Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A6 V6 1995 (Vastuseid: 15 | Vaatamisi: 1498)
Hardix
huviline



Registreerunud 21.05.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 V6 2.8 Q

postitati 18.07.12 19:04 Tsiteeri
Audi A6 V6 1995



Tsitaat:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1045136

kas keegi oskab öelda selle auto kohta midagi?
bensiini ta kindlasti sööb aga midagi muud veel?

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1045136

Kas keegi oskab öelda selle auto kohta midagi?
Bensiini ta kindlasti sööb, aga midagi muud veel?


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi121
huviline



Registreerunud 30.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 2004 3.0 tdi

postitati 18.07.12 19:24 Tsiteeri


Päris hästi sööb bensu.
Andmed siin kui pole veel näinud:http://www.autoweek.nl/auto/9542/audi-a6-28-quattro

Kast ka aeglane nagu tigu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 18.07.12 23:34 Tsiteeri


Minu käes sõidab selline kooslus juba 11.a. Kütusekulu kuulutuses on normaalse sõidustiilis juures umbes ~2L liiga optimistlik :). Kui konkreetne isend on mõistlikus korras, siis rahulikuks kruiisimiseks ja talvel vajadusel mõnest lumehangest läbi ronimisel nautimiseks sobib asi ideaalselt. Sellega, et selle tüübi kast on uimasem kui uuemate isendite kastid olen nõus, aga vaatame tõele näkku - tegemist pole ringrajakooslusega :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hardix
huviline



Registreerunud 21.05.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 V6 2.8 Q

postitati 20.07.12 20:28 Tsiteeri


auto sai ostetud, kahjuks ilmnes jahutusel vist mingisugune surve, summutist tuleb kleepuvat vedeliku, arvatavasti siis tosool.
masin ise mulle meeldib, kõik ülejäänud asjad ilusti korrast, konditsioneer ja asjad, kõik on väga tasemel, kahju et see surve jahutuses on, see vast kallis lõbu :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 20.07.12 20:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hardix
auto sai ostetud, kahjuks ilmnes jahutusel vist mingisugune surve, summutist tuleb kleepuvat vedeliku, arvatavasti siis tosool.
masin ise mulle meeldib, kõik ülejäänud asjad ilusti korrast, konditsioneer ja asjad, kõik on väga tasemel, kahju et see surve jahutuses on, see vast kallis lõbu :(

Kurat ma ei või. Puust ja punaseks, aga ikka ei näe? Selle baasil järeldan, et sellel masinal võis ka tosooli juba ostes summutist tilkuda, sa lihtsalt ei pannud tähele. Jah, on kallis lõbu võrreldes auto hinnaga, kõik on aga suhteline, mõnel uuemal autol maksab termostaat sama palju, 200-300eur.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hardix
huviline



Registreerunud 21.05.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 V6 2.8 Q

postitati 20.07.12 20:39 Tsiteeri


seda ei tilgu kõvast, ma algaja, ei maksa näkku kohe lüüa, auto liigub ilusti, aga kui päev läbi sõita siis tosooli natuke väheneb, ega seda joana sealt ei tilgu, kui käsi summuti ette panna siis on lihtsalt natukene seda tunda, algajana ei oska kahjuks kohe neid summuteid näppima minna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 20.07.12 20:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hardix
seda ei tilgu kõvast, ma algaja, ei maksa näkku kohe lüüa, auto liigub ilusti, aga kui päev läbi sõita siis tosooli natuke väheneb, ega seda joana sealt ei tilgu, kui käsi summuti ette panna siis on lihtsalt natukene seda tunda, algajana ei oska kahjuks kohe neid summuteid näppima minna.


Käe ette paned, siis tunned, et jahutusvedelikku tuleb? Ehk tegu lihtsalt veeauruga?


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 20.07.12 20:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hardix
seda ei tilgu kõvast, ma algaja, ei maksa näkku kohe lüüa, auto liigub ilusti, aga kui päev läbi sõita siis tosooli natuke väheneb, ega seda joana sealt ei tilgu, kui käsi summuti ette panna siis on lihtsalt natukene seda tunda, algajana ei oska kahjuks kohe neid summuteid näppima minna.

Jutt ei käinud esialgu autost, vaid vaata oma esimest postitust, sest Audi Klubi on ses suhtes karm.
Millest aga järeldad, et ikkagi tosool? Kleepub, no ok, natukene veeauru peabki tulema, lausa tilkuda võib kuskilt, kui summuti pole päris tihe, eriti alguses, aga jah vett, mitte tosooli. Kas muid probleeme ka on peale (näilise) tosooli vähenemise? Surve muidu jahutussüsteemis peabki olema mingil määral. Kasuta siin otsingut foorumis, infot palju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hardix
huviline



Registreerunud 21.05.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 V6 2.8 Q

postitati 20.07.12 20:43 Tsiteeri


see tuttav kes käe vastu pani ütles et tal käsi kleepus, ma ei oskagi täpselt öelda, samas kui ma sõitsin autoga kuskilt 10km ja vaatasin tosooli potsikut siis oli tase kõrgem ja kui natuke hakkasin seda avama siis tahtis välja ronida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 20.07.12 20:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hardix
see tuttav kes käe vastu pani ütles et tal käsi kleepus, ma ei oskagi täpselt öelda, samas kui ma sõitsin autoga kuskilt 10km ja vaatasin tosooli potsikut siis oli tase kõrgem ja kui natuke hakkasin seda avama siis tahtis välja ronida.

Kas tahtis või ronis ka? Tase liigubki natuke järsult kõrgemale, kui töötava mootoriga korgi avad, aga üle ei tohiks vast ajada. Jälgi taset umbes nädala jooksul, sest sõltuvalt mootori temperatuurist jms võib tase erineda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hardix
huviline



Registreerunud 21.05.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 V6 2.8 Q

postitati 20.07.12 20:46 Tsiteeri


ma panin ta ruttu kinni, kuna kartsin et tuleb üle


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 20.07.12 20:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hardix
ma panin ta ruttu kinni, kuna kartsin et tuleb üle

Aina hullemaks läheb, nüüd on punkt ka lause lõpust kadunud. Ma siis ütlen otse välja:"Tee oma õigekiri korda, muidu ei saa enam varsti postitada!".
Aga homme ole natuke julgem ja keera kork maha, mis siis, kui üle tuleb. Siiani mulle tundub, et kõik, mis toimus, oli normaalne, jahutussüsteem ongi teatava surve all.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hardix
huviline



Registreerunud 21.05.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 V6 2.8 Q

postitati 20.07.12 20:53 Tsiteeri


Siiralt vabandan, ma siin uus ja ei teadnud et nii pingsalt jälgitakse, veel kord vabandan, eks ma siis nädal aega sõidan ja jälgin.

Suured tänud abi eest!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 21.07.12 07:44 Tsiteeri


Enda üks v6 sai samal põhjusel suve alguses kanalile lükatud. Kaante tegemine, kuna surve oli juba jahutussäris, koos rihmade, rullide ja kõige juurde kuuluva vahetusega. Kaantes said ka hüdrotõukurid vahetatud igaks juhuks, klapiosa oli OK ja odavaid juhtpukse pole sinna pointi toppida. Rahaliselt tähendas see koos mõistliku allahindlusega juppide poolest umbes 400 euri ja töö midagi peale 300 euri. Rihmade ja juurdekuuluvaga oleks saanud veel sõita, aga ei näinud vajadust vahetamata jätta kui juba asi kenasti laiali võetud. Alumist otsa mootoril polnud vaja puutuda.

PS! Mõned aastad tagasi sai ka teine v6 samasuguse värskenduse. Algseks eesmärgiks oli küll igasugu tihendite vahetus kogu mootoris, sest õli lihtsalt lekkis igalt poolt ja hinnaklass ainult tihendiringile ja kaante tegemisele jäi samasse hinnaklassi. Pean silmas iga viimase kui tihendi vahetust mootori ülevalt otsast kuni alla välja.

Enda arvates on sellisel tegevusel mõte olemas, kui masina üldine korrasolek on hea. Kestavad kenasti ja mugavuse üle ei anna nii vanade masinate kohta üldse toriseda. Rääkimata sellest, mis olen maksnud palju uuemate masinate palju väiksemate tööde ja varuosade eest :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hardix
huviline



Registreerunud 21.05.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 V6 2.8 Q

postitati 21.07.12 09:59 Tsiteeri


Eks peab kõigepealt vaatama kui hull asi on, kui nii hull on kui teil siis peab kõvasti mõtlema paranduse peale.
küsimus: Kas odavam ei tuleks kuskilt uued blokikaaned leida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 21.07.12 10:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hardix
Eks peab kõigepealt vaatama kui hull asi on, kui nii hull on kui teil siis peab kõvasti mõtlema paranduse peale.
küsimus: Kas odavam ei tuleks kuskilt uued blokikaaned leida?

Asi ei ole päris selles, millest räägid, kaante lihvimine on ainult üks osa tööst, lahti tuleb ikka võtta ja uued tihendid jms, kui sul lahinal ei leki, siis võimalik, et ostad plokikaane tihendid ja vahetad ise või lased vahetada ning asi võibki sellega piirduda, (kaaned polegi kõverad, ega 3 silku kaas on lühike ja eriti kergelt kõveraks ei lähe), mingi 100-200eur võibolla, aga siin räägiti sellest, et kogu mootorile tiir peale käia tihendite poolest ja kogu rihmamajandus ka veel. Aga ära üle mõtle, tee esmalt selgeks, kas üldse probleemi on. Kui ei ole, siis teadamata rihmavahetuse viimast korda, on soovitatav rihma ja rullikute jms vahetus ette võtta nagunii, mina sain v6-l hakkama alla 200eur koos tööga, kvaliteet juppidega, sul ees rohkem ruumi, tööd vist veelgi vähem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.9% - SQL: 64.1%]