Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi C6 A6 Allroad 4.2 (Vastuseid: 33 | Vaatamisi: 5831)
milo
huviline



Registreerunud 20.07.04
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.13 07:37 Tsiteeri
Audi C6 A6 Allroad 4.2



Tere

Loodan, et väga valesse kohta teemat ei tee. Lihtsalt vaikselt uurin alles.

Auto siin ja palun pöörata lisainfosse tähelepanu. Tegemist on bensumootoriga. Kas tsurkal midagi vääratas kui ta lisas DPF filtri kohta infot sinna?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 29.01.13 08:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: milo
Kas tsurkal midagi vääratas kui ta lisas DPF filtri kohta infot sinna?


DPF'i küll pole, aga mis tühja kärgid ;)

http://www.dmjcars.de/de/team


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 29.01.13 08:07 Tsiteeri


Auto muidu ilus kuid auto hind pole küll väärt saksa sõidu jaoks, selle raha eest saad juba eestist hooldusajalooga korraliku masina.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 29.01.13 08:43 Tsiteeri


Eri teema on 4.2 mootoriga Allroad, oli ka C5 kere peal hinnatud ja otsitud.
Enamus sellistest masinatest on niivõiteisiti V6 diislid.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A-kaheksa
huviline



Registreerunud 23.11.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 4,2Q, Mondeo 11

postitati 29.01.13 11:26 Tsiteeri


Eks maitsed, soovid ja vajadused on veidi erinevad, kuid minu silmis pole üldse Allroadil eriti mõtet, sest hind tavalisest C6-st ikka märksa krõbedam... Mõlemad pigem sobilikud ikka teedel liikumiseks. Metsa või jahile minekuks eriti ei sobi kumbki. Kui siis juba Q7, aga ega seegi mingi metsaloom ole... Imelikul põhjusel saab sama varustuse ja aastaga Q7 ka oluliselt soodsamalt kui seda on Allroad... Lihtsalt arusaamatu ja mõistmatu see hinnakujundus.


Auto LCD displayde remont ja vahetus, armatuuride remont.
www.harteron.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jass
huviline



Registreerunud 24.02.05
Asukoht: Tallinn-Tartu-Elva
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 1,8TQ & A6 2,8 & BMW 525

postitati 29.01.13 12:18 Tsiteeri


Vot ongi maitsed erinevad. Minu sõidukogemuse põhjal on nii Q7 kui Q5 täiesti mõttetud autod. Allroad jällegi täitsa asjalik. Hindade põhjal otsustades tundub, et enamik ostjaid on siiski ühte meelt minuga ja mitte sinuga. :)


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
Auto muidu ilus kuid auto hind pole küll väärt saksa sõidu jaoks, selle raha eest saad juba eestist hooldusajalooga korraliku masina.


Saksamaal ei käida auto järel juba ammu odava hinna pärast, sest Eestis on samalaadsed autod harilikult odavamad. Saksamaale minnakse väga heas korras ja hea varustusega autot tooma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
milo
huviline



Registreerunud 20.07.04
Kasutaja on eemal


postitati 30.01.13 07:22 Tsiteeri


Aitüma vastuste eest.

Lihtsalt teinekord hakkad kahtlema kui öeldakse, et must on tegelikult valge. Tundus kohe imelik, et sellisel mootoril dpf filter vahel. Sai googeldatud ka aga seal sellist infot loomulikult välja ei tulnud. Seepärast sai esimese ärevusega teema tehtud.

Eesmärk on jah just 4.2 mootoriga ja kindlasti allroad. Ja neid tõesti väga ei liigu ja soov on leida ka korraliku varustusega. A'la tagumised istmesoojendused jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 30.01.13 09:00 Tsiteeri


Mina ajasin 3-4 aastat tagasi C5 kere allroad 4.2'te taga, mida liikuski näpuotsaga ja sedagi mitte siin riigis. C6'ga on hetkel sama teema. Ratsionaalne inimene ei lähe lihtsalt sellist kompotti bensiinimootoriga ostma, aga ratsionaalsus oli viimane asi, mida ise taga ajasin. Edu igal juhul leidmisel ja hea valik!

Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
... selle raha eest saad juba eestist hooldusajalooga korraliku masina.

Sellist lausekõlksatust pead Sa nüüd küll tõsiselt lahti seletama, mis loom see hooldusajalooga korralik masin siis on. Ja võibolla tõesti suudad teemaalgataja maailmavaate teistpidi tööle panna :P.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 30.01.13 09:16 Tsiteeri


Pean jah kõrvad lonti laskma ja tunnistama et eksisin kuna see 4.2 bensiin jäi üldse suure nina taha peitu ja ei pannud tähele et sellisest masinast jutt käib, vabandan kui solkisin natukene teemat.:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A-kaheksa
huviline



Registreerunud 23.11.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 4,2Q, Mondeo 11

postitati 30.01.13 10:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jass
Vot ongi maitsed erinevad. Minu sõidukogemuse põhjal on nii Q7 kui Q5 täiesti mõttetud autod. Allroad jällegi täitsa asjalik. Hindade põhjal otsustades tundub, et enamik ostjaid on siiski ühte meelt minuga ja mitte sinuga. :)


Ei saanud sellest mõttes nüüd üldse aru. Et kes siis sinuga nõus on ja mis seda kinnitab? Tohutu hulk Eestis ringi sõitvaid C6 kerega Allroade mis 4,2 mootoriga? Neid on kohe nii kobarate kaupa ja lausa parves, et ükski A6, A8 ja Q7 ei paista välja mis samuti 4,2 mootoriga.

Pigem vist ikka vastupidi, et seda märgatavalt kallimat Allroadi hinda enamused ei mõista ja eelistavad märksa odavamat C6-te või samas hinnas (ehk ka isegi tsipa odavamat) Q7-t. Pean silmas sama mootorit, aastat ja varustust.

Mul ei ole mitte midagi Allroadi vastu, kui mõistus tõrgub aru saamast, mis selle hinnavahe põhjustab? Mõned vidinad pudinad külgedel ja pamprite küljes. Veidi kõrgem vedrustus kui C6-l. Kui miks ta on kallim kui Q7?


To: kps Ratsinaalne = Ratsionaalne
Edit kps: unine pea on ihu nuhtlus.


Auto LCD displayde remont ja vahetus, armatuuride remont.
www.harteron.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jass
huviline



Registreerunud 24.02.05
Asukoht: Tallinn-Tartu-Elva
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 1,8TQ & A6 2,8 & BMW 525

postitati 30.01.13 16:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: A-kaheksa
Imelikul põhjusel saab sama varustuse ja aastaga Q7 ka oluliselt soodsamalt kui seda on Allroad... Lihtsalt arusaamatu ja mõistmatu see hinnakujundus.

Tsitaat:
Algselt postitas: jass
Minu sõidukogemuse põhjal on nii Q7 kui Q5 täiesti mõttetud autod. Allroad jällegi täitsa asjalik. Hindade põhjal otsustades tundub, et enamik ostjaid on siiski ühte meelt minuga ja mitte sinuga. :)

Tsitaat:
Algselt postitas: A-kaheksa
Ei saanud sellest mõttes nüüd üldse aru. Et kes siis sinuga nõus on ja mis seda kinnitab?



Ise kirjutasid ju, et kasutatud Allroad on oluliselt kallim kui Q7. Järelikult siis enamik ostjaid arvab nagu mina, et Allroad on parem kui Q7. Seetõttu Allroadi ka tahetakse ja ollakse nõus rohkem maksma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 30.01.13 17:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Mina ajasin 3-4 aastat tagasi C5 kere allroad 4.2'te taga, mida liikuski näpuotsaga ja sedagi mitte siin riigis. C6'ga on hetkel sama teema. Ratsionaalne inimene ei lähe lihtsalt sellist kompotti bensiinimootoriga ostma, aga ratsionaalsus oli viimane asi, mida ise taga ajasin. Edu igal juhul leidmisel ja hea valik!

OT: Kuramus, et seda ei teadnud. Veel paar aastat tagasi müüs mul hea peretuttav Eestis korraliku ajalooga C5 4.2 Allroadi. Kinnitamata andmetel peaks neid bensukaid ainult 6 tk maarjamaal sõitma. :D Ise pole veel viitsinud täpselt järele uurida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
raineys
huviline



Registreerunud 03.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5 2.3t

postitati 30.01.13 20:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Ise kirjutasid ju, et kasutatud Allroad on oluliselt kallim kui Q7. Järelikult siis enamik ostjaid arvab nagu mina, et Allroad on parem kui Q7. Seetõttu Allroadi ka tahetakse ja ollakse nõus rohkem maksma.


Et mida loogikat. Et Ferrari on parem kui Nissan GT-R seepärast, et ta on oluliselt kallim. Seega enamus inimesi arvavad nagu mina, et Ferrari on parem? Ma saan aru, et sa ostad autosid selle järgi, et need oleksid oluliselt kallimad, järelikult on ka oluliselt paremad ja lõppkokkuvõttes enamik inimesi arvavad samamoodi nagu sina.

Ma küll vaataks oluliselt odavamat autot, mis oleks enamvähem sama hea kui kallima. Mees, mine loogika kursustele. Tuleb äkki asisemat juttu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.01.13 20:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raineys


Et mida loogikat. Et Ferrari on parem kui Nissan GT-R seepärast, et ta on oluliselt kallim. Seega enamus inimesi arvavad nagu mina, et Ferrari on parem? Ma saan aru, et sa ostad autosid selle järgi, et need oleksid oluliselt kallimad, järelikult on ka oluliselt paremad ja lõppkokkuvõttes enamik inimesi arvavad samamoodi nagu sina.

Ma küll vaataks oluliselt odavamat autot, mis oleks enamvähem sama hea kui kallima. Mees, mine loogika kursustele. Tuleb äkki asisemat juttu.



Uuest peast on autod sama kallid. Järelturu hinna paneb paika üldiselt nõudluse ja pakkumise suhe.

Ehk siis A6 Allroad on tõepoolest nõutum masin või siis Q7 nii palju parem saadavus.

A24 järgi võib vabalt öelda, et C6 Allroade on tunduvalt vähem müügil kui 2005+ Q7-meid. Seega siin on vastus, see muidugi ei välista seda, et A6 samal ajal nõutum masin poleks.

Tavalised majandusteaduse alused, niimoodi kujunduvad enamikud hinnad turul :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 31.01.13 08:05 Tsiteeri


Minu silmis on Allroad hea kompromiss tavalise universaalkerega pereauto ja Q7-taolise garderoobkapi vahel. Seadistatav kliirens on juba mitu korda abiks olnud, saab edukalt metsas käia - käin tihti kalal ja pean nüüd paadikäru ka enda järel vedama. Sõidumugavus mida pakub õhkvedrustus ei ole lihtsalt võrreldav tavavedrustusega ja oluline moment on ka see, et vahet pole kui palju sul autos asju on - ei vaju taguots kunagi vastu maad vaid kõrgus on alati sama. Kui C5 kerega A6 ja Allroadi võrrelda, siis minu silmis on Allroad palju kenam aga see on jällegi maitse asi. C6 kerega aga pole vahe tava A6'ga nii suur. Ei tea kuidas C6 puhul on aga C5 allroadil on esisild ka tugevam kui tava A6'l. Kunagi kuulsin sellist infot, et C5 4,2 Allroade manuaaliga ja aeglustiga olevat kokku tehtud umbes 700tk, ise ka otsisin, kuid tulutult, nüüd olen traktorist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
A-kaheksa
huviline



Registreerunud 23.11.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 4,2Q, Mondeo 11

postitati 31.01.13 10:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Minu silmis on Allroad hea kompromiss tavalise universaalkerega pereauto ja Q7-taolise garderoobkapi vahel. Seadistatav kliirens on juba mitu korda abiks olnud, saab edukalt metsas käia - käin tihti kalal ja pean nüüd paadikäru ka enda järel vedama. Sõidumugavus mida pakub õhkvedrustus ei ole lihtsalt võrreldav tavavedrustusega ja oluline moment on ka see, et vahet pole kui palju sul autos asju on - ei vaju taguots kunagi vastu maad vaid kõrgus on alati sama. Kui C5 kerega A6 ja Allroadi võrrelda, siis minu silmis on Allroad palju kenam aga see on jällegi maitse asi. C6 kerega aga pole vahe tava A6'ga nii suur. Ei tea kuidas C6 puhul on aga C5 allroadil on esisild ka tugevam kui tava A6'l. Kunagi kuulsin sellist infot, et C5 4,2 Allroade manuaaliga ja aeglustiga olevat kokku tehtud umbes 700tk, ise ka otsisin, kuid tulutult, nüüd olen traktorist.


Sinu jutus on iva C5 teemal. Ühel on õhkvedru ja teisel mitte. Kui rääkida C6, Allroad ja Q7 teemal, siis pidasin silmas sama varustust - neil kolmel õhkvedru üldiselt olemas kui 4,2 mootor. Pigem tekib probleem C6-te tavavedruga saada.

Kui aga taas selle loogika, üldsuse arvamuse ja Allroadi nõutuse juurde tulla, siis miks neid nii vähe müügis on? Jass, kui need autod läheks nagu soojad saiad, siis miks kõik autoaiad neid täis pole? Olgem ausad, et C6-te ja Q7-t näed Tallinna liikluses ilmselt iga viie minuti tagant, üliihaldatud Allroadi aga heal juhul kord nädalas. Ja siin pole põhjus ka kallis hinnas isegi, sest S mersusi ja Prosch Cayenne on ka oluliselt rohkem liikluses. Pigem on küsimus selles ikka, et mida sa saad oma raha eest. Kellel ongi plaan osta kasutatud auto 20-30k eest, ka see vaatab ja kaalub 5-10k hinnavahet ja selle eest saadavat produkti.


Auto LCD displayde remont ja vahetus, armatuuride remont.
www.harteron.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rulamees
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.03
Asukoht: Lõuna Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi B4 2.0 automaat ABK, CBT

postitati 31.01.13 10:40 Tsiteeri


Allroadi vähesuse põhjus seisneb selles, et kui uue auto ostjal oli valida kas osta tollel hetkel ülimoodne Q7 mis paistis ka silma või osta kõrgemaks aetud A6 ja autode hinnad on täpselt samad (pigem isegi allroad kallim). Siis 99% osteti Q7


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp,Sca
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 31.01.13 20:53 Tsiteeri


Vahest annab Q7'le eelise ka 7 istme võimalus ja üleüldine suurus/kõrgus/raskus-jeebikuomadused? Allroad on ikkagist parendatud läbivusega universaal, seda ei suuda ka libedamad marketingivennad jeebikuks rääkida.

veekaheksa


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 31.01.13 21:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Mina ajasin 3-4 aastat tagasi C5 kere allroad 4.2'te taga, mida liikuski näpuotsaga ja sedagi mitte siin riigis. C6'ga on hetkel sama teema. Ratsionaalne inimene ei lähe lihtsalt sellist kompotti bensiinimootoriga ostma, aga ratsionaalsus oli viimane asi, mida ise taga ajasin. Edu igal juhul leidmisel ja hea valik!

Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
... selle raha eest saad juba eestist hooldusajalooga korraliku masina.

Sellist lausekõlksatust pead Sa nüüd küll tõsiselt lahti seletama, mis loom see hooldusajalooga korralik masin siis on. Ja võibolla tõesti suudad teemaalgataja maailmavaate teistpidi tööle panna :P.

Eks Eestist uuena ostetud masinal on ikka omad plussid. Kogu hoolduse ajalugu on nähtav arvutis, samuti LKF kaudu ka kõige väiksemad kõksud mis registeeritud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 01.02.13 06:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Mina ajasin 3-4 aastat tagasi C5 kere allroad 4.2'te taga, mida liikuski näpuotsaga ja sedagi mitte siin riigis. C6'ga on hetkel sama teema. Ratsionaalne inimene ei lähe lihtsalt sellist kompotti bensiinimootoriga ostma, aga ratsionaalsus oli viimane asi, mida ise taga ajasin. Edu igal juhul leidmisel ja hea valik!

Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
... selle raha eest saad juba eestist hooldusajalooga korraliku masina.

Sellist lausekõlksatust pead Sa nüüd küll tõsiselt lahti seletama, mis loom see hooldusajalooga korralik masin siis on. Ja võibolla tõesti suudad teemaalgataja maailmavaate teistpidi tööle panna :P.

Eks Eestist uuena ostetud masinal on ikka omad plussid. Kogu hoolduse ajalugu on nähtav arvutis, samuti LKF kaudu ka kõige väiksemad kõksud mis registeeritud.


Vaidlen vastu. Meie täitsa perses kliima, auklikud teed, lendav tolm ja pask lõhub autot kordades rohkem, kui lõuna pool headel prügi ja tolmuvabadel teedel veeredes. Lisaks veel äärmuslikud külmakraadid ja niiskus. Hooldusajalugu on tihti ka mujal olemas.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 01.02.13 09:55 Tsiteeri


Ka Eestist on võimalik korralik auto saada :P

Olen ka tähele pannud, et ostjad eelistavad sageli just uuena Eestist ostetud ja hooldatud autot. Saksast juba toodud autoga on sageli nii, et hooldusraamat on küll olemas aga arvutist ei näe m...gi :cool:


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 01.02.13 10:16 Tsiteeri


No sul joppas, kui saad hetkel sõita Raulilt kui autohuviliselt ja autotöökoja omanikult pärit keskmisest tükk maad paremini hooldatud autoga. See ei loo aga mingit reeglit. Enamasti on Saksast 2x suurema läbisõiduga sama aastakäigu auto ikkagi etem.

PS. Profiili vaadates - on see Q7 veel üldse sinu kasutuses? Kui ei, võta palun pilt maha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 01.02.13 10:29 Tsiteeri


A4 on kordades parem kui A6 ja A6 Allroad, rääkimata suurematest. Üldiselt A3 on veel parem kui A4 ja A4 allroad, sest ülejäänud on ikka täitsa mõttetud autod. Aga tegelikult on üldse kõik Audid mõttetud autod, sest Ets andis Tallinnas tasuta sõidu bussiga, nii et jalamees on olla palju parem kui autoga sõita. Kõik kellel on autod tagumiku all ongi tegelikult mõttetud inimesed...:D

See on siis Sinu loogika vist pikalt lahti seletades.. ilmselt peaaegu terve Lasnamägi on minuga ühte meelt ja Sinuga mitte... :P

Sorry, ei saanud lihtsalt vait olla nii tobeda mõttevälgatuse peale... ;)

Terv,
ash

Tsitaat:
Algselt postitas: jass
Vot ongi maitsed erinevad. Minu sõidukogemuse põhjal on nii Q7 kui Q5 täiesti mõttetud autod. Allroad jällegi täitsa asjalik. Hindade põhjal otsustades tundub, et enamik ostjaid on siiski ühte meelt minuga ja mitte sinuga. :)


Tsitaat:
Algselt postitas: jass
Ise kirjutasid ju, et kasutatud Allroad on oluliselt kallim kui Q7. Järelikult siis enamik ostjaid arvab nagu mina, et Allroad on parem kui Q7. Seetõttu Allroadi ka tahetakse ja ollakse nõus rohkem maksma.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 01.02.13 12:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Ka Eestist on võimalik korralik auto saada :P

Olen ka tähele pannud, et ostjad eelistavad sageli just uuena Eestist ostetud ja hooldatud autot. Saksast juba toodud autoga on sageli nii, et hooldusraamat on küll olemas aga arvutist ei näe m...gi :cool:


Tõsi, on võimalik. Black ütles juba kõik, mida ma oleks selle peale vastanud.
Tuleb peale passida, kui Raul jälle mõnda müüb ;).
See ostjate eelistus... jah, eks inimesi on ju igasuguseid. Mina ei tea kahjuks kedagi sellist. Enda kogemusest võin öelda, et viisaka päringu peale Audisse laekus mu meilile auto hooldusajalugu Eiffeli torni lähistelt. Oma arvutist ei näe sa loomulikult midagi peale LKF-i.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.02.13 13:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann

Tuleb peale passida, kui Raul jälle mõnda müüb ;).


Võin aidata:

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=120477

Ja kohe on müüki tulemas ka 2005a A3 Sportback 2,0TDI DSG, see ka uuena siit ostetud ja momendil läbisõiduks 92 000km

Siis tuleb veel 2007a A4 Avant 2,0TDI Multitronic

Ja 2012a Q7'meid on kohe lausa mitmeid pakkuda.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.8% - SQL: 50.2%]