Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi 100 sigar hobiautoks? (Vastuseid: 30 | Vaatamisi: 5125)
MarkoP
huviline

Avatar


Registreerunud 02.02.12
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 b5 FL 1,8 92kw automaat

postitati 22.07.12 20:43 Tsiteeri
Audi 100 sigar hobiautoks?



Tere foorumlased!
Igapäevaautoks on mul Volvo S60, tekkis tahtmine hobiauto ka jälle lisaks osta, mida ajaviiteks nokitseda. Varem oli mul hobiautona kasutusel Porsche 944, nüüd sihin Audi 100, sigari kerega. See on lihtsalt selline keremudel, mis on ammustest aegadest sümpatiseerinud.
Raha auto ostuks palju kulutada pole, püüaks võimalikult odavalt läbi saada ja siis vaikselt oma projekti raha sisse süstima hakata. Auto24jas jäi silma paar autot:
http://www.auto24.ee/used/1017669
http://www.auto24.ee/used/975315

See sedaankerega näeb pildilt väga korralik välja ja mõtekam ostuvariant, samas keremudelilt meeldib mulle universaal rohkem, hind on soodsam ja minu silmis on tal veel üks suur pluss - manuaalkast.
Fakt on see, et mõlemad tuleks üle vaadata ja seisukorra järgi otsustada, kumb mõtekam ost oleks...

Mul pole elus ühtegi Audit olnud (kuigi autosid omatud üksjagu), samas sõita olen saanud sõbra Audi A6-ga ja see on jätnud vägagi positiivsed mälestused, sest ütlen ausalt - minu 2002a Volvo S60 ei saa kuskilt otsast vastu sõbra 1998a Audi A6-le.
Lapsepõlves olen sõitnud tagaistmel ka veel ühe `70ndate lõpu/`80ndate alguse Audi 100ga (eelmine mudel enne sigar keret) ja ka sealt on mälusopis mingi mälestus, et jube vaikne ja mugav auto oli.
Siit ka siis see mõte sigari kerega Audi projektikaks võtta. Seega ootaks igakülgset vastukaja oma mõttele. Kiitke takka või laitke maha.

Ette tänades, Marko


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 22.07.12 20:57 Tsiteeri


Mida sa sellega hobikorras tegema plaaniks hakata? Spoilereid külge kruvima? Kiirendusauto ei ole ja ringrada ei sõida. Kui niisama filigraanselt korda teeksid, siis hiljem müües ei saaks sentigi sissepandust tagasi. Silma järgi on need pakutavad autod mõlemad normaalsed tugevad soodsa hinnaga igapäevasõiduautod inimesele, kes ei hooli teiste arvamusest, et ta nii vana autoga sõidab. Porsche 924/944 on iga kell etem hobiauto. Või Audilt ükskõik kumma põlvkonna Coupe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 22.07.12 21:02 Tsiteeri


Kui väheke huvitavamat hobiautot tahta, siis pigem soovitaks 200 20v või 10v isendit. Nendel on koopad ka ilusamad, tõsi, kui katki teed, ei ole juppe leida just palju. Meil ühel klubilisel on üks 100 Sport müügiks. Klubiline Kaits. Kui tõsine huviline oled, siis oleks tore, kui see auto Eestisse ja veel klubisse jääks. Selle automaatsigariga pole eriti miskit teha ka, tundub sile olevat. BBS kärg alla, imeõrn toonklaas ja mõni kõlar ning ongi valmis. :P


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.07.12 21:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Või Audilt ükskõik kumma põlvkonna Coupe.


Või minu typ85 sedaan :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MarkoP
huviline

Avatar


Registreerunud 02.02.12
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 b5 FL 1,8 92kw automaat

postitati 22.07.12 21:23 Tsiteeri


Coupe on tõsti hobikana võibolla mõtekam, aga samas on mul naine/lapsed ja hobiauto peaks täitma ka backup auto funktsiooni ehk ma peaks saama seda kasutada ka igapäeva autona vajadusel.
Mingeid spoilereid ja tuuninguid ei tuleks kindlasti mitte, pigem püüaks hoida võimalikult originaalilähedasena (nagu ma Porschega tegin), sest see on tulevikus ainuke võimalus vähemalt ostuhind tagasi saada kui müügiks läheb.
Seega auto jääks selliseks nagu ta tehaset tulles oli ja asjad, mida paremuse poole järgi aitaks, oleks ainult tehnika.
Vaatasin ka just mobilest sigar kerega Audisid ja neid oli paarisaja kanti müüa, samas universaalkerega nendest ainult 15 ja odavaim hind universaalkerel 499 euri - sama nagu minu lingil välja toodud.
Seega, minu tagasihoidlik arvamus on, et selle universaalkerega Audi hind on suht hea.
Samas see sedaankerega näeb pildilt ikka väga hea välja, seega olen ikka nagu kits kahe heinakuhja vahel.
Aga ostma ma veel ei torma - jälgin kuulutusi, vaatan arvatavasti mõlemad autod üle ja esitan müüjatele oma hinnanägemuse ja vaatame mis edasi saab.
Huvitaks just pädevamate inimeste arvamus mõlema auto mootorist/käigukastist ja üldse kogu auto olemusest, sest ise ei tea Audidest suurt midagi.
Vaadates varuosade portaale, siis kulujupid ja selline nipet-näpet palju ei maksa, samas kui S60ne varuosade hindu enne ostmist vaatasin, siis oli ka, et tehnilised kuluosad on suht soodsad, aga nüüd kui spetsiifilisi asju vaja läheb, siis tõmbab põlvist nõrgaks (a`la gaasiklapp 800 euri, piduri pedaaliandur 160 euri jne.)

Et siis just pidamise kulud ja üldse auto vastupidavus on see põhiline dilemma. Palju kilomeetreid ta aastas sõita ei saaks, aga eelmise hobika pealt vaadates, siis mingi 10 000km ikka tuleks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 22.07.12 21:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Mida sa sellega hobikorras tegema plaaniks hakata? Spoilereid külge kruvima? Kiirendusauto ei ole ja ringrada ei sõida. Kui niisama filigraanselt korda teeksid, siis hiljem müües ei saaks sentigi sissepandust tagasi. Silma järgi on need pakutavad autod mõlemad normaalsed tugevad soodsa hinnaga igapäevasõiduautod inimesele, kes ei hooli teiste arvamusest, et ta nii vana autoga sõidab. Porsche 924/944 on iga kell etem hobiauto. Või Audilt ükskõik kumma põlvkonna Coupe.

Kas hobiautoga peab kindlasti mingit tehnikasporti tegema?
Hobiks nimetatakse asja, kuhu laod oma raha ja aega sisse, vastu saad emotsiooni.
Inimene ju kirjeldas, miks just selline valik, seega 924/944 ei ole etem.
Kui tahta mugavalt niisama kulgeda, siis Coupe on küll viimane valik :)

Teemaalgatajale: võimalusel otsi nelivedust sigarit ja mudelinimega 200, kipuvad olema rohkemate lisadega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkoP
huviline

Avatar


Registreerunud 02.02.12
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 b5 FL 1,8 92kw automaat

postitati 22.07.12 21:50 Tsiteeri


Tegelikult tahaks ja võtaks tõesti neliveolise ja 200 ja ideaalis vist hoopis Audi V8, aga probleem on selles, et hetkel on autoostu eelarve 1000 euri.
Pankasid palju toetada ei taha ja hobika ost ja ülalpidamine peaks käima selle raha eest, mis palgapäeval laekunud summast pangaarvele alles jääb, seega väga kalleid autosid ei vaata (ok, tonniga saab ka V8 http://www.auto24.ee/used/1017027), aga selle auto pidamise kulud jäävad hoopis teise kategooriasse.
Seepärast vaatangi ikka Audi 100, et suhteliselt odav osta ja ei tohiks ka väga kallis pidada olla võrreldes 200, V8 ja muude neliveolistega.
Ja Coupe või mingi muu väiksem asi ei saaks olla seepärast, et näiteks kui igapäeva autona kasutusel olev Volvo S60 lusika nurka viskab ja mingi jupi vahetust peaks vajama mis hingehinda maksab, siis paneks Volvo lihtsalt garaazi seisma kuni raha jupi ostmiseks olemas oleks ja sõidaks niikaua Audiga igapäevaautona.
Et point on selles, et hobiautot peab saama kasutada igapäevautona kui vajadus tekib ja mitte kiirendus/raja/näituseautona.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.07.12 22:03 Tsiteeri


Mina seda lingina välja toodud V8 väga soovitaks. Mõnusalt lisasi, värv sile, tuled/klaasid terved ja kärg valuvelg all. Kaalusin ise selle soetamist kui käisin paaril varuosal seal järgi aga ühest sigarist on peres küll. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 23.07.12 06:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MarkoP
Coupe on tõsti hobikana võibolla mõtekam, aga samas on mul naine/lapsed ja hobiauto peaks täitma ka backup auto funktsiooni ehk ma peaks saama seda kasutada ka igapäeva autona vajadusel.

Et siis just pidamise kulud ja üldse auto vastupidavus on see põhiline dilemma. Palju kilomeetreid ta aastas sõita ei saaks, aga eelmise hobika pealt vaadates, siis mingi 10 000km ikka tuleks.

Kõlabki rohkem lihtsalt tagavaraauto vajaduse moodi. Meeldivat autot ei pea kohe automaatselt hobiautoks tituleerima. Üldjoontes on lihtne C3 sellest ajastust üks pommikindlamaid valikuid. See vana 3k automaat oleks vast peamine, mida vältida. Muidu aga tsingitud, ikka veel moodne kere, tugev veermik, kvaliteetne sisu. Oli ka meie peres 20a tagasi esimene väljamaine auto ja kui ma nende emotsioonide peale tagasi mõtlen, siis tõeline ulme. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
twistY
huviline



Registreerunud 06.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 23.07.12 08:30 Tsiteeri


Minu poolt soovitus oleks vältida enne 1984(5) toodetud ja ka R4-mootoriga autosid. Need on pseudosigarid - kered roostetavad ja mikromootor ei lähe auto iseloomuga kokku.
Automaati ka väga ei soovita, see kast tundub olevat mõeldud ühe jala kaotanud invaliididele, muid plusse sel pole.

Soovitan aga quattrot. 100 puhul on need kombineeritud ka suuremate mootoritega (2,2; 2,3; 2,2T). Talvel lihtsalt võrratu sõiduelamus, eriti kui peaksid maal elama. Muidugi on asi kinni rahalistes võimalustes, korralikku quattrot 1000€ eest ei saa. Aga ka esiveoga ei pea väga kinnijäämist kartma, korraliku rehviga R5 sigar on üks parema läbivusega üheveolisi autosid, mida mina tean.

Sigari võtmisele hobiautoks olen kahe käega poolt. Kordumatu disain, mugavus, ruumikus ja R5:cool:
Vanemad eksemplarid on ka juba üle 25a vanad, seega sobilikud youngtimerid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkoP
huviline

Avatar


Registreerunud 02.02.12
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 b5 FL 1,8 92kw automaat

postitati 23.07.12 09:17 Tsiteeri


Ok, võib-olla siis väljendiga hobiauto pakkusin natuke üle. Sõnastame siis ümber - sigari võtaks pere teiseks autoks, mis sõidaks vähem ja mida oleks hea nokitseda kui midagi targemat teha pole.

Siin enda välja toodud lingil olev V8, mis on küll hinna poolest sobilik ja kuuldavasti ka normaalses korras, jätaks ikka välja sellel põhjusel, et kütusekulu ja muud ülalpidamiskulud jäävad minu võimaluste piiridest välja.

Seega kui teine auto tuleb, siis saab see ikkagi olema Audi 100 C3. Automaati ei tahaks juba seepärast, et automaat mulle ei meeldi (see on ka mu esimese postituse lingil välja toodud 1000 eurise Audi suur miinus). Üks asi on vastupidavus, teine asi kütusekulu ja kolmas ja kõige põhilisem on see, et mulle meeldib ikka ise pulgaga kastis õli segada.

Mootorite poolest eelistaks ka ise R5, sest üks asi on parem jõudlus, teine asi see, et rida viis ka kõrvale parem kuulata.
Kuna ise olen Haapsalust, siis selle Haapsalus müüdava 499 eurise Audi vaatan mingi päev üle ja siis kirjutan ka siia teemasse, et kuidas oli. Kui ise ei peakski ostma, siis äkki tekib mõnel teisel huvi.

Kiiret mul sigari ostuga ei ole, jälgin turgu ja vaatan, mis variante müüki tuleb. Jooksujalul esimest ettejuhtuvat ostma ei torma, sest mida aeg edasi, seda suuremaks tiksub ka autoostu eelarve. Samas enne talve tulekut tahaks midagi ära võtta.

Ideaalis oleks nelivedu parim lahendus, sest kuigi elan linnas, siis ämm/äi elvad maal ja sellises kohas kus kogu aeg teid lahti ei lükata. Aga selleks peab tõesti raha juurde koguma, sest tonniga midagi head üldiselt võtta ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.07.12 18:06 Tsiteeri


Ma soovitaks ikka 200-t, natuke tsinki ka peal ja esimene ots näeb ka parem välja. Sinu jaoks kõige mõistlikumat 200 müüb praegu klubiliige Kaits ja hind on tal 600.- , küll on mootor natuke kottis, aga sellise mootori saad osta200€ga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
MarkoP
huviline

Avatar


Registreerunud 02.02.12
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 b5 FL 1,8 92kw automaat

postitati 30.07.12 19:32 Tsiteeri


Tegelikult võtsin nüüd hetkel aja maha, otsustasin et ei hakka kiirustama.
Tegin endale selgeks mõned kriteeriumid, mis pevad olema - Quattro ja manuaalkast. Ja võtsin valikusse ka järgmise mudeli ehk C4. Näiteks midagi sellist: http://www.auto24.ee/used/726337

Aga ootan ja jälgin turgu ja korjan raha juurde. Lume tulekuni on veel pool aastat aega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
twistY
huviline



Registreerunud 06.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 30.07.12 19:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aixx
Ma soovitaks ikka 200-t, natuke tsinki ka peal ja esimene ots näeb ka parem välja. Sinu jaoks kõige mõistlikumat 200 müüb praegu klubiliige Kaits ja hind on tal 600.- , küll on mootor natuke kottis, aga sellise mootori saad osta200€ga.


Ja mille põhjal väidad, et 100-l on vähem tsinki?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wolf123
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Coupe

postitati 30.07.12 20:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MarkoP
Tegelikult võtsin nüüd hetkel aja maha, otsustasin et ei hakka kiirustama.
Tegin endale selgeks mõned kriteeriumid, mis pevad olema - Quattro ja manuaalkast. Ja võtsin valikusse ka järgmise mudeli ehk C4. Näiteks midagi sellist: http://www.auto24.ee/used/726337

Aga ootan ja jälgin turgu ja korjan raha juurde. Lume tulekuni on veel pool aastat aega.

C4 nüüd küll mingi hobiauto pole. Ideaalne igapäevaliikur. Hobiautoks kui c4 kere, siis kindlasti s4 või s6.
Hobiautoks hea 200 tq, v8 või kuubik (Y)

Kui lihtsalt teist, odavate ülalpidamiskuludega, tavapärast ja ise nokitsevat autot, siis b4 väga hea valik!


Teostan Viljandis sõiduautode diagnostikat ( ka koduvisiidid ) 56267442
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 30.07.12 20:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MarkoP
Tegelikult võtsin nüüd hetkel aja maha, otsustasin et ei hakka kiirustama.
Tegin endale selgeks mõned kriteeriumid, mis pevad olema - Quattro ja manuaalkast. Ja võtsin valikusse ka järgmise mudeli ehk C4. Näiteks midagi sellist: http://www.auto24.ee/used/726337

Aga ootan ja jälgin turgu ja korjan raha juurde. Lume tulekuni on veel pool aastat aega.


Ka hea valik, lisasi on, paistab sile, puhtal kujul metallikuna ilus värv, mootor harju keskmine (hakkab tulema ka sellele mootorile vastulauseid - küttekulu ja mineku vördluses, kus vastaseks on 2.8 128kw v6).
Nende mootorite kohta on omajagu vaidlusi foorumis lahatud, sealt edasi juba vaidluste käigus ka kubatuurid kerkinud.
Kurb on see, et pole diffrilukku.
Lume tulek vöib ju poole aasta kaugusel olla, kuid kui see juba maas, siis juba hilja.
Hinnad körgemad, pooleveolistega kakerdamas jne ;)
Samas hinnaklassis ka viisaka väljanägemisega 2.8 Q pakkuda, millel möni lisa rohkem.
Punane on ilus ja loodetavasti ka ikka korras.
c3 sigarellod on töesti ilusad, eriti veel 200, veoskeemist olenemata.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 30.07.12 20:38 Tsiteeri


c4 kere on hobiautoks liiga igav ja tänavatel liigub neid palju. Mina jääksin c3 peale, tunduvamalt huvitavam


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MarkoP
huviline

Avatar


Registreerunud 02.02.12
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 b5 FL 1,8 92kw automaat

postitati 31.07.12 06:19 Tsiteeri


Nagu ma vahepeal ühes postituses kirjutasin, siis selle hobiauto sõnastusega pakkusin natuke üle.

Et tegelikult oleks vaja lihtsalt teist autot lisaks, millega sõitmist oleks vähem (samas kes teab) ja mille jupid on suhteliselt odavad ja mille kallal saaks ise vabal ajal nokitseda.

Rääkisin eile just ühe sõbraga. Tal on peres 2 autot - C4 kerega 100 2,6 quattro ja C5 A6 1,8 turbo esivedu. Ja C4 Audi peale on võrreldes C5-ga ikka kordades vähem raha läinud. Mitte ainult sellepärast, et jupid odavamad on, vaid seepärast, et see lihtsalt laguneb vähem. Ainuke miinus pidigi küttekulu olema.

Ma ei ole veel sigari mõtet maha matnud, aga C4 hakkab järjest rohkem ja rohkem sümpaatsena tunduma.

Audi 80 B3/B4 jääb valikust välja seepärast, et auto on väiksem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 31.07.12 09:00 Tsiteeri


Kui tõesti on soov võtta hobiautoks C4, mida vahest ka nö backup autona kasutada, siis mina soovitaks võtta Audi S4/S6 C4. Ja soovitavalt V8 mootoriga. Muidugi võib võtta ka 2.2Tq, ise eelistaksin V8 siiski. Mõnusam minek igast asendist, 2.2Tq mootoril algab minek kuskil 3000rpm pealt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 31.07.12 18:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Kui tõesti on soov võtta hobiautoks C4, mida vahest ka nö backup autona kasutada, siis mina soovitaks võtta Audi S4/S6 C4. Ja soovitavalt V8 mootoriga. Muidugi võib võtta ka 2.2Tq, ise eelistaksin V8 siiski. Mõnusam minek igast asendist, 2.2Tq mootoril algab minek kuskil 3000rpm pealt.


Miks ise nt. antud teed kordagi kasutanud pole :P ?
Kui nüüd mingil pöhjusel (pöhiliselt remont vms) peab nt. hobikaga/backup varjandiga, mis omab lürpivat v8-t pikemal perioodil kasutama, siis jättes körvale hetkeks jöudluse, muutub ju kuluartikliks k.kulu, mis töusvate kütusehindade juures koormab kukrut, sedaenam, kui igapäeva liikuri remont tuleb mingil hetkel tasuda.
Igal asjal on 2 otsa.
C4 hobikaks sobib ka eduliselt 2.0 74kw bensiini neelaja vöi siis 2.4D 60kw masuudipress, mölemit olenemata mootorist kannatab igati üles vuntsida, kasvöi originaal varustuse poolelt.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 31.07.12 22:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Kui tõesti on soov võtta hobiautoks C4, mida vahest ka nö backup autona kasutada, siis mina soovitaks võtta Audi S4/S6 C4. Ja soovitavalt V8 mootoriga. Muidugi võib võtta ka 2.2Tq, ise eelistaksin V8 siiski. Mõnusam minek igast asendist, 2.2Tq mootoril algab minek kuskil 3000rpm pealt.


Miks ise nt. antud teed kordagi kasutanud pole :P ?


Sest pole olnud kunagi vajadust hobiauto järele ;) Kui see vajadus (ja üleliigne raha selleks) peaks tekkima, siis kindlasti ma ei võtaks selleks nii levinud autot, kui C4, ikka midagi erilisemat. Näiteks B2/C2 (kui õnnestuks viimane leida, ilmselt kui otsiks, siis leiaks ka). :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raika42
klubiliige



Registreerunud 16.11.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 2,5tdiQ; S6 c5 4,2Q; A4 b5 2,8Q

postitati 01.08.12 10:23 Tsiteeri


Muidugi osta c4 ära, tagavara/lisaautoks ideaalne. Mugav ja ei lagune. Jupid ka ei maksa enam erilist midagi ja mis põhiline, sillad on nii lihtsa ehitusega, et enamus tööd võid ise ära teha kui aega ja tahtmist on.
2,6 või 2,8 on igati mõistlik kui bensiinimootorit tahad ja läbisõidud suured ei ole. 2,3-est (98Kw) soovitaks aga suure kaarega eemale hoida- liiga palju probleeme sellega lihtsalt.
2,6-l kipuvad muidugi tüüpveaks olema plokikaanetihendid, mis kergelt õli lekkima hakkavad, aga kui need ära vahetada (päev nokitsemist) on pikaks ajaks muretu.
Omal mul on olnud bensiinimootoriga c4-sid 2,3; 2,6 ja 4,2. Viimasega oli muidugi kõige mõnusam sõita, aga hooldus on tõesti mõttetult kallis. Kõige parem "hinna- kvaliteedi suhe" oli antud mudelitest ikkagi 2,6-l.
Sõidan siiamaani c4-ga ja seda mitte sellepärast, et ei oleks raha uuemat osta, vaid sellepärast, et ei näe põhjust miks peaksin pidevalt autoga remondis istuma ja järjest kuupalkasid alla taguma. Toon näiteks c4 2,5 tdi A6-e millega olen viimase jooksva aasta jooksul läbi sõitnud ~30 000 km, vahetanud ühe esimese rattalaagri, ning neli korda õli vahetanud, korra sillad lasknud reguleerida ja kõik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkoP
huviline

Avatar


Registreerunud 02.02.12
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 b5 FL 1,8 92kw automaat

postitati 01.08.12 11:38 Tsiteeri


Praegult tundubki niimoodi, et Audi 100 sigar jääb arvatavasti siiski valikust välja ja teiseks autoks tuleb C4 kerega A6.
Käisid isegi sellised mõtted peast läbi, et müüks praeguse Volvo S60ne üldse maha ja ostaks C4 A6 diisel/manuaal/quattro, aga hetkel seda mõtet veel teostama ei hakka.

Kuna algse eelarvega 1000 euri A6 ei saa, siis lükkub ost mõneks ajaks edasi kui vajalik summa koos on. Ideaalis tahaks quattrot, aga hoian silma peal ka esiveolistel, sest nende valik on suurem ja hinnad odavamad. Võib-olla jääb autoost hoopis kevadeks.

Seega suured tänud kõigile kaasa mõtlemast ja arvamust avaldamast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 02.08.12 17:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MarkoP
Käisid isegi sellised mõtted peast läbi, et müüks praeguse Volvo S60ne üldse maha ja ostaks C4 A6 diisel/manuaal/quattro, aga hetkel seda mõtet veel teostama ei hakka.

Siin ennegi S60 maha müüdud ja diisel/manuaal/quattro ostetud. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.08.12 09:14 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/used/1052897
http://www.auto24.ee/used/982426
Äkki ikkagi sigar. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 54.2% - SQL: 45.8%]