastud ning Tallinnasse sisse jõudes esimeses tanklas mahtus 9 liitrit kütust peale!

Kui nukkvõllid on korras, ilusasti töötab, hammasrihm vahetatud rullikutega ja soojalt ka ilusasti koheselt käivitub, siis ei tohiks ju mingeid probleeme mootoriga tekkida?


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 25.02.13 12:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kry

Paremini võib ta liikuda, samas on ka küttekulu mõnuga suurem ju. Mul üleelmine masin oli 528i, polnud just eriti hea bensumootori kogemus... Teised 2 masinat valikus oleks 525d või 530d. Leian, et Audi oleks parem masin... Ja Tartus sai paak täis lastud ning Tallinnasse sisse jõudes esimeses tanklas mahtus 9 liitrit kütust peale!

Kui nukkvõllid on korras, ilusasti töötab, hammasrihm vahetatud rullikutega ja soojalt ka ilusasti koheselt käivitub, siis ei tohiks ju mingeid probleeme mootoriga tekkida?


On küll jah suurem, aga ma rääkisin sellest, et alati rõhutatakse, kui oluline on see väändemoment ja kui tühine kõik muu selle kõrval on, aga ma pole nagu aru saanud, et kus on point? Kui sul see proovitud 132kw alla 5l 100km kohta võtab, siis on tõesti väga hästi, polegi kuulnud, et need nii vähe tarbiks.
Mootori poolelt ei ole ju asja ise päris omanud, aga ega alati see ei aitagi, sest statistika kujuneb muud moodi, siit foorumist remondikohtade arvamusi lugedes aga on jäänud mulje, et nukkvõllid on vaid üks osa probleemidest.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kry
huviline



Registreerunud 07.01.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 3.0TDI Quattro

postitati 25.02.13 15:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Kry

Paremini võib ta liikuda, samas on ka küttekulu mõnuga suurem ju. Mul üleelmine masin oli 528i, polnud just eriti hea bensumootori kogemus... Teised 2 masinat valikus oleks 525d või 530d. Leian, et Audi oleks parem masin... Ja Tartus sai paak täis lastud ning Tallinnasse sisse jõudes esimeses tanklas mahtus 9 liitrit kütust peale!

Kui nukkvõllid on korras, ilusasti töötab, hammasrihm vahetatud rullikutega ja soojalt ka ilusasti koheselt käivitub, siis ei tohiks ju mingeid probleeme mootoriga tekkida?


On küll jah suurem, aga ma rääkisin sellest, et alati rõhutatakse, kui oluline on see väändemoment ja kui tühine kõik muu selle kõrval on, aga ma pole nagu aru saanud, et kus on point? Kui sul see proovitud 132kw alla 5l 100km kohta võtab, siis on tõesti väga hästi, polegi kuulnud, et need nii vähe tarbiks.
Mootori poolelt ei ole ju asja ise päris omanud, aga ega alati see ei aitagi, sest statistika kujuneb muud moodi, siit foorumist remondikohtade arvamusi lugedes aga on jäänud mulje, et nukkvõllid on vaid üks osa probleemidest.


see Tallinna tripp sai 110kw 2.5tdi-ga tehtud...

Sai täna autoaias vaatamas käidud, ja üks müügimees rääkis et 120kw tdi-l puudub see nuka probleem, mootorikood oli ka B-ga, kas see on siis tõsi et 2002 aastal juba tulid "uuendatud" mootorid ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
fireplay
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.09
Asukoht: Jõgeva,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI Q

postitati 25.02.13 15:28 Tsiteeri


Minu meelest see nuka probleem ei puudu neil ühelgi V6 2.5TDI-l vaid aastatega nuka probleem paraneb,mitte ei kao.


Ostan mobiiltelefone ja erinevat rikkis elektroonikat k.a rikkis/vanad mobiilid!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 26.02.13 15:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kry
Tsitaat:
Algselt postitas: ändi
Kui on valida samade kulude juures suurema ja väiksema vahel, siis kindlasti suurem.Kui võimalik, siis kindlasti Q. C5 juures meeldis mulle väga kerge rool, mis tegi linnas sõidu mõnusaks. Samuti on c5 üsna ruumikas seest. Ainuke asi, mis häiris, oli autom. kasti uimane töö, ehk siis käiguvahetus oleks võinud ladusamalt toimida. Kas ise oli korras ja õli normis aga lihtsalt kuidagi aeglane tundus käiguvahetus. Muidu jättis auto väga hea mulje.


Selge!
muidu konkreetsed autod on siin!
a6:
http://www.auto24.ee/used/1235835 (mis arvate üldse sellest masinast ?)

a4:
http://www.auto24.ee/used/1023553 (mis sellest arvate?) 114kw äkki liiga uimane ?



Vabanda, aga mida siin üldse valida on? Igal juhul A6. Parem varustus, nelikvedu, tiptronic kast (mis pole ka just mingi töökindluse etalon, aga oluliselt parem, kui multitronic, mis selle A4 peal on). Ka soliidsem välimus IMO. Minu jaoks on esiveoline V6TDI koos multitronic kastiga üle keskmise mõttetu. Aga see on puhtalt maitseasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kry
huviline



Registreerunud 07.01.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 3.0TDI Quattro

postitati 04.03.13 09:32 Tsiteeri


võib teema lukku panna, ostsin a4 b6 132kw automaat quattro, nukad ja turbo korras :)
Tänan kõiki kes siin sõna sekka laususid!
muidu a4-ga väga rahul, piisavalt mahukas ja kõik tip-top mugav masin :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 04.03.13 09:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kry
võib teema lukku panna, ostsin a4 b6 132kw automaat quattro, nukad ja turbo korras :)
Tänan kõiki kes siin sõna sekka laususid!
muidu a4-ga väga rahul, piisavalt mahukas ja kõik tip-top mugav masin :)

Edu siis autoga, mul enda b6-st ainult head mälestused meelde jäänud! Sain siin nädal tagasi tuttava 132kw man q a6 c5-ga sõitu ja liigub asi ikka kenasti, veel paremini ilmselt b6 peal, mul olid sellest 2,5-st muljed ainult 110kw baasil ja need ikka kaks eri mootorit nagu oleks:)


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kry
huviline



Registreerunud 07.01.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 3.0TDI Quattro

postitati 04.03.13 17:09 Tsiteeri


Märkus moderaatorilt: "Postitus kustutatud, kuna kasutaja ei ole vaatamata varasemale märkusele asunud järgima foorumi reeglite 3. punkti! Järgmine samm on kasutaja postitusõiguse peatamine!"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 04.03.13 17:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kry
aastaid tagasi oli isal 110kw v6 c5, ja samuti automaat, meie mõlemijaoks on minekul ikka väga suur vahe sees, 132kw tõmbab näo naerule küll, eriti kui nukad korras :)


Kinomehed :), kui nukad korras, kui nukad korras, kui nukad korras, neil masinatel on muid kuluosasid ka.

Ja nagu profiilist näha, siis masin nagunii juba ostetud.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kry
huviline



Registreerunud 07.01.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 3.0TDI Quattro

postitati 06.03.13 12:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Tsitaat:
Algselt postitas: Kry
aastaid tagasi oli isal 110kw v6 c5, ja samuti automaat, meie mõlemijaoks on minekul ikka väga suur vahe sees, 132kw tõmbab näo naerule küll, eriti kui nukad korras :)


Kinomehed :), kui nukad korras, kui nukad korras, kui nukad korras, neil masinatel on muid kuluosasid ka.

Ja nagu profiilist näha, siis masin nagunii juba ostetud.


Too siis näiteks üks mootor, millel puuduvad kuluosad ?
Kuna nukkvõllid on nendel üks põhilisemaid, siis muu on savi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 06.03.13 16:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kry




Too siis näiteks üks mootor, millel puuduvad kuluosad ?
Kuna nukkvõllid on nendel üks põhilisemaid, siis muu on savi


Hea kui autoomanike kellele piisab kui nukad korras, mis sellest et see sama auto võib suvalisel ajahetkel ~1000.-€ küsida remondiks.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kry
huviline



Registreerunud 07.01.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 3.0TDI Quattro

postitati 06.03.13 23:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Tsitaat:
Algselt postitas: Kry




Too siis näiteks üks mootor, millel puuduvad kuluosad ?
Kuna nukkvõllid on nendel üks põhilisemaid, siis muu on savi


Hea kui autoomanike kellele piisab kui nukad korras, mis sellest et see sama auto võib suvalisel ajahetkel ~1000.-€ küsida remondiks.


Vabandan väga sõnapruugi tõttu! kuid mis see sinu p*rset torgib ?
Täiesti oma asi, mina leian et see auto oma sõidumugavuselt ja olemuselt väärib seda 1000.-€ remonti.
Kuigi vaevalt see minul ette tuleb, kui kõikvõimalikud kontrollitavad mootoridetailid on üle kontrollitud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.5% - SQL: 56.5%]